Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
Holky nepřemýšleli jste už nad písničkou na první novomanželský tanec?? Já vůbec nevím co zvolit :-(
Odpovědět
My jsme koupili pěkný oblek v Polsku v kamenném obchodě. Měli na výběr, dali se kombinovat velikosti, moc ochotní a velmi příjemná cena.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to je děs..měla bych se učit, ale objevila jsem úžasné web stránky - šperky jak zlaté tak střibrné i bižu se Swarovsi kamínky a perlami...Už 2 hodiny nad tím doslava slintám..Holky, už víte co si vezmete za doplňky - jestli jen náušnice nebo taky něco na krk? A co nějaký náramek? Všimla jsem si, že nevěsty nenosí hodinky..Ale já jsem bez hodinek úplně ztracená..abych ještě nepřišla pozdě na vlastní svatbu.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka tak tohle je jediné o čem jsme měli jasno hned...naše písnička je Už nejsem volná od petry Janů a tak nám jí kapela nacvičí a zazpívá :-) Už se moc těším
Odpovědět
Profilova fotka
@petulkavt já más sadu ze zlata a granátů, co mi ladí s šatama...půjčený rodinný šperk.. řetízek s přívěškem a naušnice....je k tomu i náramek, ale nevím, vůbec na ně nejsem zvyklá... a co si vzít nějaké pěkné elegantní hodinky? co vypadají v podstatě jako náramek, to by možná šlo, ne?
Odpovědět
@petulkavt Dobré ráno :-) já budu mít jen naušnice ty co mám v albua a na ruce takový jemný náramek co jsem dostala od přítele :-) a toď vše.... S těma hodinkama to nevím ale jak říka morwena, kdyby to byli nějaké náramkové tak by to asi šlo :-)
Odpovědět
Ahoj holky máte nějaký tip na svatební cestu? :-)
Odpovědět
@pajami Záleží, co se Vám líbí. Zda nějaká evropská romantika nebo nějaká vzálená exotika. nebo zda se chcete "jen" válet nebo trochu cestovat....Já kdybych mohla, tak bych byloa na cestách furt. :-)
Odpovědět
@pajami já bych zase brala nějaký wellness :-)
Odpovědět
@chanellka Zrovna jsem se dneska snažila nějakou písničku vybrat, ale pořád jsem nenarazila na nějakou takovou výjimečnou jakou bych si představovala.. ;-) Ake ta od Petry Janů není vůbec špatná..
Odpovědět
@petulkavt Já si nechávám dělat na přání soupravu náušnic a náhrdelníku, zatím jsou hotové náušnice.. Ale nad hodinkama už jsme taky přemýšlela, budu bez nich jak bez ruky, asi mě bude znervozňovat, že nebudu vědět jestli jde všechno podle časovýho plánu.. ;-)
Odpovědět
@pajami My zvolíme asi Egypt, letošní rok je pro nás dost náročnej, tak abysme si konečně odpočli..
Odpovědět
Článek se načítá
no mě stojí všechny chlupy, moje buoucí tchýně si na svatbu koupila černý kostým a černý klobouk s bílým lemem, tak nevím ale přemýšlím jeslti to není záměr ]-( ach joooo :-(
Odpovědět
@chanellka Třeba si ho pak chce vzít zrovna už do rakve.. ;-))
Odpovědět
@chanellka :-D co naděláš s tchýni nezatopíš. Já mám tchýni celkem v klidu, bydlíme s ní a je fakt v pohodě. taky má své dny, ale když slyším o tchýni v okolí tak jsou teda mnohem horší. Vyprdni se na ní. Nenech si zkazit den! ;-) 8-)
Odpovědět
@smallinka @nomka Holky teď jste mě pobavili :-) Už to beru sportově z provu jsem z toho mc radost neměla ale teď už mi je to snad i jedno... jemi jaksi jasný že to barevně nesladím, myslím teď rodiče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka buď v klidu, má vlastní matka bude celá v černém a to nejhorší na tom je, že ty černé šaty mají velké hluboké kapsy jako na zástěře a ještě ty šaty stály hodně....a máma si furt vymýšlí, že cchce kytku ze žlutých růží a její jedno, že to má ladit s kytkou nevěsty...
Odpovědět
@chanellka no to je dobrý černý šaty na svatbu :-) . mě je teda úplně jedno co si obleče moje tchýně (tipuju to taky na něco černýho) spíš mi záleží co bude mít moje maminka na sobě a myslím, že z přítomných vrstevnic bude nejkrásnější :-)
Odpovědět
@pajami přesně tak se na to koukám teď i já vybíráme teď šaty pro mamču a to je nejduležitější :-)
Odpovědět
@kofik.h Je to s těma maminkama někdy potíž co??:-) Ale zase si říkám, že jestli se v šatech cítí pohodlně tak proč ne ale ta černá, no co už teď :-) Teď už s tím nic nenaděláme... ]-(
Odpovědět
@chanellka tak na druhou stranu má k tomu klobouk tak zase to bude elegantní. myslím, že to mohlo dopadnout i hůř :-)
Odpovědět
@pajami to máš rohodně pravdu, říkala že na tom saku jsou i nějaké bílé aplikace, tak uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka no jsi na tom lépe, aspoň něco tam je bílého, ona bude celá v černém to bych nějak přežila, ale ty kapsy....bože...síla....i švagrová chce jít v černé takže tohle je nejspíš pořeb, jeho mamina taky černá sukně tak doufám, že bude barevný vršek :-P
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno...tak nám do svatby zbývá 76 dnů a my jsem zase bez DJ :-( Už mě to přestává bavit..pro některé lidi prostě asi nic neznamená když se s nimi na nečem domluvíte..Začínáme hodně uvažovat o tom, že si hudbu budeme dělat sami - noťas a nějaké bedny máme a stáhnout mp3 taky zvládneme.. @nomka: díky za nápad nechat si udělat soupravu na přání..pořád jsem nemohla najít bižu dle svých představ, tak jsem zadala poptávku na fler a už se mi vyrábí..
Odpovědět
chystáme :-) a ještě k tomu máme výročí
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím o radu..která sada se podle vás víc hodí k mým šatům..Nemůžu se rozhodnout - mě se líbí obě..
Odpovědět
ahojky, libi se mi vic druha sada, ma vazne krasnej nahrdelnik:-)
Odpovědět
@petulkavt Jojo, není zač, fler je prostě k nezaplacení, líbí se mi mít originální věci a to nejen na svatbě.. :-) A jinak mně se trošku víc líbí ta první souprava, ale ne že by nebyly pěkný obě! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a aby to nebylo tak jednoduchý, tak co říkáte na tuhle třetí sadu? Já mám vážně veliké dilema..
Odpovědět
Včera jsme zjistili, že nám zkrachoval hotel, kde měla být hostina...hm, ale pořád máme dva měsíce, na rozdíl od známých, kteří tam měli mít svatbu v tuto sobotu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?