Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
@petulkavt chtěli jsme to mít ve Slavkově u Brna v arealu bývalé střelnice (slafpark) je tam obrovská pergola a super zázemí že je to daleko od města, tak by jsme mohli řádit.... žebětínský dvůr je podle mě super, o tom jsme taky s přítelem přemýšleli, ale pak jsme si řeklki že by jsme to raději někde v přírodě :-) no ale s takovou teď vůbec nevím kde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mám dotaz..jak to řešíte s ubytováním hostů? nejde mi o kamarády ale o rodinu co budeme mít pozvanou na oběd..Nevím jestli jim máme platit ubytování nebo je nechat ať si to zaplatí? Přijde mi hloupé když někoho pozvu aby si to platili sami ale zase platit ubytování všem, tak to se rozhodně nevejdeme do našeho rozpočtu..A ubytovat je na jednu noc - ze soboty na neděli, nebo už i z Pá na So? Nevíte případně o nějakém levném ale pěkném uybtování v Brně?
Odpovědět
Profilova fotka
tak po problémech s místem na hostinu máne teď problémy s místem na obřad.. :-(
Odpovědět
@petulkavt jéé tak to mě moc mrzí, vy jste měli mít ten obřad v aule VUT jestli se nepletu.. No a ktomu ubytku, já nevím také budeme chtít některé hosty ubytovat, ale přítel říkal že to není blbý když si to zaplatí každý sám, že k pozvánkám dáme že je možnost ubytování za tolik a tolik peněz a jestli někde chce přespat, ať dá dopředu vědět že by jsme to zarezervovali ale každej si to bude platit sám, u nás se jedná především o kamarády, kteří budou z dáli a o tetu s rodinou kterým to ubytko zaplatíme protože jejich dcera poletí na svabtu až ze Švícarska... No a jestli nám vyjde místo na který se mám jít podívat příští týden, tak nás ubytování vyjde za pokoj na 400 tak to není zas tak špatný..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chanellka@ : no chtěli jsme tu aulu..a i když byla komunikace přes emaily bezproblémová, tak dnešní osobní schůzka nedopadla vůbec dobře..úplně jiné podmínky pronájmu a taky jiná -zvýšená - cena než jsme se domlouvali..Máme zase o čem přemýšlet.. Držím palce ať vám to s tím místem vyjde..a ubytování za 400 je hodně dobrý - to bychom se vešli i do rozpočtu..
Odpovědět
@petulkavt no bylo by to super tak snad to vyjde, zitra odjíždíme na hory tak si chvilku odpočnu od příprav, tak budu taky držet pěsti ať brzo něco objevíte, nebo ať se dolmuvíte na té aule, ale stejně je to s prominutím bordel, když po mailech je to tak a když tam člověk příjde tak je to zase jinak ]-(
Odpovědět
Ahoj holky taky jsme si vybrali tohle krásné datum. První týden v lednu jsem vše zamluvila a šlo to dost hladce tak čekám kde se co vyloupne za problém a doufám, že nebudu muset měnit termín nebo místo
Odpovědět
Ahoj holky,můžu se k vám připojit?My jsme měli mít svatbu v květnu,ale nakonec jsme si to dali na srpen,že to prý bude podle přítele dárek k výročí :-)
Odpovědět
ahoj a kolikáté výročí?
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka : užij si dovolenou..my vyrážíme na hory až v půlce února tak snad bude dost sněhu @pajami: kde plánujete svatbu? @andruska19 : jsem zvědavá..takže k jakému výročí? ..když nám vyjde tohle datum,tak to u nás bude přesně na rok od zásnub-přítel tvrdí, že si alespoň nebude muset pamatovat dva různé datumy ale jen jeden :-D
Odpovědět
Ahoj svatba bude na Jižní Moravě v okolí Břeclavi pocházíme s manželem odtud, ale žijeme v Praze takže zařizuju a plánuju na dálku :-). S tím datem to je dost dobrý :-)
Odpovědět
Ahoj taky se přidávám..svatba zprvu měla být 20.8.lae z duvodu že někteří z rodiny nemohly jsme to přesunuly na toto datum,o ruku jsem byla požádaná na dovolené v itálii v srpnu koncem září sme volala na zamluvení svíce a hostiny a skoro všechny datumy od června do července byli plné,což mě teda vyděsilo:((nakonec máme svícu 6.8. a svatbu až 27.8.2011,ale i tak sem ráda že to máme kde chceme..a shoduju se že sehnat místo po víc lidí jak 50,což my máme 100 je opravdu problém:(ale nakonec jsme sehnaly na Skaláku ,úžasný prostor a nádherné místo,obřad sme původně chtěly na zámku v Miloticích,ale hodně lidi mi řeklo že je to tam jak na běžícím pásu a taky 7tis za 40min mě přijde opravdu moc takže nakonec budem mít obřad pod pergolou na Skaláku,prostory uvnitř jsou nádherné a venku je posezení což je sper,,,,ted jen aby vyšlo počasí...ted už nakupuju věci na svatební tabuly a pro 100lidí je toho opravdu moc..kameramanka,fotograf a Dj sou zamluvení...svíca bude ve stylu oldies na co se moc těším:)jinak na oznámení nám bude fotit fotografka,která bude fotit i svatbu je to kamarádka takže nám to vše uděla v PC a vytiskne se to u známého v tiskárně takže těch 100oznámek nas vyjde cca 1tis.bomba,jedeme se fotit už příští týden protože začátkem března letíme do Francie pozvat přátele tak aby to oznamko už jim mohla dát,a hlavně si tam jedu pro svatební šaty,tak snad vyberu:)tady mě to přijde moc peněz za pujčení a tam za pulku koupim,a když je ta možnost musím toho využít:)prstýnky nám kamarádi poradily Velké Bílovice prý je tam obrovský výběr a ochotní tak uvidíme...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, mám šílenou radost...našli jsem jiné místo na obřad...Bude to nakonec síň v bývalém premonstrátském klášteře v Brně, v areálu Vojenské nemocnice...Před chvilkou jsme se vrátili z matriky a definitivně potvrzeno, že 27.8.2011 ve 12:00 se ze mě stane paní Tesařová.. :-)
Odpovědět
Tak gratuluju. A místo na hostinu už máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@mikollka: závidím kamarádku fotografku..taky by se mi nějaká taková hodila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami : s místem na hostinu jsme si taky užili, ale už taky máme..Hotel, kde jsme to chtěli původně nevyšel, tak jsem hledala jak blázen kam se v Brně nebo okolí vejde asi 80-90 lidí a kde je to bezbariérové - mám sestřenku po úrazu na vozíku -( Hostina nakonec bude v Žebětínském dvoře - na naše datum už tam měla být jiná svatba, takže jsme uvažovali o změně termínu..Ale odpoledne nám pak volali, že tamti do odřekli a pokud chcceme, že je to naše..Takže máme zamluvený svatební salónek a taky lovecký..dají se propojit, takže v tom velkém budou stoly a parket a v tom malém budou nachystané stoly s rautem.. Jak jste na tom s přípravama vy?
Odpovědět
Já všechno zamluvila hned na první pokus, první týden v lednu a šlo to překvapivě hladce tak snad to všechno klapne. Místo na hostinu jsem sice viděla jen na netu tak mám trochu obavy (zdá se mi malý taneční parket), ale paní provozní je hrozně ochotná pořád mi odpovídá na všetečné maily a můžeme mít hostinu buď v prostorách uvnitř nebo venku podle počasí a našeho přání tak snad to klapne. Nic jiného nehledám. Budeme mít 35 lidí a i pro tak málo lidí mi málo která restaurace vyhovovala. A není ani čas jezdit po restauracích a vybírat :-) . Jinak je zamluvený kostel s farářem, další farář v Praze na předsvatební přípravu, kamera, foto, auta, autobus, cimbálová kapela jako překvapení pro hosty a večerní kapela.
Odpovědět
petulkavt:26.srpna spolu budeme 4 roky,obcas si rikam,jak jsem to s nim mohla vydrzet,protoze me moooc zlobi.Ja jsem se chtela vdavat v kvetnu a rovnou mou svatbu spojit s narozkama meho tatky,den po te mu bude padesat,ale vsichni mi to rozmlouvali,ze bych si potom ten den ani poradne neuzila :-) ale asi maji pravdu.Tak si myslim,ze bude mit pani matrikarka ze me radost,kdyz pujdu menit termin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@andruska19: taky mám někdy pocit, že bych ho nejradši "přizabila"..moje mamka vžycky řiká: "Co bys chtěla, vžyť je to eném chlap ?!" a tak už jsem spolu víc jak 6 let..Taky jsme uvažovali o tom mít svatbu na nějaké naše výroči, ale tento rok nějak není žádná sobota 13... Držím palečky ať to dopadne dobře na matrice. Dneska jsme natrefili na matrice na strašně milou a ochotnou paní, nic nebyl problém, na všechno nám odpověděla, poradila a ještě nám dala katalog pro snoubence ve kterém jsou nejen dobré rady a tipy, ale taky slevy na různé věci..Kéž by takových lidí bylo víc..
Odpovědět
No naše pani matrikářka nic moc,je to příbuzná jedné rodiny od rodičů z vesnice a nebyla jsem k ní pokaždé nejmilejší,tak aby mi to nechtěla vrátit :-) A jak jdou přípravy?Já si pořád nemůžu vybrat šaty,ani dort,ani místo hostiny..Takže to vidím,že to vše budu zařizovat až někdy začátkem srpna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nedá mi to a musím se vám s něčím pochlubit.. ;-) Včera jsme se byli podívat v Olympii v Brně - je tam teď o víkendu svatební veletr..Říkala jsem si, že se koukneme nějakou tu inspiraci a hlavně že se podíváme na prstýnky - jak vypadají v reálu na ruce..No našli jsme tam jedny opravdu nádherné, podobné těm co mám v albu..prostě jsem z nich byla úplně hotová a přítel taky, takže jsme neváhali..zaplatili jsme zálohu a v půlce února je už budeme mít doma.. :-) Holky, mě teprve nad těma prstýnkama došlo, že se vázně tenhle rok vdávám.. :-D
Odpovědět
Tak to je super. Já ještě nemám o prstýnkách ani představu :-) Zatím se kochám zásnubním :-). A bylo tam ještě něco zajímavého?já nikdy na takovém veletrhu nebyla.
Odpovědět
Profilova fotka
@pajami: zajímavých věcí tam bylo hodně..kromě prstýnků taky šaty - vystavovalo tam několik salónů a někde byla možnost i vyzkoušet. Tak to jsem teda neodolala a vyzkoušela pár šatiček - foto hodím do alba.. Ještě jsem se taky dívala po různých dekoracích a výzdobě na auta. U jednoho takového stánku dokonce ukazovali jak si jednoduše pomocí pár šikovných triků naaranžovat třeba stoly aby vypadaly jako od profíků.Vážně jsem čuměla co všechno můžeš udělat s organzou :-o Bylo toho tam opravdu hodně-od prstýnků přes obleky a boty až po koláčky a perníčky. Taky líčení a účesy, spusta bižuterie i oznámení..Většina vystavujících dávala taky nějaké slevové kupóny - tak okolo 10% ci 20%. Nafotila jsem si dost věcí co se mi líbili a mám plno různých vizitek, tak jdu brouzdat po netu..Jo málem bych zapomněla na přehlídky - svatební i společenské šaty,obleky, ale taky spodní prádlo nejen pod šaty ale i na večer ;-) Byl to můj první veletrh a byla jsem z něj opravdu nadšená..
Odpovědět
Ahojky Holky tak se hlásím znovu po dovolené a musím se hned připojit k diskuzi :-) Včera jsme taky nakoukli s přítelem do Olympie a máme taky pár úlovků :-) nakoupili jsme tam organzu a nějaké stuhy a le hlavní je že jsme si také dovezli prstýnky :-) nebyli sice z vystavujících stánků ale i tam jsme měli svoje favority :-) fotku dám do alba, jsou z chirurgické oceli a zamilovali jsme si je, já na první pohled přítel asi tak na desátý :-D
Odpovědět
Holky nevíte prosím kde by v brně udělali rytinu do prstýnků z oceli??? :-)
Odpovědět
Ahoj, přidávám se, taky máme svatbu v tento den:-)
Odpovědět
@martinaapavel Ahoj tak tě tady vítáme :-) a gratuluji ke krásnému datu :-)
Odpovědět
@andruska19 Ahoj, taky máme svatbu skoro na 4. na výročí:-) Akorát my jsme spolu 4 roky až 27.září a to není sobota tak jsme to o měsíc předběhli:-) Ale podoba tam je:-)
Odpovědět
@martinaapavel Tak to je super, my jsme toto datum zvolili, prořože 28.8 oslaví přítel 30. narozeniny, tak to rovnou spojíme :-) Jinak spolu s přítelem budeme v květnu dva roky :-) Jak si na tom s přípravami?? :-)
Odpovědět
martinaapavel:My jsme to puvodne chteli v kvetnu,ale nakonec to bude k tomu vyroci,at si to lepe pamatujeme :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?