Chystáte svatbu 27.8.2011?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, chystáte někdo svatbu ve stejném termínu? :-)
Odpovědět
@chanellka Děkuji:-) Doufám že nám všem vyjde hezké počasí...
Odpovědět
@martinaapavel Počasí je jediný co mě trošku děsí, v poslední době je dosti nevyzpytatelné, tak snad to vyjde nám všem... My by jsme rádi měli oslavu venku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@martinaapavel: vítej...já si myslím, že hezčí datum na svatbu než 27.8. ani neexistuje.. :-D @chanellka : jak bylo na horách? koukala jsem na vaše prstýnky - jsou vážně moc pěkný - jednoduchý, nepřeplácaný a díky tomu neobvyklému tvaru vážně úžasný a originální..manžel bude mít asi bez kamínků, že? Neudělají vám rytinu do prstýnků v jakémkoli zlatnictví? Dávali jsem ješte na gymplu dárek naši třídní - medailonek - ten jsem koupili jinde a pak zašli do prvního zlatnictví a tam nám do něj vyryli co jsme chtěli..
Odpovědět
@petulkavt přítel tam bude mít taky kamínek ale je to kouzelný v tom že, se dájí ty prstýnky natočit na prstu tak aby ty kamínky byly jako z boku, takže na první pohled budou působit jako že jsou hladké :-) nevím teda jestli jsem to popsala dost pochopitelně :-D Včera jsem obeslala nějaké zlatníctví a hned ze dvou nám odpověděli že rytinu v pohodě udělají, tak jsem si oddychla buď je zaneseme do rotaxu nebo do Mogati diamots :-) ale na to ještě dost času. Jinak děkuji za optání, na horách bylo super :-) Jak jste pokorčili v přípravách, četla jsem že už máte místo na obřad a zamluvenej Žebětinský dvůr, tak gratuluji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka: no museli jsme změnit místo obřadu, ale na matrice v Židenicích nám vyšla paní maximálně vstříc..teď se ještě musíme domluvit ha hudbě..dostali jsem totiž seznam skladeb co tam hrají..máme si vybrat z 12 jednu co bude zahraná na varhany při vstupu do síně a z dalšího seznamu 40 skladeb dvě co se budou pouštět při podpisch a při gratulacích..No máme doma teď veselo.. Už jste některá přemýšlela nad hudbou na obřad? Karlovi se líbí klasický svatební pochod..prý to na varhany bude znít úžasně..no mě se to vůbec nelíbí..Z toho seznamu se mi líbí Polonéza z Rusalky..je to takový žiý a Rusalka to je prostě moje srdeční záležitost.. Kdyby jste se chtěly některá podívat a pobavit , z čeho mame na výběr, tak dejte vědět. pošlu vám to do IP...Blbý je, že některé ze skladeb co neznáme, nezná ani google ani youtube.. :-|
Odpovědět
@petulkavt :-D tak mě napadá jestli to vůbec existuje ty skladby dyž to nezná ani googl, to je nějaký divný :-) No já nad tím přemýšlím pořád, ale jelikož to budeme mít v kostele tak mě nic nenapadá, na příchod nevěsty bude klasickej svatební pochod ale jinak nevím :-D
Odpovědět
Ahoj taky budeme mít svatbu v kostele a s tou hudbou nevím. Asi si spíš budeme muset vybrat co bude hudebník umět na varhany. Líbilo by se mi něco od Beatles, ale pochybuju, že by to v kostele uměli zahrát na varhany
Odpovědět
@pajami nehaž flintu do žita, hodně zaleží na faráři, moje kamoška měla na svabě zpěvačku která na konci při gratulacích zpívala Happy day a pak se vichni přidali včetně faráře a tleskali do rytmu tak jak to bývá v těch americkej filmech a bylo to naprosto úžasný :-) Já pravě čekám až začneme chodit na přípravy tak se začnem domlouvat co a jak...
Odpovědět
a na kolik příprav musíte jít? Svatbu budeme mít na Jižní Moravě, ale žijeme v Praze takže na přípravu budeme chodit v Praze a pan farář po nás chce šest až osm sezení!! Mě to nevadí, ale přítel to nemůže pořád skousnout.
Odpovědět
@pajami u nás to bude stejné pan farář říkal 4 pondělky a dva čtvrtky takže vlastě šest sezení :-) no já jsem taky zvědavá, já už se celkem těším ale můj přítel v není věřící a celkem tvrdohlavej, tak jsem zvědavá jak to bude snášet, jinak nic na to nenamítá a tak je zatím v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přidávám se do diskuze :-) my budem mít obřad venku, tak přemýšlím jakou hudbu zvolit. Jestli nějakou zpěvačku a housle k tomu nebo nějaké duo-trio:-) nebo jestli nám něco pustí známý do repráků :-( nemáte někdo nějakou zkušenost?
Odpovědět
@jarcag Já jsem byla jednou na svatbě kamarádce, a ona měla svatbu na nějaké zřícenině, a poštěli tam hudbu jen z přehrávače a le hrozně se to rozléhalo a nebylo to skoro vůbec slyšet, tak spíš doporučuju se poradit s nějakým profesionálem, jak to ozvučit, když je obřad venku... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ten známý je právě zvukař, tak si myslím, že by si s tím poradil. Máme to v zámeckém parku, je to tam takové uzavřené, tak myslím nebude problém s ozvučením. Jen právě nevím jestli živou hudbu nebo toho známýho :-(
Odpovědět
Profilova fotka
v sobotu jedu s kamarádkama vybírat šaty do Brna, jakou máte zkušenost, už je hodně šatů zamluvených na "naše datum"? A jaký salony mi doporučíte? nechci nic extra drahého :-)
Odpovědět
Já jsem byla pouze v salonu El na Hybešce tam jsem si vybrala a zaplatila jsem zálohu (cenově se tam pohybují od 10-11 tis.) ale spíš bych ti doporučovala jít až příští sobotu, hodně salonů bude vystavovat na veletrhu ve Vaňkovce takže budou mít zavřeno a nebo jít přímo na veletr zkoušet, co mám informace budou brát zakázky i tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já vám tak strašně závidím ty svatby v kostele..Loni jsem byli kamarádům na svatbě a oni si pozvali do kostela smyčcový kvartet - studentky z konzervatoře..a zahráy jim od Apocalyptici písničku Path..moc tuhle hudbu nemusím, ale v tom kostele to teda bylo naprosto úžasny..
Odpovědět
@petulkavt jj je to krásné, taky jsem o ěčem takovým přemýšlela :-) uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
nemáte tip na nějaká pěkná oznámení? chtěla bych nějaké do fialova, ale jak hledám tak se mi nic moc nelíbí. Asi jsem moc náročná :-)
Odpovědět
@jarcag určitě nejsi náročná, já bych chtěla něco s růžovou a zelenou a taky jsem nikde nic nenašla, tak přemýšlíme, že si necháme udělat oznámení v nějakem grafickém studiu, podle vlastního návrhu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka já bych zase chtěla s fialovou a ty co se mi aspoň trošku líbí jsou kolem 50,- :-(
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou moji favoriti. http://www.gajastudio.cz/index.php?ca..., http://www.gajastudio.cz/index.php?ca... to druhé jde udělat i ve fialové.
Odpovědět
Ahoj to první oznamko se mi moc líbí. My si uděláme svoje jen jednoduché z fotek.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky se připojuju k datu 27.8. Jsem docela překvapená, kolik věcí už nevěsty mají připraveno. My jen zamluvenou fotografku. Jinak ani obřad objednaný ještě nemáme. :-) Ale už mám alespoň vybranou barevnou kombinaci a to bílo černá rudá
Odpovědět
Ahoj vítáme tě. Já zařizovala vše brzy, protože jsem se bála, že něco neklapne nebo neseženu nějakého dodavatele. Jediné co nemám je přesný typ svatebního oznámení, prstýnků, kytice a dortu :-)
Odpovědět
@jarcag Mě se teda taky nechce dávat za oznámení 50 Kč, to mě příjde jako přehnaný.... Jsem zvědavá co bude za oznámení va neletrhu... Jestli se třeba tam nebude dát něco vybrat... ;-)
Odpovědět
@leg ahoj, vítam tě a gratuluji ke volenému datu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@chanellka mě taky ne, v neděli jedu do Brna na veletrh tak třeba něco bude tam
Odpovědět
@jarcag taky se tem chystáme v neděli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
..taky jsem chtěla jít o víkendu na veletr, ale bohužel jsem někde chytla bacila..chtěla jsem vidět jak ve skutečnosti vypadá pár oznámení od AMINu.. jo, včera se u nás zastavili známí - že prý pro nás něco mají..no už když mi Bára podávala tu obálku, tak mi bylo jasný že tam nemůže být nic jiného než oznamko ;-) navrhli si ho sami a je opravdu úžasný - oba běhají orienťák, takže na oznamku mají mapu, pár orienťáckých značek a vyznačené místo obřadu..originální a pěkný a vyšlo je to na pár korun..nejvíc času prý zabrala práce ve fotoshopu nebo v nějakém podobném programu.. Když vidím ty ceny za oznamka, začínám taky pomalu přemýšlet o nějaké té samovýrobě.. =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?