Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moni, fotky boží Kubík je překrásný... ;-) zuzi-krásný víkend i tobě a brzy se uzdrav a ať ti je líp.
Odpovědět
Moni,zkoukla jsem fotečky.Kubíček je kus chlapa,je opravdu moc hezounký a Andulka je maličký pomocník,co?! Tak já myslela,že upeču příští víkend a jak je venku tolik sněhu,tak mě chytla vánoční nálada a asi dnes udělám s Johančinou pomocí - linecký :-D
Odpovědět
Holky tady jsem našla fotku, kdy čekám Aničku a jsem v 5. měsíci http://www.modrykonik.cz/album/view.p... zrovínka odpočívám :-D
Odpovědět
markee: Jo jo, je to kus chlapa a cimprlich, jak nemá plínu a utírám mu zadek tak řve jak lev :-D
Odpovědět
Moni,ty jsi teda dobrá s bříškem na lyžích. Já jsem strašpytel,já bych si to nelajzla :-N
Odpovědět
markee. No já jsem na lyžích jak kapřík ve vodě ;-)
Odpovědět
A tady už zas sněží x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tady nádherně sněží!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
a tady pořád nic :-( a hlavně doufám, že nebude sněžit zítra, máme nachystanou práci venku
Odpovědět
Profilova fotka
ANI U NÁS NIC !!!! zaby-Boženko, jsme se měly narodit v Praze, bychom už stavěly huhuláky... :-D Co vlasy, ještě nemáš fotečku?!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, buďte v klidu, tady už zase nic............. :-| :-| :-|
Odpovědět
Tak jsem dopekla bůček a dodělala polívku ................ a tady pořád sněží, i když jen drobně ;-) :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mončo-to už přeháníš!!!!!!!!!!!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-ono to bude tak, že tam kde teď sněží přestane a nám začne na vánoce !!! ;-) :-N
Odpovědět
Zuzi já za to nemůžu, Jarda teď přišel dom jak sněhulák :-D Ale je to hodně mokré :-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky: já ne, já bych neměnila. Jižní Morava je prostě nejlepčejší!!! A na Vánoce to snížek určitě bude. Foto účesu zatím nemám a momentálně ani fotit nebudu. Kdybyste mě viděli: vlasy stažené částečně do culíku, zbytek dosponkovaný, aby mi to nepadalo do očí, zamazaná od čokolády až tam a na tričku flek od bramborového salátu, co jsem dělala na véču. Bych si fakt dala pětikorunu, když se na sebe podívám do zrcadla
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Boženko to jsi mě potěšila.... nejsem jediná, kdo je skoro při každé práci v kuchyni jako prase..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zabena:to jsi musela být krásná................škoda těch fotek :-D :-D :-D majky:kdby jsi měla pravdu s tím sněhem...........wau Jižní morava je krásná, oco jsem se přez Brno najezdila do Kyjova, bylo mi krásně...............jojo, je to už pár let x-) Holky..........strávili jsme 1,5 hod na poště a když jsme se konečně prodrali ke svým balíškům, byl jeden ten nejdůležitější rozbitý.............naštstí v tom nebylo nic křehkého, ale zase jsme čekali na vedoucí, no hrůza. Jdeme do O2 kvůli internetu.Udělali nám novou linku kvůli 8MG internetu, ale faktury přila na obě linky skoro za 3000kč a ještě 100kč naúčtované poštovné a balné za něco, co jsme nedostali..........na pěst, spousta lidí, všichni nervní, už ať ty vánoce jsou za námi....to jsem ale ještě nevěděla, co nás čeká dál..... Jedeme do Tecsa, že mi přišel email, protože jsem objednávala vysavač přez net, že si ho v Datartu vyzvedneme a rovnou ho zkusíme.......Podotýkám, že samozdřejmě není kde zaparkovat a lidí neuvěřitelné mraky.Co se nám nestalo?Nemají?????????????To už jsem viděla rudě, s úsměvem na tváři odešla domu a prosila, ať mne Vašík odveze až domu nebo zemřu...to byl zase den, měla jsem ležet, ale nikdo jiný toto nezařídí............. Tak volám na zákaznickou firmu Datartu a tam mi roztomilým hlasem nějaký chlapík oznámí, že toto je normální a oni zjistí až když se ozve zákazník že zboží není nebo je někde nějaký zádrhel........... Kdo měl veselejší konec pátku?????????????Nikam nejdu, až v pondělí na injekci, slibuji!!!
Odpovědět
Zuzi: Dám si za Tebe skleničku vínka ;-) a Ty si dej panáka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já nepiju už ani pivko, natož panáka, toho vůbec.........ale ty si klidně dej, hlavně mi neopij Kubíčka
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi to je mi moc líto hlavně s tou prací :-( :-( jsou to syčáci já sice na svojí práci nadávám,ale přijít o ní asi nemohu protože jsme nedostatkový zboží :-N navíc dnes jsem dostala pásku a dali nám hooodně vysoké prémie x-) to nikdo nečekal :-p já si dala dnes svařáček a punčík na staoměstském náměstí v Praze bylo to super málo lidiček pohoda :-) ale dnes v práci jsem totálně nezvládla když přišla kolegyně nás navštívit s 2 měsíčním mimíškem rozbrečela jsem se a utekla ;-( ;-( myslela jsem že je to za mnou a není :-( každá máme nějaké trápenení,ale říkám si že může být hůř :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: Markétko, to přebolí, uvidíš. Ještě to chce čas, je to moc čerstvé. A za rok už budeš mít jiné starosti: bříško ;-) Jsem se tě už pár dní chtěla zeptat na ten váš víkend na hradě. Můžeš mi do IP, prosím, písnout podrobnosti? Uvažuju, že bysme tam na toho Valentýna taky možná vyrazili. Třeba bysme se tam potkali ;-) Zuzi, to je fakt pátek jak noha. Já už jsem poučená a pátek zásadně nakupovat do Brna nejdezdíme, to je hlava na hlavě normálně, natož před Vánoci.
Odpovědět
Profilova fotka
murynka::děkuji............ Přeji ti vysoké prémie, alespoň si uděláte nějakou radost navíc s manžou............ Co se týče miminka.je mi to líto, ale myslím, že to nebude za tebou dokud nebudete čekat další.z počátku to bude hrozné na nevy, jestli nedej bože............Až cipísek povyroste, budeš ta nejšťastnější nastávající maminka pod sluncem a to ti z celého srdíčka přeji.............
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi děkuji zas Tobě!!!!!!! zab-jde o program 3 dnů,v pátek tam přijedeš ubytují tě,bud v pokiji se sociálkou nebo bez ta se sociálkou je dražší-ale to není o tolik mi jí neměli už nebyla volná,ale vůbec nám to nevadilo...na ty 2 noci :-x v pátek jsme měli slavnostní večeři-zvěřinu a láhev vynikajícího vínka,moc super krásná výzdoba atmosféra no romantika x-) v sobotu snídaně-vynikající jako v Egyptě ;-) opravdu,poté jsme prošli celou myší díru cca 12 km,odpoledne si zajeli na oběd a pak se vrátili na zámek kde byl program jako pouštění lodiček,tavení olova,adventní věnce,pečení cukroví,zdarma punč a svařák.-večer byl v kostele sbor který zpíval koledy...pak byla zase večeře....opět suprová a v neděli už jsme dopoledne jeli domů,pršelo ale okolí je spousta hradů,zámků,trosky......je to nádherné prostředí vše si určitě viděla na fotkách ten valenýn je 2 víkendy ten před valentýnem a pak přímo na valentýna,zase je tam večeře při svíčkách za klavírní hudby květiny pro partnerku víno,tady je odkaz http://www.hrubaskala.cz/ v levo dole na to klikni a vše se ti tam popíše i cena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
murynka:Markétko, to vypadá opravdu dobře.............taky bych si nechala řící ;-) ;-) ;-) Všem krásné ráno
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky.....hezkou sobotu ;-)
Odpovědět
Dobré ránko, hezký víkend všem, v Brně krásně svítí sluníčko, je sucho, neprší, nesneží, foťáček je nachystaný, vybrala jsem si kam zajedu na výlet...a ležím u čaje a potím se :))) No, aspoň důvod proč nemůžu ukízet a péct na vánoce :-D :-D Kdyby byla aspoň nějak pohádka v TV, takto zas musím serfovat po BRM :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno já ted dopekla sladké a slané linecké už máme 7 druhů cukroví :-o nějak mě to chytlo :-D :-D za chvílí jdem na oslavu 60sátin Jirkova strejdy to bude papaníčka :-x ani nemáme obědvat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mury, teda ty ses do toho pečení pustila.... :-) My jdeme obědvat a pak někam na chvíli na procházku.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
užijte si procházku :-) u nás je krásně bílo x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?