Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Zuzi nevěřím ...... ale uvidíš ;-) Kolegyni to řekl její doktor :-D Jako a není to tak dlouho co se jí zkracovaly šlachy v zápěstí a teď nedávno byla s tím na operaci. Normálně nesevřela ruce v pěst. A taky jí řekl, že je to prostě ten pohyb - ohyb :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Moni mě je jedno, z čeho to mám, hlavně ať to nebolí.Nemohla jsme pověsit prádlo, natož naklepat řízky, i včera oloupat brambory na salát bylo hodně přemáhání...Brání mi to v mnoha věcech a to mne trápí :-S
Odpovědět
Zuzi - taky krýgl se blbě drží, co? :-D Ba ne, teď vážně, držím palce, ať ti brzo něco zabere a jsi fit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, ačko-li je to neuvěřitelné, mám bezalkoholových už 7 dní....takže zvedám na Tvé zdraví sklenku s Pepsi a ledem :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
krásnou neděli!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Zuzi - to musí být absťák,co? :-D Já bych si zase dala tu Pepsi než alkohol. Teda spíš točenou Kofolu, mňam. Pepsi si koupil včera M., tak jsem asi deci upila ;-) A neděle teda "krásná", chčije, že není vidět na krok :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani tady neprší... Absťák nemám, protože nejsem alkoholik :-D :-D :-D Jinak nevím, co se mnou je, ale poslední dobou mi pivo ani nechutná =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zuzi: doufám, že se Ti brzo ty lokty umoudří a nebudou Tě už tak zlobit, snad ty injekce od dr. zaberou my jsme teď o víkendu makali na chatě a konečně to začíná vypadat jako u lidí a ne jako nějaké zapadlé místo kam lidská noha nestoupila už stovky let ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/bla... jija:Jitko díky, taky doufám........... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné pondělní ráno ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Ahoj Zuzi ;-) Také přeji krásné ráno,, mě začalo v 6 a dítko nemůžu doteď nějak uspat :-( Akorát kolikrát jsem uspala sama sebe :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárec nazdárec :-D To máme ale venku krásně co :-D Hodila jsem spící pannu po obědě spát do postýlky a zhasla jak svíčka, teď slyším, jak si tam povídá a jen samé "jéééé" :-D je to už s ní prča :-D Blani, nám Pupík vůbec nezabral, mazali jsme Flatulinem a nádhera střely :-D A pecičky taky fungujou ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani :-D :-D :-D Píši vám, že vás moc pozdravuje MARKEE, má se celkem fajn, chodí na brigádu zatím, protože práci nenašla... Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
kat:jinak si vás v létě zkontrolujeme zase :-D :-D :-D :-D A na bruslích přijeďte :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, párkrát si rozbiju hubu a v létě budu krasokorčulovat že budeš čubrnět holkáá :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jak se tady máte, povídalky? Zuzi, co loket, je to lepší?
Odpovědět
Ahojky, Zuzi, co loket? x-) x-) x-) Všem dětem krásný den dětí x-) x-) x-) Tak my dnes byli s Kubíkem na 18 měsíční prohlídce a dobrý, i moč (ráno čůral krásně do skumavky). Váží 10,4 kg a měří 79 cm. Jen ho neočkovala, páč jsem mu dnes ráno našla klíště.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, tak aspoň jednu dobrou zprávu, dnes jsem se dozvěděla, že se minulý týden mojí kamarádce narodil chlapeček x-) můžete pro něj hlasovat o titul nejkrásnější miminko týdne - Tadeášek Anděl http://berounsky.denik.cz/miminka/ber... hlasovat jde, myslím jednou za hodinu a končí to v pátek v poledne ;-) díky a zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Téda, tady se moc nekecá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, beru: tak jsem hlasovala a doufám, že to vyhraje :-) my jsme včera oslavili druhé výročí sklenkou dobrého vína (hodně dobrého) a pak večeří v restauraci :-). dárek jsme si užili už před asi 14 dny, kdy jsem dala H. zájezd do té Vídně, snad budou všechny výročí stejně krásné
Odpovědět
Beru - už jsem málem hlasovala pro toho prvního Anděla, jsem si říkala, že jsi to blbě napsala, a ono ne, oni jsou tam 2 andílci :-D kat -taky bych šla hned bruslit, ale musím počkat na kontorlu za 3 týdny, jak se hojí jizva a dál se uvidí, ráda bych poprvé v živtě fakt cvičila na hubnutí, zůstal mi pupek a dost nechutně visí přes tu jizvu :-N A ani po 10 letech co mám brusle, neumím brzdit, takže se těším, že teď to s kočárkem půjde samo, bude brzdit za mě ;-) To byl taky jeden z důvodů, proč jsem chtěla sporotvní kočárek do terénu a na ježdění :-D Jitko - no jo, vlastě ty jsi květnovka, no dáreček super, já jsem si říkala, že bych taky chtěla výlet do ZOO do Schonbrunu, tam se mi moc líbilo, ale T. je na to ještě malej na cetsování :-| Tak nepohrdnu ani místní ZOO :-D zuzi - děkujeme za vzkaz, také Markee zdravíme, přejeme hlavně zdraví a gratuluji, že má aspoň brigádku, holka šikovná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my dárek nějka řešit nebudeme, zajdeme si na dobrou večeři, už se móc těším, jen to vychází na pondělí, taky to mohla být neděle :-)
Odpovědět
Ahojky, tak tady prší ........ a mi je zima, mám mikinu, punčocháče, teplé ponožky ........ no jak v zimě. Ale zas kdyby se rozbila lednička, tak jí dnes hravě nahradím :-D Dárek neřeším, budem rádi, když zajdem do kina či na večeři. ................ Se uvidí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Blani, radím na bruslení zaaretovat přední kolečko ;-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my už jsme doma zdraví, akorát dnes Andulku trápily na odběru z prstu, chudinka :-( počasí hnus, že by psa nevyhnal :-S , tak mi napadá, že pes nám mokne venku :-N a dítě spí v kočáře naštěstí pod balkónem. Jíťo dodatečně gratuluju k výročí, je fajn, že jste si to pěkně užili x-) Já výročí taky moc neřeším, půjdeme tradičně na svatební oběd do restaurace :-) , ale tentokrát snad bez Andulky, abychom si to pořádně užili, hlavně já, protože jinak jím hrozně ve spěchu. Blani, budu muset zjistit, jestli ty Andělové nejsou příbuzní =-) A koukám, že tady se plánují brusle a Monča asi trénuje na nějakou expedici na severní pól? :-D
Odpovědět
Kat - jo o tom kločeku jsem taky už četla :-D Beru - na co na severní pol? Teda aspoň tady je kosa úplně nehorázná, znovu jsem vytáhla flauš.zimní kabát.... ;-)
Odpovědět
Jíťa měla výročí? Tak dodatečně vše nej. Beru: Jaká expedice na severní pól, mi je prostě fakt zima, teplo vypadá jinak :-D Jinak na bruslích jsme byli v sobotu i v neděli a vozík za kolo vřele doporučuju místo kočáru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárec, tak my doma teda taky topíme, jen ráno a večer na koupání. Jinak máme studenej odchov :-D
Odpovědět
Ahojky, takdy prší ...... No na mě něco leze, dnes mám teplotu ....... tak mi zima byla z toho :-(
Odpovědět
Moni - pěkně vykloktat slivovičku, druhýh panáčka do sebe hodit a ať je ti líp ;-) Kat . my netopíme asi od března :-N Sice máme rohový byt pod střechou, ale je tu děsný vedro...teplota neklesne pod 23st., a to při každém kojení (8x denně cca 30min) větrám na ventilačku + 2x denně na ventilačku větrání když jsme pryč 1,5 hod. když je venku teplo, tak otevřu okno dokořán a za chvíli je tu zase stejně teplo :-N přes léto tu bývá kolem 28st :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?