Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se loučím, krásný víkend přeju!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj taky přeju krásný víkend momou: třeba už by mohla pomalu věšet prádlo Anička ne? ;-) no u mě by muselo věšet prádlo akorát tak morče :-D
Odpovědět
Markét: Užij si víkend ;-) Jija: Já chci vidět morče, jak věší prádlo :-D No Aničku tady nemám, ale Kubík mi prádlo podává, takže skončí na zemi a musím prát znova :-D asi to bylo špatně.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo já ti úplně zapomněla popřát k svátku....tak tedy vše nej nej a ať tě doma moc nezlobí ty tvý čertíci a brzy ať přibyde další ;-)
Odpovědět
Len. děkuju x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, taky přeju pěkný víkend :-) já poslední dobou vůbec nestíhám, Aní běhá jako drak a tak se chvilku nezastavím :-N , do toho jí lezou tři zuby (trojky) a má rýmu a kašel, ale dle dr. to bude jen nějaká viróza, tak i na víkend vyrážíme pryč. Mončo, dodatečně gratuluju k svátku :-) ať jsou na tebe doma hodní ;-) takže plánujete další dítko, jo? =-) ty jsi prostě supermatka! Leni, to mi mrzí, že musí Filda na to trhání |-| , ale neboj, oba to zvládnete a pak už bude jenom líp :-) Jijo, já chci taky vidět morče pomocníka v domácnosti :-D Markétas, a udělala sis z toho kopru aspoň koprovku? :-D Blani, Andulka taky hodně trpěla na bolení bříška a prdíky, dávala jsem Sab simplex, krčila nožičky a taky pomáhá krouživá masáž bříška po směru hodinových ručiček, taky jsem hodně používala ten hřející polštářek - měla jsem z třešňovách peciček z DM drogerie za asi 79Kč, stačilo minutku nahřát v mikrovlnce a šup na bříško, dávala jsem ho teda přes oblečení, abych jí nespálila, no ten byl u nás v permanenci, občas i u mě na břiše :-N Co se týká probiotických kapek, tak s těmi zkušenost nemám, ale Ferinka si je nemohla vynachválit. Ad odříhávání po kojení, dr. mi řekla i jsem se někde dočetla, že správné kojení by nemělo trvat déle jak 20-30 minut, podle toho, jestli kojíš z jednoho nebo z obou prsou, prostě 10 min. u každého prsa a pak 10 min. na odříhnutí a víc je zbytečné. Ale Aní mi taky často blinkala a někdy jí mlíko teklo i nosem :-. takže jsem měla nakázáno kojit max. 10 min. a dost, protože jinak se přepila, no ani nijak neprostestovala, když jsem po limitu zavřela kohoutek ;-) A rektální rourku jsme občas používali, taky jsem se nejprve báli, ale pak jsem byla vděčná, že jí ulevila, vypadá to jako krátké brčko, jen se zasune kousek do zadečku a pak už slyšíš ucházet bublinky vzduchu, někdy to i pomůže a dítko se pokaká, ale závislost se z toho u nás nestala, naučila se prdíkat a kakat sama. Každopádně to chce vydržet ;-) může jít i o pravidelké bolesti bříška vždy ve stejnou dobu, říká se tomu tříměsíční kolika a po 3 měsících to opravdu zmizí. Tak já se zas loučím a snad se za vámi dostanu častěji, papa :-)
Odpovědět
Dobré ráno Beru: Díky. No vidíš na probiotika jsem si nevzpomněla, taky jsme měli po operaci Kubíka a dobrý. Ale jedna maminka psala, že u nich moc nezabrali. Prostě vyzkoušejte a uvidíte, něco zabrat musí ;-)
Odpovědět
Ahoj, Beru -díky za rady, včera mi v porodnici řekli, že to asi bude fakt z těch mých ATB, že prostě prohání nejenom mě, ale i malýmu úplně nesedly :-N Zítra beru poslední tabletu, tak doufám, že to bude lepší, jeslti ne, tak holt zajdu k mudr. ;-) Koupila jsem ten SabSimplex, mažu Pupíkem, a uvidíme jak to bude vypdat v pondělí/úterý. A to blinkání...našemu to vždycky vyletí i nosem :-N Naštěstí to nese statečně, ani nekňourne, a pak jen kouká, co to asi bylo :-N Jitko - já chic taky vidět morče a prádlo :-D Docela vtipná představa :-D Moni - já taky nějak zasklila ty svátky/narozky, takže všechno nej, ať se ti vše daří ;-) Leni - držím Filípkovi palce, to vlzádne, je to velký kluk. ;-) Já myslím, že pro ty mámy je to horší než pro děti... :-N
Odpovědět
Teda ten hokej.... takový nervy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, moni: taky přeju dodatečně všechno nej k svátku my jsme dneska jak dva důchodci :-D včera jsme na chatě sekali ručně trávu a hrabali a tam i zpátky jsme jeli na kolech a dneska nás děsně bolí záda, no holt je asi pravda, že stáří začíná v 27, to už máme za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/TRI_SES...
Odpovědět
Děkuji za přáníčka. Co se týká hokeje, tak dnes kouknu, ale nervy nemám :-D Jija: Já se necítím jako důchodce, já se cítím mladě, nejvýš tak na 25 8-) Zuzi: Super fotky, jste se měli. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jsem Ti zapomněla pochválit modrou hlavu :-D
Odpovědět
Zuzce prostě modrá sekne ;-) Ten hokej...to jsou nervy :-x Místo abych využila spánku dítěte, tak koukám na bednu a nervuju se u toho :-)
Odpovědět
Blani: Zatím to vypadá super, co? Naši vedou, ale rusákům to moc nejde. To sleduju jen jedník okem, stahuju fotky z víkendku.
Odpovědět
no, já taky stahuju fotky a upravuju je, 100% sledovat se mi to už nechce :-D Teda jsem vůbec neveřila, že by to mohlo vypadat takto, spíš jsem veřila opačnému výsledku :-N :-x :-x
Odpovědět
Tak jako vyhráli cajk, ale jinak nic moc. Zbytečný vyloučení na konci ..................
Odpovědět
Fotky stažené a zítra udělám popisky a pak vložím, tak brou ............ berušky.
Odpovědět
Profilova fotka
MISTŘI, MISTŘI MISTŘI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Mony, já jsem hrozná, moc se omlouvám a dodatečně přeju vše NEJ NEJ NEJ!!!!!!!!!! Promiň :-( Holky, hurá, ten hokej, to byly nervy, ale dobře to dopadlo x-)
Odpovědět
Ahojky, tak jako vy jste si ještě nezvykly, že když horko těžko prolezou skupinou, tak jsou až do finále a naopak, když proletí skupinou lehce, tak hned vypadnou. Já byla úplně v klidu.
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, tak oni pořád strašili, že nemáme hvězdy NHL atd...Ale nakonec asi, díky bohu, že tam "vězdy" typu Hudlet a Eliáš nebyly.... :-D Tihle kluci byli fakt borci!
Odpovědět
No ono když vezmeš jak pískali rozhodčí .............. jako ten tres 5 min + vyloučení do konce hry si myslím, že byla blbost, trochu moc. Jako 2 minuty by byly v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, jj, to máš sice pravdu, že ten trest byl nepřiměřenej, ale zase spoustu jiných faulů naviděli - ať už našich nebo Ruských... Každopádně, dobře to dopadlo, nezbývá, než se radovat a nepitvat to. Já myslím, že naši hráli opravdu dobře a že si to ti kluci fakt zasloužili! A Vokoun je neskutečnej!
Odpovědět
Kdyby neměli Vokouna byli by 2. :-D Tak tady jsou fotečky z víkendu: Sobota - Plzeňský pivovar http://holubcovi.homeip.net/gallery/v... Neděle - ZOO Plzeň http://holubcovi.homeip.net/gallery/v...
Odpovědět
Profilova fotka
Téda, Mony, Vy jste cestovatelé :-)
Odpovědět
To víš. Tentokrát jsme neměli děti - hlídala máma, ale už mi je líto, že s námi nebyly v zoo. Neva, pojedem příště.
Odpovědět
Holky, on zemřel Petr Muk =-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, taky jsem to teď četla na netu....... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak je to asi fakt pravda... http://www.novinky.cz/kultura/201098-...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?