Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, kdybyste měly tip na něco na bolení bříška, tak sem s ním....malej se včera a dnes kroutí, řve úplně jak tur, takhle nikdy neřval, máme kapičky BabyCalm, SabSimplex a pak pupík na mazání....no, je to boj :-N Nevím, jeslti to malej nemá z těch mých ATB, je tam psaný, že jsou do mat.mléka, ale mě mudr.říkala, že kojit při nich můžu :-N Hokej byl super, jsme došli z vycházky, končila poslední třetina, vytáhla jsem prso a při kojení sledovala ten konec :-D Dnes jsme byli poprvé kočárkovat, potkali jsem pár známých, tak se ptali, jeslti je to holčička, náš kočárek má na sluníčku takový narůžovělý nádech, není úplně 100% červený :-N Na FB hodím fotku. Tak jak bude teplej, tak mám koupenou modrou deku, tak snad to bude pak jasnější :-N A teď tu docela kouká mezi mraky sluníčko, tak snad to počasí vydrží.... ;-)
Odpovědět
Blani na bolení bříška dávej SAB simplex - kapišky a moc dobrý. Jinak napazat trochu bříško PUPÍkEM - bylinkový emulgel s vysokým obsahem vonných silic, stačí strochu a krásně děťátko začne prdět a uleví se mu.
Odpovědět
Moni - jak jsem psala, Sab + Pupík jsem včera zkoušela a nic moc :-N
Odpovědět
Namazat :-D
Odpovědět
A můžeš při těch ATB kojit? A co tvoje jídlo? Dávej na bříško, to pomáhá cvičení s nožičkama - dáváš kolínka na bříško a zpět natahuješ ....
Odpovědět
Moni - já nejím ani zeleninu, ani čerstvý pečivo, piju jen čaje nebo vodu z kohoutku, dnes porpvé jsem si večer dala jahodový perník ,ani čokoládu nejím.... :-N Ty kolínka jsem zkoušela, on teda je tak dává sám, asi ví, že to pomáhá :-D A mudr. co mi předepisovala ATB (v porodnici), tak říkala, ať normálně kojím...je to hrozný, když řve několik hodin a já mu nemůžu pomoct, to se mi chtělo brečet taky :-x
Odpovědět
Tak klidně dávej Sabík častěji a při přebalování preventivně mazej Pupíka. U některých dětí je to horší. Ale neboj, to se upraví. Na ty ATB se raději podívej. Já jednou dostala prášky a podle mudra v pohodě a pak jsem si přečetla, že kojení není otestované ......... takže můžeš a zároveň nemůžeš.
Odpovědět
Jo, takl tady je taky psáno, že na těhotných a kojících to není testované, ale že na krysách to bylo ok :-N Že to sice jde do mlíka, ale toť vše :-N Takže ten Pupík můžu mazat klidně co 4 hod přes den? Já právě měla strach, abych ho "nepřemazala" :-N Doufám, že jak teď budeme chodit už ven, tak ten vzduch z něj venku "vytřesu" :-N :-D :-x
Odpovědět
Jinak hodně to cvičení a hlavně nechat odříhnout - ale třeba Kubík mě skorem neodříhával vůbec. A nebo si odříhnul tak, že jsem čekala, že se poblinkal :-D A třeba dlouho po jídle dávej na bříško, jednak mimčo posiluje zádové svaly a pomáhá to i bříško. Pak můžeš zkusit ještě takové ty hřejivé polštářky na bříško, to taky pomáhá, ale nemám s tím zkušenosti.
Odpovědět
Blani, tak to je přesně ono, není testováno = nikdo neví, co to udělá :-( Jo jo, jak byl Kuba po operaci (s těma střevama) tak jsem mazala jako fakt co 3 hodiny, prostě trošinku aby se mu bříško zbytečně nenadýmalo a v pohodě. Ani se neosypal.
Odpovědět
A jsem si vzpoměla ještě prodávají rektální trubičku - strká se do konečníku, ale jak se používá neví, to Ti poradí v lékárně. Jinak Jarda říká, že nakonec se dává sirka, aby byl plamenomet :-D
Odpovědět
Jo, říhání,s tím bojujeme, T. si ještě neodříhl, mudr. říkala, že se mu musí pořádně ty svaly vyvinout a že to může chvilku trvat, tak vždycky ho po kojení půl hodiny nosíme, zkoušíme "říhací" polohy, a pak ho teprve dám do postýlky, ale stejně se mi občas poblije :-N A ta rourka, moc se to nemá používat, tak to jsme ještě nezkoušeli, M. jak jsem byla v porodce tak tu doma přečetl celou knihu o dítěti a odmítl to koupit :-D Díky za rady, budu mazat pupík a snad to bude ok a pro jistotu přes den kapat i tošku těch kapiček, našststí mu docela chutnají, tak není problém :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Tak mudra a říkání no coment- Jako Jakub neříkal a mudra mi to vysvětlila jednoduše - Když nenasaje vzduch - nemůže říhat páč nemá co. A nosit dítko hodinu na ruce a čekat, že říhne jako nee to je blbost. Dej do vyšší polohy na bok a dobrý. Rourka se nemá používat moc často, ale já myslám, že jednou za dva dny to neva
Odpovědět
Já jak ho dám hned do postýlky (i když jinak než na bok ho nedávám a mám pod ním ten klín), tak se mu navaluje a jde to ven :-( Jinak kdo si chcete zachovat iluze, že počasí se zlepší, tak si tohle nečtětě :-N http://zpravy.idnes.cz/pocasi-se-bude...
Odpovědět
Blani: A není přejedenej? Jako Anička mi blila pořád páč byla přepitá - neměla záklopku. Některé děti to nemají a jak se přepijí tak to jde ven. Mno nic já jdu spát i když asi si dám ještě šampíčko, sice nemám co oslavovat, ale opít se nesmím. S doktorem jsme diskutovali a na operaci zatí nejdu, i když jsem mu musela podepsat papír, že jsem to odmítla. Chtěl, abych šla co nejdřív, že je to v "prdeli jak prase" (povídal), ale zatí mě nechá do září. I jsme prodiskutovali těhu a jako s rizikem, ae asi by to šlo. .......... Jako jsem si jen odložla nevyhnutelné, ale aspoň si užiju léto, pokud bude :-N
Odpovědět
Profilova fotka
MOny, to mě mrzí, že Tě operace nemine :-( A počkej, vy chcete 3. dítko?
Odpovědět
Markét, jo jo, chceme. To jsem s doktorem taky probrala. Jako chápe, že když bych šla na operaci, tak dítko by bylo až tak za dva roky. Ale probrali jsme to a povídal, že by se to dalo zvládnout,když přihlédne k tomu, že všechny rozbory moči byly v pořádku a zánět jsem měla naposledy po narození Aničky.
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, Mony, já myslela, že už byl u Vás boj i o Kubíka a teď další :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpovědět
No jo, tak doktoři raději řeší hodně dopředu, ale zas když bych šla na operaci teď, tak budu ráda, že v červnu polezu po čtyrech 8-) A já chci ještě jednoho drobečka.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...hlsáím se s děsnou depkou aslzami na krajíčku.... Dnes jsme byli s Fildou na tom ORL kvůli tomu jak špatně slyší...Tak 13.7 mu budou trhat nosní madli, kterou má zvětšenou a proto chrápe a špatně slyší na jedno ucho...jsem z toho úplně vyřízená, hlavně že tam nebudu moc být s nim přes noc,...jen děti do 3 let, a nebo nadstandart, ale ten je až do srpna plný...... ]-( ]-(
Odpovědět
Len: Filda tam bude přes noc? Já si pamatuju, že sestru odvezla mamka ráno a večer už byla doma, když jí trhali nosní mandli. Chápu Tě, bude to strašné, ale zas to bude mít za sebou a líp uslyší ;-) Je to kluk šikovná, on to zvládne.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo on to zvládne určitě...se mnou už to bude horší..... :-(
Odpovědět
Neboj, bude v pořádku. Oni mu steně dají něco na spaní, aby to víc zaspal ;-) Jako když byl Kuba v nemocnici, tak to pro mě bylo taky šílený, hlavně to, že jsem tam s ním nemohla být.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, jejdá, chudák Filda! Moc mě to mrzí, ale jak píše Monča - zvládnete to oba, ráno už bue s Tebou, neboj! Mony, obdivuju Tě, 3 děti, to musí být už pořádný záhul......
Odpovědět
Markét: Když jsem čekala Kubíka, tak jsem si neuměla představit dvě, ale teď vím, že zvládnu tři. Jen aby se podařilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc díky...prostě jsou i horší věci a Filda už je velký a rozumný, tak to zvládne..... ;-) Je třeba na to koukat pozitivně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, len: určitě to Filda zvládla a pak bude zase brzo doma a bude to pro něho mnohem lepší když se té madle protivné zbaví blani: vím, že kamarádky kupovaly pro děti na problémy s bříškem nějaké probiotické kapky, ale nevím jak se pro přesně jmenovalo, ale všechny pro ně jezdily do Polska, že prý to tam bylo o polovinu levnější (v lékárnách) než tady momou: tak ať Ti to všechno co Tě čeká dobře dopadne a můžete se pustit do toho 3 dítka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já mám zase při pátku takovej KOPR....
Odpovědět
Profilova fotka
marketas: to buď ráda, že máš KOPR v práci, já jsem doma a taky mám ke všemu odpor, nic se mi nechce :-S asi vada v motivaci :-D
Odpovědět
Holky, mě se taky nece ....... ale tak pračka už pere a snad to pak někdo pověsí :-D Jsem vyluxovala a ještě půjdu umýt koupelnu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?