Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Len to Kat dávala odvar :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, tak jdu na ní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Matky už se mi nějak motáte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, náááhodou, já jako dítě jsem byla hodná - ležící spící... za to muž, ten řval do svých 3.měsíců až si vyřval kýlu.. tchýňka z jeho řevu byla tak na nervy... ani ježdění kočárem přes práh nepomáhalo, fůůůůůůůůůrt řval jak tur :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, teď mi došlo, že jsou naše dítka přes od sebe měsíc :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, hele, a to ho ještě s kočárem zavírala do špajzky :-D trýznila ho jako blázen :-D naštěstí se to na něm nepodepsalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy třeba to teprve vyplave na povrch :-D
Odpovědět
Moumou,prosím mohla bys mi prosím napsat jen krátkou odpověď.Díky moc Anben :-( :-)
Odpovědět
Tak mi M. koupil nějaký jiný obyč klobouček,malej sál, ale zas začal brečet, když po chvíli nic neteklo...a upřímně, bolí to stejně, takže kašlu na kloboučky, M. nakoupil 3 tvarohy, tak jdu je na sebe plácnout :-D A jsme doma 24 hod a mám v pračce 4 košilky, 3 kalhotky, 2 zavinovačky a svoji noční košilku. :-D jinak pro pobavení - v nemocnici jsem ho přebalovala, nazdvedla jsem mu nožičky, abych pod něj dala čistou plínku a nějak to z něj vyjelo + si do toho prdl, a já měla od hovínek kropenatá prsa :-D Včera ho přebaloval M., najednou slyším takové zděšení, malý nahodil ho a vystříklo to až na zem :-D A do třetice, včera jsem ho měla nahatého a zvedl se mu pindík, a jak opisoval oblouček od nožek k pupíku, tak postříkal mě, sebe a zvládl si načurat i do ucha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ještě to mám v živé paměti :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Anben: Odpověď máš v interní poště ( v horní části diskuze) Len: Už to nepij :-D Kat: TM to neměl jednoduché jako dítě :-N Blani: Jak se zvedne pindík - tak se bude čůrat!!!!!! :-D Teda Kubovi se občas zvedá a nečůrá, normálně si dělá dobře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, no pindíci jsou nebezpeční :-D mě se dneska malá pokadila, měla jsem ji na kolenou, ležela a smála se na mě, teď to zabublalo v plíně.... a proteklo to skrz :-D až na moje tepláky :-D Momou, ani to muže nijak nepoznamenalo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy tak nám je rok a taky nám to občas proteče... :-D
Odpovědět
Tak to máte vidět Kubíka. Si pěkně sedne na nočník, sedí .... pak vstane dojde si pro hračku, sedne si ..... pak si začne hrát s pindíkem a ........ čůrá ven :-N :-D Nebo si stoupne k nočníku a zkouší čůrat ve stoje :-D Takže mokro všude, jen ne v nočníku.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já se z Vás picnu, takový historky :-D
Odpovědět
My jsme včera protekli do zavinovačky při spaní, Martinovi do postele při kojení, a dnes jsme poblili druhou zavinku, mě, sám sebe,....takže te´d je zabalený do deky, protože 3.zavinovačku teprve mamka šije :-N Když koukám z okna, tak z víkendového kočárkování bude akorát prd :( A prý mmám být takto ještě přísští týden...na dlaší předpověď jsem radši ani nekoukala :-|
Odpovědět
Blani: Tolik zavinovaček? =-) :-D Já vystačila s jednou a pak jen freesový pytel na zimu. Ale pokud by Ti Tomík blinkal po jídle, tak ho pokládek do zvýšené polohy ;-)
Odpovědět
Moni - už je zvýšený, hend jsem volala M., že ať cestou z pojišťovny se staví v kojen.potřebách a koupí takový ten klín dopostýlky, mu to šlo nosem ,pusou, ani nebrečel, no já šílená, co s ním, našěstí to jen vyblinkal a byl v pohodě :-N Tak už tam vesele asi 2 hod. spí, akorát nějak zajíždí dolů pod deku :-D Chtělo by to dole nějakou zarážku nebo ho přelepím izolepou k tomu klínu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani, my jsme místo klínu dali šanon s fakturama pod matraci :-D Mno my jdeme ven, sice furt chčiju, ale dám aspoň okruh po čtvrti :-N
Odpovědět
Kat - to jsme taky zkoušeli, ale pak byl problém jak se ta mtrace prohýbala a s monitorem dechu :-N
Odpovědět
Blani: Tomíka dej hodně do noh postýlky (ne na prostředek), a pokud máš mantinel, tak Ti ani sjíždět nebude. ;-) Já místo kupování klínu hodila pod matračku PET flašku :-D A u Aničky mi to na monitor dechu nevadilo. Ale stejně se mi z něho odkutálela. Teď mám ten, co se dává přímo na plínu je lepší, páč jsem ho mohla dát i do autosedajdy. Kat: No vidíš, šanon mě nenapadl :-D
Odpovědět
Blani, co máš za matraci? Nám se nijak neprohýbala. Mám s kokosovým vláknem a pohankou.
Odpovědět
taky mám kokos pohanka, ale tak už máme koupemý ten klín a dole mu smotám deku a zapřu si ho...
Odpovědět
To počasí mě s...re ]-( Zítra jsem se těšila na procházku a mám být kosa a pršet, tak to budu ráda, když na 5 minut vyvětrám :( Zítra k nám přijedou babiučky a dědečkové, tak to bude šrumec doma. třeba až uvidí ten bordel, tak mi uklidí :-D :-D :-D
Odpovědět
Blani: To dojedou všichni naráz? No tak budete mít o zábavu postaráno. :-) My jdeme zítra ten pochod, tak už mám pro děti pláštěnky, ale myslím, že to bude v pohodě. :-N :-)
Odpovědět
Mou.Díky moc.Vyrazím tam.Malou si tam asi vzít nemůžu? No snad se někdo najde.Ještě jednou dík a pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...přeji krásný víkend...dnes tu nebudu máme tu oslavu narozenin Natálky a zítra jedem na děti ráje, tak u se moooc těším..... :-) Mějte se krásně... :-)
Odpovědět
Ahojky, tak my jsme zpět doma z Prčic. Děti superově úžasný popis cety později. Len: Užijte si Děti ráje, a oslava se snad vydařila. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?