Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno..... Markétko přeju Ti vše nejlepší k narozeninám.... :-) u nás už zase prší, takže opět vyrážíme s deštníkama a to musím ještě na nákupy na zítřejší Natálky oslavu.... A odpoledne jdu na masáž lávovými kameny, dostala jsem to od mue k narozeninám, ale ještě jsem se tam nedostala, tak jdu dnes.....nevíte jak to probíhá? :-)
Odpovědět
Dobré ráno, Markét vše nej k narozkám :-) Tady prší, ale je docela příjemně. Jarda akorát odešel do práce a já jdu vařit, ale nevím co. Pak si zasadím rajčátka na balkoně. Zítra jdeme pochod Praha - Prčice. Blani: Tak jak proběhla první noc doma? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Leni a Mony, moc díky za přání! A Zuzance a Jitce a všem díky!!!!!!!!!!!! Blani, ahojky maminko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Báro, jů, už chodíte, super!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Dobré ránko, holky, já spala asi celkem 5 hodin, supeeer :-D Akorát prsa mám samou modřinu :-N Bolí to "jak sviňa" :-N Jenže ty pitomý kloboučky na mě nějak nefungují, tak zatím jedu bez nich, v pondělí k nám domů dojde pediatr, tak ho poprosím o radu a nějakou polohu ke kojení kromě té vleže. Market - všechno nej k narozeninám ,ať se ti vše splní
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani a ostatní Já se musím taky pochlubit že Natynka už si stoupne u nábytku a začíná se při něm sunout...vypadá jak slon v porcelánu, tak neohrabaně, nožičky se jí třesou, ale drží se a postupuje..... :-D
Odpovědět
Blani: Kojení v sedě Ti nejde? Koukni sem: http://www.medela.cz/informace-o-koje... U mě se nejvíc osvědčila poloha tanečníka a v leže. A máš modřiny? Z čeho? =-) A 5 hodin spánku v celku dobrý, neboj, to se časem upraví.
Odpovědět
Len: Naty a slon v porcelánu? To určo nee. :-D Tak Kubík mi tu leze po nábytku, asi uděláme horolezeckou stěnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo ta tvoje dítka jsou pěkně akční.... :-D
Odpovědět
Moni -malej občas hronzě zatahá, třeba jak usíná, pak se lekne, atd..a už se to s náma veze :( jsem zkoušela různé polohy, ale jak mě bolé jizva a břicho, yak kojím jen vleže
Odpovědět
Profilova fotka
Blani neboj....za chvíli se sehrajete.... ;-)
Odpovědět
jojo, právě jsem vyslala Martina do města pro tvraoh na prsa, nabíječku na mobil (moji sjem nechala v nemocnic :-N ) a kojící kloboučky, ty co mám, tak s něma nám to nejde, tak ať koupí jiný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Správně Blaničko...jen tatínka zaúkoluj...my jsme se právě posrali, samozřejmě 5 monit po tom co seděla na nočníku,.tak jdu přebalit a hlavně vyvětrat.....nechápu co to dítě jí :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Blani a nemáš ty kloboučky moc veliký? Jako s kloboučkama to je pro dítě větší záhul, páč první musí mlíko vytáhnout do kloboučku a pak teprve do pusy - znám to od Aničky. Ale pokud Tomík umí chytit prso a saje, tak kloboučky nedávej. Možná drží špatně bradavku, to jsem měla u Kuby, ten chytnul a sál dobře, jenže já ještě neodešla z porodky a měla jsem bradavky do krve :-N než se naučil líp chytat. Len: A co Natálce dáváš :-D Občas musíš taky nějaký ten papír, barvičky, písek :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, holk,y tophle je přínosná debata o kojení :-D
Odpovědět
Markét aspoň se něco dozvíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak venku krásně, jak jinak že před víkendem 8-( Blani, jukni sem http://www.kojeni.net/polohy.php je tam toho dost.. a i jiné věci jsem se tady dozvěděla, super rady a tipy x-) Leni, my jsme se taky posrali :-D měla to až mezi lopatama, tak že jsem ji vrzla pod sprchu. Přebalila, všechno možný, dala jsem ji do lehátka.. no a cca po 10 min další mokřýš obávaný :-S ale spí, tak ji nebudu rušit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy jasná věc...vzácná to chvíle když spí...a kdyby jí to vadilo, tak se ozve.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, my máme doma asi spící panu :-N ona furt spí.. vzbudí se, nají se (u toho standartně stíhá i kadit), pak cca hodinku koukačka a zase usne... :-N
Odpovědět
Kat: A neměli jsme doma mouchu Tse - tse? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou, dávám ji odvar z makovic, ale pssssssssssssssssssssssssssst :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Katy u nás je to přesně obráceně...vzácný okamžik, kdy po obědě usne :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
momou, právě jsem se zaregistrovala, abych se tě mohla zeptat na ten sugestopedickej kurz angliny.Poslala jsem ti dotaz vnitřní poštou.Scháním jakékoli reference ne tyhle kurzy nebo konkrátní jazykovku, která to pořádá, abych nenaletěla.Když budeš moct, prosím písni o tom nějaké info.Moc mi na tom záleží.Děkuji.Andrea
Odpovědět
;-) momou, právě jsem se zaregistrovala, abych se tě mohla zeptat na ten sugestopedickej kurz angliny.Poslala jsem ti dotaz vnitřní poštou.Scháním jakékoli reference ne tyhle kurzy nebo konkrátní jazykovku, která to pořádá, abych nenaletěla.Když budeš moct, prosím písni o tom nějaké info.Moc mi na tom záleží.Děkuji.Andrea :-)
Odpovědět
Moni - saje dobře, ale ono prý stačí jedno špatné přiložení a veze se to...a jak chceš dobře kojit vleže na zádech, když malého přinesli, odkryli mě prso, na něj ho položili, po 5 min. zas odtáhli...myslím, že tam se to nastartovalo. Klobouček na svoje 85G mám vel.S, je ok, ale právě jak píšeš, on nezvládne nasát aby to vyplnil a pak pil, vždycky to brzo vzdá... :-N Ale právě mi došel muž, tak uvidím, co donese...
Odpovědět
Kat: Odvar z makovic :-D Tak ten dnes nepotřebuji. Děti odpadly bez oběda, páč ráno vstávaly brzy. No a Kubíka asi trápí zuby - jdou mu 3 naráz (4 a trojka). A k tomu to počasí.
Odpovědět
Blani: Mě radily sestry, že pokud zvládne pít bez kloboučku, tak prý nedávat. Jsem u Kuby chtěla zavést klobouček, ale prý nee. Jako já mám jednu bradavku jakoby sklopenou dolů, tak z toho prsa se mu hůř sálo, ale taky zvládnul. Jen jsem se musela naučit, jak mu ji nacpat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo pošli mi trochu toho odvaru pro Natálku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni. tak Natálka už je přeci jen větší ;-) jsem zvědavá,jak dlouho jí to spaní vydrží... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli bude čertík po tobě, tak dlouho ne 8-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?