Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste kdoooooo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tady jsem, ale jinak nikde nikdo :-( Jů, zoubky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tady nikde nikdo..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markét já byla pro Fildu ve školce a za chvíli zase frčim zpátky, protože máme třídní schůzku :-)
Odpovědět
Len: Gratuluju mamko :-D Tak našlas zoubek? Tak budou šatičky ;-) My jdem zas ven.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo děkuji...jo prd šatičky...bylo mi řečeno, že už mam vybráno jako dopředu, že kadou chvíli něco chci, tak e jako nic =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc .... ;-)
Odpovědět
ahojky, holky dlouho jsem tu nebyla. Od 14.4.jsem na brigádě a nestíhám. Teda tento týden v práci nejsem,pže jí je málo a ani to nevypadá dobře dál,ale aspoň skoro ten měsíc jsem byla jinde než doma. Koukám,že Blanička už je maminka. Malej je nádhernej. Brečím u fotek,je fakt sladkej. Boženka už je taky maminka. Nojo,já se fakt omlouvám jak sem moc nechodím,tak jsem pak takováhle brzda. Holky užívejte prďolků ;-) Já se objednala na 10.6.k doktoru z Pronatalu,abych věděla ceny toho PGD a tak. No prostě chci nejdřív o umělém oplodnění něco konkrétního slyšet a pak mít pár měsíců času si to nechat projít hlavou. Míša se mnou nepůjde-pže prostě nechce. Ale je to moje zlato,pže souhlasí s dárcovským spermatem-i mi to spíš vnucuje. No já pro to spíš nejsem. Ale teď mimčo stejnak neplánuju, chci chvíli oddych od těhulení. Nechám si určo napsat další balení HA a vyjde mi do konce září a uvidíme zda si nenechám i další balení napsat. Je to vše moc brzo na plánování. Mějte se tu moc hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, nevím, jak se sem dostanu, ale musím prásknout, že v pátek má marketas narozeninky x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko, psala jsem ti na fcb, vše nej Natálce k narozeninkám prvním, strašně to letí, za chvíli jde do školy a vyletí z hnízda.ty děti strašně stárnou, ještě že my ne, co??? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno.... Zuzko hned se na fcb podívám a děkuji za přáníčko...v sobotu bude oslava a v neděli jedem s Tomíkem do Phy na Děti ráje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Zuzi, kde Ty to bereš? :-D jak to víš? A ještě to veřejně práskneš :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jů, Leni, ty se máš, to bych taky chtěla vidět, určitě to bude super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét já to taky vím ;-) Vždycky mi to práskne Fcb 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.... Leni, jéééééééééééééé, děti ráje, hnes bych šla s tebou i s Tomem :-D :-D :-D :-D Plakala jsem dojetím u toho, byli jsme v neděli teď.Taky jste mohli jít o týden dříve... Marketas:Ahojky Markétko, tak jak ti je, vše ok?Kdyžtak písni IP.Jinak psala jsi to sem než Blanka porodila, dále to mám 2 roky v kalendáři a ještě mi ot napsalo fcb, takže samé důvěrihodné zdroje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky zdravím vás všechny:D já už Markétce psala předběně včera kdybych se zitra nedostala na pc :D Leni to letí už máte rok to je mazec Blanička i Boženka mají krásná miminka :D
Odpovědět
Profilova fotka
teď mi psala Blanka, že je dnes pouští domů, tak už balí!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Zuzi, no jo, já jsem na to zapomněla, že jsem to sem napsala a fcb je teda pěknej neřád, že Vám to píše :-D Jj, Šárka už mi psala předběžně, ještě jednou děkujíííííííííííííí Zuzi, to je super, pozdravuj moc Blanku a ať se mi ozve, nevím, jestli jí moje sms přišly......
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Marketas, krásné narozeniny přejeme s Maruš x-) hlavně ať jsi zdravá kočko a to ostatní přijde tak nějak samo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vím, že je máš až zítra, ale já zítra asi nebudu stíhat, tak abych nezapomněla :-N jsem to hlava děravá víš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketko ona se určitě ještě dneska ukáže, bude fotit jako zběsilá, to je daný :-D :-D :-D :-D Odcházím douklidit kuchyň a makat, tak se mějte krásně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Kat, díky moc za přáníčko x-) A Marušce dej za mě pusinku Zuzi, teda, ty lítáš jak torpédo, odpočiň si taky někdy, kočko :-) A jsem fakt zvědavá, jestli se Blanka tady ukáže x-)
Odpovědět
Ahojky Tak Blaničku už poští dom? Super, aspoň bude víc v klidu a hlavně doma. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé to je dobře, že už bude Blani doma..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Blanička se tady neukázala a všechny cácorky jste bůh ví kde... :-(
Odpovědět
Však se Blani ukáže, musí se doma aklimatizovat a potěšit s Tomíkem ;-) V klidu si užít vanu a nabít baterky na focení a ............. no má spoustu práce :-D
Odpovědět
Ahoj, nemam silu docitat (az casem), ale chtela bych vam vsem moc podekovat zaspoustu krasnych apovzbudivych sms,mailu,atd. ;-) Jen tech sms bylo denne i 50 :-N a nebylo v mych silach na vsechny odpovidat, takze jeste jednoui diky,jste holky zlate,mam vasmoc rada!!!!!!! A spec.diky Zuzance! ;-) jdu spat, jsem KO at si naspim neco na noc, malyho kojim cca 14x denne,takze kazda minuta spanku dobra. :-N
Odpovědět
Blani: Ahojky mamino, tak Tě zas vítám mezi námi. Moc jsme tu na Tebe myslely. Jak pak to, že Tomík zlobí takhle maminku? :-D Pěkně si odpočiň.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, vítej mezi námi!!!!!!!!!!!!!není za co děkovat, mám tě ráda, proč bych to neudělala :-D :-D :-D :-D Marketas:Markétko přeji Ti vše nej a více na fcb a v IP Všem přeji krásný víkend!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jen sem rychle nakukuju a vidím, že Blanka už jsou doma =-) tak Blani vítejte doma, malej je nádhernej x-) a neboj, ono se to krmení časem upraví, ale určitě taky hodně spinkej, jak jen to půjde a nabírej síly, máš na to plné právo :-) ještě čerstvé novinky od nás, slavnostně prohlašuji, že Andulka už více chodí než leze :-) tak to teď už fakt nebudu nic stíhat :-N :-D a já se zas po víkendu ukážu ;-) papá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?