Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Zuzi: Tak si lyžovačku moc užijte :-) a v pořádku se vraťte.
Odpovědět
Zuzi - pořádně si to užijte a hlavně to ve zdraví přežijte. Ať vám vyjde počasí. Já měla málem včera infarkt, jsem šla ráno na záchod a koukám z okna na ten hnus bílej všude :-( A celý den sněžilo, doufám,že už padat nebude, zítra potřebujeme jet k dědečkovi na oslavu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, krásnou dovolenou, odpičiňte si tam a ať vám vyjde počasí. Tady je to fakt hnus, už druhej den padá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárec vespolec x-) Tady je krásně, nekydá, díky bohu to taje :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak kdo není na FB tak tady je naše 1. oslava :-D http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovědět
Feri: Moc krásná rodinka a oslava 1. narozenin se vydařila x-) Krásný začátek nového týdne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...... :-) Feri krásné fotečky...nás to čeká za 2 měsíce ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Feri - super oslava, malej je už teda fakt kus chlapa, fakt koukám, jak ty vaše dítka rostou ;-) Brno hlásí zas to bílé svinstvo absolutně všude :-( Aspoň, že svítí sluníčko, jelikož jsem si na dnešen naplánovala návštěvu botanické zahrady :-N
Odpovědět
Tak přidávám úlovky z výstavy v Botanické zahradě, no už aby bylo jaro, sluníčko, kytičky,... :-N http://www.btweb.cz/orchideje2010.html ;-)
Odpovědět
Blani: Orchidejky jsou hezký, fotečky nádherný. Neva když přepošlu tchýni? Miluje orchideje. Jinak Zuzce k dnešním narozkám vše nej, hlavně zdravíčko, štěstí, lásku a splnění všech tajných přání. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Moni - jasně, že nevadí ;-) A Zuzka má narozky? To mi nějak uniklo, díky za připomenutí, snad si je pořádně na sjezdovce užije. Akorát jí musím pak vyčinit za to, že nám do ČR poslala akorát tu zimu a sníh a sluníčko nikde :-p :-D
Odpovědět
Jo jo, tady už je taky zataženo a lítá to tu. Dík, za svolení. :-)
Odpovědět
Kdybych se tím nehctěla chlubit, tak to mám pod heslem nebo vám hodím jen odkaz do IP :-D Já úspěšně před 14 "zabila" jedno ze svých 4 kytek, nějak přestalo být hezké, tak jsem ho nechala uschnout :-N Už mi zbývají jen 2 palmy a kaktusy :-D Ty snad vydrží :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.....u nás taky zataženo a deštivo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tady to celkem ujde, ale v noci sněžilo ]-( Zuzance přejem všechno nejlepší, musím jí to hodit do mailíku, když sem teď za náma nemůže. Blani, krásný fotky a krásný kytky. Já asi jednu orchidej z domu taky odpravím bo už jí žloutnoou listy a dlouho nekvete. Zato druhá je fakt krásná a má asi milion květů.
Odpovědět
Holky tchýně jich měla asi 10 a chcíply jí, když je převezla z baráčku do bytovky. Tak pořídila postupně nové a o ty se stará méně a kvetou jí víc :-D
Odpovědět
Mě taky jednu dobu strašně kvetly kvítka a hlavně kaktusy, a sestřenka z toho nemohla, protože ona je taková přes kytičky, hnojí, přesazuje, zajímá se o to, tak prý u kaktusů je známo, že když je jim nejhůř, tak začnou kvést aby na sebe upozornily :-D To bude můj případ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já to s tou péčí taky nepřeháním. Jednou za čas zaleju, dvakrát do roka pohnojím a je. Ale venku vzahrádce teda zalívám každej den a fakt se o ně starám.
Odpovědět
Já zalívám asi 2x do měsíce :-x Jinak vzkaz rpo Market - já tu žehličku furt ještě nekoupila :-D Ale M. už opět musí nosit do práce košile každý den, takže zas musím žehlit řastěji než jednou za 2 měsíce, tak čekám až mi dojde kupon na 300 na slevu a objednám tuto a budu ji mít za 400,- ;-) http://www.mall.cz/zehlicky/tefal-sup...
Odpovědět
Oznamuji, že nejenom na kytky jsem "expert", právě se mi podařilo obarvit všechny nový plínky :( Mi zůstal v pračce z min.praní sytě zelený nový polštář, takže vše je dozelena :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata... :-) Blani super začátek.... :-D ale jsou to jen pleny.... :-)
Odpovědět
Blani: pleny neva, tak budou barevnější, no a co. Ono až se Ti dítko vykadí, tak to třeba taky jen tak nevypereš :-D Aspoň to nebude tak poznat. A pokud to životem odnáší jen kytky, tak je to v pohodě ;-)
Odpovědět
Po dlhoročnom manželstve ON umiera. Po nejakom čase ONA tiež a odchádza do neba. V nebi znova stretáva svojho manžela, beží k nemu a hovorí: "Môj drahý, ako dobre, že ťa znova vidím!" ON odpovedá: "Ma neser, farár povedal veľmi jasne - "...kým vás smrť nerozdelí"!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím, že zítra jedu do porodnice na kontrolu a je dosti možné, že mi budou vyvolávat příští týden porod :-N Každopádně, kdyby se něco dělo, tak písnu sms poštovnímu holubovi a ten vám ji sem frkne. Ale já budu doufat,že to třeba až zase tak nutné nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Katy, normálně se mi o tobě dneska zdálo - že jsme spolu v obchodě a vybíráme věci pro mimča ;-) tak jsem si říkala, že hned musím napsat. A asi jsem měla správný tušení. Ty už jsi 38tt? A proč ti mají vyvolávat? Maruška je veliká? Hlavně ať všechno dobře dopadne, držíme všech osm palců
Odpovědět
Mončo . no kdyby to byly plínky na pos...prd..., ale já objednávala s obrázkama, do kočárku, pod hlavičku, k doktorovi atd., protstě na parádu :-( No, co aspoň vypadají originálně :-N Jsem je hned dala vyvařit se 2 pytlíkama jedlé sody, tak obrázky to zesvětlalo, ale tu barvu ne :-x Kat - držím palce, ať jste obě v pořádku. Však neboj, já bych s tebou hned měnila, kdyby mi někdo chtěl v tom cca 37, 38tt už rodit :-N :-x
Odpovědět
Blani: No batika se zas vrací, ne? kat: Ve 38tt? Pročpak? :-N
Odpovědět
Moni - nestraš s batikou, naštěstí se mi to povedlo obarvit rovnoměrně :-D Copak asi dělá Zuzanka, se nekdě prohání na teplém vysokohorském slunci, popíjí svařáček a užívá si. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?