Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mno paní doktorce se nelíbí moje šílené otoky do půlky stehen, otoky na rukou, v obličeji.. k tomu mě fest bolí klouby, hlavně kotníky, na rukou.. k tomu když připočtete mravenčení a křeče do toho všeho a vysokej tlak, tak to asi vypadá na vyvolání... ale uvidíme zítra po monitoru a UZ x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zase jako obvykle vůbec nestíhám se sem dostat zuzi: užij si dovolenou a všechno nejlepší k narozeninám, pořádně to tam oslavte kat: uvidíme jestli už tady brzo bude i Maruška, jestli Tě tak trápí otoky a bolesti kloubů tak by bylo asi fakt lepší aby už byla na světě a nechala Tě trochu zregenerovat, vždyť budeš ještě potřebovat sílu na starání se o ní, tak ať Ti to zítra dobře dopadne a už se těším na info že jsme se zase rozrostly ;-)
Odpovědět
Kat: Aha, tak to chápu ......... dej po monitoru a UZ vědět co a jak.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, zdravím vás zase asi po 100 letech :-D Jak se vede?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky x-) Tak jsem dneska strávila 3 hodiny v porodnici :-| Monitor mi vyšel blbě,křivka miminka byla nějaká špatná.. tak mě ještě vnitřně vyšetřovali (přičemž jsem potom teda začala krvácet) :-| pak znovu na monitor... na ultrazvuk... měření tlaku... křivka na podruhé už byla dobrá ;-) a tak jsem mohla domů.. i když teda v pondělí tam zase musím... slíbila jsem,že budu doma v klidu, musím si měřit tlak... jo a Maruška má cca 3,40kg :-N Luci, čao 8-) :-D
Odpovědět
Kat: Maruška bude cvalíček x-) (ona je to dnes normální porodní váha ;-) ) Tak hezky odpočívej a já jdu s dětma ven. Ani na kolo a Kuba mi snad na chvíli usne. Pak je nechám blbnout na hřišti.
Odpovědět
Profilova fotka
momou, no já tu míru beru s rezervou, páč i doktorka říkala +/- 200g, tak že si spíš myslím,že třebas bude mít i míň :-N jsem se vychrupkala a jdu teď ven, na zahradu vystrčit čumák :-D Užijte si procházku, je tam fakt nádherně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, doufám, že se máte všechny dobře, netrápí vás nemoci ani nic jiného. Kat, tak hlavně pěkně odpočívej, i když Maruška už je pořádná holka =-) to naše mimí mělo o víc jak půl kila méně :-N U nás se marodí, teda Andulka, o víkendu měla skoro 40 horečky a teď pořádnou rýmu a kašel :-( ale musely jsme využít sluníčka a byly jsme udělat pár krůčků s chodítkem venku x-) jinak slovní zásoba se nám pomalu rozrůstá, máma sice neřekne, ale umí auto - brm a krávu - bů :-D
Odpovědět
Kat - tak to má opravdu krásnou váhu, to se nemušíš porodu už bát. U nás doktoři říkají, že odhady jsou +- 0,5kg, takže já taky doufám, že spíš platí to mínus :-N Držím palce, ať je to v pondělí ok. U nás dnes bylo tááák nádherně, celou dobu venku jsem chodila s rozepnutým kabátem, sluníčko hřeje, ve 2 jsem na terasu dala vypraný potah na matraci, je dost silný (jsem to nemohla narvat do pračky a pak hlavně z ní , ale už bylo potřeba ho vyprat), a teď je tak z 50% suchý, takže o půlnoci by možná už šel dát zpátky, tak mám radost, že mě nebude otravovat prádlo doma a schnout 2 dny :-D A zítra konečně začnu prát pro malýho. Akortá nevím, jak zabrátnit, aby zelené nepustilo do žluté látky :-N Mamka mi ušila v této kombinaci věci plus pro nás velkou 2,4m peřinu, a právě jak jsem psala, tak mi zůstaly polštářky omylem v bubnu a já tam pak vyprala plínky a bylo vše zelené. jsem zkoušela i jeden kus prát ve 30st.vodě v ruce, ale ta zelená pouští "jak sviňa"...Dnes jsem koukala v tesku, a nic jsem neobjevila, nemáte nějakou zkušenost s nějakým "ustalovačem barev! co bych přidala do vody, aby to nepouštělo? :-N
Odpovědět
Beru - hlavně, aby bylo malé líp, sluníčko bylo dnes fakt super. ;-) Přidávám něco ze života: Pan K. se hájí u soudu: "Je pravda, že jsem manželku i slovně urážel, ale není pravda, že jsem ji přitom fyzicky napadl. Nebylo to technicky možné, když jsem byl schovaný pod postelí!" Dva faráři, otec Emanuel a otec Matyáš už mají dost celibátu, a tak si vezmou dovolenou a jedou k moři. Ubytují se v 5* hotelu a celý den vysedávají u bazénu, popíjejí drinky a okukují slečny v bikinách. Hned druhý den je osloví prsatá blondýnka v titěrných plavečkách: "Dobrý den, otče. Krásné počasí, že otče." Oni nechápou, jak to na nich poznala, ale jdou do města a koupí si křiklavé havajské košile a sluneční brýle, a u bazénu popíjejí drinky. Opět jde kolem blonďatá sexbomba a povídá: "Dobrý den, otče Emanueli. Dobrý den, otče Matyáši." Flanďáci jsou v šoku - to už o nich všichni vědí i jejich jména? Jdou do města, kde si nakoupí ještě křiklavější košile, ještě větší brýle a u bazénu pijí jeden drink za druhým. Opět přichází prsatice: "Dobrý den, otče..." V tom se otec Emanuel zvedne a povídá: "Máme košile, brýle, jsme ožralí a balíme tu holky. Jak jste poznala, že jsme faráři?" A slečna odpoví: "Ale otče Emanueli, to jsem přece já! Sestra Marie!" Tenhle musím přeposlat mému drahému managerovi :-D Vejde turista v San Francisku do obchodu se zvíraty a prohlízí si opice. V tom vejde jiný chlap, jde rovnou k prodavaci a ptá se: - Prosím jednu opici typu C++. Prodavac mu ji podá, chlap zaplatí 5000 dolaru a odejde. Prekvapený turista se ptá: - Prosím vás, co to bylo za opici, ze byla tak drahá? - No, víte, ona dokáze programovat v C++, bez chyb, efektivne, úhledný kód. Velmi dobrá investice. - A tamty opice? - Ty stojí 10 000 dolaru, ale umí programovat v C++, v Jave i v XML. - Proboha, a tam máte opici za 50 000! Co dokáze ta? - No, abych rekl pravdu, jeste jsem ji nevidel nic delat, ale ostatní opice ji oslovují "project manager". :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blani: super vtipy kat: no Maruška bude cvalda, snad už moc nestihne přibrat než půjde ven ;-) beru: přeju ať se malá brzo uzdraví
Odpovědět
Dobré ráno při pátku Kat: Tak mě obě děti podle UTZ odhadli dobře - Anička 2,8 a měla 2,7 kg; u Kubíka odhad 3 a měl 3,05 kg :-D Beru: Ani je nemocná? Tak snad s tím sluníčkem nemoc zaženete a bude zas dobře. Blani: :-D dobrý Jinak vycházka super, Anička selou dobu jela na kole, občas do kopce jsem ji trochu pomohla, ale jinak bez pomoci =-) :-) Kubík se chvilku prospal, tak jsem šli s Járou na pívo, já na svařák. Seděli jsme na zahrádce, Anička kolem jezdila na kole, pak jsme si dali mňamku a pak šli ještě na hřiště a pak dom a děti do postýlek přes sprchu. A nevím co se jim stalo, ale oba vstávají v 6.
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj Moni,nou koukám, že jsi ranní ptáče :-D Já jsem fakt blbá, nějak se mi to v hlavě přemotalo a říkala jsem si , že máš geniální dítě, co v roce jezdí na kole, jsem si to popletla s Andulkou od Báry :-N
Odpovědět
Blani: Tak Anička v roce lítala na motorce - odrážedle, ale na kole fakt ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinkam: ty jo tak Maruška je pěknej kusan ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak Maruška už je fatk velká, ale SS o moc menší asi nebude - i když já tajně doufám, že jo. Ale říkám si, že do 3,5 kg je to v pohodě. Tady je dneska taky krásně, ale já mám gruntovací a uklízecí den, takže vystrčím šňupák tak maximálně na terasu a jinak budu prát, žehlit a uklízet. Blani, s tím ustálovačem barev fakt nevím. Já bych to asi riskla v ruce a přidala nějakej ten woolite, co má zabránit obarvení.
Odpovědět
Profilova fotka
Zabi, já vůbec nic nedělám.. teda i když mi to někdy nedá a vyluxuju, utřu prach, kontroluju si tašku do porodky, apod. :-D Nohy mám dle nařízení furt nahoře a už mě z toho bolí prdelka :-D Ale venku je tak krásně, že počkám na muže a půjdu se s ním a s bafu projít... x-) Blani, nezkoušela jsi dávat do praní ocet? =-)
Odpovědět
Kat - ocet jsem nezkoušela, zase nechci moc s těma dětskýma věcma moc experimentovat, aby se z toho neosypal :-N Holt to vyperu ve 30st vodě v ruce a co pustí, to pustí no :-N Dnes jsem si udělala minivýlet do další botan.zahrady na bonsaje... http://www.btweb.cz/bonsaje2010.html (komu to nejde v IE otevřít, tak snad bude fungovat toto: http://www.btweb.cz/img/Brno/Bonsaje 2010/index.html )
Odpovědět
Moc krásný bonsaje, kdybych nebyla lempl, tak si jeden pořídím, ale já bych ho uměla akorát odrovnat :-D
Odpovědět
ahojky. Tak je vše zas u nás v háji :-( Nevím zda to víte,já to sem chtěla psát,až to bude jisté-jakože dobré. Ve středu jsem,ale podstoupila "opět" revizi dělohy a to v 11tt :-( Příští týden ve čtvrtek jsem měla jít na odběry placenty,kvůli té chromozomální aberaci co má Míša,ale nedojde k tomu,pže to mimčo vzdalo dřív. Ani nevíte jak mi je a jak moc to už nechci zkoušet. Ale to mě přejde. Jen vím,že si chci dát do září odpočinek-hlavně pro dělohu,pže ta dostala během 13měsíců nafrak. Jenže my teď fakt věřili,že to vyjde. Já byla u dr. v 7+2 a srdeční akce přítomna a mimčo odpovídalo 7+5. Teď v pondělí jsem jela pro výsledky krve do průkajdy a nechala jsem si udělat pro jistotu utz. No a to potvrdilo,že mimčo odpovídá 9tt a já byla začínající 11tt. Ve středu na utz v nemocnici srdeční akce nepotvrzena,takže šup na vyčištění. Bolí mě vše-podbřišek,srdce a hlava. Já v podstatě odmítla práci,kvůli mimču a ono to taky nedopadlo. Chjo jsem smolař a pořádný :-(
Odpovědět
Markétko, to je mi moc líto |-| moc na Tebe myslím, drž se. Určitě se to příště podaří a vše bude v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Marétko, drž se. Ani nevím, jestli nějaká slova útěchy mají smysl, každopádně sem za náma můžeš s jakýmakoliv zprávama a budem se snažit tě podržet.
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, kočko, jak jsme si psaly někdy v únoru, tak jsem si říkala, že by to bylo na dobré cestě... a teď... moc mě to mrzí |-| hodně sil ... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsme v pořádku nazpátek!!!! DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MI NAPSALY, udělaly jste mi velikou radost, zároveň se omlouvám všem, kterým jsme neodepsala, z toho účtu bych se zbláznila. jdeme spát, ukážu se, papa x-)
Odpovědět
Zuzi, vítej doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni díky moc, bylo to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!! písnu později, jdu do hajan konečně.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky sledujte tohle..kateřina kristelová, si sem dala album z příprav.....už neví jak by se zviditelnila...... http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Blances dnes v 5:10 porodila synka Honzíka, 50cm a 3540gr, v úterý za ní jedeme x-) x-) x-)
Odpovědět
Zuzi,díky za zprávu. Je to ta nejkrásnější na světě. Honzík je krásné jméno a ty míry-hmmmmm ;-) Moc jí pozdravuj.
Odpovědět
Zuzi: Blanches moc moc pozdravuj x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?