Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
 Mno paní doktorce se nelíbí moje šílené otoky do půlky stehen, otoky na rukou, v obličeji.. k tomu mě fest bolí klouby, hlavně kotníky, na rukou.. k tomu když připočtete mravenčení a křeče do toho všeho a vysokej tlak, tak to asi vypadá na vyvolání... ale uvidíme zítra po monitoru a UZ emoticon
17. bře 2010 v 16:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
 ahoj holky,
zase jako obvykle vůbec nestíhám se sem dostat
zuzi: užij si dovolenou a všechno nejlepší k narozeninám, pořádně to tam oslavte

kat: uvidíme jestli už tady brzo bude i Maruška, jestli Tě tak trápí otoky a bolesti kloubů tak by bylo asi fakt lepší aby už byla na světě a nechala Tě trochu zregenerovat, vždyť budeš ještě potřebovat sílu na starání se o ní, tak ať Ti to zítra dobře dopadne a už se těším na info že jsme se zase rozrostly emoticon
17. bře 2010 v 17:57  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat: Aha, tak to chápu ......... dej po monitoru a UZ vědět co a jak.
17. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luckamb (34 r.)
2
Registrovala se 18. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků a 2 alba. Má 85 přátel. Mladá Boleslav, Region Mladá Boleslav.
  • Svatba byla 27. června 2008
    V Benátkách n/J, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
luckamb (34 r.)
2
Registrovala se 18. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 75 příspěvků a 2 alba. Má 85 přátel. Mladá Boleslav, Region Mladá Boleslav.
 Dobré ráno holky,
zdravím vás zase asi po 100 letech emoticon
Jak se vede?
18. bře 2010 v 08:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Ahoj holky emoticon

Tak jsem dneska strávila 3 hodiny v porodnici emoticon Monitor mi vyšel blbě,křivka miminka byla nějaká špatná.. tak mě ještě vnitřně vyšetřovali (přičemž jsem potom teda začala krvácet) emoticon pak znovu na monitor... na ultrazvuk... měření tlaku... křivka na podruhé už byla dobrá emoticon a tak jsem mohla domů.. i když teda v pondělí tam zase musím... slíbila jsem,že budu doma v klidu, musím si měřit tlak...

jo a Maruška má cca 3,40kg emoticon

Luci, čao emoticon emoticon
18. bře 2010 ve 12:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat: Maruška bude cvalíček emoticon (ona je to dnes normální porodní váha emoticon ) Tak hezky odpočívej a já jdu s dětma ven. Ani na kolo a Kuba mi snad na chvíli usne. Pak je nechám blbnout na hřišti.
18. bře 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 momou, no já tu míru beru s rezervou, páč i doktorka říkala +/- 200g, tak že si spíš myslím,že třebas bude mít i míň emoticon jsem se vychrupkala a jdu teď ven, na zahradu vystrčit čumák emoticon
Užijte si procházku, je tam fakt nádherně emoticon
18. bře 2010 v 16:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
 Ahoj holky, doufám, že se máte všechny dobře, netrápí vás nemoci ani nic jiného.

Kat, tak hlavně pěkně odpočívej, i když Maruška už je pořádná holka emoticon to naše mimí mělo o víc jak půl kila méně emoticon

U nás se marodí, teda Andulka, o víkendu měla skoro 40 horečky a teď pořádnou rýmu a kašel emoticon ale musely jsme využít sluníčka a byly jsme udělat pár krůčků s chodítkem venku emoticon jinak slovní zásoba se nám pomalu rozrůstá, máma sice neřekne, ale umí auto - brm a krávu - bů emoticon
18. bře 2010 v 17:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat - tak to má opravdu krásnou váhu, to se nemušíš porodu už bát. U nás doktoři říkají, že odhady jsou +- 0,5kg, takže já taky doufám, že spíš platí to mínus emoticon Držím palce, ať je to v pondělí ok.
U nás dnes bylo tááák nádherně, celou dobu venku jsem chodila s rozepnutým kabátem, sluníčko hřeje, ve 2 jsem na terasu dala vypraný potah na matraci, je dost silný (jsem to nemohla narvat do pračky a pak hlavně z ní , ale už bylo potřeba ho vyprat), a teď je tak z 50% suchý, takže o půlnoci by možná už šel dát zpátky, tak mám radost, že mě nebude otravovat prádlo doma a schnout 2 dny emoticon A zítra konečně začnu prát pro malýho. Akortá nevím, jak zabrátnit, aby zelené nepustilo do žluté látky emoticon Mamka mi ušila v této kombinaci věci plus pro nás velkou 2,4m peřinu, a právě jak jsem psala, tak mi zůstaly polštářky omylem v bubnu a já tam pak vyprala plínky a bylo vše zelené. jsem zkoušela i jeden kus prát ve 30st.vodě v ruce, ale ta zelená pouští "jak sviňa"...Dnes jsem koukala v tesku, a nic jsem neobjevila, nemáte nějakou zkušenost s nějakým "ustalovačem barev! co bych přidala do vody, aby to nepouštělo? emoticon
18. bře 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Beru - hlavně, aby bylo malé líp, sluníčko bylo dnes fakt super. emoticon
Přidávám něco ze života:

Pan K. se hájí u soudu: "Je pravda, že jsem manželku i slovně urážel,
ale není pravda, že jsem ji přitom fyzicky napadl.
Nebylo to technicky možné, když jsem byl schovaný pod postelí!"

Dva faráři, otec Emanuel a otec Matyáš už mají dost celibátu, a tak si vezmou dovolenou a jedou k moři.
Ubytují se v 5* hotelu a celý den vysedávají u bazénu, popíjejí drinky a okukují slečny v bikinách.
Hned druhý den je osloví prsatá blondýnka v titěrných plavečkách: "Dobrý den, otče. Krásné počasí, že otče."
Oni nechápou, jak to na nich poznala, ale jdou do města a koupí si křiklavé havajské košile a sluneční brýle, a u bazénu popíjejí drinky. Opět jde kolem blonďatá sexbomba a povídá: "Dobrý den, otče Emanueli. Dobrý den, otče Matyáši." Flanďáci jsou v šoku - to už o nich všichni vědí i jejich jména? Jdou do města, kde si nakoupí ještě křiklavější košile, ještě větší brýle a u bazénu pijí jeden drink za druhým. Opět přichází prsatice: "Dobrý den, otče..." V tom se otec Emanuel zvedne a povídá: "Máme košile, brýle, jsme ožralí a balíme tu holky. Jak jste poznala, že jsme faráři?" A slečna odpoví: "Ale otče Emanueli, to jsem přece já! Sestra Marie!"

Tenhle musím přeposlat mému drahému managerovi emoticon
Vejde turista v San Francisku do obchodu se zvíraty a prohlízí si opice.
V tom vejde jiný chlap, jde rovnou k prodavaci a ptá se:
- Prosím jednu opici typu C++.
Prodavac mu ji podá, chlap zaplatí 5000 dolaru a odejde. Prekvapený turista se ptá:
- Prosím vás, co to bylo za opici, ze byla tak drahá?
- No, víte, ona dokáze programovat v C++, bez chyb, efektivne, úhledný kód. Velmi dobrá investice.
- A tamty opice?
- Ty stojí 10 000 dolaru, ale umí programovat v C++, v Jave i v XML.
- Proboha, a tam máte opici za 50 000! Co dokáze ta?
- No, abych rekl pravdu, jeste jsem ji nevidel nic delat, ale ostatní opice ji oslovují "project manager". emoticon
18. bře 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
 ahoj holky,
blani: super vtipy

kat: no Maruška bude cvalda, snad už moc nestihne přibrat než půjde ven emoticon

beru: přeju ať se malá brzo uzdraví
18. bře 2010 v 18:59  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ráno při pátku

Kat: Tak mě obě děti podle UTZ odhadli dobře - Anička 2,8 a měla 2,7 kg; u Kubíka odhad 3 a měl 3,05 kg emoticon

Beru: Ani je nemocná? Tak snad s tím sluníčkem nemoc zaženete a bude zas dobře.

Blani: emoticon dobrý

Jinak vycházka super, Anička selou dobu jela na kole, občas do kopce jsem ji trochu pomohla, ale jinak bez pomoci emoticon emoticon Kubík se chvilku prospal, tak jsem šli s Járou na pívo, já na svařák. Seděli jsme na zahrádce, Anička kolem jezdila na kole, pak jsme si dali mňamku a pak šli ještě na hřiště a pak dom a děti do postýlek přes sprchu.
A nevím co se jim stalo, ale oba vstávají v 6.
19. bře 2010 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Moni,nou koukám, že jsi ranní ptáče emoticon Já jsem fakt blbá, nějak se mi to v hlavě přemotalo a říkala jsem si , že máš geniální dítě, co v roce jezdí na kole, jsem si to popletla s Andulkou od Báry emoticon
19. bře 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani: Tak Anička v roce lítala na motorce - odrážedle, ale na kole fakt ne emoticon
19. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luckamb (34 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
luckamb (34 r.)
2
 katarinkam: ty jo tak Maruška je pěknej kusan emoticon
19. bře 2010 v 11:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
    V chrámu sv. Bartoloměje v Krumvíři, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
 Ahojky,
tak Maruška už je fatk velká, ale SS o moc menší asi nebude - i když já tajně doufám, že jo. Ale říkám si, že do 3,5 kg je to v pohodě.

Tady je dneska taky krásně, ale já mám gruntovací a uklízecí den, takže vystrčím šňupák tak maximálně na terasu a jinak budu prát, žehlit a uklízet.

Blani, s tím ustálovačem barev fakt nevím. Já bych to asi riskla v ruce a přidala nějakej ten woolite, co má zabránit obarvení.
19. bře 2010 ve 12:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Zabi, já vůbec nic nedělám.. teda i když mi to někdy nedá a vyluxuju, utřu prach, kontroluju si tašku do porodky, apod. emoticon Nohy mám dle nařízení furt nahoře a už mě z toho bolí prdelka emoticon

Ale venku je tak krásně, že počkám na muže a půjdu se s ním a s bafu projít... emoticon

Blani, nezkoušela jsi dávat do praní ocet? emoticon
19. bře 2010 v 15:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat - ocet jsem nezkoušela, zase nechci moc s těma dětskýma věcma moc experimentovat, aby se z toho neosypal emoticon Holt to vyperu ve 30st vodě v ruce a co pustí, to pustí no emoticon
Dnes jsem si udělala minivýlet do další botan.zahrady na bonsaje... http://www.btweb.cz/bonsaje2010.html
(komu to nejde v IE otevřít, tak snad bude fungovat toto: http://www.btweb.cz/img/Brno/Bonsaje 2010/index.html )
19. bře 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Moc krásný bonsaje, kdybych nebyla lempl, tak si jeden pořídím, ale já bych ho uměla akorát odrovnat emoticon
19. bře 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
    Na Červeném Hrádku u Sedlčan, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
 ahojky. Tak je vše zas u nás v háji emoticon
Nevím zda to víte,já to sem chtěla psát,až to bude jisté-jakože dobré. Ve středu jsem,ale podstoupila "opět" revizi dělohy a to v 11tt emoticon Příští týden ve čtvrtek jsem měla jít na odběry placenty,kvůli té chromozomální aberaci co má Míša,ale nedojde k tomu,pže to mimčo vzdalo dřív. Ani nevíte jak mi je a jak moc to už nechci zkoušet. Ale to mě přejde. Jen vím,že si chci dát do září odpočinek-hlavně pro dělohu,pže ta dostala během 13měsíců nafrak. Jenže my teď fakt věřili,že to vyjde. Já byla u dr. v 7+2 a srdeční akce přítomna a mimčo odpovídalo 7+5. Teď v pondělí jsem jela pro výsledky krve do průkajdy a nechala jsem si udělat pro jistotu utz. No a to potvrdilo,že mimčo odpovídá 9tt a já byla začínající 11tt. Ve středu na utz v nemocnici srdeční akce nepotvrzena,takže šup na vyčištění. Bolí mě vše-podbřišek,srdce a hlava.
Já v podstatě odmítla práci,kvůli mimču a ono to taky nedopadlo. Chjo jsem smolař a pořádný emoticon
19. bře 2010 v 17:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Markétko, to je mi moc líto emoticon moc na Tebe myslím, drž se. Určitě se to příště podaří a vše bude v pořádku.
19. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 Marétko, drž se. Ani nevím, jestli nějaká slova útěchy mají smysl, každopádně sem za náma můžeš s jakýmakoliv zprávama a budem se snažit tě podržet.
19. bře 2010 ve 21:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Markee, kočko, jak jsme si psaly někdy v únoru, tak jsem si říkala, že by to bylo na dobré cestě... a teď... moc mě to mrzí emoticon hodně sil ... emoticon
19. bře 2010 ve 23:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Ahojky holky,

tak jsme v pořádku nazpátek!!!!

DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ MI NAPSALY, udělaly jste mi velikou radost, zároveň se omlouvám všem, kterým jsme neodepsala, z toho účtu bych se zbláznila.

jdeme spát, ukážu se, papa emoticon
20. bře 2010 v 06:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuzi, vítej doma emoticon
20. bře 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Moni díky moc, bylo to super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

písnu později, jdu do hajan konečně.
20. bře 2010 v 07:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
 Holky sledujte tohle..kateřina kristelová, si sem dala album z příprav.....už neví jak by se zviditelnila......

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=592305&vReferer=
20. bře 2010 v 08:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Blances dnes v 5:10 porodila synka Honzíka, 50cm a 3540gr, v úterý za ní jedeme emoticon emoticon emoticon
21. bře 2010 v 10:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Zuzi,díky za zprávu. Je to ta nejkrásnější na světě. Honzík je krásné jméno a ty míry-hmmmmm emoticon Moc jí pozdravuj.
21. bře 2010 ve 13:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuzi: Blanches moc moc pozdravuj emoticon
21. bře 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš