Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
Registrovala se 12. září 2007 na beremese.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 30 přátel. Blansko, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
Registrovala se 12. září 2007 na beremese.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 30 přátel. Blansko, Region Brno.
 ahoj holky jsem tu zas dlouho nebyla tak vás všecny zdravím a chci napsat pár věcí ke srazu 17.4.dostala jsem takový nápad a chtěla bych vědět co vy na to je to hlavně kvuli tomu že by tam měli být i dětičky tedy pokud dorazí i momou emoticon Napadlo mě udělat ten srázek v Brně v jedné krásné baby kavárně tak aby se dětičky i zabavili a mohli jsme se věnovat i sobě a po čase zas hezky pokecat!!V té kavárně mají sobota otevřeno od 14-18hod myslím že 4hodky by nám na srázek stačili nebo nee????Je mi jasné že s pousta z vás pojede od jinud než z brna a je mi jasné že nebudete trefit tak mě napadlo že bych si stěma co přijedou od jinud a pokud by to nenašli počkala někde v centru třeba u hlavního a nádrží a odtud je svezla šalinou až do kavárny je to cca 15min a po skončení srázku zas odvezla zpět do centra co vy na to?????Napadlo mě že by třeba i zuzka vzala nějaké dětičkyemoticon nebo i vy ostatní a mohla by i třeba lenička emoticon Posílám odkaz na kavárnu a pište dojmy atd.....třeba do ip nebo i sem budu se snažit dočítat měla bych velkou radost kdy by se nás sešel hojný počet emoticon Samozřejmě bych to v kavárně zamluvila emoticon pokud budete se vším souhlasit ještě kopíruji a posílám všem do ip emoticon emoticon emoticon
http://www.cafeandplay.cz/
5. bře 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
 jo a blani díky za sms emoticon
5. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani: Aničku tu lítá od okna k balkonu a křičí" Hurá sněží, moc sněží,mami koukej" emoticon
5. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Šári - nemáš zač, to vstupné mě teda dostalo emoticon jsem si říkal,a že bych tam šla jen na čumendu, ale za ty peníze neee emoticon
Moni - no jo děti z toho mají radost, to chápu. my zítra máme jet k rodičům, když bude snežit, tak zas to pojede po státní silnici pomalu, bouračky , kolony, tak zas většinu ze 4 hod. vycházek padne na cestu autem emoticon mamka mi psala, že u nich je šílená chumellenice, to mám teda radost emoticon
5. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani Problém je vždy v tom, že lidi, co neumí na sněhu jezdit, tak vytáhnou auta ........... pak jsou Ti, co nemají zimní gumy ............... a nakonec magoři,co jezdí jako pitomci. Mě sníh nijak nevadí, mám ho ráda i za volantem emoticon Zítra jedem lyžovat, pojedem asi do Herlíkovic a nebo Benecko .......... emoticon

Šáry: Chápu dobře, že za děti zaplatím 39 Kč a za sebe taky? Nebo jen útratu za pití? Jinak cestu jsem si autem už našla a myslím, že to najdu, jen musím vzít hodně drobečků, abych trefila zpět emoticon A podle mapy se tam dá i parkovat na ulici .......
5. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
 momou platí se jen za každe dítě na celou dobu 39kč teda ty máš dvě děti tak 39x2´celkem 78kč plus utrata za piti popřípadě jidlo
emoticon
5. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
 jj parkovat se da před tím
5. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobrá dobrá ...................... tak zatím se hlásím na 99% emoticon
5. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Moni - my jsme minule byli při cestě zpět svědky nehody asi 4 auta před náma a můžu ti říct, že jsem musela vylízt z auta na vzduch to rozdýchat a celý den mi bylo tak nějak divně po těle a chtělo se mi brečet emoticon Jak píšeš, magor, co předjížděl v koloně a neměl se pak kam zařadit když do protisměru vjelo auto...tak to odnesly 3 auta emoticon fuj, no raděj na to nemyslet, fakt se na té silnici necítím dobře, jsem ráda, že pak odbočíme k našim na ty místní "polňačky" emoticon A koukala jsem na Tv a ukazovali tam sněhové zpravodajství, fakt koukám, kolik je všude ještě sněhu, to budete mít fajn víkend. Já už se těším na příští rok, jak budu jezdit s bobama, M. se mi ale směje... emoticon
5. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
 tak paráda Blanka i momou souhlasí a Blani nabízí i přespání u nás by taky byli dvě místa na spaní ale v blansku emoticon tak to už jsou celkem 4místa a dvě postýky vid Blani emoticon
5. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
 Blani mi se taky těšili na saně a terka byla snad 3krát zbytek byla nemocná emoticon
5. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Blani: Mě taky vždy zatrne a jsem na panáka ...............

Holky, hlasujete? Tady jsou lepší odkazy, stačí vyplnit a pak v meilu potvrdit odkaz.

http://diteroku.vasedeti.cz/finale/2009/finalista/7028/soutezici-bernatova-anicka/finalove-hlasovani-pridat-hlas.html

http://diteroku.vasedeti.cz/finale/2009/finalista/33494/soutezici-holubec-kubik/finalove-hlasovani-pridat-hlas.html

Díky za každý hlasík (myslím, že se dá hlasovat co 3 hodiny)
5. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Jojo, já mám 2+2 místa, teda pokud se mi podaří složit ty postýlky emoticon Jen jsem nakoukla do krabice, že jsou to ty, co jsem chtěla, ale jinak jsou furt v krabici v obýváku na hromadě s ostatníma. emoticon
5. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky, tak jedem na lyže, ale ...... Praha hlásí chumelení, tak bysme asi mohli zůstat i tady emoticon
6. bře 2010 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
 Ahoj holky,

mě už z tý zimy snad jebne emoticon emoticon Dneska se mi vrací muž z Rakouska po lyžovačce a popravdě řečeno, jsem ráda, že bude doma... jsem klidnější, že kdyby jsme měli jet, že pojedeme a ne že budu muset lanařit tatíka či 155 emoticon

Posílám Maruš v domečku emoticon
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F&vImageID=3869190#navigator
6. bře 2010 v 09:59  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
    V chrámu sv. Bartoloměje v Krumvíři, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
    V chrámu sv. Bartoloměje v Krumvíři, Region Břeclav
 Ahojky,

tak tady nesněží, dokonce svítí sluníčko, ale mrzne emoticon

Katy, se ti fakt nedivím, že seš ráda. já už začínám taky pomalu vyšilovat, protože jsem měla Petra celej týden na služebce a příští týden pojede taky na dva dny pryč. Ale obě ještě vydržíme, do dubna daleko.
Jo a pěkný fotečky bříška, krásně ti roste
6. bře 2010 v 11:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Boženko, ahojda, do dubna sice daleko, ale pan primář to vidí na hooooodně dřív emoticon prý za 14 dní můžeme klidně rodit emoticon čípek se mi zkracuje, otevírám se.. no paráda emoticon emoticon
6. bře 2010 v 18:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Kat, takže budu brzy tetka, jo?Super!!!

Holky co se týče srazu, kdybych vzala děti, musel by mě Vašík odvézt a celé odpoledne někde běhat po Brně, to se mu asi nebude chtít....On by to udělal pro mě, ale nechci...Mě by se to taky moc nelíbilo asi.

Jinak když to vyjde všechno, dorazila bych busem a večer asi domu, máte všichni plné byty dětí nebo budete mít.....

S dětma busem nejedu....
6. bře 2010 ve 22:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj v neděli. Tak lyžovačka super, jsme si užili sluníčka. Jen po cestě do Herlíkovic šílený na dálnici do Mladý Boleslavi (je to rychlostní silnice) - bouračka 30 aut a my v ní (v proti směru byla taky, ale menší). Prostě jedu, manža spí a kámoš v zadu taky utahanej (není zvyklej ráno vstávat), takže si jedu, venku chumelí, že skoro není vidět, zpívám si podle rádia a najednou auto předemnou nevím proč dostalo smyk (klouzalo to na tom náledí jak sviňa) a za ním auto jak brzdilo taky za mnou další auta a dva náklaďáky ........... tak asi 10 aut nakonec skončilo ve škarpě, žádné zranění a my mohli nakonec odjet bez jediného škrábance emoticon Ale jak jsem měla stažený zadek si neumíte ani představit. Další cesta byla už bez problémů a cesta zpět taky.

Kat: Bříško krásné emoticon

Zuzi, kdybys chtěla, tak tě autem vezmu.
7. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Tak dnes by měl náš Tomášek svátek, tak snad příště.............
7. bře 2010 v 10:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuzi: ???????? Co mi uniklo? emoticon
7. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Holky tady jedno videjko z rána s Kubíkem.

http://www.youtube.com/watch?v=tXgCZwuL7LY
7. bře 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Moni nic ti neuniklo co se týče mě asi, nevím......

Tomíček nebyl, není a vypadá to že ani nebude v dohledné době.....
7. bře 2010 ve 12:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuzi: Jsem myslela, že se něco pokazilo ........... emoticon Neboj, třeba bude emoticon
Pojedeš se mnou do toho Brna?
7. bře 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
 ahoj holky,
kat: pěkné bříško, teda jestli se pan doktor trefil tak to tady bude brzo o mimčo víc emoticon

momou: tak hlavně že se Vám nic nestane, ale teda nechtěla bych být na Tvém místě u takové možné hromadné téžké srážky, snad už budou brzo cesty suché a bude se jezdit líp

my máme ode dneška přírůstek do rodiny, byli jsme si koupit morčátko emoticon takže už si doma hoví v kleci a zatím je ještě krotké tak čekáme až si trochu zvykne a budem ho pouštět i na procházky po bytě
jinak jsem byla dneska pilná kuchařka a nejdřív jsem dopoledne usmažila koblížky, ještě než jsem je měla všechny hotové mi H. asi 4 snědl emoticon a protože mi zbyly bílky tak jsem ještě odpoledne udělala bílkový chlebíček emoticon
7. bře 2010 v 19:41  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Moni uvidím, jak to všechno dopadne....
7. bře 2010 ve 21:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Všem krásný nový týden berušky moje.............
8. bře 2010 v 00:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
Kat - super bříško, já chci taky porodit dřív. emoticon
Moni - není to ta silnice R10? My jsme v sobotu ráno jeli k našim a v rádiu říkali, jak na R10 je hrom.nehoda 30 aut, tak jsme přemýšleli, kde ta silnice je emoticon Hlavně, že jste v pořádku emoticon
Dneska jdeme s malým na UZ ledvin, tak nám držte palce. Snad to bude ok, poslední dny jsem mívala takový bolesti, že jsem si upřímně už přála porodit emoticon emoticon Jsem hrozná, co? emoticon
Jitko - pak nahoď fotku mazlíčka. Vyměním za 2 stráááášně hodný fretky. Dnes mi došel balík a bylo to zabalený v černým pytlu a potvora jedna začala zas zlobit, tak jsem jí ho ukázala, že to je pytel na mrtvou fretku, a je klid. emoticon Ta bestie mě snad rozumněla emoticon
8. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 A přišel zase ten slavný den...
A přišel zase ten slavný den,
největší svátek všech žen,
kdy stará, mladá, spolku žen,
se dostaví na velký sněm.
Při tom velkém sněmování,
nekonečném rokování,
shrnuly své názory,
že muži jsou potvory.
Jak bychom si krásně žily,
kdybychom je vyhubily,
křičí ze všech nejvíce
ty nejstarší babice.
Svobodné a krátko vdané,
ty zase křičí: NE, BA NE!
Třeba, že je potýráme,
vyhubit je nenecháme.
My, muži, jsme přitom klidní,
poslušní a na vás vlídní,
víme, až přejde váš rej,
bude mužům zase hej!

Všechno nejlepší ke Dni žen přeje Zuzka
8. bře 2010 v 10:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuzi -děkujeme...no jo, svátek máme, já si na to ani nevzpomněla, a u M. to vidím stejně emoticon

Bylo nebylo, Apollo na Měsíci přistálo a jednou takhle astronauti celí rozčilení vysílají na Zem:
"Hjustn, Hjustn, Rusové přistávají na Měsíci. Co máme dělat?"
"To není možné. Pokračujte normálně v programu."
Další den:
"Hjustn, Hjustn, Rusové přistáli a hned začali natírat Měsíc na červeno. Co máme dělat?"
"Klid hoši, klid. Vezměte si prášky na uklidnění, to budou halucinace."
Po pár dnech začíná Měsíc rudnout:
"Hjustn, Hjustn, skoro celý Měsíc už natřeli na červeno. Co máme dělat?"
"Žádnou paniku, všichni naši specialisté pracují na řešení. Vyčkejte."
A další den:
"Hjustn, Hjustn, to je konec! Celý Měsíc už je červený!"
"Naše chvíle přišla, chlapci. Otevřte box 43Bx. Uvnitř najdete štětku a vápno. A pište: Coca-Cola..." emoticon
8. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš