Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Šáry, tak super, Terka už je z nejhoršího venku. Jeden den dietky neuškodí ;-) a už se to i vydrží. Blani: Fotečky jsou krásný.
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju market nejtěžší je když to tvoje dítko hodně pláče že ty víš že ho něco bolí ale nevíš co protože ono si samo neřekne tak to je strašný když mu nemůžeš pomoct a a musíš se dívat na to jak hrozně pláče to pro mě bylo nejhorší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Šári, věřím. Tak snad už bude Terezce jen a jenom dobře! Čauec Mony!
Odpovědět
Šári - já zrovna došla ze srazu s těhulema a maminama z Brna a takyjsme řešili, že když mimčo brečí, tak si neřekne proč.. :-N No, mám se na co těšit... :-D je fakt, že muž mi nadává, že když je mi zle, tak se mě ptá co mi je a já jsem taky jak děcko, že jen řeknu NIC!!! :-N Ale že se kroutím bolestí, tak vidí, že mi asi něco je :-N A díky za pochvalu, no ještě, že z toho nějaký fotky vyšly, za těch 270,- by mě to jinak asi naštvalo... :-D Jsem si ofotila k tomu i ty popisky, abych pak stihla i tu palačinku a mohla to dočíst doma :-D :-D :-D :-D A teď jsem měla na oběd nějaký kuřecí prsa s cuketou a rajčaty, a po hodině jsem si dala nějaké vdolečky s javorovým sirupem a šlehačkou, to taky nebylo špatný....ale palačinky byly lepší. Ale už jsem nestihla do obchodu pro suroviny, abych je nějak uklohnila doma :(
Odpovědět
Včera jem si objednala dálkovo uspoušť na focení, tak sjem zvědavá, jeslti z toho budu mít tak krásné fotky jako Majky... no fotky možná, ale ta baba na fotce bude mít do modelky daleko :-D :-D :-D :-D :-D Tak uvidíme, jak mi to s ní půjde, abych se nějak nafotila ze všech světových stran. A co zbytek teamu fotografek? Jak pokračujete? já už se tak těším na léto, i když nevím, jak to s focením bude...
Odpovědět
Holky dodala jsem videjka, za kvalitu se omlouvám - telefon. http://www.youtube.com/watch?v=C1MmnK... http://www.youtube.com/watch?v=gfVbHJ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Blani, už jsem se Tě chtěla 100x zeptat, co žehlička...Jsi spokojená?
Odpovědět
Moni - super, a to malej tu houpačku nepřevrátí?? Dobří závodníci :-D Market - ani mi nemluv, jsme si ji chtěli objendat přes net, ale teď oba 2 dobré obchody co mají výdejnu v Brně přestěhovali na druhou stranu do úplně prd... :-N a pak ji měli po vánocích v Globusu, a my měli kupon na 30% slevu, ale muselo se to platit u spec.pokladny, kde byla frotna asi 20 dlchodců, tak jsem to vzdala, ale musím ji konečně koupit.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, já myslela, že už rejdíš prádlo novou žehličkou , Blani :-D Holky, loučím se, přeji krásný víkend! Mějte se kouzelně, papa
Odpovědět
Blani: No převrátit by se křesílko nemělo, jsou tam takový zarážky. Ale Kubík si vyleze až skoro nahoru, tak spíš myslím, že přepadne. marketas: Užij si víkendík
Odpovědět
Moni - no rozjel to pěkně :-D Market - pěkný víkend. Já naštěstí žehlím tak 1x měsíčně, tak se ještě rozčiluju s tou starou, ale dám si novoroční opožděné předsevzetí, že do konce ledna ji objednám :-x
Odpovědět
A mám zas dotaz na maminy, teďmají v Tesku a Dm docela akce pro maminy, tak toho chci využít, jaké máte dobré zkušenosti (nebo naopak co je na houby) s tímto: přebalovací podložky jednorázové dětské plínky (jak pro malá mimč a s vykrojením na pupík, tak pak ty cca 4-9kg) ubrousky vlhčené na utírání prdýlek předem díky za tipy ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Blani: - Přebalovací podložky jednorázové - nikdy jsem nepoužila, dávala jsem látkovou starou plínku. Ale jsou dobrý, když cestuješ a potřebuješ dítko přebalit nebo u doktorky. - Dětské plínky - 4-9 kg použižeš asi tak týden po narození, pokud bude mimi menší tak i dýl. Předpokládám, že myslíš papírovky jednorázové. Určo se nestratí. Já používám pampersky, přijdou mi lepší ty natahovací pásky. Hugiesky mají natahovací zádíčka, ale mi to přijde blbý. - Vlhčené ubrousky - Asi bych koupila max jedno balení, na vyzkoušení, ale nekupuj s heřmánkem. I když je léčivý, hodně dětí má na něj alergickou reakci. Spíš aloe vera. Já ty ubrousky používám i na ruce u Aničky, většinou pampers a menší balení mám od nivei. Toť ode mne vše ;-)
Odpovědět
moni - díky moc. Ty ubrousky jsem právě kouila Babylove i stakovou šikovnou dózou, a asi koupím jedny Pepmrsky, jedny obyč tesco a uvidím co sedne :-N Právě mám koupené Huggies (byly v akci 50%) 4-9, ale jsou fakt dost velké :-D
Odpovědět
Blani : Větší plínky nevadí, děti rychle dorostou. Zkus pak pampersky, ty pásky kolem nožiček krásně pruží a i jiné mamky říkají, že je to lepší, než pásek na zádíčkách. Jinak jsou ty plíny stejné. :-)
Odpovědět
Mmoni -díky. A co mě překvapilo, jsem chtěla hodit jedny ty plínky a ubrousky do košíku....to je těžké jako kráááááááááááva :-N
Odpovědět
Zvykej si matko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky blani -já zas používam jedině přebalovací podložky :-) super jsou od heppy bella jsou hezky dlouhý :-) balené po 5ks s plenami jsme natom stejně jako momou používám jedině pampers příjde mi že jsou ze všech nej dobře pérují kolem nožiček a bříška a po narození jsem používala oranžovy pampers zelený pak od 4kg žlutý jsem nekupovala vůbec ty jsou nejhorší oranžový jsou nej na tu srajdu ze začátku :-) taky mi vyhovovali heppy bella :-) a ubrousky používám nejvíce pampers už od narození jsou nej vlhčené tak akorát a pak zas opět heppy bella hugiess jsou takové tvrdší většinou je kupuju v balení po 4 to je nejvýhodnější stojí 199 a většinou na ně maji akci ve sparu a když sjedeš do tety na táborskou maji tam jedno balení pampers ubrousku za 39 jen kvuli tomu že maji starší verzi obalu ale prošlý nejsou neboj a vůbec tam jsou levní i na pleny. jinak holky výsledky ze stolice máme ok :-) ještě jdeme v úterý znova na odběry krve a budou ještě zjištovat jestli nemá terka alergii na bílkovinu v kravským mlíce ale myslím že ne a že to bylo hlavně od zoubků :-)
Odpovědět
Barco: Super, že dobrý výsledky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani děkuji že jsi mě podržela na diskusi o peregu :-)
Odpovědět
Ahoj Šári - vůbec nemáš zač. Hlavně jsem nelhala, že :-N Bohužel... Jsem si u tebe říkala, že holt smůla. Ta druhá holka, no to je fakt pech,....ale když už si začala teď stěžovat i ta kamarádka, která mi ho přes 2 měsíci půjčovala a 2 hod. jsem v něm vozila malou...no to už bylo moc. Jezdí s ní sice hodně (místo MHD jezdí pěšky do centra, ale po stezkách a krásných chodnících), tak nevím,jak by to dopadlo, tady na poli a v lese :-N Ach jo...pořád mi stejně vrtá v hlavě, ale co se dá dělat. Tak hlavně, že tobě pomohl ten známý a udělal nová ta ložiska. Jak omůj taťka je pův.automechanik , taky takový kutil, že by loccos zvádl, ale za ty prachy prostě by člověk čekal jiný přístup :-N Nonic, to asi už nemá cenu řešit. Jinak já dnes objevila 2 zprávy - jednu dobrou....mám konečně opravený blesk na foťák, tak už se chystám se nějak nafotit ze všech úhlů (pokud se ještě velzu do záběru :-D ) a taky jsem byal te´d u našich a 2 hod. jsme s mamkou krellil, co všechno mi doma ušije,teď se držte, bude toho 15 m zelenné látky, 15m žluté a 2m barvené dětské :-N A teď to špatné...hne djak jsem dojela domů, že ji objednám a oni tu jednu už neprodávají...mě asi trefí. 2 hod. jsme krelily na papír, jaká bude spotřeba, co jak na tu látku naskládat, protože to byl atyp.rozměr a nikde jinde ji neměli :-N Tak mě to teda zklamalo, tak jsem jim napsala, že ji prostě chci a kdy bude, nebo ať mi prásknou výrobce, že ji musím sehnat :-D Tak sjem zvědavá, jeslti mi vůbec odpoví nebo si jen pomyslí něco o babě padlé na hlavu a neodpoví :-D Ale když já ji chciiiiii, ona je přesně tak co mám evymalovanou ložnnici :-D
Odpovědět
A teď něco veselejšího: U našich jsme se sestrou vzpomínali na skoro 22 let starou hisotrku, kdy jsem nevěděla, jakou žínkou mám sestře (byla mimčo) utřít posr...prd..., tak sestra ležela mokrá, posr... a rozbalená asi 2 hodiny v postýlce a já seděla pod ní a řvala taky, že jsem si s ní nevěděla rady. Mamka byla tehdy stát frontu na vložky...tak dnes jsme na to doma vzpomínali a mamka šla do koupelny a ty žínky donesla! Furt je tam má :-N Tak si se sestra dělala prdel, že u nás se asi dědí po staletí z generace na generaci :-D :-D :-D :-D No, doufám, že mi je už nezdědíme :-D
Odpovědět
Ježíš.... MY .. ach ty hrubky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hypnóza léčí :-) Manželka přijde domů a povídá svému manželovi: "Pamatuješ jak mě pořád bolela hlava celé ty roky? Tak je to pryč!" "Žádné bolesti hlavy?" ptá se manžel. "Jak se to stalo?" Jeho žena odpoví: "Margie mě doporučila k jednomu hypnotistovi a ten mi poradil si stoupnout pred zrcadlo, divat se soustředěně na sebe a opakovat: Nebolí mě hlava! Nebolí mě hlava! Nebolí mě hlava! No a ono to funguje! Veskera bolest hlavy je pryč!" "No to je skvely!" nadšeně přitakává manžel. Jeho žena pak říká: " Víš, ty taky nejsi bůhvíco v posteli posledních pár let, proč za ním taky nezajdeš, třeba ti něco poradí?" Manžel souhlasí, že to udělá. Po jeho první návštěvě u hypnotisty se manžel vrátí domů, strhá ze sebe šaty, popadne manželku do náruče a odnáší ji do ložnice. Položí ji na postel a povídá:" Nehýbej se, hned jsem zpátky!" Odejde do koupelny, vrátí se za pár minut a skočí do postele. Pomiluje vášnivě manželku, jako nikdy předtím. Jeho žena celá omámená zvolá - "No tak to bylo teda úžasné!!" Manžel odpoví: "Nehýbej se, hned jsem zpátky!" Odejde znovu do koupelny, vrátí se zpátky a druhé kolo je ještě úžasnější než poprvé. Manželka se posadí na posteli, hlava ji jde do závratě a jenom slastně vzdychá "Pane Bože, pane Bože..." Manžel opět řekne: "Nehýbej se, hned jsem zpátky," a odejde do koupelny. Tentokrát ho ale manželka potichu následuje a tam,v koupelně, ho uvidí zírat na sebe do zrcadla a říkat: to není moje manželka to není moje manželka to není moje manželka to není moje manželka!" Poslední rozloučení se zesnulým se koná příští sobotu.....
Odpovědět
Zuzi - super :-D :-D :-D jsem ho začala číst M. a on po pár sekundách se na mě koukl a začal se smát a říkat: Není to moje žena, není to moje žena,.... :-D :-D :-D tak ho asi klučina zná...nebo chodí ke stejnému hypnotozérovi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zuzi: super vtíp :-D akorát by mě zajímalo jestli zabila manžele nebo hypnotizéra ;-) :-D nebo oba :-D no já jsem žehlila včera a dneska mě to čeká zase, bráchové mi zase naložili spoustu prádla já si tento víkend užívám sportu, včera i dneska jsme byli odpoledne lyžovat, včera s námi byli dokonce oba mí bratři a bratránek a dneska akorát jeden z bratrů, ale bylo to fajn, doufám, že se nám to konce zimy ještě někdy podaří zajet si zalyžovat x-)
Odpovědět
Jija: Já chci taky na lyže ....................
Odpovědět
Profilova fotka
momou: tak podle zpráv máte teď v Praze mnohem víc sněhu než my tady na severu moravy, tak třeba budeš za chvilku moct ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, dnes jsem byla na cestovateleském veletrhu oblhížet nějaké pěkné hotely, kam by se dalo jet na rodinou dovolenou a pak samo nějaké tipy na výlet, dufám, že třeba koncem léta někam na týden vypadneme, většinou chlapi mi moc neporadili, ale ženský byly v pohodě, jedna rovnou nabídla pobyt v malých lázních, kde se procedury vybírají jak zrovna máš čas, prý abychom se s manželem mohli střídat v hlídání a druhý se šel procedurovat,... no úplně mě to navnadilo :-D Sněhu tady máme furt dost, ale je komplet zmrlzý na kost :( Včera jsme byli u našich, tam je to ok, táta se zrovna vrátil z běžek, tam by se i huhulák dal stavět :-D A teď koukám v TV, jak sněží v Práglu....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky Přeji vám všem krásný nový týden a krásné miminkovské výsledky!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?