Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tady včera a dneska ráno spíš pršelo než aby sněžilo tak se nám moc na lyže nechtělo, ale dneska jsme si zajeli vláčkem na hory a dali jsme si výšlap na Ondřejník, asi 10 km tak i zpátky jsme zvládli asi za 3 hodiny, teda cestou domů mi to děsně klouzalo a H. mě musel pořád brzdit a v prudších klesáních došel k názoru, že nejlepší bude, když mu vlezu na záda :-D tak jsme vlezla :-D
Odpovědět
Jitko - ahoj, teda takový výlet závidím :-N kdo ví, jak to ten H. myslel, když ti řekl "Vlez mi na záda..." :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/17063-rozt...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím v novém týdnu. To je strašný, už ani nevím, že byly nějaký vánoce, tak rychle to zase uteklo a ta pracovní realita je šílená. Jak já bych spinkala...... Snížek je krásný, ale měl být o vánocích ....
Odpovědět
Ahoj holky, sníh je úžasnej a pořád ještě padá x-) Včera jsem se dobře projela v autíčku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes mi psala kamarádka, že se v pátek nedostala z Olomouce domů, jel pro ni manžel autem a dostal se jen po ceduli Šternberk a dál to nešlo. Toš to zase není tak moc fajn :-( Už by mělo přestat.
Odpovědět
No po včerejším cvíču jsem jela dom autem - nemáme to u nás protažené, jen hlavní taky, kde jezdí bus. A protože lidi nechtěli couvat do naší uličky na parkování, tak jsem měla v půl 11 místečko. Jako nedivím se, že tam nechtěli parkovat, nebylo to jednoduché. Ale zimní pneu udělao svoje a škola smyku snad taky :-D Jindy bych tam to místo už neměla. Ale jako je mi jasné, že někde to může být problém. Cožpak neměl řetězy? Já je sice v autí mám, ale nevím, zda bych je nadnala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... já taky zdravím v novém týdnu. Abych řekla pravdu, sníh je sice krásný, ale už mě pěkně s**e. Nemůžu vůbec chodit ven s malou, protože na sídlišti jsou protažené jen silnice a na chodníkach je asi 30cm hnusného mokrého sněhu, tedy spíš rozsolená břečka, takže se v tom s kočárem vůbec nechytam. dojdu tak max 50m za barák ke kopci a Filda bobuje, ale jinak nákupy atd řeší Tom.....já se prostě nedostanu...děsný.... :-S
Odpovědět
Len u nás je to stejný, protažené jen silnice, pokud, jinak nic. Tady před barákem si to uklízíme sami, Jára včera musel odházet sníh kolem auta, abychom vyjeli. Ještě, že máme teréní kočár s velkýma kolečkama, ty golfáče a nebo ten dvoukočár vůbec neberu - nikam bych se s nima nedostala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. Připouštím, že i já, známá zimomilka, která je nadšená tvrdí, že toto je moc na ČR natož na Prahu, Brno a veškerá větší města.Malá nesklízí, nemají peníze.....Je to obr průser. Mějte krásný den, metro snad pojede....
Odpovědět
Zuzi: A už si byla na běžkách? Já už je prubla, škoda, že nejsme na jižňáku, tam prý udělali stopu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo já jedině sjezdovky nebo prkno, běžky jsem vždy nenáviděla!!!!!!!!!!!!!!!!! Jdu makat, pa
Odpovědět
Článek se načítá
prkno bych si chtěla zkusit, ale rozhodně ho nechci. Sjezdovky a nebo běžky, jenže Jára mi na nich nestačí, byl na nich až se mnou, tak ho nesmím odradit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, když už i Zuzku ten sníh s**e, tak to už je opravdu vážné :-D
Odpovědět
Ale mě ještě nee, mě se to líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo mě taky, ale s tim cestováním mě to štve :-|
Odpovědět
Když ve mě se vždycky probudí takové to dítě .............. ale jako určo mě to jednou bude pěkně sr... taky, ale to až za dlouho. Holky, švagrová právě porodila chlapečka, jmenuje se Michal, váží 3850 g a měří 53 cm, na to, že je jeho táta prcek se 150 cm, to bude asi čahoun x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni to je super...tak veliká gratulace a hodněěěěěě zdravíčka.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, velká gratulace švagrové! Zuzi, teda, já žasnu, Tebe už ten sníh taky s**e, já se nestačím divit :-D Já musím dnes do města pro kontaktní čočky a pořád hlásí, jka je to v Ol ve městě nebezpečné na těch kostkách, tak jsem zvědavá,jestli si rozbiju šišku :-N
Odpovědět
Marketas vem na nohy takový ty "věci" co mají horolezci na botách ;-)
Odpovědět
Moni - gratulace mimču i rodičům ;-) tady samo včera torchu pršelo, a dnes je tu cca 10cm ledová vrtsva na chodnících, jelikož na naši celou městskou část mají jeden malý traktůrek :-N A lidi už nemají povinnost odklízet si před barákem. Já chtěla posypat aspoň část od dveří na chodník (i to je ovšem na pozemku města, tak by to měli dělat oni :-N ), ale zapomněla jsem koupit sůl, a doma mám zbytek nějaké horské, kde mini balíček stojí asi 40,-, tak to neobětuju :-D Stejně mi právě končí vycházky, tak třeba to do zítřka někdo udělá :-D :-D :-D A začalo tu torchu svítit sluníčko, za oknem to vypadá dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ženy čest x-) Momou, teda to je pořádnej chlapák :-N Takové míry, mě by stačilo takové standartní tříkilové miminko :-D U nás v horách žádná změna. Nakydalo tu kvalitně přes noc. Dneska jsem si vyšla na tůru do města. Takovej výkon jsem podala v tom šlapání :-D Že jsem přišla domů po dvou hodinách chůze :-D dneska mám energie na rozdávání, ještě půjdu odpol s bafu na procházku. x-) Jo a prosím vás, zítra si na mě vzpomeňte, jak do sebe leju v 8h tu hnusku sladkou kvůli cukrovce :-p
Odpovědět
Kat: Budu na tebe moc myslet, ale neboj to zvládneš ;-) Si pak dáš kyselou okurku, abys srovnala chutě. :-D No švagrová je vysoká má asi 175 cm a švagřík jen 150 cm :-D mrně je čahoun po mamince. Už jsem na něj moc zvědavá. Chjo, se mi tak stýská po bříšku ......... x-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moc se omlouvám ale nestíhám :-( máme starosti s terkou je nějaká špatná nevím co s ní je ale vypisování je na dlouho zkopíruju odkaz z koníka a tam si to můžete řečíst :-) nebo zkopnu a přidám :-) Doufam že se máte všichni jinak dobře a co naše těhulky už je nějaké mimi na světě?a někdo další těhu? Terka je nemocná od včera mi zvracela dneska i průjem mudr. říkala že to může byt od zubu že vydí špičku spodní dvojky a že ma trošku červený krk tak že by to mohla být taky začínající angína ale že to zatím není teploty nemáme.ale napsla i antibiotika kdyby začali vysoký horečky tak to máme nasadit.ted snedla banan s jablkem a piškoty tak musím zaklepat zatím se nepozvracela jinak dávám jen čaj chudak je na diete hladová rano mi vypila hlady 240ml sunaru pak za hodinu jsem ji dala napít čaje a jeden piškot a hned to vyhodila.už ji pomalu nemám do čeho obléct tak na rychlo peru vše mela pozvracený u nás to vypadá dobře Terka je už v pohodě zvracela naposledy včera ráno a teploty neměla vůbec takže u nás to vypadá na ten zub je pod dásní ale je už cítit.Taky nás trápí další věc a to terky nožičky chodí měsíc a půl a při chůzi stáčí chodidla špičkami k sobě jakoby do o doktorka mi říkala že se nemusím bát že se to upraví a má to hodně dětí doporučila nasazovat boty doma opačně ako kozí nohy že děti to nutí nožičky vytáčet a když to nepomůže tak nás čeká ortopedie taky říkala že v blansku nějaký vyhlášený ortoped doporučuje učit děti turecky sed že se tím učí vytáčet chodidla a jak sama řekla učte děti v roce turecký sed to nelze tak jsem zvědavá co nám řeknou na ortopedii Ahoj holky takže mi zítra nedorazíme máme zákaz vycházek terka byla celý víkend dobrá dneska ráno teploty opět zvracení a průjem tak jsme mazali opět k mudr.angína to není a chřipka taky ne vlastně se neví co to je tipují se zoubky byli jsme poslány na vyšetření na ORL brali nám krev vše je v pořádku jen krevní obraz mírně nízký a neco mírně zvýšeného ale v normě takže zítra jdeme ještě na výtěry stolice.ted teploty nemáme tak snad už to bude ok máme na týden zákaz sunaru je možný že to má i ze sunaru to zvracení ale pije ho skoro 2měsíce a do minulého týdne to bylo v pohodě takže já myslím že jsou to ty zoubky alespon doufám že jo rostou ji spodní dvojky. Tak se na vás budeme těšit jindy
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak hlásím, že mě pořád ještě zima baví a sněhu nemám dost :-). hlavně ještě musí nějakou dobu vydržet, protože když tady o víkendu ráno pršelo, tak jsme na lyže nevyrazili a tak chci ještě na lyže někdy vyjet :-) blani: tak brácha když jsme byli malí posolil sníh před barákem kuchyňskou solí, ale mamka to vzala v pohodě, jinak můj tatík i oba bratři ohrnujou o 106 (mají na starosti celou městskou část - chodníky i cesty) barca: to je mi líto, co se děje s Terkou, ale snad se brzo uzdraví a už nebude chudinka malá tak blinkat a neboj nožičky se taky určitě brzo spraví a bude chodit pěkně jak má kat: budu myslet na Tebe, určitě to zvládneš neboj momou: gratuluju k synovci
Odpovědět
Šári - držím palce, ať je malé líp, chuděra malá, snad se jí brzy uleví :-( Jitko - já teda taky solím vždycky klasicky domácí solí, akorát tou co stojí kilo max. 10,- a ne v krabičce horskou :-D Ale prý to není dobré na kytičky, ale to je mi jedno, se tady nezabiju. Jsem to psala M., že je to namrzlé, tak cestou domů klas. sůl koupil a vysypal to před barák, ať žije ekologie :-D Kat - držím palce, ať je to ok, já jdu za týden ;-)
Odpovědět
Jaji: Tak nejsi jediná, koho sníh baví ................ :-D Barca: To se občas stává, možná jak si dáví do úst prstíky, s kterýma na něco sáhne ............ určo bude brzy líp. Blani: Pokud máte víc jak -3 tak sůl je vám úplně v pr..... zabírá max do -3 víc nee. :-N ale co kdyby ;-) já to tak zkusila, uvidím zítra. Jdu hajat, pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Mě sníh baví, a to moc!!!!!!!!Miluju mráz a sníh a zimu atd... jen mi vadí, že ženský s kočárky nemůžou dojít ani nakoupit a vašík nemůže jezdit, autobusy, vlaky i tramvaje nejezdí tak jak mají, jinak je vše ok!!!!! Šári to je mi moc líto, hlavně ať je Terezka v pořádku!!!!!!!!!!!!!Ozvi se prosím. Jinak mi máme také miminko dneska.kamarádce a vaškovému bývalému kolegovi se dnes odpo narodil Kubíček 51 cm a 3380gr x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přijde tlustá ženská ke gynekologovi a říká mu: Pane doktore vážím 150 kg, manžel 180 kg. Nemohl byste mi přešít vagínu někam jinam? My se k sobě ani nedostaneme!" Doktor se otočí na sestru a soucitně si poklepe na čelo. Žena vykřikne: "Tam ne! To by mi manžel rozbil koulema brejle!" "Mami, tatínek mě zneužívá!" "A jak tě zneužívá, Aničko?" "Tahá mě za ouška!" "Ale to není žádné zneužívání Aničko, a co ti při tom říká?" "Kuř ty děvko!!!" Přiběhne pán na nádraží, má dlouhý baloňák a onanuje... Výpravčí na něj volá: "Pane, zbytečně se honíte, už to ujelo..." Jednou říká manželka manželovi: "Miláčku, pojďme dělat do Ložnice nějaké prasárničky!" A manžel na to: "Jasně! Posereme polštáře!" Přijde kapitán Titaniku k námořníkům a říká jim: "Mám pro vás dvě zprávy,jednu špatnou a druhou dobrou, kterou chcete slyšet jako první?" "Tu dobrou." "Dostaneme 11 Oskarů!" Na první hodině tanečních. Jeden mládenec tančí s jednou krásnou dívkou a aby se odreagoval, tak jí pořád mačká na knoflík od podprsenky. A ona na to: "Prosím vás, co to děláte?" "Já na Vás zvoním." "Aha, mně se zdálo, že dole někdo stojí," odpoví dívka. S jakým " i " napíšeme větu: "Ženy si hrál- a muži šl- poté domů?" "Ženy si hrály s tvrdým a muži šli poté domů s měkkým." "Občane, co to tady na veřejném prostranství děláte?" "Co bych dělal? Souložím !" "No - v zásadě to zakázáno není. Ale kde máte partnerku?" "Byla hotová dřív, tak šla domů .." Manželé po třicítce se vrací ze společnosti a ukládají se ke spánku. Muž se na poslední chvíli před ulehnutím vytratí z pokoje. Dojde do kuchyně a za chvilku se vrací se sklenicí a podává ji ženě. "Co to je?" ptá se manželka zmateně. "Aspirin, proti tvé bolesti hlavy." "Ale mne nebolí hlava!" "Ha! A mám tě!..." "Dědečku, co tady tak sedíte venku a bez kalhot?" "No, včera jsem tady seděl bez košile a ztuhla mi páteř....." Dědeček vrací kondomy v drogerii. "Copak dědo, jsou děravé?" "Děravé ne, ale ohýbají se." Stoletého starce se ptají: "Dědo, jak je možné, že na vás stále letí mladá děvčata?" Děda nic neodpoví, jen si lišácky olízne čelo.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Zuzi, kam Ty na to chodíš.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?