Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,... ;-) Tak chystám doma co můžu, abych pak mohla zdrhnout na hory x-) Blani, tak to máš výhodu, že ti ten nápoj nepřišel jako mě za největší hnus 8-( Já si totiž třeba čaj a kafe nesladím. Mě teda cukrovku neprokázali, ale máme jiný problém dle paní doktorky a to je to, že hladovím :-( Mám aceton v moči :-( Tak že jsem neváhala a zavolala přítelkyni na telefonu (má drahá sestra - dietní sestra), daly dohromady můj jídelníček a zjistily jsme, že fakt blbě jím :-| No ale zapracuju na tom :-D S tím balíkem bych teda byla nasraná, to bych normálně řádila 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, co to bylo za prodávající? =-)
Odpovědět
Kat - já čaje taky nesladím, ne že by mi to tak chutnalo víc, ale přes zimu piju jen čaje a kdybych si do každého dala 2, 3 kostky cukru, tak za měsíc mám o 10kg víc ;-) Sladím jen když jdu někde do restauračky nebo na návštěvě, jinak doma ne, to by ze mě byla koule :-D A to mě mrzí, že máš problémy, tak držím palce, ať je to lepší. My jdeme zítra na 4D UZ a mudr mi řekla, ať si nehcám změřit ledviny, jeslti to zvětšení už se zlepšilo nebo ne, tak jsem zvědavá. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, no jo, ty pánvičky viď... tak snad to bude v pořádku, oni prý kluci na to trpí :-| Já se bojím, aby ta naše holka nějak váhově nestrádala :-( Uvidím na utz ve 30tt.
Odpovědět
Kat -myslím, že nestrádá, neboj. Prý si dítko vezme co potřebuje, max. to odnese mamina :-N Já se zas cpu od rána do večera, furt, až se divím, že to naše dítko má spíš mín než víc :-N Aspoň nebudu rodit 5kg dítě :-D I vitamíny do sebe furt cpu a nic to s emnou nedělá, tak jsem ráda. :-N Dneska venku po X týdnech vysvitlo sluníčko, tak to má člověk hned lepší náladu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, i já se přidávám - jsem byla dnes v poradně. A váhově tě, Blani, asi brzo doženu, protože jsem za ty 4 týdny přibrala 2,5kg 8-) takže já rozhodně nehladovím :-D I když je pravda, že teď mi hodně vyskočilo břicho. Doktorka mi dělala i nějakej rychlej utz a vše v pořádku, srdíčko krásně bilo. Taky už se těším na velkej ultrazvuk ve 30tt. Katy, tak hlavně správně jez, ať Maruška přibírá a ty nehubněš. Ještě, že máš tu sestru - sestru Blani, tak držím palce na výsledky cukru a ať se vám Marcelek zítra pěkně ukáže. naše malá dnes na utz chrněla obličejem k páteři, takže smůla :-|
Odpovědět
Boži - děkujeme, uvidíme, ale v 11 dopoeldne vždycky chrápe, 100% šance je jedině v 1 v noci, to se vzbudívždycky a kope :-D Tak nevím, co mu zítra provedu, aby vstal,zatím jsem nepřišla na jedinou věc, co by ho vzbudilo, ani pohyb, jídlo, hluk, cestrování autem, námaha, chůze po schodech,.... holt spáš po mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, u nás spolehlivě funguje sladké - jakmile si dám kousek čokolády, tak je princezna do 10min. hyperaktivní. Se nahltá sladké plodovky :-D občas potom i škytá Občas i když si hladím břicho a mluvím na ni. I když u nás to fakt problém není - já si v podstatě užívám minuty klidu, protože to naše šídlo řádí téměř pořád. Zrovna dnes ráno nakopla i doktorku při utz, se jí nelíbila sonda :-D :-D :-D
Odpovědět
Aha, tak to min. malý na UZ spal, ani se nepohnul :-N A čokoláda nefunguje, to bby byl vzhůru pořád :-N A maximu, co jsem ho cítila, tak byly tak 3 minuty, jako, že by se hýbal třeba půl hodiny, to nehrozí :-D Fakt se takto 3x za den pohne a jinak o něm nevím.... :-N
Odpovědět
Atky u vás bylo dnes tak krásně, holky? tady chvílema svítilo sluníčko, teplo bylo, akorát teda pak padal sníh všude ze střech, ale nádhera.... po takové době slunce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já nevím jak bylo u nás - já jsem byla v Brně :-D ale teda mám super zážitek - od doktorky jsme jeli do Ikei a tam šíleně lidu. tak si říkám, že mají nějaké zboží v brutální slevě, protože samí důchodci. A on ne nábytek - jídlo!!! Mají masové kuličky 10ks za 10kč i s přílohou. fronta na jídlo jak za komančů, všichni si dávali 20ks a tak, jsem se styděla, že jsem češka. Nakonec jsme se tam najedli, ale protestně jsem si dala vepřový stejk. A ten super zelenej zákusek, kterej ti minule tak chutnal 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/album.... přidávala jsem do alba
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Boženko, ahojda, koukala jsem do albíčka, jak jste pořídili v Ikee :-D Super jsou ty malý ručníčky 30x30 (my to teda budeme používat buď jako vkládačku do plenek a nebo jako žínku) :-D :-D :-D Jím,co se do mě vejde. Mám už nachystané dvě večeře :-D Jedna teď a další tak v deset :-N Naše slečna má teda taky řádící momentky, večer před 23h, ráno v 8h, v poledne :-D A na co teda reaguje fest je znělka na seriál Ulice :-D :-D :-D To jako jede fest :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, ty ručníky už mám - mnógo. Taky plánuju látkovat. I když já plánuju, Petr se musí ještě vyjádřit :-N Já jsem normálně uvažovala, že si ji nahraju na mobil, protože vždycky řádí jenom, když jsme samy dvě a pak mi to nikdo nevěří. Teda Petr už ji párkrát viděl rozjetou, ale nikdy ne pořádně. a hluchá taky nebude - všechno, co jeh lasitý ji hrozně vadí. Teď v sobotu jsme byli u nás na plese a kopala téměř nonstop od 9 do 2 do rána :-D
Odpovědět
Boži - u nás Kabáti, Nigtwish,, Rammstein,.... ani to s ním nehne :-D A k té Ikei, my sse tam chytsáme zítra, a M. si tam vždycky dává 15 kuliček, doufám, že to bbyla jen dnešní akce, aby zítra bylo volno. M. si vzal dovču a po tom 4D chci do Ikei pro drobnosti, pak vedle do Chicca, a uvidíme na co budu mít náladu. ale ten zelený zákusek bych si dala, nebo i dva, jéé, já na to mám chuť :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tě asi zklamu http://www.ikea.com/cz/cs/store/brno
Odpovědět
Profilova fotka
Boži, byli jste na plese? Já jsem právě zvažovala, zda jít či nejít, když vím, jak řádila o Silvestrovské veselici na horách a děsně ji to teda vadilo :-| tak ji asi ušetřím a ty plesy vynecháme... pojedeme na hory x-) My teda látkovat budeme,manžel se vyjádřil, že to zkusí, když jsem mu ukázala kalhotkové látkové plenky ;-) v podstatě je to samé co papírovka ;-) Blani, tak zkus tohle. Řekni manželovi, ať malýmu sám zazpívá. :-D :-D :-D Ten můj zpíval Kabáty a to byl hukot, břicho samá boule :-D
Odpovědět
Holky, super, že jste v pořádku ;-) zabena, máš moc krásné bříško.
Odpovědět
Boži . to si děšláš pr.....ééél ]-( Tam bude lidí jak much :-S kat - zpívat? To ne, to bych totiž nemusela vydržet ani jááááá :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, jeden ples máme za sebou a druhý před sebou. Tancovala jsem jenom na jednu sérii a ještě zlehka, spíš jsem si šla pokecat s kamarádama. a sice teda slečna řádila, ale úplně stejně jako např. v kině - to bych potom nemohla nikam :-D Já taky látkovat budu, jenom bych ráda, abych v tom nebyla sama - pak to jaksi ztrácí smysl. buď budu pořád přebalovat jenom já nebo bude napůl v látkovkách a napůl v papírovkách. petr je pro kvůli všem těm výhodám, co jsem mu vyjmenovala, ale neví, jestli to zvládne prakticky - bude muset! Hlavně mu vadí namáčení a přepírání pos... plínek. Když jsem mu vysvětlovala princip separaček, tak se na to moc netvářil :-D Moje mamka je z toho nadšená a už nám nakoupila i část látkové výbavy....
Odpovědět
Profilova fotka
blani, taky jsem si musela zacpat uši :-D Ale tu chvilku se to dá vydržet :-D
Odpovědět
Kat - ale aby pak neměl Marcelek následky na celý život :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani, to je otázka jiná :-D :-D :-D ale když to nebude nějak dlouho, tak asi ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, ahojky a díky ;-) Blani, kdybys ho jako fakt chtěla vzbudit, tak stačí posvítit baterkou - ale to je kapánek drastický :-S Kamarádce tak otáčeli mimčo před termínem - aby nemusela rodit koncem pánevním
Odpovědět
ahojky maminy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pasone, čaooooo ženo :-D
Odpovědět
teda tak ja nenmam ani albísek ani pubíček, leda OTP ale hodim vám dobry článek http://ekonomika.idnes.cz/specialni-p...
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, Ivi, ahoooj
Odpovědět
teda ikeu sem proletěla v sobotu a zase sem rychle jela pryč, neb tam bylo hafo lidi , ale v pondělí v podvečer už tam byl klid :-p
Odpovědět
jdu zkouknout ty vaše břišena x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?