Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za optání.... Víkend dobrý, měla jsem tu Natálku a Lukáška, byli moc hodní a cirkus byl super.právě stahuji fotky, ale.............. Pořídila jsem si z bazaru tento objektiv http://www.mall.cz/objektivy-zoom/nik... Chtěla jsem ho vyzkoušet, vzala sebou do cirkusu a posrala jsem to, protože jsem s tím neměla žádné zkušenosti, tak ty fotky stojí za prd a hlavně je strašně silný do malého cirkusu.No nic, zase jsem o kus chytřejší...........
Odpovědět
Skoro ten stejný mám taky, měla jsem ho v setu, když jsem si kupovala svůj foťák, akortá má stabilizaci. Fotím s ním akorát v ZOO nebo nebo srazu jsem s ním tenrktá fotila Terezku od Šárky. Majky ji brala z blízka a já z dálky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, hlavně se nezděs z té kvality prosím.............
Odpovědět
Profilova fotka
Za chvíli tu hrůzu pošlu........
Odpovědět
Neboj, já fotila v týdnu kamarádce dítko, a objektiv se tvářil, že blesk nepotřebuje a vše rozmazaný... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Zuzi - teď jsem si málem cvrkla :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já také když jsem ji viděla :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://zuzka16.rajce.idnes.cz/CIRKUS_...
Odpovědět
Zuzi -mě teda spíš překvapilo, jak jsou ty fotky ostré... třeba ten "zavěšenc" v bílým, velbloud, svalovec,....kdybys viděla moje z cirkusu, myslím, že jsem je všechny smazala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To jo, některé jsou pěkné, třeba ty velbloudí chlupy :-D :-D :-D :-D Má to ostření o 05 cm což odpovídalo, jinak je to vše strašně na dálku. Vše mi bylo jedno ve chvíli, kdy jsme si pochovala tygříka Bleska :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
To věřím , to bych se taky pomazlila ;-) takový krásný kočičák....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kecám, není to tygr ale lev.... Fotil ho nějaký pán z Blesku, protože je tam křtili a měli by být vyfocení v novinách, dnes nic, tak snad brzy..........je to bomba ho držet v náručí!!!!!!!!!Jsou strašně heboučcí a potom ten had, wau, jsem plná dojmů zase....
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-zaj...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky.... u nás je dnes pěkná zima, tak raději nikam nejdeme.Tom si včera přivez věci z hokeje na vyprání, tak mam celé dopoledne co dělat.....bléééééé :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky blani -kočárek se nám zatím vešel do každého auta jde složit úplně jednoduše jen do menších aut jsme museli odcvaknout kola ale to je hned :-) ty ložiska to je poravdu děs pak hodně skřípala brzda když ložiska nefungovali jak měli nedalo se s nim jezdit každy na nas čučel jak na nějaky socky :-( jde o to že uložení je plastové a mělo by byt kovove aby se nevybrušovalo kamoš nám ho udelal z tvrzeneho silikonu a ted pohoda ale uplne první zavada byla rozkmitávání předniho kola tam máme měněnou celou osičku z nerezu tu nam ztaky dělal kamarád a ted je to celkem dobry občas to ješte udela ale jen fakt už malokdy.No hodne to zvaž je to investice 20tis a ja už bych to nikdy za kočár nedala.pošlu odkaz na obranu spotřebitele tam je častečně popsana ma reklamace a postup servisu ten byl hrozny manža se snima dohadal po te.a poslal je někam :-) HOLKY-až budete kupovat kočar kuptejedine s kovovým uložením kol!!!!!!!má například X-lendr ale na ukor toho že ma malou korbu kamoška na sportak přechazela začatkem 5měsice mi na konci 6měsíce!!!!http://www.spotrebitele.info/domacnost_bydleni/zkusenosti/zkusenosti.php?hledej=kenyo&id_partner=0&partner=0 jinka jsme o kupovali přes tento obchod meli ho nejlevněji a dostali jsme k nemu další věci zdarma jo blani mužeš mi posla taky ten email na upravu fotek?díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo odkaz na ten obchod jsem zapomela hodit tady je http://www.detskyraj.cz/zbozi/6168-pe...
Odpovědět
Šári - super, díky moc. Myslím, že na SOS s vaší stížností včera koukal Martin, dostal za úkol přeluskat na MK celou dizkuzi i PP GT3 :-D , tak se toho taky bojíme. Na x lender jse s e koukali, jenže: má malou korbičku a na zimu rvát půlroční dítko do sporťáku nechci. Tady za barákem je vždyky "kosa jak sviňa" a hlvně tu hrozně fouká vítr :-N Taky má větší rozpon mezi kolečkama a hůř by se vlízal do auta, a u sporťáku prý zas jsou stížnosti, že má krátká záda. :-( A když jsem koukali na čem ta korbička nebo spor%ták drží na tom podvozku, takový kosek plastu....to ve mě vůbec nevzbuzovala důvěru. takže spíš koukjámne Casualplay S4 nebo Quiny, na ně jde dát sedačka MaxiCosi. Ale každý už není "tak dokonalý" jako ten Peg perego. Ale cenově stejně vychází skoro "šul nul", tak uvidíme....a malík hned pošlu.
Odpovědět
Manželé hrají golf. Při jednom odstřelu proletí míček sklem terasy přilehlého domu. Manželé, vědomi si viny, běží ihned tím směrem a jdou se omluvit majiteli. Volají, ale nikdo neodpovídá. Dívají se tedy rozbitou terasou do domu a vedle rozbité krásné láhve vidí stát poměrne atraktivního muže s turbanem na hlavě. "Jste majitelem domu?", ptá se ho manžel. Muž chvíli hledí na pár a potom odpoví: "Ne, já jsem byl 1000 let uvězněn v této láhvi a někdo na golfovém hřišti, láhev rozbil a mě osvobodil." Manžel: "Óóó, potom jste tedy duch z té láhve". "Zcela správně. Splním vám dvě přání, třetí bych si nechal pro sebe." Manžel si tedy rychle přeje: "Super! Takže já bych chtěl plat 1.000.000 Eur zdaněných ročně!" "Splněno! A druhé přání?" Manželka: "Abychom měli stále na stole jen nejlepší jídla a nápoje!" "Zajisté!!! No a teď moje přání...", na to duch. "1000 let jsem byl uvězněn v láhvi a nemel žádnou ženu. Přál bych si teď užít zbytek dne s vaší ženou!" Manželé rozpačitě souhlasili, on šel zpět na golfové hřistě, ona s duchem do ložnice. Když byli právě v nejlepším, ptá se duch ženy: "Kolik let je tobě a kolik manželovi ?" "Mě 35 manželovi 37! Proč?",ona na to. "Se divím, že ještě věříte na duchy z láhve !!!"
Odpovědět
Profilova fotka
blani no casualpley bych si ja nekoupila je hodne malý díte se pořádně nevleze pod opěrku a když je vetší a ma sedet tak stupatko je tak vysoko že díte ma nožky hodne nahoře a pozor praská u nej konstrukce ted to zrovna bylo v černých ovcích!!!!a quinY nevim mela ho jedna kamoška a taky prý nic moc tak ja nevim vyšel špatně v testu na kočárky v německu :-| kamoška zkoušela tyto tři typy každou chvili meni kočár a říkala že uplně nej ve všem je perego ona ho ma 3roky stary a bez jedine zavady asi zaleží na kusu.http://www.babyweb.cz/Clanky/a3544-Test-kocarku-v-Nemecku-Katastrofa.aspx
Odpovědět
Moni :-D Šári - mě se taky nejvíc líbí Perego, jak je velké a super ovládání :-( A co muž zkoumal různé diskuze, tak právě jako nej vycházelo Perego, Xlander, Quinny a Casual. kdyby ty ses rozhodovala znovu, do čeho by jsi šla?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...... :-) u nás dnes prší, tak se válíme doma....budu prát, žehlit a asi zplácáme nějaké cukroví.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) Doufám, že jste všichni v pořádku, že se těhulkám jen a jen daří ;-) My za chvilku vyrážíme na rehabilitace do Krče. Vůbec se mi v tom počasí nechce, ale co se dá dělat :-N len: Leni prosím tě dej mi nějaký recept jak ty to zvládáš s 2 dětmi, vařit, péct, být na BRMS x-) Já jsem fakt asi mimo :-D Já dělám vše po večerech když Lukášek usne :-D Tak hezký den všem papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj blani no já z těcho čtyřech asi do x-lendra má ho dost mých kamarádek a zatím žádná si nestěžovala ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak tady neprší, ale je pod mrakem a tak nějak vlejzavo. No za hodinu musíme být na roční KO, tak ven musíme. Pasone: Ivčo vše nej k svátku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ivčo taky přejeme vše nej k svátku :-)
Odpovědět
Ahoj holky, Ivi - vše nej k svátku a ať se ti splní všechna přání ;-) Šári - díky..... to je dilema, nám se X lander líbí nejmíň, a moc jsme z něho v obchodě nadšeni nebyli, prodavačka náš upozorňovala že se hůř ovládá a koukali jsme to drží korbičku jen na takovém slabám plastu :-N pořídím si šátek a budu dělat iundiánskou babičku a bude :-D :-D :-D Marketko - já myslím, že mi mo nejsi, já nesjem shopna udělat vůbec nic a to nemám dítě a jsem doma :-N :-N Takže čest všem maminám, co zvládají dítko, domácnost,... což jste tady vlastně všechny :-D Já jsem teda dnes nakoupila spoustu věcí na cukroví, včera byly v MF Dnes nějaké recepty, tak jsem koukla na ty jednodušší a chci něco zkusit. Akorát jeden, co se mi líbil nejvíc, trvá příprava 3 hod!!! To by mě mohlo :-N Když se už neovzu, tak jsem podpálila barák :-D Tak pečení, úklidu a dětem zdar!
Odpovědět
Profilova fotka
blani njn je to těký s kočárkama :-| holkYy hodte někdo nějaký dobrý receptík na cukroví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak rohlíčky upečeny...... ;-) Macet neboj, já když byl Filip malý, tak jsem taky nic nestíhala, ale postupem času se člověk nějak naučí dělat 50 prací najednou, ani neví jak..... no a teď když máme Natálku, tak už to jde úplně samo....jednou rukou válim cukroví a druhou krmim.....asi tak :-D :-D :-D :-D ale neboj...to přijde.... ;-) Baruš já mam samé dobré receptíky..... x-)
Odpovědět
Tak KO máme za sebou: Kubík - váha 9,25 kg délka 74 cm Anička - váda 11,2 kg výška 87 cm (v roce měla 9,93 kg a 75 cm)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?