Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Tak to všechno příště raději obal igelitama, jako když se chystáš malovat emoticon
27. lis 2009 v 17:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ona je k tomu mixéru i uzavíratelná nádobka na míchání atd., ale já ji nehctěla špinit, když už jsem měla vše kydlé v klas.míse emoticon Příště no emoticon
27. lis 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Blani tak hlavně že zůstala čistá ta poklička na to uzavření emoticon

Jsi mě akt pobavila....nechceš se taky obarvit na blond? emoticon
27. lis 2009 v 17:12  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 leni, já t právě měla v klasické míse, kulaté, a říkala jsem si, že ta nádoba je dobrá na strouhání a krájení, že otvorem strkáš jablíčka a ty nože to krájí.... no asi i na míchání těsta dobré. emoticon Až já se jednou naučím vařit, tak to bude velká sláva emoticon
27. lis 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 emoticon emoticon emoticon emoticon
27. lis 2009 v 17:17  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Jsem si říkala, jeslti blbě vidím a ono ne, ta cena mě dostala emoticon
http://www.beremese.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=445071&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvType%3D%26vOther%3D%26vOffset%3D40
27. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Tak to teda čumim.....ta cena je hrozná...abych pravdu řekla, mě se ty šaty vůbec nelíbí...jsou takové nějaké přeplácané, nebo jak bych to řekla.... emoticon
27. lis 2009 v 17:36  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 mě se taky nelíbí vůbec. halvně by mě přišlo blbé prodávat použité šaty tam málo slevněné. Pokud bych chtěla si koupit šaty za X desítek tisíc, tak si radši připlatím ůpár" tisíc a nechám si ušít nové. emoticon
Já jdu asi zalehnout a spát, hezký víkend všem emoticon
27. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Blani vsaď se že na ebay a pod. je najdeš za 6000 emoticon emoticon emoticon a taky originál emoticon
27. lis 2009 v 17:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
 blani: to nevadí jak to vypadá, důležité je jak to bude chutnat emoticon a koukám, že máš vychytaný mixér, já jsem si jednou zasypala všechno do hrnce a mixér spustila dřív než jsem ho tam dala a měla jsem skoro všechnu mouku na sobě emoticon

ty šaty jsou teda ošklivé a tak drahá nebyla ani celá naše svatba emoticon
27. lis 2009 v 17:52  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Jitko - no právě, já udělal to samé... nasypala, zapla a ponořila... a nahodila celou kuchyň emoticon Začínám mít strach o M.počítala jsem,, že tak v půl 2 vyjede z Prahy a on nikde emoticon
27. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
 blani: neboj, určitě se jenom zdržel s vyřizováním formalit ohledně auta a navíc znáš provoz v Praze, pořád zacpané cesty víc to stojí než jede, volala jsi mu, proč se zdržel?
27. lis 2009 v 18:15  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 nechtělajsme mu volat,když řídí, psala jsem mu sms, prý už je v garáži.. emoticon Akortá mi žádnou garáž nemáme emoticon tak doufám, že je před barákem...
hezký víkend emoticon
27. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
 tak doufám, že máš pravdu a už parkuje před barákem emoticon pěkný víkend emoticon
27. lis 2009 v 18:31  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
  • Svatba byla 28. června 2008
    V chrámu sv. Bartoloměje v Krumvíři, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
 Já jsem se teď rozčílila - tchýně mi odvolala manžu. Je od letoška rozvedená a má nového přítele. Já se tchýni vůbec nemíním motat do života, ale on se ten novej motá do života nám - je chytrej, všechno zná a přitom ví fakt úplný prd, neschopnej zedník co nemůže sehnat práci a bývalej alkoholik. Že si ho po půl roku nastěhuje do baráku, její věc, ale on te´d nabořil někde ožralej auto a můj Petr ho musel jet zachraňovat před policajtama a před záchytkou. Grrrrrrr, to mě sere!!!
27. lis 2009 v 18:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3576773&vReferer=
27. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Zab: Jako si děláš srandu, ne? Jak jako zachraňovat? Chudák Petr a tchýni bych kopla. Jen ať si to ten její pěkně odskáče, takový bych nakopala. emoticon
27. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 Moni, a to vám do Vánoc vydrží? emoticon emoticon Ale jinak jsem ti prohlídla po delší době na Koníkovi album a jak se Anička o Kubu krásně stará, to je tak dojemný emoticon
Petr se vrátil až podesáté, já už nervila a on musel s tím volem na krev, protože odmýtl dechovou zkoušku na alkohol a přitom prý mu ani nebylo moc rozumět. Fakt naposledy! Tchýně by na svůj věk už mohla mít rozum, ale hlavně, že má chlapa. Příště už se s tím jejím fakt mazlit nebudu a doufám, že ho nehodlá k nám tahat na Vánoce. minule z ní padaly takový rozumy jako co ONI nám koupí na Vánoce, tak jsem jí rychle vyvedla z omylu, že my JIM nic kupovat nebudeme, jenom jí. A jestli si ho nechá i po tomhle doma, tak ať se po tom nediví, že jim tam nebudem dávat naši malou - takhle by to bylo o strach.
Sorry za výlev, ale musela jsem se vykecat a uklidnit. jdu si obalit nervy Nutelou a spinkat. Dobrou!
28. lis 2009 v 00:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ráno, dnes bude dlouhý den, tak jsem zvědavá, zda zvládnu všechno, co potřebuji.

Zab: Kapr v mrazáku vydrží emoticon ale někdo ho bude muset zabí a naporcovat a já to nebudu emoticon
Jako s tím ožralým debilem bych neměla slitování (nemám nikdy s nikým, když dělá něco co nemá),když si sedne za volatn opilý. Jako to je na přesdržku. Ještě, že nikoho nezabil. Výlev je v poho emoticon Jak chutnala Nutelka? emoticon
28. lis 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Krásnou sobotu, my jdeme na procházku, nakrmit labutě a odpo do cirkusu emoticon emoticon emoticon emoticon
28. lis 2009 v 08:48  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
 hoj ženy emoticon

Tak jsem od rána do ted pracovala venku a v nové garáži. Vyhnal mě domů déšť, tady zase chčije, to je děs emoticon

Boženko, ulevit sis potřebovala, tak se neomlouvej. Úplně tě chápu a spíš teda nechápu tu tchýni emoticon A co na to Petr? Neudělal mamce přednášku? Tohle se stát u nás, tak E. by řádil jak tornádo emoticon
28. lis 2009 v 11:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
 ahoj holky,
Boženko, teda ta tchýně není normální, si měla jet pro toho svého ožralu sama, když ho tak miluje, já si myslím, že noc na záchytce by mu vůbec neublížila, navíc kdo ví, jestli by byla první a jasně, že dítě nedávat, ještě by ho nechala hlídat jemu a to by bylo o hubu emoticon

momou: teda máte kapra ale hodně dopředu, ale jasně v mražáku vydrží emoticon
28. lis 2009 ve 12:59  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 Ahojky,
Petr samozřejmě tchýni seřval, ale to je k ničemu. Předtím měla doma podobnýho (Petrovýho otce) a trvalo jí osm roků než se nechala rozvést. on ji podváděl, choval se k ní jak k největšímu póvlu a ona mu ještě za to prala a vařila. My i svagrová jsme do ní hučeli pořád, ale fakt to trvalo osm roků. Jsem si myslela, že po tom všem bude opatrnější. Naštěstí jsme v tomhle s Petrem zajedno, ale kdyby tam ten novej zůstal, tak já jim malou fakt dávat nebudu a tady by byl problém - to by Petrovi asi vadilo.

Moni, jenom ať Jára pěkně kuchá. U nás se kuchá celkem často - celý léto chodíme na ryby. I když teda rybář jako takovej nejsme ani jeden, ale baví mě ta pohoda a klid u vody. Vezmem hafany a relaxujem.

Katy, u nás je pěkně, já jsem právě sobotně uklidila celej barák, najedla se a za chvilku tu budu mít na hlídání synovce. Vánoční gruntování nechám až po cukroví bo to se stejně zasviní celej barák. Ale vánoční výzdobu už zítra vytáhnu - když je ten advent.
28. lis 2009 ve 14:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michamicha
Registrovala se 27. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 425 příspěvků a 1 album. Má 65 přátel. Plzeň, Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
michamicha
Registrovala se 27. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 425 příspěvků a 1 album. Má 65 přátel. Plzeň, Region Plzeň.
 ahoj holky emoticon

blani, já jsem naočkovaná proti té klasické chřipajzně cca měsíc a nedostala jsem od té doby žádnej bacil a ta klasická se může očkovat i u těhotných, ptala jsem se na to dr. emoticon
a když je člověk naočkovanej proti té normální, tak kdyby prý chytl prasečí, tak to bude mít lepší průběh, já tomu teda věřím emoticon
28. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Jija: No jo, tak tohle byl jeden z posledních výlovů a tak když kámoš má už rybiček moc .... emoticon

Zabena: Jo jo, vím o čem mluvíš - ten klídek - pohoda - paráda...
28. lis 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Hoj ženy emoticon

Nahlížím na skok, jdu chystat chlapům polévku emoticon Maká tu tatík s manželem a pánem,dělají to kryté stání na auto. Já přikládám v garáži, aby nám vyschly cihly emoticon Je krásně, tak jsem venku a podávám šrouby emoticon

Co se úklidu týče, tak manžel ráno svléknul povlečení a povlékl nové. U toho mi vyprávěl jedno drastický sen a já se smíchy válela na zemi. Tak že naše Maruška měla mega veselé ráno emoticon Ještě ho pozorovat u toho povlékání, to je prča emoticon

Začala nám navíc nečekaně hárat bafu, tak ji zcela chápu, jak jí je chudince emoticon Chodí doma v kalhotkách,hází na mě vyčítavej pohled, tak jsem ji uvařila k obědu hovězí s těstovinama emoticon

No a ve dvě hodiny jdeme do haly, manžel má další ligový florbalový zápas, tak jdeme fandit emoticon
29. lis 2009 v 11:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
Micha - já vím, že se očkovat těhule můžou, ale co jsem se kde ptala, tak každý (i lékaři a sestřičky) to očkování odmítají a dál ani moc nedoporučují emoticon emoticon emoticon
Moni - teda to je obr kapr emoticon
Boži - no to je fakt na odstřel takový chlap emoticon
Zuzi - jak bylo v cirkusu? My byli před cca rokem a už nikdy více, fakt spíš trápení zvířat než co jiného emoticon
Včera jsme jeli v novém autě k rodičům (hodinka u našich, hodinka u tchýně a domů), tak je to pohodlnější, ale já furt mám nějaké nervy, jak koukám na silnici a tebn provoz, o co náš občas předjíždělo za sebevrahy, Martin nadával že nechápe, že je tak málo mrtvých na silnicích, když vidí ty hovada emoticon A dnes jsme byli v Avionu a Olympii , Martin, že chce kouknout na kočárky... takže jsme to s autem stihli krásně vše,ale teď jsem ráda,že jsem doma, včera jsem pak 4 hod. po tom 4hhod. výletě spala, teď to vidím stejně emoticon Já nějak houby vydržím emoticon
29. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak jsem konečně dala dohromady fotky jedné těhulky, takže pokud chcete kouknout:
http://www.btweb.cz/JMF emoticon Moc hezky se fotila, ale je to namáhavé, už se nedivím, že jsou ti fotografové tak drazí emoticon emoticon emoticon
29. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Ahojky všem

Blani, bude mít díky tobě nádhernou památku.........krásné emoticon
29. lis 2009 ve 21:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Zuzi - ahoj, díky. A co víkend? odpočatá? nenechali si vás v cirkusu? emoticon
29. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš