Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Moni - tak to Anička moc nevyrostla emoticon Za chvíli ji Kubík předežene emoticon
1. pro 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
Registrovala se 12. září 2007 na beremese.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 30 přátel. Blansko, Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
Registrovala se 12. září 2007 na beremese.cz. Přidala 366 příspěvků. Má 30 přátel. Blansko, Region Brno.
 leni tak posílej emoticon já budu delat rohlíčky,tatrankovy,išelská kolečka,vosí hnízda a ořechy a na zbytek nebo neco noveho bych potřebovala receptík emoticon
momou tak velcí jste skoro stejně mi mame 74,5 a vaha 8600g mi jsme hubenouři emoticon
1. pro 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, tak barák stojí, a mě tu voní toto, fakt nic těžkého, teda spíš hrozně lehké na přípravu a krásně to voní emoticon
http://www.btweb.cz/img/ruzne/susenky.JPG emoticon
1. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ráno

BLANIČKO VŠE NEJ K SVÁTKU emoticon
Super receptík, já bych toho chtěla zkusit, ale nějak se mi tu pletou děti, když já se tu motám emoticon
2. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
Registrovala se 13. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 2145 příspěvků. Region Trutnov.
    Region Trutnov
 Chtěla bych popřát naší mamince Blaničce vše nej k svátku, ať se jí i očekávanému miminku daří a rostou jako z vody emoticon

Jinak přeju krásné ráno všem emoticon
2. pro 2009 v 09:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
fotoportrét
fotoportrét
barca1
10
 Ahoj Blani vše nej nej k tvému svátku emoticon emoticon
2. pro 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
    V chrámu sv. Bartoloměje v Krumvíři, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
 Blani, přeju vše nej, nej, nej k dnešnímu svátku a ať jste oba zdraví.
2. pro 2009 ve 13:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
děkuji moc i za smsky, jste zlaté.
Kat - to rostou jak z vody bych raději jen zúžila na bublinu, mě se ten růst nějak začíná vymykat kontrole emoticon emoticon emoticon
2. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Blani,koukala jsem na bříško a mě se nezdá tak moc velké. Hold jsi byla hubeňour před těhu a je to na tobě více znát. Mně konečně bříško vylezlo a připadala jsem si včera v poradně,že už tam konečně patřímemoticon no hurá ve 22tt emoticon
2. pro 2009 v 15:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Se svými 60kg na 160cm bych se hubeňourem nenazývala emoticon
2. pro 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 No a já mám teď 70kg a 175cm emoticon taky žádnej luxus emoticon
2. pro 2009 v 16:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak já měla před těhu 58, takže to ještě není tak zlý to přibírání, i když sestřička u mudr. brblala... emoticon Dneska jsem vozila porpvé v životě kočárek emoticon Před 20 lety jsem vozila sestru, ale spíš kousky, dnes jsem jezdila přes hodinu, takže fakt poctvivě jsem si to vyzkoušela, a překvapilo mě to, jak to šlo lehce. I na polňačce emoticon
2. pro 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Blani, my když jsme se rozhodli, že si "zaděláme" na mimčo, tak jsem měla kolem 64kg. Pak jsem musela brát ty všelijaký hormony emoticon a kila šla nahoru. Teď si to malá čerpá z mých tukových zásob, chytrá holka po mamince emoticon emoticon emoticon ... já jsem s kočárkem docela zajetá, odvozila jsem ségře obě děti, v mrazech, v dešti i v pařákách emoticon v dobrém i zlém emoticon emoticon emoticon
2. pro 2009 v 16:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat - tak to máš praxi emoticon Já jsem měla 2kg úbytek, pak mi nasadili prášky na št.žlázu a během týdne plus tři kila emoticon A M. říkal, že se mi v té době najednou objevily 3 brady emoticon Ale už se to zas nějak zastavilo, jede to nahoru normálně, tak snad to vydrží. Jsem říkala, že kdyžtak si s M. vyměním matrace, já ji mám dělanou na 60kg a on na 100kg emoticon emoticon emoticon A při "zadělávání" jsem měla o 8kg míň emoticon Ale furt si myslím, že jsme tu všechny hezký holky, co by si z postavou neměly lámat hlavu.... emoticon emoticon emoticon emoticon
2. pro 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 A něco pro blondýnky:
Muž si čte v klidu noviny, když se najednou ozvou kroky a jeho blonďatá
manželka jde ze schodů, otevře venkovní dveře, přejde zahradu, odemkne
poštovní schránku, zakroutí hlavou a zase jde zpět. Za pár minut se vše
opakuje.
Kroky na schodech, zase se objeví žena, zase vyjde, přejde zahradu, zase
otevře schránku, zakroutí hlavou, vrátí se zpět do domu.
Když se to opakuje asi po páté, muž to nevydrží, zvedne oči od novin a ptá
se:
"Děje se něco miláčku?"
A žena odpoví:
"Ale nic, jen ten můj blbý počítač mi pořád hlásí,že mám ve schránce nějakou
poštu."
2. pro 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 Katy, taky doufám, že mi břicho v 22tt vyskočí - fakt už by mohlo. Já už nechodím ven jinak než v upnutým oblečení a stejně pořád poslouchám, kde se malá schovává. Včera večer jsem byla sama doma, tak jsem jí při mazání břicha vyprávěla, že taťka nám odjel na noc - asi se jí to nelíbilo, takže kopala tak moc, že to bylo i vidět.

Blani, co ty a pohyby?
2. pro 2009 v 17:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Boži - já mám ještě aspoň 2 týdny čas emoticon A stejně si to asi ze začátku budu plést se střevama, ty cítím skoro pořád emoticon Takže bude muset pořádně kopat, abych to cítila. No, aspoň mám zatím klid, nikdo mě neotravuje emoticon Máš někde fotku pupíku?
Dobrou všem.
2. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 Blani, nemám fotku - plánuju ho vyfotit už asi dva týdny, ale ještě pořád jaksi nebyl čas - teda byl, ale znáš to...
já jsem pohyby cítila od 18tt, ale to bylo asi i tou plodovkou - píšou na netu, že po odběru jsou pohyby někdy dřív cítit, i když plodovky ti vlastně paradoxně přibude.
Blani, a kdy budeš vědět výsledky triplů?
2. pro 2009 v 18:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Boži - už by měly být, ale já tam volat nebudu emoticon počítám, že když nevolali, tak je to ok, za 14 dní jdu na poradnu. A jelikož jsme se rozhodli, že když budou pozit., tak jim podšrkábnu nesouhlas s dalšíma vyšetřeníma a je, takto neřeším a mám klid emoticon
2. pro 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na Červeném Hrádku u Sedlčan, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na Červeném Hrádku u Sedlčan, Region Příbram
 Ahojky,
tak jsme byli dnes v genetické poradně.
Opět jsem tam brečela,ale jen malinko,vždy mi to tam prostě připomene to co mohlo být a není.
Jinak Míša sdědil po své matce i tu leidenskou mutaci,takže tromobozu má taky. Je už z toho smutnej,pže říká,co mi najdou príště. No už nic,žejo,ale prostě ho to mrzí. Ještě než jsme tam dojeli,tak mu po cestě v autě říká,zda si mám nechat napsat antikoncepci,pže práci zatím nemám a z něho cítím,že to mimčo teď nechce a že nebaví si dávat pozor(já vím,že je to na něm,ale fakt je to pořád o tom,aby se náhodou "něco"nestalo). No neodpověděl mi. Až když jsme šli po schodech v nemocnici,tak mi říká: "a ty fakt to chceš odložit? Vždyť práci nemáš a nejspíš neseženeš,moc se nesnažíš,tak mi přijde zbytečné čekat.Mohli by jsme zkoušet hned."
No hodně mile mě překvapil,i když s těma kecama o práci,což zamrzí,ale tak jsem říkala,že to nechám na něm,jak se rozmyslí. Že tu antiko bych měla prostě,proto že sem myslela,že on hned nechce. Tak aspoň nějaké pozitivum.
Jen teda výsledky u mě: mám zvýšený cholesterol a prý i štítná žláza trošku vyšší hodnoty,ale to prý by mě v těhu víc hlídali a krom toho prý ty hodnoty mohli být narušené faktem,že jsem byla na konci šestinedělí a ještě měla menses a prostě zbytkové věci z těhu. No i tak jsem si vědoma,že má váha určo není v pohodě a ten cholesterol je tam oprávněný.Ještěže se snažím držet tak nějak jídelníček na uzdě.
Pak teda až zjistím,že jsem těhu,tak bych měla kolem 11tt přijít,nabrali by mi krev a prý by se pak brala plodovka kolem 16tt. To jsem odmítla,pže jsem myslela,že mě pošlou na odběr choriových klků. Tak mi řekla,že i to je možné,jen je tam 1-2% rizika ztráty těhotenství. U plodovky je to půl procenta. Jenže já se bojím,bojím se toho,že přijdu o mimi touhle vinou a nebo,že se na špatné těhu přijde pozdě a já si zas projdu peklem. Tak i tak to psychice moc nepřidá,ale mohla bych to vědět dříve.
Holky já prostě nevím co mám pak dělat až budu těhu. bojim se teď všeho.
Doktorka říkala,ať se hlavně dám psychicky fakt do pohody a věřím tomu,že to dobře dopadne. Napsala mi kyselinu listovou doporučila i materna tabletky a nemůžu se předávkovat listovkou a když jí budu mít v těle moc tak jí vyloučím.

Jinak Blani,vše nej k svátku.
2. pro 2009 ve 21:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Ahoj holky...... emoticon
3. pro 2009 v 08:33  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Ženy kde jste kdo? emoticon
3. pro 2009 ve 13:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
    V kapli Božího těla v Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
    V kapli Božího těla v Olomouci, Region Olomouc
 Ahojky holky, tak hlásím, že inventuru mám, snad, úspěšně za sebou.
Blani, vše nej ke včerejšímu svátku.
Včera jsem byla darovat krev, tak jsme měla volno.
3. pro 2009 ve 13:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Markee - neboj, všechno dobře dopadne, jedna hoolčina z MK taky po potratu byla už asi v 9tt na odběru těch klků a byla moc ráda, že šla tak brzo a věděla že je mimčo zdravé , a taky pohlaví emoticon A já na enedokrinologii kvůli žláze nakráčela taky hned asi v 6tt, a nikdo mě nevyhodil emoticon Jak jsi psala, hlavně se psychicky nakopnout emoticon
A díky za přání k svátku. emoticon
Market - teda ty jsi šikovná emoticon emoticon
Leni - už jsem tu, byla jsem na obědě v centru s holkama z Brna z MK emoticon tak fajn se dostat "mezi lidi" emoticon
3. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Blani a cos měla dobrého? emoticon
3. pro 2009 ve 14:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Leni - dobrého nic... emoticon Ba ne, dala jsem si těstovinový salát, a myslela jsem, že to budou teplé těstoviny s nějaku zeleninou, a ony byly studené, polité nějakým dresingem, na tom 2 vajíčka, a okolo zelenina, fakt teda nic moc, tak pak jsem si dala palačinky s marmeládou a šlehačkou, tak tím jsem si spravila chuť + kofola, až jsem myslela, že mi praskne břicho, pak hned na šalinu, ta narvaná a hned nějaký docela starší důchodce vyskočil, že mě pustí seednout, tak jsem tam klimbala a na konečné se mi nechtělo odtam, úplně chápu ty homplesáky, jak tam spí a na konečné je musí vyhodit emoticon emoticon emoticon
A právě jsem se dozvěděla výsledky triplů, fakt jsem počítala se špatným výsledkem a jsou negativní emoticon hurááá
3. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
fotoportrét
fotoportrét
katarinkakm (34 r.)
    Region Trutnov
 Ahoj ženy emoticon

nestíhám, od rána od osmi makám venku... řežu lepenku a hážu to tátovi na střechu altánu emoticon uklízím odřezky po trámech, topím v čerstvě vyštukované garáži a tak prostě se nenudím emoticon Ale stihla jsem si odkočit na výborný oběd s holkama z práce, zítra s nima jdu znovu. Večer jdu krást do našeho lesa ještě nějaký větvičky a zítra to nastrkám do květináčů. A v nedělu nám příjdou montovat do podrkoví skříně na míru, tak se těším, až do nich budu dávat ti věcičky na pidi lidi emoticon

Markee, zcela chápu tvůj strach a obavy. Ale vše se musí překonat! Tak že se nebát a s tím vším, co teď víte, bych se klidně pustila do snažilkování. Ale samozřejmě záleží na tobě, jak ty se na to cítíš emoticon emoticon

Blani, čest, oléééé tripply v cajku, super zpráva emoticon

Marketas, jejda, inventura je jedna z x-milionů věcí, po kterých se mi ani trochu nestýská emoticon To bylo vždycky na hodiny emoticon
3. pro 2009 ve 14:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Blani to je supééér emoticon
Ahoj Horalko emoticon
3. pro 2009 ve 14:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Kat asi došlo uhlí, tak se zahřívá venku prací emoticon emoticon emoticon ještě je dobré se zahřát slivovičkou, ale to teď nemůže emoticon
3. pro 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 http://revue.idnes.cz/video-rvacka-na-svatbe-zenich-uz-byl-jednou-zenaty-fse-/zajimavosti.asp?c=A091202_172659_zajimavosti_nh emoticon
3. pro 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš