Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Markétko, byteček je úžasný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky moc. x-) Musím vyfotit kuchyň ještě teď, když už má úchytky :-) Zase to vypadá úplně jinak. Ta barva v obýváku - já jsem z ní nadšená, měla jsem z ní strach, ale teď jsme fakt strašně moc spokojená :-)
Odpovědět
Dobré ránko, Markétko (majky) - právě mě vzbudila pošťačka, dííííííííííííííííííky moc, hned jdu na to koukat. Marketas - krásný byteček, my jsme chtěli taky světlou (krémovou) pohovku,ale pak jsem si řekli, že jsme prasátka, tak je černá, ale příště bych na to kašlala , ta světlejší je elegantnější... A ta koupelna je úžasná, taky se chystáme někdy naši předělat a zelená je moje favoritka :-D Ale zas je nám líto vyhazovat peníze, když docela slouží a je nová, i když ne taková jakou bychom chtěli :-N Tak zatím budu koukat na fotky té vaší a slintat :-D :-D :-D Dneska je v Brně naprosto nááádherně, sluníčko modro, ale musím odolat a ležet a potit se....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj :-) U nás šajnuje sluníčko... dnes odpoledne jdu s malou na prohlídku v půl roce, tak jsme zvědavá co nám dr. poví zajímavého :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, Ty jsi marod? Jinak, díky moc za pochvalu. ta sedačka je kožená, takže omyvatelná, jinak bych se neodvážila do bílé barvy jít! A koupelna - kdyby jsme neměli umakartové jádro, které hnilo, taky by jsme ji nepředělávali!
Odpovědět
My jsme taky chtěli co nejlíp udržovatelnou, a za ty speciální potahy chtěli takový prachy, že zlatá kůže :-N A právě tam měli vystavenou smetanovou nádhernou, ale nakonec jsme vzali černou , protože jakou jinou, hnědá, zelená , modrá to ani náhodou, a červené máme v obýváků až dost. A nějak jsem "nachcípaná" :-N Včera mi bbylo hůř, dnes už je mi líp, ale začala jsem smrkat a prskat, ale jde to, akortá zítra mám jít do poradny, tak uvidím jak mi bude, kdyžtak se tam zmíním, že třeba na krev dojdu až v pondělí, prý to na ty triple testy může mít vliv, když člověk není úplně ok. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Markét...byteček fakt super krásný....... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak se musím pochlubit, že už máme většinu dárků koupenou.... :-) :-) :-) :-) Ještě nějaké drobnosti a bude...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky nemáte některá receptík na čajové pečivo? u nás se moc to krémové slepované nejí, tak bych chtěla udělat něco suchého bez slepování.......něco takového.... http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Profilova fotka
blani-jsem ráda, že CD přirazilo v pořádku. Nemáš zač. A brzy se uzdrav nemůžeš být marodná leni-teda malá roste, už půl roku? To je něco !!! Ať vše dopadne v pořádku... marketas-Markétko, my máme taky bílou, sice je to potah, ale dá se oprat. Ale i tak tam mám ještě pro jistotu bílou deku natáhlou... my jsme totiž velká prasátka.
Odpovědět
Profilova fotka
Majky díky...no snad jo, ale znáš doktory...buď jsou děti moc, nebo málo tlusté, prostě vždycky si něcoo najdou.....My máme dr. dobrou, ale někdy je až mooooc pečlivá, ale zas na druhou stranu lepší než aby ty děti zanedbávala a diagnózy podceňovala :-S
Odpovědět
Leni - tak to jsi šikulka, já taky dřív nakupovala brzo, ale letos nemám ani jeden.... :-N Kždý rok kupujeme nějaká kvalitní vína, kávy, atd. protože to se líbí každému, a se sestřenkou, ségrou se nějak domluvím a vyrazíme něco si navzájem koupit, synovcovi, neteři, to se nakupuje samo, dokud jsou děti, akorát nevím, jak to bude letos s vánocema, když mám neschopenku, ... a M. nám možná koupí vánoční dárek už dnes :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani neboj se nic....u nás to taky jistí vína a dárkové koše se žrádlem :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Leni - jojo, to to jistí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já už mám taky skoro všechny dárky nakoupené :-) Blani, tak pěkně lež a odpočívej, ať jseš zdravá. A černá sedačka je taky super! ;-) Majky, taky přemýšlím, že koupím ještě nějakou bílou deku :-)A dnes se právě chystám tu sedačku omýt :-) Holky, tady se zatáhlo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni-já zastávám názoru, raději 10x k dr. zbytečně než 1x a pozdě... takže buď ráda za pečlivé doktory, v dnešní době je jich fakt málo :-S market-já koupila tu deku v Ikei, asi za 125 Kč nebo tak nějak stála. A parádu to udělá ;-) A dárky??? Co to je??? Nemám ani jeden... :-( Teda jo, bratránkovému synkovi takový vláček a Lukovým prarodičům jsme koupili konvičku v sadě s čajema teekane (to jim stačí) a mamce uvažuji o žehličce, bo se jim po*rala, tak žehlí se starou dobrou žehličkou a zbytku nevím? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko, já mám Ikeau daleko :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marky, aha, to mne nenapadlo, že u vás je nejblíž v Brně, že?
Odpovědět
Já mám taky žlutou deku z Ikei, není teda přehozená přes sedačku, je dost malá, ale mám ji složenou vedle, kdyby náhodou nějaké návštěvě byla na sedačce zima, akortá te´d ji mám zabavenou v ložnici a když sedím u okna, tak si do ní zabalím nožky :-D :-D :-D :-D Majky - žehlička je dobrý dárek, tu si možná budu přát taky. ta moje totiž moc nežehlí a hlavně teče :-N :-N :-N :-N Ale mám obavu, že letos dostanu dárky pro Marcelka, cehož se oprávněně obávám :-D :-D Moje mamka si už dělá zásoby :-N Babi naštěstí slíbila, že by nic bez konzultace se mnou nekoupila, tak teď v pátek dojede druhá babi, tak doufám, že bude míát stejný názor ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, jj, nejblíž v Brně a když nejsem mobilní, tak je to na pytel :-( Héč, já mám novou žehličku asi 3/4 roku a je parádní, proti té ludře co jsem měla...Tahle žehlí pomalu sama :-)
Odpovědět
Markét - a jakou máš? Mě je jedno asi co si koupím, ale hlavně, aby žehlila, tak budu ráda za tip :-N Ta "stará" je Eta, ale skoro od začátku začala z ní vytékat voda (občas jí vyteče třeba polovina) a nepřijde mi, že by na nejvyšší stupeň hodně žehlila, skoro na vše to dávám na max. abych to vyžehlila, a to je na lístečcíh napsáno žehlit na 1.stupeň... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a nevíte o nějaké žehličce, která žehlí sama? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak pečete některá to čajové pečivo? Vy normálně ty moje příspěvky ignorujete :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-tak to je potřeba teď nakupovat pro marcelka, po pravdě řečeno, já to tak mít, tak si nic jiného nepřeju a kupuju jen pro malé. market-já mám taky super žehličku, philips, ale mamče se líbí ta v té reklamě, jak ji projede tou auto myčkou :-N leni-já tě neignoruju, jen nepeču, tak ti na to nemůžu reagovat... :-p :-N
Odpovědět
Leni - jsem na tom sjtejěn jako Majky... nepeču. Ale musím se pochlubit, o víkendu v Globusu jsem si koupila formu na bábovku :-D Majky - no jo, jenže já si chci všechno vybrat sama, a vím, jak vypadá u našich ten obchod, kde se to kupuje :-p To raději, ať mi fakt nic nedávají :-N Budu holt za nevděčnou dceru, vnučku,...
Odpovědět
Profilova fotka
Majky tak já ti upeču..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-tak se jim snaž naznačit, ať ti radši dají peníze, nebo že třeba s něma půjdeš něco vybrat. Moje tchýně mi v týdnu ukazovala oblečky, které kupuje do zásoby "kdyby něco" myslela jsem, že se vyvrátím... jako ani ne z těch věcí, ty byly pěkné a to já jsem hodně velký rypák na oblečení, ale že už nakupuje aniž by tušila co a jak.. tak já ti nějaké věci od ní vemu a pošlu ti to.. zrovna toto byly modré barvičky, které by se ti hodili... leni-to budeš hodná !!!! Kuju x-)
Odpovědět
Majky - raději ať to dělajáí jako každý rok, dají mi peníze a já si v Brně něco koupím. Už mám vybranou tu žehličku, že bych potřebovala, taky kočárek chceme někdy po vánocích koupit,škoda, že babi neovládají internet, bych jím poslala odkazy a mohly by objednávat do aleluja :-D :-D :-D :-D Už pomalu vybírám fotky a odpoleden je hodím na net :-D A právě teď jsem měla hovor z Prahy: za cca 10 dní máme "cihelku" doma :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-no to je rychlost.. !!! Cihelku vyfotit !! Nezapomeň !!! A s tím netem bych to taky tak brala... i když můj dědeček si chtěl net pořídit, jen babi řekla NE !!! :-N
Odpovědět
Majky - to je. ;-) Můj děda je taky takový nadšenec do všeho modreníhoa, ale na druhou stranu, hodně snadno se dá "nachytat" na různé nevýhodné věci, tak ho babička naštěstí taky usměrňuje :-N Takže u rodičů a abibiček je největší vychytávkou techniky mobil, ale třeba babičky smsmkují jak o život :-D :-D :-D Naši by se od nich mohli učit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?