Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Majky o té leidenské mutaci píší tady http://www.genomia.cz/cz/vysetreni/fv... ,když budeš mít čas tak si to přečti. V podstatě to znáš. O tom Míšovo problému je spousta odkazů,ale většinou na Genetu,Pronatalu a tak. Našla jsem kousek: Chyba v počtu chromozomů znamená pro jedince vždy závažné problémy. Zejména početní chyby tzv. velkých chromozomů jsou často letální (smrtelné) pro plod a mohou vést ke spontánním potratům. Někdy může dojít k přestavbám mezi jednotlivými chromozomy, které si vymění svoje části. Pokud je celkové množství genetické informace zachováno, jedná se o tzv. balancovanou chromozomální aberaci (tzn. genetický obsah všech 46 chromozomů je kompletní a pouze se přestaví). Balancované translokace svému nositeli většinou nevadí -- je klinicky zdráv a mohou se přenášet bez jakýchkoliv příznaků i několik generací. Ve chvíli, kdy nositel předá svému potomkovi přestavěný chromozom a druhý rodič přidá "správný" chromozom však dochází k nebalancované chromozomální aberaci. Ta již znamená, že potomkovi kousek některého chromozomu přebývá nebo chybí (tedy celkové množství genetické informace se změní) se všemi nepříznivými důsledky.
Odpovědět
Profilova fotka
holky všem přeji zkrácený další týden, papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Merkee, moc mě to mrzí, že procházíte takovými problémy :-( Doufám, že teď bude všechno v pořádku a miminko se Vám brzy podaří a bude všechno v pořádku! x-) Majky, Ty jsi tak uklízela? Jsi dobrá! My jsme měli v sobotu tu kolaudaci s rodinou, nakonec přijela i babička, takže nás bylo 10 :-)Byli u nás od půl 2 do půl 8 :-) A pak jsme ještě volalai známým, ať se staví na kafčo, že nám zůstalo jídlo, Ti odcházeli v 10. A krabičku se zákuskama a buchtama dnes ještě bral manža do práce :-)Bylo to fajn :-)
Odpovědět
Dobré ráno Super Markét, že Vám to tak dobře dopadlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar ženy... :-) U nás je zase počasí na prd :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, taky jsme ráda, měla jsme z toho trochu strach. Leni, tady je taky zataženo :-(
Odpovědět
Tady je taky pod mrakem, ale zatím teplo.
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš, jak mě se dneska příšerně, ale fakt příšerně nechce, mám KOPR jako prase :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky při pondělku, ještě že je zítra volno, nebo jsem od rána tak na*raná na jistou osobu v naší firmě, že bych ho nejradši poslala do píp... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( markee-bože,to je všechno tak komplikované... :-( důležité ale bude, aby jste měli vytoužené a zdravé miminko, čemuž věřím a pokud tomu věříš i ty, tak máš 99% zaručeně, že ho budete mít... tak držím palečky. marketas-je super, že se koulaudačka vydařila a přijela i babička. ;-) Ten váš byteček je moc krásný, nádhěrně jste si ho zpravili. A počasí u nás.... doteď bylo zataženo, teď už vykukuje sluníčko, možná, že odpoledne to tu bude šajnovat?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, děkuju moc za pochvalu bytečku, potěší to :-) Koukala jsem na Tvé stránky na fotečky - bomba, fakt!!!!! Já chci taky sluníčko!!!!!!!!!! A kdo Tě naštval?
Odpovědět
Profilova fotka
Majky aho...šajnování? no, u nás včera šajnovalo chvíli odpoledne, ale pak najednou přituhlo a bylo po sluníčku :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Už tu šajnuje ....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky. Tak jsem se sem dostala od porodu teprve teď :-) Malej se narodil 25.8.2009 52cm a 3680 g porod v pohodě :-) Tady jsou nějaké fotečky :-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
markétko, není zač, mne se moc libil ten váš obyvák !!! ;-) No já teď o víku fotila spolupracovnici, tak zase další človíček... :-N Děkuju ti za komentář, moc mne to těší, že se fotečky aspoň trošičku líbí. leni-tak u nás už to taky nešajnuje. Navíc je tu nuda, jde vidět, že většina lidí má dovolených, takže to tu dnes s kolegou prosedíme a přetrpíme.... nic se mi nechce. kami-ahojky, malý je náááááádherný !!!! ;-) Matýsek, moc pěkné jméno !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Majky děkujeme :-) Je to naše zlatko :-) Máš nový účes --- šluší ti :-)
Odpovědět
Kamu: Jé fotečky jsou super ;-) Brouček malej.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky...odpoledne vyrážíme s mužem do města na nákupy...potřebujeme objet nábytky, protože Filda potřebuje do toho pokojíčku novou židli....pak ještě oběhnout hračkářství......v Plzni jsou jen 2 takový ty klasický...hračky Ondřějíček...jinak jen takové ty drahé hračky v nákupních centrech.... Já si chci koupit nějaké kravinky na vánoční dekoraci, to Tomáše zase odrovná.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé mimi...ahoj Kamu...malý je nádherný...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kamu, krásné mimiško! Majky, fakt bomba fotky, jsi opravdu moc šikovná!
Odpovědět
Profilova fotka
Co zase dělali, že nešlo brms??? :-S leni-taky bych potřebovala pomalu nakupovat, ale vůbec nemám kdy... letos nebudu mít čas na nic. Jak já chci být na mateřské a mít čas :-D marketko, už dost nebo se budu červenat!!!Však ty bude mít taky krásné fotečky !!! ;-)
Odpovědět
Ahoj, tak sjem tu napsala vzkaz a teď koukám, on nikde ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Takže znovu: Majky - fotečky kamaárky jsounááádherné, jako samo všechny od tebe ;-) Markee - držím palce, ať vám to s mimčem příště vyjde všechno v pořádku až do konce, i tvé švagrové, podle TP by už měla mít triply za sebou. Já na ně jdu ve čtvrtek :-p Kami - gratuluji k drobečkovi, ať vám dělí jen radost ;-)
Odpovědět
A zdraví vás Ivča, má toho hodně v práci, pak ještě dělají úpravy v bytě, ale prý před vánoci se tu ukáže :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak jsme právě dorazili z nákupů...koupili jsme Fildovi židli, pak dětský notebook, nějaké oblečení a Natálce nějaké hračky...Tom si koupil v tescu ve slevě tríčo....A pak jsme si koupili v rybárně lososa, tak bude zítra k obědu :-) Ale musim vám říct, že jsem měla po dlouhé době na ohou kozačky na vysokém podpatku a děsně mě pálí chodidla, ale to já mam každouchvíli...na svatbě mi to taky pálilo, když jsem tančila :-D :-D :-D :-D Takže docela jsme nakoupili, až na to, že celou dobu lilo a měli jsme muj deštník a Tom ho držel tak, že jsem skoro pořád mokla.... :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Navíc jsem ještě nasr***, protože jsem myslela, že aspoň zítra s námi T bude doma, ale ne on musí jet pískat...sice jen do Plzně, ale stejně..... :-|
Odpovědět
Leni - to mě mrzí, já jsem dnes slam.vdova, M. jel z práce hrát poker :-N Což znamená, že dnes nepřijde :-D Vás pobavím. Šla jsem ráno na zubní...bylo teplo, tak sjem měla rozepnutou bundu a stavila jsem se u stánku, že si koupím do čekárny noviny. Blížím se k němu, naproti žneksá (cca 40-45, ale šedivý vlasy, noc moc oblečená) a prý jeslti mi může pomoct, tak sjem poděkovala, že nepotřebuji nic. A ona něco, že ví, jaké to je mít hlad, a prý ona je hrozně hodná, a že mi pomůže a o jídlo se rozdělí a furt takový keci....jsem s ejí nemohla zbavit... Vypadám jako hladová? :-D :-D :-D :-D Jestli si moje vyvalené těhu bříško nespletla se Somálcema, ti taky mají z hladu bříška :-D Pak v čekárně byli 2 klučíci (asi 12tiletí) a jeden se jmenoval Jasoň, to jsem šla do kolen :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda Blani to byl ale "Drsoň"den :-D :-D :-D :-D Blani zřejmě vypadáš dost hladově, kdy ž už ti nabízí i jídlo na ulici :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky u nás je tááák hnusně ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Leni - tady dnes byla joakžatkž, nepršelo, ale ani nesvítilo sluníčko :( Tak to od vás máme zítra tady.
Odpovědět
Profilova fotka
No Blani snad se vám to vyhne :-( :-( :-( javascript:addEmoticon(':-S','vBody') :-S Bylo to děsný :-S :-S :-S Holky dobrou noc...jsem nějaká uběhaná...no co jsem čekala když běham po městě s dvou metrovým chlapem, jehož jeden krok je jako moje 3 a ještě mi říká, já nejdu rychle...a já vedle něj běžím..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko holky moje............. :-D :-D :-D :-D :-D Právě jsem dorazila domu a e mi moooooooooooooooooc dobře :-D :-D :-D Krásný svátek všem x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?