Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já jsme mimo, jakou cihelku? Leni, já jsem Tvůj dotaz četla,aĺe čajové pečivo nepečem... Majky, ta z té "myčky" je dobrá. Hlavně ta reklama je dobrá :-D Blani, úplně Tě chápu, já si chci taky vybírat všechno sama! To zase bude....ˇ%Ze jsem nevděčná, nemáme peníze autrácíme, nic se nám nezdá dost dobré...Ale ať si, já chci, aby moje mimi bylo oblíkané hezky!
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas no aspoň že sis to přečetla :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Market - přesně tak, já jim pořád říkám, že ať mi klidně nic nedávají, však je kvůli tomu nebudu mít míň ráda, ale hlavně ,ať mi nic nekupují (co se týká i dárků " věci do domácnosti" :-p ), ale jak říkáš, stejně budou pomlouvat , že jsem nevděčná, a musím mít vše "super" (jo Tesko je fakt značkové :-D :-D :-D :-D ). Takže už vidím ten rachot, až uvidí "cihelku" :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blani-moje babička esemeskuje tím stylem, že si dobije kredit a hned je jí ztrhnut kredit, bo předtím mi poslala 3 prázdné sms :-D Ale kam se na ně pohrabu já v tolikati letech... marky-jj, už jsem se na nějakou žehličku dívala, mamča hlavně nechce drahou a tak jsem našla jednu, která má super funkce za super cenu !!! ;-) A super věci na maličké je v Cherokee (nebo jak se ta značka píše, v Tescu)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj ženy, jsem tak nasraná na tu naši sociálku, že by z toho člověk blil ]-( ]-( ]-( Píšu si s nějakou krávou, která není schopná mi vysvětlit, kdy jako dostanu peníze. Ted v pondělí mi přišly peníze za září :-| Machruje na mě s paragrafama, tak jsem na ni taky vyrukovala s paragrafama a nána se mi už neozvala :-D asi hledá moje peníze za říjen :-D Jinak tady je krásně, natíráme a boucháme prkna na střechu nové garáže ;-) jsem se potřebovala uklidnit a tak jsem zavítala na aukro a nakoupila nějaké věcičky pro hádě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy....o sociálce a podobných institucích mi nemluv.....já byla v pondělí odnést papíry kvůli rodičáku , 2 měsíce jsem čekala, než mi je potvrdí na okresní správě soc. zabezpečení, a ptam se po telefonu t=é úřednice na sociálce, co mam všechno mít za doklady...a ona mi říká, jen občanku a ty tiskopisy vyplněné....tak tam dorazim a ona mi řiká...potřebuju rodný list dítěte!!!!!!!! No já myslela, že jí vyškubu vlasy...tak jsem jako dost vostře na ní, že mi to jako neřekla, a že jsem rodný list dávala, když jsem žádala o porodný a ona....že tu koii už vyhodila, tak jsem jí řekal, že je to její problém, a že rpostě ten rodný list nepřinesu, protože tam lítam pořád zbytečně a stojí mě to akorát peníze za dopravu...tak jako koukala....a pak že teda ten rodný list jako viděla.....no kráva jedna!!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem se tu rozčílila :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Já radši konto moc nesleduju, abych se neděsila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani to je rozumné...ale ten šok potom..... :-D
Odpovědět
Leni - upřímě.... od září jsem na ně nekoukala, ale teď jsem koukla, jak jste tu o tom psaly, naštěstí výsledek jsem docela dobře odhladla. :-N Ale co mě překvapilo a hodně příjmeně, že jsem si založila další konto, jako spořící a za asi 3 měsíce mám na úrocích 100,-, což u některých bank bych musela mít pěkný statisíce, aby to takto naskočilo :-N Tam mám ulité peníze bokem na kočárek, ale jestli bude sociálka akční jako doteď, tak než objednám kočárek, tak to asi utratím za jiné blbosti :-N
Odpovědět
tak jsem se přeobjednala na triply na příští středu, prý nemoc je může zkreslit, tak mám hafo času na vyléčení... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já jsem doposud nedostala nemocenskou ze sociálky, když jsem marodila... takže taky furt čekám, sice je to pár korun, ale jde o princip !!! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, s těma nemocenskýma je to fakt příšerné, když je člověk fakt nemocnej a doma, tak z čeho má pak žít. Já zůstat doma třeba při těhu a 2 měsíce nemít peníze, tak nemáme z čeho žít. To jako na rovinu...
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas-bteček fakt super pěkně jste si mákli :-) ta fialová je fakt krásná :-) něco podobného ale do šeříkova chceme do ložnice obývak bude asi kouřová šeď kuchyně zelená a pokojíček terky jedna stěna oranžová druhá zelená :-) ta vaše koupelka taky bomba a červenou stejnou v kuchyni jsem měla s bývalým :-D
Odpovědět
Marketas - no já naštěstí mám ještě na pár měsíců nějaké zásoby, ale to fakt jen pár měsíců na neschodpence, že nikam moc nechodím, takže utratím akorát za jídlo tady v samošce :-N Ale jak se rozjedu nkupovat nějaký dražší věci na výbavičku, tak to mám hned pryč a pak budu žebrat na Martinovi :-N :-N Šári - a co váš byteček? jak to jde v novém?
Odpovědět
Len: Tohle pečivo už jsme jednou pekli a bylo moc dobrý. No taky už bych měla zapřemýšlet, co letos budu péct ........ Co nemocenská, ale od ledna se mají snižovat mateřský ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
blani bydlí se nám krásně jen to chce ještěonstrukci ale začneme až po novém roce kdyžtak udělám nějaké fotky ted a pak ukážu a až bude probíhat postupně rekonstrukce budu přidávat aby bylo pro srovnání :-)
Odpovědět
Moni - i nemocenská se bude snižovat :-( Takže mě to za ten skro rok na neschopence a mateřské udělá pěkných pár tisíc (průměrně to vychází pro platy 10-20.000 hrubého na cca 2000,--2500 měsíčně dolů, to je za rok cca 30.000 míň!!!) Ludry jedny :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas, Majky a ostatní...já čekala na mateřskou 3 měsíce....a pak jsem to dostala celé najednou, ale nikdo se neptal, z čeho jsme celé ty 3 měsíce žili...... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani to je drsný..... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dostala dobrý nápad.... :-D :-D :-D :-D :-D Jako chytrá blondýna dnes večer asi zkusím udělat do pečivo...jako takovou zkoušku, jestli to pak má cenu péct na vánoce...... :-) :-) :-) :-) teda když se mi bude večer chtít :-) :-) :-)
Odpovědět
Šári - to budu ráda, pak se pochlub. Leni - jojo, na to sicuálka se...e. Já jsem se po zrušení živnosťáku přestěhovala a doplatek za soiálku poslala na starý účet jako jsem vždy platila a byl rpoblém na světě, oni si to navzájem nechtěli vrátit a přeplat si to, no fakt humbuk kvlli asi 200,- :-p Mě se dnes nic nechce, nejardši bych zalezla a spala, ale lehnu a hlava mi šrotuje, tak ji radši zaměstnávám na netu :-N
Odpovědět
leni - tak pak dej echo, jak todopadlo. Já letos asi taky zkusím něco upíct,ale něco nenáročnýho, abych to vzládla. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně Blani...budu vrchní informátor.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé, holky, z Blanči se stává cukrářka, sledujete?! :-D Holky, to je strašný,já mít tak dvojnásobnej plat, tak taky ušetřím, ale já fakt nemám z čeho šetřit :-(Takže na neschopence bych asi olizovala omítky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Markét nejsi sama... my taky nic neušetříme...já taky pořád šetřim na dovolenou, ale vždycky když dam něco na stranu, tak se pak něco pos**e, viz auto, pračka, tv.....a je po šetření!!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, Blani bude za chvíli jako ty paní na MMb, co pečou cukroví na zakázku.......ale taky s tim mohla začít dřív...jsem dlouho sháněla někoho, kdo mi upeče svat. cukroví :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Leni, Market - to zas u mě nehrozí.... :-D :-D :-D :-D já a cukrářka :-D sice jsem si koupila tu formu na bábovku, ale kdoví kdy ji vytáhnu. Plech mi taky 2 roky ležel v troubě než jsem upekla buchtu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a teď budeš plechy přikupovat z peněz za sníženou mateřskou... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?