Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Murynce moc gratuluju a Sofii přeju všechno NEJ do života! x-)
Odpovědět
Já se odběru plodovky fakt bála,ale věděla jsem,že do toho jdu. Všechny holky co tím prošli,tak říkali,ať se fakt nebojim,že to nebolí. Tak to mě uklidnilo. Ono taky jde o to,když se bojíte až moc a neuvolníte se,tak to může bolet.Ale dobrý doktor by vás měl upozornit,že se uvolnit právě máte a jestli nechcete,tak na to nekoukejte. Pže u nás to dělat v místnosti u utz a tam maj obrazovku obrovskou na zdi před váma.Tak já měla zavřené oči,pže a křečovitě se držela lůžka a jinak zůstala uvolněná. Nebojte,určo to nebolí,fakt ne. Tak malá je ve školce a dnes tam bude i spinkat. Já,Míša a mamka jedeme za chvilku do Příbrami a nevíme kdy se vrátíme,tak radši bude ve školce bude spinkat.Ona se na to už dlouho těšila. Jen já jsem nervní jak to dopadne. Ona totiž tak 2 měsíce už po o nespí a ani nevydrží se válet.A to to maj na hodinu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Markee neboj...určitě to malá zvládne a nebude už chtít ani domů.... :-D Holky já jsem dnes za vzornou a začala jsem pomalu s gruntáží.....aby nám ten Ježíšek něco přinesl...... :-D jsem chtěla pod stromeček naušnice z bílého zalata, protože mam asi troje, sice krásné, ale ze zlata žlutého a Tom si vzpomněl, že budeme mít snubáky z bílého(mě se teda taky teď víc bílé líbí).Ale když jsem koukala v obchodech a na netu , tak se to pohybuje kolem 5000 a to je fakt docela dost....tak jsem si včera objednala na MMb naušnice z chir. oceli, za 170 Kč..... :-D :-D :-D :-D :-D http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2... No jako zlatý...co řikáte? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markee, jak uvidí, že spí i ostatní děti, tak bude třeba spinkat taky :-) Leni, hezký naušky! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Market ahoj...no nekup je.... :-)
Odpovědět
Len, krásný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka, jsem tu o víkendu nebyla, včera jsme byli měli spoustu zařizování a až teď jsem vás dočetla, vy kecalky jedny ;-) Kat a Božence moc držím palečky, ať je vše v pořádku. :-) Murynce a celé její rodince moc gratuluju k narození holčičky, ať je Sofinka zdravá a rodičům dělá jen radost x-) té se nějak chtělo na svět ;-) (jsem ráda, že jsme neměli nejmenší miminko) Blani, já měla taky celodenní nevolnosti a spíš i nechuť k jídlu, horší to bylo večer, ale je fakt, že pokud to šlo ven, tak mi pak bylo ok, teda až na jednu výjimku, kdy jsem se přežrala oliv, papriček plněných rýrem a nakládaných rajčat :-N a pro.lila jsem celý večer a noc :-p já nejdřív zhubla skoro 5 kilo a začala nabírat až tak na přelomu 4. a 5. měsíce. Takže neboj, bříško poroste a váha půjde nahoru ;-) a třeba ti to po porodu půjde dolů jako mně, pěju ódy na kojení x-) teď mám váhu nejlepší za posledních 3-5 let. Markee, Johanka to určitě zvládne, je to holka šikovná :-) Majky, já chcu taky vidět tu krásnou těhulku, co jsi fotila, aspoň jednu ukázku prosím =-) Leni, pěkné náušničky :-) , já chtěla kombinaci žlutého a bílého s kamínkem, aby se hodily k zásnubnímu a snubáku, nakonec jsem dostala žluté zlato se 4 kamínky a vypadá to moc pěkně. Markétas, ty už se té profi foto výbavy nemůžeš dočkat, co? :-D Momou, Badík, ahojky :-) snad jsem na někoho nezapomněla.
Odpovědět
Profilova fotka
Beru ahój, no to víš, chtěla bych všechno hned, ale stejně to zabalím a vytáhnu až pod stromečkem :-( takže si ještě nějaký ten pátek počkám, ale kdo si počká..... ;-) Leni, jo, fakt jsou moc hezký, já nosím stříbro. Snubák i zásnubák mám teda ze žlutýho zlata, ale jinak jsme na stříbro, takže chirurg. ocel taky bomba!
Odpovědět
Tak jsem Kubíka přistihla při činu: http://www.youtube.com/watch?v=oA3Okj...
Odpovědět
Profilova fotka
Já chir. ocel ještě neměla, ale teď před vánoci vydat 5000 a více na to fakt nemáme :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si budu muset počakt...nebo si tu chíru tak oblíbim, že si budu kupovat jen takové....a za tu cenu.... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
včera jsme byly na prohlídce u dětské dr., protože v neděli Andulka oslavila 8 měsíců x-) už je to velká holka :-. když chce, tak leze rychlostí blesku, ale teď jí nejvíc baví sezení, už to umí krásně, včera dostala takový ten nafukovací válec na lezení a je z něj celá vykulená, pořád s ním třepe a pozoruje ho, důkladné zkoumání všeho, to je její nejoblíbenější činnost, asi to bude vědec :-D ale zase jí trápí rýma :-( já taky chytla nějakýho bacila ]-( tak ležím a smrkám a cucám všechno možný, abych ulevila krku, doufám, že nás to brzo přejde, ale chřipka tu řádí všude kolem :-S taky jsme včera pobíhali po obchodech zrovna v tom nejhorším počasí a s Andulkou v manduce 8-( ale konečně jsme mi vybrali to narozeninové kolo (vyhrál superior), sice z něj mám radost, ale jsem rozladěná z toho, jak dlouho trvalo než jsme dohodli veškeré úpravy a doplňky ]-( , už jsem fakt chtěla odejít bez kola, proč si člověk prostě nemůže vybrat a koupit kolo se vším všudy a řeší blatníky a odrazky a madla a řídítka ...... a vybírá z X druhů :-| pak jsme zaběhli do železářství pro úchytky na skříňky do kuchyně a nakonec do elektra pro set top box, když už nám tu vypli ten analog ]-( tak máme zase hýbavé obrázky a dokonce víc programů, jen mi štve, že člověk musí používat dva ovladače, proč dělat věci jednoduše, když to jde složitě, že? Mončo, tak jsme se ptali na tu sedačku od Hamaxu a koukali na mě dost vyjeveně, že nechci ty běžné na sedlovku, a že jí nemají. Ale objednat by to prý šlo. Tak se tě chci zeptat, jaký máte ten nosič, jestli ten obyč. ocelový (je prý těžší) nebo nějaký novější, odlehčený? A jak moc je to těžký vozit dítě? jestli to ty vyšlápneš i do kopce nebo ve větším terénu vozí manžel? a taky mi říkali, že prý na ty nosiče od Hamaxu jdou jen jejich originální brašny a ty jsou teda dost drahé :-| jak to máte pořešené? Markétas, tak to se budeš těšit na Ježíška, co? ;-) já jsem teda zvědavá, co naježí mně =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Beru to koukam jak je dnes složité koupit kolo :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
Beru, teda nevím, kde si kolo kupovala, ale tohle je divně složité. jinak ta sedačka od Hamaxu, nám ji taky museli objednat. Máme ty nosiče cca za 500.- a sedačku vozím spíš já a Jarda vozí vozík. Jako pokud máš treka, tak jde spíš o to, že těžiště je docela vysoko a budeš cítit i malé vychýlení dítka ze sedačky, ale jde jen o zvyk. Nám na ty nosiče jdou i naše běžné brašny, máme obyč. Jako když já mám sedačku s Aničkou, tak Jarda má na nosiši brašnu a v pohodě. Určo máme ten těžší nosič. Do kopce jsem schopná vyšlápnout v pohodě, ale jde o trénink. Občas i slezu, jak kdy. Pro mě je spíš hrozný nezvyk, že nemůžu nohu přehazovat zadem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, já jsme si představila, jak přehazuješ tu nohu zadem :-D , Ty jseš číslo, fakt :-D Beru, jj, těším se na vánoce, kdyby byl pod stromečkem ještě ten objektiv...Ale to nebude, je strašně drahej :-( Leni, chirurgickou ocel taky nemám, ale líbí s emi a myslím, že je to lepší varianta než bílé zlato, to je fakt šíleně drahé!
Odpovědět
Markétko by ses divila, ale já skoro jinak na kolo nastupovat neumím, páč před trekem jsem měla favorita :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se taky těším na Vánoce....já se vždycky těšila a teď co máme dětičky tak je to ještě hezčí...a naty bude mít první Vánoce.... x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
MOny, já taky jinak na kolo nelezu :-) Leni, já bych vánoce teď ani nějak nemusela....
Odpovědět
Profilova fotka
Market pročpak? :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak sjem zpět z endokrinologie, no ždáné dobré zprávy, po vyzasení léků mi prolaktin vyletěl ze 3 na 17, ale prý na to brát nic nemusím, ale se zánětem št.žlázy si tělo samo už neporadí, takže po 2 letech, kdy to imun.systém zvláda jakžtakž sám mám nasazené léky, a za měsíc na kontrolu a pak zas v únoru, atd... ale jsme ráda, že na to stačí jíst doživotně prášky a mělo by to být ok. A že je ted nasadila, prý aby mimčo nemělo nějaké probloémy při vývoji mozečku :-N a byla taková nešˇattsná z toho, že mi není dobře a zhubla jsem,že prý jak budu brát ty prášky na lačno, tak jsem jí ujistial, že moje nevolsnosti jsou čistě odpoledního a večerního charakteru, takže ranní prášek bych měla rozdýchat :-D :-D :-D Ale tak nějak při každé návštěvě mi říkala, že ještě uvidíme do příště, že ještě to riskneme bez léků, tak jsem si říkala, že teď v těhu už se lékům asi nevyhnu, takže spíš jsem klidnější, že knečně na to něco beru a nezkouší na mě, s čím si tělo ještě poradí :-D Beru - tvoje olivy mi připomínají, když mi jeden večer bylo už asi 8 hodin špatbně od žaludku a furt jsem cítila snídani, tak jsem si dala nakládaný hermelín a to to letělo a jak mi pak bylo dobře :-D :-D :-D :-D A dnes jsem koupila Marcelkovi vánoční dáreček! jsem byla v Tesku a měli tam takové ty dětské hrazdičky se zavěšenýma blbostma a podložkau pod to... původní cena 1600,- a já tam vyhrabala ve slevě za 370,-!!! Tak mám radost.... :-D Jsem zvědavá jak Kat a Boženka dopadnou. Murynce gratuluji ke Sofince! Ať jsou obě v pořádku ;-)
Odpovědět
Jé Blani, tak myslím, že kdyžbueš brát pilule, tak že to bude v pořádku? Hlavně aby bylo i mimi v pořádku. :-)
Odpovědět
Moni- jojo, mělo by to být. št.žl. trošku míň stíhá, tak jí trochu pomůžeme, akorát prý asi bude potřeba ty dávky zvyšovat, ještě po porodu se tomožná ještě zhorší, tak pak zas po konci kojení najedu na nějakou nižší dávku. Ale fakt z toho ám spíš radost, že konečně mi ty rášky předepsala a nekouší co tělo ještě vydrží :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, nevím, asi je to tím, že ještě nemáme žádné mimi, že mě to zase až tak nebere.... Blani, jsi nakupovala, jo? tak je fajn, že sis udělala radost, když už musíš brát ty pilule!
Odpovědět
Market - jojo, radost z toho mám velikou :-D Jsem si pak dal sraz u Martina šli jsem na oběd, tak koukal, co to táhnu a prý....jé, to hne dvyzkoušíme na fretkách, to se jim bude líbit... :-D :-D :-D To by asi moc dlouho nevydrželo
Odpovědět
Já jsem taky bodyčka zkoušela kočce :-N :-D, pak jsem je teda pořádně vyprala ;-)
Odpovědět
Moni - :-D :-D :-D :-D :-D Jdu narvat Ťapce na ťapky botičky pro Marcelkla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani jaké léky bereš na ŠŽ? Já Letrox 50mg.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Maket neboj...taky se dočkáte.... ;-) Blani ty máš vskutku výtečné nápady :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?