Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani majky je poctivá žena, jsi to ty a jsi nádhernáááááááááááááá
Odpovědět
Leni - jo,mě je furt... :-( Napřed to ale bylo tak, že mi bylo špatně celý den (nejvíc večer a v noci),ale nezvracela jsem, prostě jen mi bylo šaptně od žaludku...ale od 12tt najednu jeden den ráno jsem se najedla ,apk mi bylo hodně špatně na zvracení, a až večer to šlo ven... a další den mi bylo super, a včera zase, v 8 ráno jsem snídala a za 12 hod.objímala mísu. A dnes mi zas špatně není, fakt prostě "jiný" stav no :-N Akorát asi budu mít brzy rezavé brýle, prootže je vždy musím důkladně umýt :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani fůůůůůůůůůůůůůůůůůůj :-D :-D :-D :-D :-D tak si je sundavej. Holky mastím do práce, tak papa a krásný den bez zvracení!!!!!!!!!!
Odpovědět
Zuzi - já vždcyky tak vyletím a bez brýlí se mi motá palice a vše mám rozmazané :-N Ale kolikrát mám strach, že je budu lovit z mísy, naštěstí drží :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, chudino! Tak já třeba mám kontaktní čočky, tak ty bych snad umývat nemusela :-D Mony, se tam nemůžu dovolat :-(
Odpovědět
Market - tak ty bych neriskovala, protože já při tom vždycky hrozně slzím.... :-D no nic, to je zase téma :-D :-D :-D ale dens je i docela ok, akorát už mám docela hlad, jelikož včera moje tělo nic nepřijalo, za hodinku se půjdu nabaštit do restauračky, zítra jdu na kontrolu se št.žlázou, tak pak vyzvednu muže a prý tam oblíž chodí do restaurace se zdravou stravou, tak uvidíme, jak to tam bude vypadat. Jednou mě do podobné vzala kamarádkaa byl to hnus, nějaká rýže se zrním, a bez chuti :-p :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, musíš jako zavřít oči, víš?! :-D , aby Ti to nešplíchalo i do očí :-D Ježiš, fuj! Kamarádka chodí taky do zdravé restaurace a je s tím jídlem tam hrozně spokojená, ale když já tam odpo přijedu, tak už tam nic nemají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani teď jsem si vzpomněla jak píšeš o těch pobl....brýlích,na Účastníky zájezdu, jak Polívková zvracela do té igelitky a ten chlápek tam měl ty brejle a pak si je omýval na odpočívadle :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-D :-D :-D ...
Odpovědět
Leni - tak to neznám ,ale dokážu si to živě představit :-N Tak tady je zatím náš vývoj, foto by Mudr., do Majky má daleko, takže omluvte kvalitu :-D :-D :-D http://www.btweb.cz/uz.html
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D , krásný x-)
Odpovědět
Market . díky - ta prví fotka to je celá maminka, takové dlouhé hubené, ale na druhá už je to tatínek....taková kulička, a na třetí....soused??? :-D :-D :-D Včera jsem začala koukat na Superstar a říkám, že ty holky vypadajá staré jako já, a to je jim o 10-12 let míň :-N , jak jsou hrozně hezky namalované a krásné šaty... a Martin říkal, že však já taky jsem k nepoznání, když si mě občas někdo vezme do parády :-N Tak jsem na něj koukala a ptám se: Občas, to jako myslíš , poprvé a anaposled, když mě nědko maloval ...na naší svatbě? A on, že jo, že to jsem byla za princeznu :-D Tak mě na jednu stranu potěšil, ale na druhou je fakt, že já se vůbec nemaluju, a že mu je to prostě líto :-N takže zítra než půjdu k mudr., tak se budu snažit se nějak zmalovat. Jak mě malovala Majky,, tak já to pak hned šla smýt, protože už sjem chtěla vlézt do plechu, tak ani to si M. neužil :-( Tak jsen dufám, ženebude zima nebo foukat vítr, to pak furt slzím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani nádherné..... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani vašeho souseda neznam, ale musí to být fakt fešák :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, nemaluješ se? To já se maluju každej den, Davča mi říká Tondo, když se nenamaluju, prej že vypadám jako kluk :-D , je to moje potvůrka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas tak to máš dobrý...já když se namaluju, tak mi řekne, že to ani nepoznal, že vypadam pořád stejně... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Blani: x-) krásný Marketas: Tak nevím, mám tam dojet?
Odpovědět
Profilova fotka
MOny, ještě vydrž, ještě jednou zkusím zavolat....Jsi moc hodná! Leni :-D , ono poslouchat to Toníčku můj, Tondo, taky nic moc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, budou Ti volat ( mají Tvůj telefon, že?!), tak jenom, abys veděla, ju?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marketas máš pravdu :-)
Odpovědět
Marketas: Už ses dovolala? Ty jsou ale hodný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já mám fakt štěstí, že můj chlap je srandista jako ten Blaňulin, takže je to všechno sranda a smějeme se tomu oba :-D Mony, jj, dovolala, tak jsem zvědavá, jestli Ti borec zavolá!
Odpovědět
Profilova fotka
Market, hlavně že je sranda... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Len - to u mě to poznat je, jelikož zamaskuju ty hrozný beďary a hned vypadám starší :-N Jsem chtěla z oběda jet do 2 obchodů se kouknout na boty, ale stačil mi ten asi 1km na oběd, takový vítr studený a vlezlý :-p brrr. a na oběd jsem si vybrala pizzu, jenže ona má cca 35cm v průměru, tak jsem snědla třetinu a bzytek mi zabalili do krabice, tak s tím jet do města na nákupy není taky nejpoholdnější. Ale aspoň M. udělám teplou večeři...ohřeju mu to v mikrovlnce :-D
Odpovědět
Blani: Večeře super :-D Marketas: No uvidíme, dám pak vědět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mony, pokud nezavolá, musím tam zítra brnknout znovu a budu pěkně naštvaná! Blani, Ty jseš srandista :-D To ale málo jíš,. teda,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Blanička si drží línii :-) :-) :-)
Odpovědět
Market - tak ono to bylo meníčko, takže velká miska fakt husté krémové fazolové polívky a s čerstvým koprem a v tom ještě plno fazol.lusků (divná kombinace a fakt to bylo dobrý, ale měla jsem strach se do toho pustit :-N ) a pak ještě moučník, borůvková bublanina.... :-N a jak normálně polívky nejím, tak jsem byla docela sytá už z toho. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak to pak jo, pak je to v pořádku. Aby bubliňák neměl hlad, víš?!
Odpovědět
Bubliňák je zlobidlo, včera jsem ho nakrmila a nelíbilo se mu to a vyhodil to...tak byl večer hladem, když si neváží kusu žvance :-D jsem zvědavá, kdy se dostanu na váhu před těhu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, kolik jsi zhubla?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?