Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Leni - Euthyrox 50 ;-) Zítra ale beru teprve první, jak jsem psala, tak mudr. 2 roky říkala, že ještě zkusíme jak si s tím imunitní systém poradí sám :-N Akorát mě překvapila cena... 52,- za 100 tablet. Ty co jsem vysazovala v těhu stály 1100,- za 8ks! :-N Jsem si připravovala peněženku na tučný doplatek a nic :-D Al evím, že tyhle bere hodně holek...
Odpovědět
Leni -to víš, že mě nikdy nic YntelYgentního nevyleze :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Eutyrox bere moje tchýně a Tom má štítnici zvětšenou, tak bere Yodytrox....my jsme prostě štítná rodina :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani my ani nepočítali, že bys něco inteligentního vyplodila.....páč si maskovaná brunetí blondýna :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Leni - pšššt, já se na každé fotce retušuju do tmava a na srazy si barvím hlavu a ty to takto práskneš :-D U nás se št.žl. nemá problémy nikdo. U M. akorát tchýně, a ta te´d hustila do M., aby se taky nechal vyšetřit, že se mu hrozně klepou ruce, že to ona měla taky, a že je to určitě od štítné žlázy, tak ji "uklidnil", že on má št.žl. v pořádku, že on to má z chlastu :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hihihi, Len, jsi Blaňulu odhalila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Někdo musel :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Ani jsem se nechlubia, ale od včerejška máme oddělené lože s M. :-N Včera večer řekl, že jde spát do obýváku, tak sjem vyvalila oč,i prý na něho leze nějaká prasečí chřipka, tak aby mě nenakazil. Tak jsem říkala, že byl několik hodin se mnou v ložnici, tak ať tam zůstane, a on že si chce ještě číst, tak jde si rožnout do obýváku. A ráno vstanu a on zachumlaný na gauči pod dekou :-N A prý trénuje na květen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D , chudák malej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, fajn, žes dostala pilule a pomůžou ti. Já taky kdysi bráva euthyrox ;-) a gratulace k super nákupu, takže nakonec to přece jen bude Marcelek? nebo je to jen dočasné pracovní jméno a pak to bude překvápko? Momou, on by asi nebyl takový problém koupit kolo, jenže mě se na něm nelíbily řídítka, byly prostě blbý - rovný, špatný "molitanový" madla a páčky na přehazování, který se pletly pod prsty, ale s těma mě nakonec ukecali, ať to s nima zkusím, že by mi je kdyžtak vyměnili při garanční prohlídce, taky to kolo nemělo odrazky, no a potřeba dokoupit blatníky. Prostě Author má lepší řídítka, akorát mi vadilo, že jsou lanka vedená nahoře po tyči, tak jsem si vybrala ten Superior s tím, že chci ty změny. Kdyby oni ale neměli tolik druhů všeho, pak by člověk byl vděčnej za to jedno, ale takhle? no byla jsem z toho docela otrávená :-S
Odpovědět
beru - Martin mu furt říká "Marcel", teda většinou mu říká láskyplně... Marcouš :-D ale jméno bude určo jiný :-N Doufám, že do vánoc budeme 100% vědět pohlaví ;-) A tady jsem nafotila ten úlovek, ještě jsem zjistial, že ta podložka je taky "multimediální", má šustivý uši a v čumáku nějaký pískátko :-D http://www.modrykonik.cz/album/view.p... Fretky z toho byly úplně vedle :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beru, Ty jseš takovej cyklista, jo? J8 teda jezdím dost, ale hlavně do práce a z práce, na to mi stačí obyč. kolo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Blani na 100% to budeš vědět až po pordu co se vám narodilo.... :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám s Fildou tvrdili až do 25tt že to bude holčička, a pak se tam najednou objevil pindík.... :-D :-D :-D :-D :-D a už tam zůstal x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já bych šla spát.....tady je děsně zataženo a tma :-S :-S :-S :-S :-S Já chci k moři ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Leni - tak to já doufám, jak jednou objeví pindík, že už nezmizí :-N Když jsem se na NT+ ptala, co to bude, tak doktroka říkala: No to si budete muset počakt tak do puberty, co vám z něj vyroste :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markétas, nejsem žádnej závodník, třeba za poslední rok jsem seděla na kole jen 3x, dvakrát jsem si ho půjčila od manžela a on vezl kočárek, když jsme mu šli naproti po práci a pak v tom obchodě :-N ale když ty kola vidíš vedle sebe, tak rozdíl poznáš a taky máme doma kola celá rodina, tak už člověk ví, co je dobrý a co ne. Blani a fretky v akci nám nenafotíš? :-D Len, proto jsem ráda, že jsme to nakonec měli s předpovědí 50 na 50, protože mi přijde divný, kdybych na bříško mluvila třeba jako na kluka a pak by to byla holka nebo naopak. Jé dávají na čt1 strýčka Fida x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani tak to má pravdu.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Beru - fretky jsou na můj foťák hrozně rcyhlý.... :-D :-D :-D Ale blejsknu je, ale jak bude líp, teď bych je musela fotit bleskem a to se jim nelíbí. Ale Ťapka už je kožíšek huňatý, krásně zešedla na zimu a má hustý jemňoučký kožíšek, to by se mazlilo (kdyby se nechala :-N ).... A s pupíkem.... já mu říkám Peťulko nebo Peti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Blani na tvůj foťák přece neni nic tak rychlý, aby to nešlo vyfotit :-)
Odpovědět
leni - tak jo, kecám, foťák je stíhá, ale já ne.... jsou to zlobidla, oni nepostojí a když něco držím v ruce tak to tuplem ne a chtějí mi lézt po nohách a očuchávat co mám v ruce...
Odpovědět
http://www.modrykonik.cz/album/view.p... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé to je drobeček krásnej x-) Blani, tak je vyfoť klidně s nohama, ty máš určo taky pěkný :-D
Odpovědět
Beru - myslíš jak mi ohlodávají nohy (ony milují kousání do nohy :-N ), takový krvák sem nemůžu dát, by to poškodilo vaše citlivé dušičky. A taky nemám oholené nožky moje ladné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani :-D :-D :-D máš čas, já si je holila až na finále v noci před porodem ;-)
Odpovědět
Tak to pk budu muset vzít zastříhávačem na vlasy :-D
Odpovědět
Beru: Aha, tak proto ten výběr :-D No já mám u stratosu taky vedený lanka po tyči vrchem, ale neva mi to. Blani: Super deka na hraní x-) Jé Sofi je v inkubátoru, jen ji trochu dopečou a půjdou s mamkou dom ;-) Je hezká.
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já je oholený neměla a taky jsem porodila.... :-D :-D :-D Ale měla jsem to v úmyslu ten den, ale Natálka se rozhodla že už na ty chlupatý hnáty koukat nebude, že se radši narodí předčasně :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky zatím papa, já jdu nakrmit a umýt zvěř :-D :-D :-D :-D A taky si asi dnes oholím nohy....... :-D :-D :-D :-D Blanka mě inspirovala x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi si oholim i můj blonďatý knírek...... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?