Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Moni - to nemá chybuuuuu :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moni:tak to je ze života :-D :-D :-D :-D Blani, díky za přivítání!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Malá ukázka toho, co jsem stačila všechno nasekat a Vašík......... http://zuzka16.rajce.idnes.cz/Drevo_a...
Odpovědět
Zuzi - :-D :-D :-D :-D Holky, díky, jste mi zvedly krásně náladu..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani a ta show kolem ráno byla luxusní :-D :-D :-D :-D nevěděl nic =-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... to brzy... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/16374-pejs...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsu do pelíšku na 45 min, pápá
Odpovědět
Zuzi: No Vašík super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jako obvykle nestíhám a někde lítám tak jsem se stavila alespoň na chvilku pozdravit teda to počasí venku to fakt stojí za to, asi vytáhnu zimní boty abych nezmrzla cestou do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jitko, ahojky, hlavně na sebe dávej pozor!!!!!!!!! Co jinak nového?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/vtipky/16377-zuba...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dobrou noc.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenísku dobrou noc.........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem včera odjížděla z práce v 19:00, v pátek taky tak. Už mi z toho hrabe :-( Jsem unavená, protivná :-( Jinak mám doma maroda. Chdí sice do práce, ale je mu zle :-( Chuďátko moje malý! A co Vy, jka se máte? Tady byly ráno 3 stupně, jsem na tom kole málem zmrzla. Vzala jsme si sice čepici, ale rukavice jsme měla jen cyklistické a ruce mi málem upadly. Taky mi začalo poprchat, fakt paráda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Martkét...to mě mrzí, že jsi takhle zaneprázdněná a utahaná...snad se to zlepší :-( U nás bylo dnes ráno 6 a já jakmile neni nad 20 tak mamomrzliny...takže v zimě i když mam super termobundu, tak je mi zima.... :-D prostě blondýna :-N My byli nachcípaný před 14 dny...měli jsme všichni rýmu, a bolelo nás v krku...... :-S Tak přeji brzké uzdravení :-) Já musim za chvíli do obchodu na nákup....ale vůbec se mi tam nechce...ještě že to máme kousek :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženy, jak se máte?? marketas-Markétko, to je hrůza, to tam můžeš rovnou spávat... :-( zuzi-co nového? Jaká? Tě tu míjím.... leni-písnu na IP, jak bude zase chvilka Jinak u nás je hnusný větr, zima, fuj, ble... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, včera jsme se bála, že tady budu spát, vůbec jsme nevěděli, jka dopočítat plán, seděli jsme se šéfem zoufala před pc, koukali do monitoru a měli okno :-( Teď už to snad bude lepší! A slíbila jsi mi mailík, Markétko! Leni, já taky nesnáším zimu, chtěla bych celoroční léto!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky...to je v poho... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Markét-jo takové stavy znám, naštěstí jsem byla snad jen jednou v práci do tak pozdních hodin... Já vím, jen u mne ty mejlíky trvají, moc na mejl nechodím mám tam asi 400 nevyžádané pošty víš.... :-S Teď fakt nestíhám psát. leni-kuju, chápavá blondýnko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, u nás chvilku slunce, ale zima ... brrrrrrrrrrr :-o já mám ráda zimu, ale bílou, jinak prosím pěkně přes 20 stupínků!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Beru ;-) No na horach už je prý 5 cm sněhu píše net..... :-S :-S :-S :-S ale zase mam radši zimu na sněhu než na blátě...aspoň můžem chodit sáňkovat.... :-) Markétko, já jsem doma a na mailu mam tolik nevyřízené pošty že asi brzy praskne PC, ale jsou to skoro všechno takové ty všekolující mailíky...čtu jen ty od vás z beremka obzvlášť od Zuzky,ty jsou vždycky dobré.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje, tak my běžíme do té zimy...víte co nesnášim na zimě? Že se musíme navlíkat do tolika hadrů ]-( Než obleču děti, tak je poledne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....... Leni, díky za důvěru v emailech x-) majky, jsi tu?Mám se krásně x-) x-) x-) Jinak tady svítí sluníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-jsem tu... viděla jsem ty fotečky a Vašík je tam boží... :-D mne to pobavilo. To je dobře, že se máš krásně !! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj MAJKY, huráááááááááááááááááááá Co ty a tvé zdraví, už je to v pořádku? U nás vše dobré, jen bych potřebovala více času pro nás....
Odpovědět
Profilova fotka
Musím vám to napsat..... Vašík usnul v sobotu kolem půlnoci.Budila jsem ho-nic, tak jsem šla pro foťák, aby neměl nějaké výmluvy. Taky že ano.Ráno mu líčím, jak jsem ho budila na záchodě a nesla do postele a on že to není pravda.A já říkám"s tímto jsem počítala, tak jsem si tě vyfotila" a on na ty fotky že jen tlačí, že to není důkaz toho, že spal.A já, chytrá blondýna mu povídám"s tímto jsem také počítala, proto jsem si tě natočila" a on se na mě tak lišácky podíval a říká...."to už asi neokecám, viď?" :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ahojky holky, tak jdu v pátek k psycholožce. Sice jsem říkala,že až po šestinedělí,ale dojdu si tam teď. Všichni říkají,že jsem se z toho dostala hezky sama,ať tam nechodím,že jí nepotřebuju. Ale já se jí chci ze všeho vykecat a zpětně ze všech věcí co mě sejří. Jako je tchýně,švagrová,občas moje mamka a příbuzenstvo. Míša a občasné jeho stavy. To abych zvládala Johanku lépe,bez křiku a rozčilování. Prostě jsem se rozhodla a doufám,že mě dostane do klidnějšího stavu. Dnes jdu s Johankou na tříletou prohlídku,tak jsem zvědavá co po ní bude chtít.Pže namalovat obličej a na něm noc,oči a pusu neumí,ani jsem jí to neučila,přijde mi to brzo,když neumí udělat krásné kolečko. Pak barvy nepojmenuje správně. Rozdělí barevné kostičky k sobě správně,ale neví jaká je jaká. Tak fakt nevim no. Zpívat jí baví a říkat říkanky,sice umí sama jen snad dvě a zbytek doplňuje,ale prostě nemáme einsteina,ale normální rozllítaný dítko :-D Problém je,že máme přinést ranní moč. Ale ona byla čurat v 5 ráno a od té doby se jí ještě nechtělo,takže to bude dopolední čůrání :-D Doufám,že těhulky jsou v pořádku a začínaj se nám kulatit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzanko-dnes jsem byla opět na injekcim, ještě 2 a končím, a došli mi výsledky z té kampylobakterie, tak jsou negativní... zaplať pánbůh za to. Jen uvidím, co mi řekne dr. v pondělí na ten zvýšený cholesterol a štítnou žlázu? :-S Ale musím se dát do kupy... Zuzi, to je dobré, jak jsi lišácky Vašíka dostala !!! Jsi chytrá blondýnka !!!! ;-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?