Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky neboj...já s ní taky bojuju a mam 2 děti..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem laškovala s pánem od firmy, co nám budou dělat vchodové dveře :-D se mi ty hormony hezky zbláznili :-N :-D ještě že je muž tak chápavej a ví, čím si procházím :-D Majky, ta šítka vs. těhotenství je pěkný svinstvo... ale když přijdou na to včas a začne ti to léčit, tak to bude v cajku a mimčo bude raz-dva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kateřinko ty už si zas dělala očička na řemeslníka? A byl aspoň pěkný? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu vyvenčit dětičky..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, joooooo, byl to kus :-D A to je mu jen 20 :-D
Odpovědět
Dobré rááánko :-D Majky - možná je ten cholest. jen nějak rozházený po té střevní mrše ;-) A štítná žláza... hlavně, že na to přišli, ona je to svině, dokáže s tělem zamávat, ale pak většinou stačí malý prášek a je klid. Kat - 20? Tak to 15 mu už bylo, to jde :-D :-D :-D Koukla jsem do novin na počasí, a jdu vytahovat zimní bundy a kabáty :-N
Odpovědět
Mončo - kam chodíte na to plavání? To vypadá hezky moderně a nově ten bazén :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Katy 20, tak to je akorát pro nás...... :-) Ahoj Blani :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky v neděli chci upéct tyto šátečky, tak snad budou gut....do některých dám ta jablka, do některých tvaroh a taky povidýlka..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id...
Odpovědět
Ahoj Leni ;-) Kdysi mi 20 nezněla tak hrozně, i teď , ale když se zamyslím a promítnu si, komu je v mém okolí 20 a jaká jsou to ucha (když je hlavně znám od mala a pořád je mám za ty malý děcka...no, někteří se tak chovají i teď :-N )....no nevím, asi na mě už leze stáří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Blani to neni stáří to je těhu myšlení :-D
Odpovědět
Článek se načítá
asi jo :-D Jinak všem přeji pěkný víkend, pracující si pěkně odpočiňte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ty nám zase dělácš chutě ]-( nechceš nám místo receptu posílat hned hotové mňamky? ;-) ale určitě vyzkouším. Kat, byl hezčí řemeslník než policajt? :-D taky mi ty 20 připad jako strašně mladý ucha, ale na některý se kouká pěkně :-N
Odpovědět
To, jo, pokud někteří mlčí, tak to není špatné :-D :-D :-D holky, maminy, mazaly jste něco prtoi striím? Co doporučujete? Já se nějak začínám rozrůstat, tak abych si něco včas opatřila. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, já měla z lékárny Elasti-Q Original, 200ml myslím kolem 130Kč, a mazala jsem před i v šestinedělí. Nevím, jestli to pomohlo nebo ne, asi záleží na tělesných dispozicích. Já mám pár strií na bocích, dvě malinké na břiše, ale nejvíc se mi jich udělalo na prsou, jak se mi 4. den po porodu šíleně moc nalila a na to bohužel nepomohlo nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni-to jsou dobrůtky, já ted hledala nějaké receptíky na oběd. Jinak o víkendu jsou u nás hody, tzn. že v neděli bude přímo cholesterolová bomba a to kačena a knedlíky... :-N Jo a 20 letí kluci to jsou opravdu hošíci... ale kolikrát i ten 20 letý může být vyspělejší jak např. 40 letý...:-) Blani, taky si myslím, že hodně záleží na tělesných dispozicích... někdo se může mazat drahýma krémama a stejně to nezabere. Určitě ale zkus něco v lékárně nebo v drogerii. Každému taky sedne něco jinýho.
Odpovědět
Len: Já na balkoně nemám cibuloviny, ale krom muškátů tam jsou rajčata :-D A ty už jako dozrály a další mi nekvetou. Majky: Já znám spoustu spíš hubených lidí, co mají vysoký cholesterol, ono to není vůbec o obezitě. Je to hodně o zdravé výživě, přesně jak píšeš, no snad to nebude na pilulky. Blani: Chodíme tady kousek do Letňan do Lagoonu do Aquaparku, oni tam ty zvířátka jen nalepují, to se dá do vody a plácnou se pak na stěnu :-D ale mě se taky moc líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
děvčátka, já se loučím, odjíždíme na víkend ke tchánovům, tak papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já s Fildou mazala a mazala a měla jsem strie na břiše i na stehnech a bocích.....měla jsem taky mega břicho...no a s Natálkou jsem neměla ani jednu....ale ty po F mi zůstali...jen nejsou fialové, ale takové bílostříbrné....nejvíc je to vidět, když se v létě opálim, tak ty místa zůstanou bílý ]-( ]-( ]-( ]-( Ale nějak z toho nešílim...myslím, že je to daný i geneticky....ale mazat je určitě dobré......já měla na strie taky Elasti Q...ale jak říkam....i tak jsem je měla....no a s Naty jsem si mazala břicho indulonou...nekecam.....a dobrý x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky papa a hezký večer.....jdu se věnovat miláčkům, Tom je dnes výjmečně doma.....zítra a v neděli zas píská.... :-S
Odpovědět
Len: Jako mazání v těhu určo proti strijím pomáhá, ale taky je to určený genama a dispozicí kůže. Moje mamina na břiše nemá nic a já já taky ne a to jsem nemazala, já jsem flink :-N Kamarádka mazala spešl krémem a má strie úplně šílený :-( ale miminko má moc krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak konečně se mi podařilo se sem dostat, ve středu jsem byla na služebce a včera na AJ takže jsem se vrátila pozdě, už jsem to doma zcivilizovala a užívám volný večer, H. je na bowlingu z práce teda strie to je hrůza, když mi rychle vyrostly prsa v pubertě tak se mi udělaly a nějaké i na břichu a stehnech, tak já asi až budu těhotná budu mazat od prvního dne, mám k nim asi dispozice ]-(
Odpovědět
Jija: I když to zní asi hnusně, tak mě doporučovala jedna mamina sádlo (jasně doma vyškvařený), jsem ho měla kdysi na jizvu po operaci s ledvinou a fakt good, hojilo se to skvěle. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....... u nás je dnes pěkně hnusně....celou noc pršelo arpší i teď.... :-S Filda je na hokeji...a já připravuji těsto na oběd...budeme mít pizzu..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, hlásím se z "mateřské", z porodnice už nás pustily :-D :-D :-D :-D Celý den sekám Vrchlabské dřevo a už nemůžu.........Nemohla bych tu žít, všude samé hory, kopce, ale je tu krásně, mám to tady ráda, a moc. Tak se mějte krásně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzko dřevorubkyně ;-) Jojo na horách je krásně, ale tvrdá práce a drsný život...... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Leničko máš naprostou pravdu.......chudák kat... Co ty, jak je, co Natálka a Filípek?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Filípek zůstal do zítra u našich...a Natálka ne a ne usnout.....asi chce koukat na fotbal :-D Jinak u nás vše v pohodě....... :-) Jak vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...hlásím že sjem právě upekla ty rohlíčky a ještě za tepla se cpeme...jsou fakt boží...do některých jsem dala i tvaroh a je to fakt mňamka....tady je ještě jednou receptík.... http://www.mimibazar.cz/recept.php?id... hezkou neděli..... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?