Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahoj, Zuzi - užívej si čerstvého horského vzduchum nabal si nějaký zpátky do Prahy do kabele :-D Leni - ty mi tady pořád dláš nějaký chutě, si proti vám připadám totálně nechopná, že neumím vařit. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale Blani...ty máš zase jiné přednosti a schopnosti....vyznáš se ve foto věcech a umíš se všemi těmi fotošopy a dalšími kravinkami na úpravu fotek.....to já teda třeba vůbec nevim která bije..... ;-) Jak se cítíš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj hoj, tak jsem tu ;-) Zuzi - byli jste v našich končinách? Já sice to mám do hor jakoby kamenem dohodil, ale nikdy bych neměnila. Nemohla bych žít třeba v Praze, vůbec... já jsem fakt spíš takovej horal ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kateřinko Horalko...... ty jsi prostě taková naše Krakonoší žena...... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, tráva a lesy mi lezou ze všech oudů :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. :-) Katy ty musíš být ale krasavice :-D U nás celou noc lilo, tak jsem zvědavá jaký bude den....třískalo to do oken a tak spal Filip u nás v posteli, protože se bál....a já taky...byli to děsný rány... :-S :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlásím že leze sluníčko..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Brý ráno,hlásím déšť hnus zataženo ]-(
Odpovědět
Dobré ránko, Leni - docela to jde. Už občas dokážu být vzhůru celý den aniž bych si na 2-3 hodinky zdřímla. Ale fakt musím max.koukat na TV nebo si číst. jak jdu k mudr., tak to pak dojdu a na půl dne to zalomím :-D Kat - ale zase můžeš děcka vyhnat ven na lítačku a nemusíš se bát, že je něco zajede, budou hezky na čerstvým vzduchu.... I když , když jsem žila v Praze, tak když jsem se třeba sama v noci vracela pěšky, tak jsem se bála míň než u našich na dědině, když se šlo z nějakýho "čochu" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás sice svítí sluníčko,a le do toho střídavě prší a leje :-S Blani to je normální že jsi unavená....já taky pořád spala....teď při druhým to bylo horší, protože Filda už přes den nespí....tak jsem spala za pochodu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
AHOJky holky, opět nestíhám, nesvačím.... mooc práce a hnusné počasí tu je. Zima, dopoledne pršelo... přímo lélo.. Leni, pošli sluníčko chytré blondýnce !!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markétko a chceš ho i s tim deštěm? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lenísku, néééééééééééé, bez... bez je lepší !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a mě tu zbyde jen ten déšť jo? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
blani, po pravdě řečeno, nikdy jsem nechodila domů sama, vždycky jsem měla doprovod "pánský" :-D :-D :-D bych se tu posrala strachy, kdybych měla chodit sama... a když jsem měla jít sama dom, tak jsem zavolala fízlovi a ten mě odvezl dom :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy to chápu..... :-S
Odpovědět
Já četla, že Len napsala Majky... Ahoj Markétko a chceš ho i s tim dítětem? :-N Hormony už fakt blbnou.... Leni, já si upřímě nedokážu představit se starat o cokoliv teď (manžela, dítě, zvířátko,.... :-N ), si vždycky vzpomenu na tu moje spolužačku, co v lednu porodila a už je zas v 6.m. těhu. :-N Já se snažím vylézt z posltee a uklidit si na stole za X měsíců nakupený binec, ale mě se nechceeee. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani to nebudou hormony...spíš potřebuješ brýle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já ti zase udělam chutě....dnes máme kuřecí čínu a hranolky :-D
Odpovědět
Leni. to já vím dávno, až dojdu na oční, že jsem na poslední kontorle byla asi před 5, 6 lety, tak ze mě asi radost mít nebudou. Ale mě ty moje dioptrie už nestačí, ach jo, já se tam snažím vypravit už min.rok, ale nebyl čas. Brýle jsem si chtěla koupit teď v září, ve Fokusu měli akci 1800,- za komplet brýle, ale šla jsem na nechoepenku a prd. :-S Moej starý už jsou takový vyvyklaný, jak v nich kolkrát usnu, lehnu na ně, a ty plas.čočky už jsou hrozně podrápaný :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Blani já mam taky brýle na dálku a do autí...dokonce jsem si tam nechala dát ty drahá antireflex skla a brejličky si vesele už několik měsíců odpočívají v pouzdýrku, ze kterého každý týden otřu prach... :-D
Odpovědět
Leni - chutě klidně dělej, ale já na maso nějak nejsem, takže to se mnou vůbec nic nedělá. A hranolky už vůbec :-D :-D Já taky začínala s brýlema jen na tabuli, to jsem měla nějaký 0,25 a 0,5D, te´d mám kolem 3 na brýlích a kolik mám ve skutečnosti nevím... :-N Ale chtěla bych jít za rok na tu operaci jak byla Ivča. Já teda ještě přemýšlela letos, ale mž byl proti :-p Ale za rok se ho ptát nebudu, jestli se mi teda podaří neutratit peníze, co mám našetřené na tu opraci, ale mám obavu, že za to spíš koupím nějakou výbavičku, protože z nemocenské zaplatím akorát jídlo, oblečneí pr omě, atd. a bude to pryč :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Aha,,,takže do tvých těhu chutí jsem dnes nezapadla..... tak já zase něco upeču :-D
Odpovědět
upeč, naskenuj a pošli :-D :-D :-D Já si pak aspoň otevřu okno a budu lapat větřík ze západu, jestli něo neucítím. já bych si dala buchtuuuuu :-p :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Blani buchtu tu mam taky...dostali jsme ji včera od Tomovo tety...takový obyč piškot a nakoře želé sbroskvemy z kompotu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky frčim s dětma na čerstvý luft :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, hlásím příjezd z krkonoš, je tam krásně, ale počasí jako na horách :-D :-D :-D Chvíli prší, pak svítí sluníčko.Čepici již jsem měla min víkend, ale tento byla opravdu potřeba.posekala jsme co se dalo, trošku se"upravila", v neděli dosekala, kluci dostavěli a jeli jsme po 16 hod domu. Ještě jsme se stavili u kamaráda v krkonoších, Kat ho prý zná a pádili za babičkou s dědečkem a hurá domu do pelechu.Máme toho plné kecky, ale byl to hezký víkend....... Co tady nového? Pozdravuje vás macetka s Lukáškem, psala mi kdy se stavíme, tak to budu muset nějak vymyslet a jet za ní....... Mějte se krásně, já jdu chrupkat na chvíli, než mi přijde Vašík z práce. Jjinak mi dnes dorazilo přenosné dvd do auta, tak jsem ho zkoušela hádejte na čem........ Naši svatbu jsme si pustila a musím opět konstatovat, že to bylo nádherné a vdávala bych se znova :-D a ujistila jsem se, že opravdu svého muže miluju a je pro mne vším........... x-) x-) x-)
Odpovědět
Zuzi - vítej zpět a dobrou noc a hezky si odpočiň ;-) A zdravíme Markétku s Lukáškem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/domaci/181298-v... zimolilové skáčí radostí a vy tady pláčete :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Manželka se vrátí ulítaná domů a povídá manželovi: … jsi mě teď pěkně nasral! ..... Já tě hledám po všech hospodách a ty si tu v klidu meješ nádobí … !
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?