Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobrá ráno Kuba stojí v postýlce a děsně se tomu řechtá. Anička je ještě pořád unavená, ale už neblinkala. Já odpadla včera v 16 hod, spala jsem do 17,30 a to mě jára jen otoči a šup do pelíšku a spala jsem do 22 a pak zas jen napij se a vyčůrej a spala jsem do rána, ale pořád mám v hlavě takový divný tlak (jako když mi někdo drží mozek v ruce a mačká) - dnes jdu na tu neurologii, tak snad mi dr pomůže a nebo aspoň poradí. Včera šel Kuba spát "ohladu" páč prý blinkal, tak ho Jára nenutil. Ale dnes je spokojený (řve v postýlce, už se mu tam nelíbí), Anička asi bude ještě chrupat, jak je unavená, ale zatím v pohodě. Jdu na něj, ať má Andulka ještě klid. Blani: Já ho tam ten konec nenapsala? :-N Jija: Děti už lepší, a já pořád unavená a cítím se divně, docela se k té mudře těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko, u nás zataženo, hnus jeden fialovej.... :-p blani-jé Kuba... taky jsme na ni koukali, ale nechtěli jsme se vydat z tolikati peněz a zase čekat jsme taky nechtěli, bo jsme chtěli jet v létě... ale exotika je pořád našim snem. Jj a napsala jsi to hezky, třeba bude vetřelec a vy tak nikam nepojedete :-) momou-Moni, tak uvidíš, jak dopadneš u neurologa. Takové stavy a tak se trápit... bych to nevydržela.
Odpovědět
majky: Když já už jinou hlavu scháním dlouho, ale je to nedostatkové zboží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou- :-D musíš ji "abgrejdovat" :-N vyměnit vnitřnosti ale nechat si tu svoji.... :-)
Odpovědět
majky: Aha, no tak proto jsem nesehnala náhradní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...jsem dnes nějaká chcíplá...teda spíš líná..nic mě nabaví....to bude asi tim hnusným počasím..... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Leni-já mám poslední dobou nějaké depky... ještě, že za ten týden odjedem a na chvilku zas vypnu, snad... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
momou: snad bude brzo i Tobě, snad už Ti dají dr. něco dobrého a hlava bude OK len: já jsem poslední dobou líná pořád a nemůžu přijít na to proč :-( chtěla bych být akční a nějak mi to nejde
Odpovědět
Profilova fotka
jija-asi je něco ve vzduchu nebo je člověk otrávený z této doby...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj berušky :-D nestíhám,nestačím ;-) máme hodně lítání kvuli bytečku :-) ale na katastru jsem je uprosila a udělali mi vklad zástavního práva do týdne tak ted už jen kupní smlouva udělat znovu vklad vlastnictví a hurá budeme bydlet :-) majky co fotečky? :-) blani a tobě došli všechny?tuším mělo by jich být cca 400 :-D ,je kuba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi dodatečně vše nej nej k svátku :-) momou snad budete všichni brzy zas ok myslme na vás :-) jinak terka zkoušíme cca ýden na hrnec a je to vpoho pokaždé bud čůrá nebo je tam bobek šikulka x-) a už děláme paci,paci,tak tak všelijak,pápá,a baci baci a pěkně jsem se rozkecali úplná keliška :-D jsem myslela že když jí učím papa že nechape smysl ale normálně mě překvapila jak je chytrá venku stojíme na přechodu terka se vykloní s kočárku sleduje jak jezdí auta a najednou zvedla ručičku a začala dělat pápá no mě to tak pobavilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to jsem ráda, že nejsem sama....já jsem taky poslední dobou nějaká divná...některý den mam energie, že bych vymylovala byt, a někdy se vzbudim jak se říká "po prdeli" a celý den se mnou nic neni....nálada na nic, zívam, je mi zima......prostě napůl mrtvola.....a dneska tomu ani to počasí moc nepřidá...... ]-( Ale nějak tu začíná vykukovat sluníčko....teda doufam, aby se to zase nepotáhlo a nelilo celý den.... :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
šári-já ztratila někde ten lísteček, kam jsi mi napsala tu adresu... :-N Pošli mi ji do IP a já se ti to pokusím už konečně poslat, já furt nemám čas. :-S Terezka je šikulka, jak jsi o ní mohla vůbec pochybovat?! len-jj, moje řeč, ještě, když musíš jíd do blbé práce, kde když se neusmíváš, tak se tě všichni ptají, co ti je...????
Odpovědět
Profilova fotka
Markét, tak to musí být děsný se usmívat, když se ti nechce.... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
šari - Terezka je teda šikulka a Ty taky, když se Ti podařilo tak dobře zařídit na katastru :-) tak ať se brzo stěhujete a bydlíte ;-) len: taky mě potěšilo, že jsou na tom všichni podobně, taky jsem si říkala jestli mi nehráblo, že jsou pořád taková umrtvená majky: já se naštěstí usmívat moc nemusím, ale většinou se usmívám, už jenom proto že tady v práce se závidí i úsmět tak ať závidí :-D
Odpovědět
Terezka je úžasná plavkyně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Jsem tu na skok vás pozdravit, že ještě žijeme :-) Máme se moc dobře, Luky roste jako z vody a je moc hodný. Doufám, že se máte všichni moc dobře :-) nestíham dočítat :-( Za chvilku jdu zase kojit tak se musím ještě stihnout nasnídat ;-) Tak se mějte krásně, všem přeji krásný den a já se zase zastavím x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jijia-jj, tak to chápu, tady se závidí zase i nos mezi očima... :-N macet-Markétko a já se tak těším na mateřskou, že si "odpočinu" :-D :-D :-D a ty nestíháš... :-N Tak to asi žiji v nějaké iluzi z které musím rychle ven.
Odpovědět
Profilova fotka
majky: tak koukám, že je to všude stejné a já se utěšovala že jenom tady a pak půjdu jinam a bude líp
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky......... Mám na vás 20min čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baru:díky za přání!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, tak co nám za těch 20 minut povíš? ;-) Šárko, fotečky malé jsou nádherné x-) , my začneme chodit plavat s Ferinkou od září, už se moc těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baru.nepovím nic, jen že bych nejraději šla domu, ještě že mám zítra volno... Fotky Terezky si prohlídnu doma, to bude lepší a rychlejší. Plavání si užijete, wau, to bude Baru a Kačka v bazénu.Jestli ty vaše prcky nechystáte na sňatek :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu něco dělat, mějte krásné odpoledne, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak jsme uklidili, dali si oběd, odpočnuli si a teď jdeme naproti taťkovi k šalině, protože máme obě autí v opravě....... :-D :-D :-D Ale jedno už dnes bude spravené..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikde nikdo? =-)
Odpovědět
Dobrou noc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to jste toho napsaly.Já se jdu rozloučit, o víkendu se asi nedostavím, jdeme zítra na tu svatbu jak se vdávala BLANCHES, tak se těším. Přeji všem krásný víkend papa
Odpovědět
Dobré ráno, Zuzanko, svatbičku si užijte. A já jdu chystat něco k Járovým narozkám.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zuzi: pěkně si to užijte momou: a co máš pro Járu k narozeninám? Teba jestli to není tajné ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?