Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 Ahoj dámy, tady svítí žblunce a je hic, tak se radši držíme d chládku doma emoticon

Moni, pěkné dárečky jsi Járovi vymyslela a takovou spoustu!!! emoticon

já loni dávala manžílkovi k 30inám hóoodně těžkou krabičku plnou dvacetikorun, celkem to bylo 10 tisíc a k tomu poukázku na kolo, které si moc přál, pravda trvalo mu půl roku a hodně mých připomínek, než si ho konečně kupil, ale je moc spokojený emoticon teď mám spíš opačný problém, na podzim budu mít 30ku já a miláček se pořád ptá, co bych si přála a já fakt nevím, ze srandy říkám, že víkend v Paříži, ale to asi až někdy, až bude Andulka starší, neporadíte mi někdo, čím ho inspirovat?

Já jsem teď stále na nealku, ale jinak jsem taky milovnice vínečka, nejlépe Lambrusco nebo Kagor, a z tvrdšího nejvíc asi Rum a pak míchané, třeba Mojito emoticon jednou jsme s kamarády slavili silvestra a domluvili jsme se, že si každý připraví jeden míchaný nápoj, no bylo to zajímavé, 7 lidí, 7 různých drinků, ale špatně nám nikomu nebylo, i když kamarádův drink - griotka, vaječný likér, cola, bílý rum a ještě něco..... to vypadalo hrozně emoticon ale bylo to kupodivu dobré.
14. srp 2009 v 11:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 momou-no vidíš, jak se vyplatilo hledat... emoticon Tak toho neznám. No my moraváci, co tu teče jen slivka a víno takové tvrďárny neznáme. emoticon

Leni-u nás už taky svítí sluníčko a je peceň... to v těch riflách a nedýchatelné halence jsem moc nevyhrála... no hlavně, že mi z ní lezou prsa ven, které nemám... emoticon Tak aspoň někde odvětrávání emoticon

beru-no musíš vědět sama, co by sis nejvíc přála.. pokud víkend v Paříži, no tak to se bude muset manžílek trošku víc plácnout přes kapsu... emoticon A aby tě nepřekvapil !!!! emoticon emoticon
14. srp 2009 ve 12:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Markét, ty se přece nemáš za co stydět a máš co ukazovat ne? emoticon emoticon emoticon
14. srp 2009 ve 12:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Beru. Já nevím, já dostala ke 30-tce foťák. Ale víkend v Paříži ............... jo to mám slíbeno. A chceš lůetecky a nebo vlakem a nebo autem?

Majky: No Jarda slívku nemusí, nedělá mu dobře.
14. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
 jé koukám, že probíráte alkohol, tak u nás asi rum, jinak se H. naučil pít brandy nebo spišskou hrušku emoticon a já taky ráda Lambrusko emoticon zrovna uvažuju jestli bych se neměla cestou domů stavit ve vinotéce a koupit nějaké vínečko na doma emoticon
14. srp 2009 ve 12:24  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
    V chrámu sv. Bartoloměje v Krumvíři, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
zabena
Registrovala se 1. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 541 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
 tak u nás vinařů samozřejmě víno, ale já ho poslední dobou nějak nemůžu - pálí mě po něm žáha, tak si přes léto vždycky něco namíchám.
ale třeba u nás na plesech i na hodech, i přes to, že jsme ve vinařském kraji, se pije tvrdé. loni frčela zelená a letos becher lomond...
14. srp 2009 ve 12:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
 zabena: zelená mi nevadí, ale vím, že někteří k ní mají odpor emoticon.
já jsem i na míchané panáky, nejlepší je griotka s rumem emoticon. jednou jsme s kamarády šli do baru na stodolní a jeli jsme míchané panáky do 30,- Kč. měli jsme jich 5 docela to stačilo emoticon to byla asi nejlevnější opice, každé kolo platil a vybíral někdo jiný, ale to bylo ještě za mlada emoticon
14. srp 2009 ve 12:39  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Zabi já mít vinařství...tak jsem na mraky pořád....stačí mi totiž málo emoticon
14. srp 2009 ve 12:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Lambrusko taky můžu...obzvlášť v létě...je to takové lehké, bublinkaté....a v zimě svařák... emoticon
14. srp 2009 ve 12:42  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Majky, chlap a překvapit??? emoticon emoticon emoticon ten mě překvapí maximálně tak, že když mu neřeknu konkrétně a po lopatě, co bych chtěla, věc, druh, barvu a kde to sežene, tak to nedostanu a pak se diví, že jsem mu prý nic neříkala emoticon a nemyslím si, že by víkend v Paříži stál víc než to jeho kolo emoticon já právě vůbec nevím, co bych si přála, a to se mě ptají všichni, jsem tak nějak bez nápadu emoticon ani za narození Andulky jsem kromě kytice ještě nic nedostala, protože jsem si neřekla, co bych chtěla.

Mony, sice jsem v Paříži byla s rodiči předloni, ale moc bych tam chtěla jet s Jirkou a užít si tu romantiku s ním emoticon klidně bych si na to i přidala penízky, a buď víkend letecky nebo busem, ale to na dýl. No každopádně to můžeme realizovat, až nebudu kojit a Andulka trochu odroste, protože bych jí teď nemohla a ani nechtěla někam odložit.
14. srp 2009 ve 12:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 jo taky jsme měli za mlada bouřlivé akce u baru na diskotéce emoticon dnes vůbec nechápu, kolik jsme toho s kámoškama dokázaly vypít a jaké kombinace a za tak málo peněz emoticon
14. srp 2009 ve 12:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 Leni. když to máš doma, tak to není vůbec vzácné. A u nás všichni mají trénink. Třeba většina rodiny chodí na hodnocení vín, kde mají běžně 40 vzorků a vrací se domů střízliví....

Beru, to máme naprosto stejný. Můj chlap mě za těch devět společných let překvapil opravdu párkrát a to většinou po mých vydatných stížnostech, že není vůbec romantik a potřebuje přesně říct, co chci místo toho, že by sám měl nějaký nápad.
14. srp 2009 ve 12:50  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak holky u nás vede Plzeň 12°, gambáč, jinak vínečko - Templářské sklepy, Bohemka, Jára gin a já Becherovka. No a oba ujíždíme na Mojitu emoticon

beru: No to je jasný, já mám pořád výčitky, když někam jedeme a děti s námi nejsou. Ale snažím si to omlouvat tím, že ony by si to neužily a my taky ne. Až budou větší tak to zopákneme ............ no znáš to.
14. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Zabi tak to já mam taky trénink....2x2 decky a můžu taky hodnotit..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
14. srp 2009 ve 12:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Zabi a Beru...u nás je to podobné...kdyby někdy přišlo něco neočekávaného a nápaditého na co by přišel sám, tak jsem po infarktu emoticon emoticon emoticon emoticon
14. srp 2009 ve 12:52  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Zabena: 40 vzorků? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon to bych ležela pod stolem po 5 vzorku emoticon
14. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Tak jsem po obědě, dobré to bylo, ještě jsme si dali zmrzku emoticon

leni-no já bych chtěla větší prsa... emoticon

momou-Luky taky slivku nepije, pálí ho po tom žáha

Tak já mám ještě ráda malibu s mlíkem... mňamka... my jsme teda notoři holky.

beru-podle mně, když máš to dítě, tak už nic nepotřebuješ... emoticon

Holky, já ty chlapy nechápu, dyť ženské se dárky vybírají daleko líp, než chlapům. Já tedy musím říct, že můj se mně taky zeptá, ale vždy ještě něčím překvapí. Na vánoce jsme to udělali tak, že jsme si založili mejlové schránky a tam si navzájem posílali, co by každý chtěl, z toho si pak ten druhý vybral co koupí. Věděli jsme, že to jsou věci, které chcem, ale zároveň to bylo překvapení, protože jsme nevěděli, co ten druhý vybral. Letos to uděláme stejně.
14. srp 2009 ve 13:18  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Majky, já vím, díťátko je dárek k nezaplacení, a k tomu jsem získala ještě ty větší prsa emoticon takže až se zadaří i vám, tak se taky dočkáš emoticon
14. srp 2009 ve 13:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak to jára se mě neptá a mám překvapení pokaždé emoticon Ale mojí sestře vybírat dárek je za trest. Šminky si raději koupí sama, krémy raději koupí sama, oblečení - to se mi nelíbí, ... No prostě pořád něco.
14. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
 H. se teda s dárkama většinou trefí, asi mě nějak dobře zná emoticon ale je fakt, že já se trefuju taky a dokonce většinou překvapím, i když už je to těžké, protože se vždycky v průběhu roku zmíní že něco chce a pak to dostane a zvyknul si na to a tak ví, že to po čem touží i dostane emoticon ale dostala jsem ho jednodenním zájezdem do vídně k výročí a docela dost a pak jsem zjistila proč, on mi chtěl dát zájezd do říma emoticon
14. srp 2009 ve 13:33  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 No Beru já mam doma děti dvě a prsa mam stejně malý emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Majky já bych taky chtěla nový..větší.... emoticon emoticon emoticon emoticon
14. srp 2009 ve 13:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
 Ahojky holky, tak obřad máme za sebou, nevěsta krásnááááááááááá

Za chvíli razíme na afterparty, tak uvidíme.Budou mít karaoke, tak to roztočíme.

Mějte se krásně a zatím papa.

Všem krásný víkend emoticon
14. srp 2009 ve 13:41  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 já teda zatím pracuju, ale dnes to zabalím brzo a jedeme do kúta (jak se u nás říká) poprvé se podívat na kamarádů dvojčátka. mají dva kluky a už se moc těším, až je pońuchňám. synovcovi už je 10měsíců, to už není žádný mimčo
14. srp 2009 ve 13:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 beru-tak na ty velká prsa si počkám... mamka měla před porodem pevné trojky, pak měla problémy s mlíkem, takže mně ani nekojila (možná chvilku jo) ale asi žádný zázrak a pak měla sotva jedničky. Já mám teď dvojky a při mé smůle mi po kojení (jestli se toho někdy dočkám) zbydou tak štuple do vany... emoticon Vodníka z mostu s něma rozhodně kojit nebudu... emoticon

leni-nezbývá nám než vyhrát ve sportce... já na to mít, tak už mám pevné trojky... emoticon Bych byla jak Mašlíková nebo Mesárošová emoticon
14. srp 2009 ve 14:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 majky, počkej po mimču - to si povíme. Já když vidím kamarádčina megaprsa a problémy se zády, tak jsem ráda za svoje dvojky
14. srp 2009 ve 14:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zabena
fotoportrét
fotoportrét
zabena
 tak já Vás dámy opouštím a jdu se kochat mimčama
14. srp 2009 ve 14:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Len, já zatím kojím, ale uvidíme, jak splasknou potom, teda doufám, že moc ne emoticon
Majky, já taky měla dvojky, teď mám o číslo větší, ale kdybys mě viděla, když jsem šla z porodnice - Halina Pawlovská by mi mohla závidět emoticon emoticon emoticon emoticon taky se mi kvůli tomu udělaly hrozný strie mrchy jedny emoticon pak mám ještě pár strií na bocích, ale bříško téměř bez poskvrnky emoticon

Já miláčka nejvíc dostala překvapením, které vyšlo úplně neuvěřitelně. V roce 2003 u nás byla velká sláva - otevíral se nový most přes řeku, který strhla povodeň, dopol. přijel prezident, večer taneční zábava a já na odpoledne měla koupené dva lístky do Národního divadla na Lucernu. Miláčkovi jsem řekla, že jako spolupořadatelé musíme být ve slušných šatech v kultůrním domě už v jednu hodinu. Já se zkulturnila, on i přes mé naléhání sprchu odmítl. Takže jsme vyrazili z domu...... já šaty, on oblek, košili, kravatu jsem mu sbalila do kabelky..............podotýkám, že venku bylo skoro ke 30 stupňům. Trochu se teda divil, proč tak pospíchám, a zeptal se, až když jsem pro jistotu cestou kontrolovala jízdní řád. Tak jsem řekla, že máme ještě čas že bychom mohli někam popojet vlakem a trochu se projít. Povídám mu, co do Karlštejna nebo až do Prahy? .... a on, klidně až do Prahy. Pak, kam teda pojedeme metrem, tak zvítězila Národní třída, a pak jsme zašli na zmrzku do Vodičkové..... následovala procházka směrem k nábřeží....no musím říct, že mi úžasně nahrával, protože vždycky vybral ze dvou možností tu variantu, kterou jsem potřebovala (no pravda, udělala jsem to tak, aby jí vybral)..... když jsme byli před Národním, tak jsem z legrace řekla, půjdem po chodníku nebo přes ty schody? co myslíte, že vybral? emoticon a když jsme byli nahoře před vchodem do divadla, tak říkám, že si musím vyndat kapesník, tak jsem začala hrabat v kabelce a povídám mu, jestli mi může něco podržet - malou krabičku, a on zvědavec, co to je, jestli se může podívat? říkám klidně, no a když to otevřel, tak uviděl vstupenky emoticon měl obrovskou radost, ve foye jsem mu uvázala kravatu, akorát se zlobil, že kdyby to věděl, tak si dal doma sprchu.....
...takže tak, no a večer jsme byli ještě na té zábavě emoticon
14. srp 2009 ve 14:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 beru-jééééééééééééééé no to je krásnééééééééééééé jaké romantické emoticon
14. srp 2009 v 15:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 Beru: Jé to se Ti fakt moc povedlo.

Mě moc mrzí, že letos to nebude nic moc. Ani talíře na večer nemám udělané a ještě k tomu od rána zas zvracím emoticon Poslední dárek dostane až příští týden. emoticon
14. srp 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 momou-Moni, tím se netrap, Jára to určitě pochopí.. je ti tak špatně od té hlavy??? Jak jsi vůbec dopadla u toho neurologa?
14. srp 2009 v 15:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš