Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
No koupila jsem mu tady z toho: http://www.offpark.cz/index.php?op=ak... Koloběžky, lanový park a skákací boty, jedeme tam zítra. Dnes dostane permici do posilky (aby se furt nevymlouval :-D), chtěl rukavice na kolo (ty jsme zatím nekoupili, tak mu je udělám z papíru a složím trochu jako obálku a dám do toho 500,-) a pak chtěl lekorky (tak mu je musím dojít koupit). Jenže toho moc nemám |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný páťulínek všem !!! zuzi-taky přeji, abyste si to užili na svatbě, pořádně zapařte.... :-) momou-no teda, ty si manžílka hezky hýčkáš, takových věcí... já to letos budu muset taky rozjed ve velkém, manžílek slaví 30-tiny... tak mu koupím dárek, na který jen tak rychle nezapomene.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... :-) Jak se máte? u nás svítí sluníčko, tak já dobře... :-) Za chvíli vyrážíme na nákup.....až se Filda nasnídá... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo co děti? Už jsou v pořádku?
Odpovědět
Profilova fotka
leni-u nás je zataženo, takže jasno máme u nás zítra... díky rosničko :-D
Odpovědět
Majky: Loni k 30-tinám dostal zoorbing, předtím to byl seskok s padákem. Chtěla bych sehnat jeden gin, ale já zapomněla, jak se jmenuje, krom toho, že má zelený obal. :-(
Odpovědět
Len: Jo jo, už včera byly v pohodě. Kubík blinkal jen jednou a Anička už včera jedla normálně.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Majky ,děkuji za mailík, ale jakom vždycky mi ten účes kadeřnice v pondělí rozmluvila, že mam hodně hustý vlasy a že bych se o ten krátký střih musela hodně starat.....tak jsem opět vyměkla a nehodlala se vzdát své hřívy...tak to mam jen trošku zkrácené, ale hodně prostříhané,, ale jinak žádná velká změna..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Moni tak to je dobře, že jsou v pořádku...u těch malých dětiček je to zvracení a průjmy vždycky děsný a hlavně nebezpečný...hned se odvodní a nedostaneš do nich nic k pití... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
leni-nemáš zač. No já mám taky husté vlasy, ale kadeřnice mi to dobře sestříhá, že s tím mám 5 minutovou práci. S dlouhýma jsem se foukala 20 min, teď předkloním hlavu, 2x do toho hrábnu, ráno nalakuju, voskem přejedu a účes je na světě. Právě si myslím, že pokud máš kvalitní vlasy, tak bys s tímto účesem neměla žádnou práci... ;-) momou-já jsem o padáku uvažovala taky, ale co když se neotevře a jemu by se něco stalo, tak bych si to vyčítala do smrti.... takže jsem to zavrhla... mám něco v plánu, tak snad to vyjde?! Jeden dáreček mám už teď koupený a to je parfém. Příští měsíc dokoupím další a pak objednám takový hezký hotýlek s vanou na pokoji :-)
Odpovědět
Holky já potřebuju gin, ale nevím, kde ho mám koupit. 8-(
Odpovědět
Majky: Však mě taky všechna nebezpečí napadly, až když jsem viděla Járu převlečenýho a nastupujícího do letadla.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky...moje kamarádka byla včera na Madonně a přijela dost v šoku...Už byla předloni a to byla nadšená, ale ze včera má spíše negativní zážitky...nejen, že měl koncert začít v 18, a začal před 20 a prý tam byli děsný rvačky a strkanice o místa a hlavně děsný fronty k podiu, protože každého šacovali a nikdo nesměl mít foťáky, kamery, deštníky a ani VODU!!!!!!! takže bomba...... 8-( 8-( 8-( 8-( Oni teda vodu prodávali na místě, ale než se k těm stánkům člověk dstal, tak by bylo po koncertu a hlavně chtěli za 1,5l láhev 150 Kč!!!!!!!!!! =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
len. Se kamarádce divím, že tam šla.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-Moni s ginem neporadím... toto pití jde mimo mně. My sháněli tchánovi zase starou wisky a nakonec ji sehnali na internetu, tak se zkus podívat na net. leni-já to viděla včera ve zprávách.... to je strašné. :-S
Odpovědět
majky: Já koukám, jenže nevím, jak se ten gin jmenuje :-D vím jen jak vypadal obal. Já to taky nepiju.
Odpovědět
Profilova fotka
momou-aha noooo tak to je horší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou: teda to je dárků :-) Jára musel být obzvlášť hodný když si toho tolik zasloužil jinak s ginem neporadím, ten nepijem len: no mě taky kadeřnice docela zkrátila vlasy a kdybych chtěla mít účes jako od ní, tak nad ním ztrávím spoustu času, ale já to jenom vyfénuju a ráno si nageluju ofinu abych ji měla a tím končím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, probíráte účesy? Já jdu ke kadeřnici v pondělí, už mi to zas hodně narostlo, tak zkrátit, dát melírek a nechat ze sebe udělat blondýnu....
Odpovědět
Holky už jsem ho našla x-) http://www.excaliburcity.com/cz/prode...
Odpovědět
Ale normálně ho v Praze nikde nemají ]-( takže ho holt objednám a dárek dostane ještě příští týden. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
momou: to je zajímavý gin, takový jsem ještě nikdy neviděla
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, ty teda manžílka rozmazluješ
Odpovědět
Jija: No ještě před 3 lety ho měli u Alberta, ale jinak ho nevidět. Tak jsem mu objednala hned 5 lahviček. Tchánci mu dali gin, ale ten mu moc nechutná. A fakt je, že tenhle jsem ochutnala a nebylo mi zle. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já teda gin můžu..s tonicem a citrónkem..... x-) x-) x-) x-) Ale piju jen Beefeater :-)
Odpovědět
len: Beefeater prý není špatnej (já tomu nerozumím). Jára ho tu má taky (od někoho dostal), ale fakt jsem tenkrát ochutnala asi 3 a pak ten kensington a ten mi chutnal nejvíc. Ale věrná budu vínu.
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo já ho taky nepiju po litrech,.... :-D :-D :-D Ale když někam jdeme tak si ho dam nejradši...ale doma ho mam taky a dávam si ho jednou za čas......taky jsem spíš na vínečko... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já když už gin, tak se spritem- to můžu zapíjeli jsme tím před třemi lety holčičku kamarádů a doteď je zdravá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zabi..... ;-)
Odpovědět
Zabena: No Jára zapil Aničku jedním panákem Kensingtona :-D Ne fakt má takovou jemnější chuť. holt zaplatím dost na poštovném, ale nevadí, hlavně, že ho budu mít. Jen škoda, že jsem ty stránky nenašla už dřív, takhle bude mít dárek až příští týden.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?