Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jíjo no vidíš...to mě vůbec nenapadlo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy x-) Tak jsem se nachystala na ten pařák, i když nevím,k čemu mi to bude, když tu budu trčet do pěti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy..... a jak ses nachystala?Klimoška a něco studeného? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko ženy... kat-taky jsem se přichystala na pařák, řádně jsem se na to oblíkla, v práci už jede klima, tak ji za chvíli budu vypínat bo mi bude zima. :-S leni-kam dnes vyrážíte? x-) momou-Moni, já zažila jednu paní, která měla migrénu snad 10 stupně... zvracela a tloukla se hlavou do zdi, byla apatická, bez léků to nedávala... Je to strašné !!!!
Odpovědět
Majky: no já jsem zvědavá, co mi řekne mudra na neurologii po testech, když to před tím byla 3 a teď je to horší. Tak já tu mám na sobě tričko, teplý ponožky, páč je mi zima na nohy, piju čaj .............. a šla bych si lehnout. Kubíka jsem právě šoupla do pelíšku, bude dospávat, a Anička mi řekla Anynka hají ......... tak je v pelíšku taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baruška je v pelíšku taky a mává vám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Majky a Beru... dnes vyrazíme asi až k večeru, jestli bude vedro...dopoledne čekam balíček...obejdnala jsem malé na kočár slunečník z MMB, a včera ho paní odeslala, tak snad dnes doarzí... a holky POZOR!!!!! Tomík už je zdraví!!!A zítra jde do práce, a hned v úterý začíná pískat...nějaký přátelák extraligy.... :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď si připadam fakt jak blondýna....je zdraví se píše jaké i...? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
on je zdravý, ale má dobré zdraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vždyt říkám blondýna jak vyšitá :-N =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
momou: radši možná nevědět co ti nakonec dají za stupeň koukám, že dneska jsou děti v pelíšku synchronizované ;-) já chci taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jíjo neboj..... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jijo, já nejsem dítě, ale taky se synchronizuju :-D :-D :-D
Odpovědět
baru: Já tu taky ležím a piju už 3 čaj a doufám, že dnes se mi migréna nerozjede, už zas mám v hlavě takový divný tlak. ]-( Jinak dětičky mi fakt obě usnuly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou: asi Ti chtějí udělat radost, ví že mamince není nejlíp, tak zalezly do pelíšku a jsou hodné ať si můžeš odpočinout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-to máš jedno, my tu nikdo na ten češtin nehledíme... :-D A blondýnka jsi stejná jako já !!!! ;-) momou-hodně pij, a hlavně neslazené minerálky, třeba magnesko, to mi pomáhá na víc věcí...
Odpovědět
Jija: Na to jim neskočím :-D oni vstávali po 6 hodině a tak to teď dospávají Majky: Jo jo, magnesko, už mám jedno v sobě a furt chodím čůrat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
normálně koukám, že venku je 30 stupňů =-) ale nešajnuje, tak to zevnitř vypadá, že je chadněji a já mám i pod peřinou ledový nohy ]-( teď jsem si k sobě nastěhovala Andulku, tak mám přísavku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky jsem se začervenala, když mi to Beru vysvětlila =-) Jinak lituju všechny co trpí na migrény...já umíram jen když mě trochu víc bolí hlava :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, v pohodě, já musím taky vynaložit dost sil, abych nedělala gramatický chyby, ale občas se zadaří :-N no jo jsme hold už nějaký ten pátek ze školy a to je znát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
eru si někdy fakt připadam jak analfabet... :-D Beru u vás to nešajnuje? u nás děsně.....jsem byla chvíli na balkónku a rhned jsem se opotila :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tera Beru...vždyť to řikam...dement středního věku.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já se asi odpojím.....co věta to chyba...... Teda Beru..konečně správně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem :-) Právě jsem se vrátila z masáže. Tedy holky já bych se takhle mohla nechat rozmazlovat celý den :-D Jdu si dát něco malého k snědku a pak vás zkusím trošku dočíst,aby jsem byla v obraze :-N
Odpovědět
Tady to šajnuje a já musím na balkon pověsit prádlo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem taky dlouho ze školy, ale stejně mi to nic nepomůže, bo jsem nebyla jedničkářka a i to písmo podle toho vypadá, takže se omlouvám všem študovaným... :-) leni-u náš šajnuje festovně, sice nám tu na salonu jede klima a asi jak vylezu tak mně to praští... nejradši bych byla někde na kupku na sluníčku... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem zrovna v neděli když jsme byli v knihkupectví říkala H. jestli bych si neměla náhodou koupit stručnou mluvnici českou :-D, jak člověk neprocvičuje všechny pravidla tak na to zapomene, já mám největší problémy se s-/z- a -mě-/-mně- já ani nevím jak je venku :-S v práci máme klimu a oknem vidím asi tak 1x4 m oblohy
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo tak si na to věšení prádla obleč něco mokrého a ono to na tobě za chvíli uschne a osvěží tě to :-D :-D :-D Ahoj Macetko.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
macet-Markétko, to musíš být permanentně těhotná !!! :-D jija-já měla v bývalé práci okno a z něho jsem viděla na zeď, která byla asi tak 1,5 m daleko od okna. Když jsem se chtěla aspoň podívat, ven, tak jsem se musela přilepit na boční zeď a vykroutit si krk. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No já o své češtině raději pomlčím, patřím mezi blondýnky :-D Jinak tedy vedro je hrozné. Zabednila jsem všechny okna, žaluzie a pusila si větrák. Mam pocit, že mé tělo jede na 200% :-N Len: Ahojky Leni tak jsem se dočetla, že už budeš mít manžílka doma? Tak to jsi ráda že? majky: Markétko :-D :-D :-D pátek jsem konečně byla u kadeřníka a jsem zase jako člověk x-) Melírek, tak jsem zase blonýdnka a nechala jsem se ostřívat více na krátko neboť nevím kdy se tam zase dostanu :-p Ale tedy ty 3 hodiny byli pro mě kruté, ale pro krásu se musí trpět že? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?