Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Papa Moni a ať je ti lépe.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak manžílka už mam doma, ale kdy se mi bude taky věnovat netuším..... :-N :-N :-N zatím se věnuje dětem :-D Ale já jsem ráda.... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, díky za tipy na cestovku, Alexandrii dobře znám, loni jsem u nich byli, absoltuně nás to nenadchlo (nabídka ani chování,...),a letos jsem šli okolo )cca 2 týdny zpátky), obrovský nápis v tom smyslu, že se u nich neplatí ty letištní a pali.v příplakty, atd. + ještě dostaneš bonusově jakýsi peníze navíc, koukneš na jakýkoliv leták za tou výlohou - a cena 10.000* (a pod tím malými písmeny: cena neobshuje povinné příplatky: 4000 letištní taxu, 2000 pal.přípl, 2000 pojištění,..... :-N ) CEstovek je mraky, ale taky jich spourta má problémy, jenže když krachla Tomi, tak fakt si člověk nemůže být jistý ničím :-. :-. A kdo ví, třeba pojedeme akorát do prd... :-D , protže nedostaneme dovču :-x :-x :-x Šárko -- gratulujiiiiii k bytečku, kdybyste potřebovali nějakou odbornou radu, klidně se ozvi :-D Moni -ať je ti líp ;-) Majky - napsala jsem ti mail ohledně té "35" kat -účes ti fakt sekne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárec, přišla jsem z hub, jsem spocená jak prase, ale spokojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy, tak bacha na prašivky...... ať nedopadneš jako z mořskejma mrchama, nebo ještě hůře... =-) =-) =-) :-) a rostou?
Odpovědět
Houbičky, dala bych si smaženici :-D Ale já jsme antitalnet od přírody, sbírám akortá ty hezký - třeba ty krásně červený s bílýma puntíkama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, holky rostou... a málem mohlo být po nás... dávám k E. do koše houby a on na mě, od kdy sbíráme satany :-D :-D :-D Leni, no vidíš, už jsem se mohla posrat a poblejt po houbách :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem hold pro ty adrenalinový činnosti :-D :-D :-D Blani, s těma houbama si můžeme podat ruce :-D Mě se líběj ještě takový ty tygrovaný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy s tebou si ten Emča užije.... :-D Ahoj Blani.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, jsem k němu přišla a říkám: podívej, takový krásný hřiby tady někdo nechal :-D :-D :-D jooooo on se se mnou opravdu nenudí :-D
Odpovědět
Kat: Jako ale satan je dost vzácná houba ;-) a moc hezká. My měli smaženici nedávno, už jsem dělala i řízky (ty já přímo miluju) a i jsem už zavařila. Anička děsně ráda sbírá, jak vidí houbu tak hřičí jak na lesy: "houbyyyyyy" :-D a jakou má radost, když najde nějakou a utrhne jí a donese. Už je mi líp, jsem si stejně vzala piluly, jsem nevydržela. Ale jak zalezlo sluníčko, je mi fajn.
Odpovědět
Leni - ahoj ;-) Ještě nabízím ZOO Dvůr Králové, Jihlava, Chomutov, Usti n.L., Vyškov, Ohrada, Děčín, Spišská N.V., Liberec, Košice. HOlky, pokud máte taky některé zájem o volné vtupenky do ZOO viz .výše, napište. Byl to kupon v jednom časáku - 1+2 vstupenky zdarma. Při koupi 1 dospělé, ddstanete další dospělou + dětskou zdarma. Já si nechala asi 4 ZOO, kam bych letos chtěla, zbytek vám klidně pošlu poštu, je škoda, aby se to nevyužilo. PLatnost je do 31.12.2009 Jen škoda že tam není Lešná a Praha :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, kat: pěkná fotka a s těma houba, já nesbírám a nidky jsme nesbírali, protože mamka nechtěla abysme se otrávili, ale H. sbírá rád a je vytočený že teď nesmí ;-) blani: tak zkus Čedok, ten by snad mohl být jakž takž dobrý, my s ním byli ve švýcarsku a super a teď s ním chceme na podzim do říma, jinak my jsme teď byli ve dvou ZOO a chcem zkusit tu Lešnou, teda jestli na to bude někdy čas len: tak dostal se tatínek i k Tobě, nebo si hrál jenom s dětmi? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, Blani: ZOO Lešná je pěkná? My byli v Liberci a nic moc, je toho tam málo. Dvůr Králové byl super.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezké ráno, my byli společně zatím jen ve Dvoře Králové a celou dobu nám lilo jako z konve, ale i tak to bylo fajn. Jinak se už několik let chystáme do Prahy (máme to fakt daleko) :-N A já byla jako malá v Liberci a na koleji ještě v Ústí. To mám teda v těch ZOO značné nedostatky, co? Ale s Andulkou to budeme doufám napravovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... u nás je dnes vedro už od 7...to bude den..... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady zatím 20 stupňů a oblačno spíš zataženo, ale pod peřinou je akorát ;-) Andulku jsem uspala, tak jdu snídat ten tvarohový koláč, co jsi na něj Leni dávala odkaz (část jsme snědli včera ještě za tepla, manža tvaroh moc nemusí, ale říkal, že to je obžerství, jak se tím cpal :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je super, že vám chutnal...u nás se po něm taky zaprášilo.....hlavně tchýně, která drží dietu se nad ním roplívala... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
U nás je taky pod mrakem.... =-)
Odpovědět
pošlěte mi mraky já Vám pošlu sluníčko .........
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, kdybys měla ještě vstupenky do ZOO do Dvora Králové (což mám za barákem relativně),tak bych je od tebe ráda "odkoupila" ;-) Jinak přeji krásné sluneční ráno x-)
Odpovědět
ahojky tak já hynu v praci a to sem tu minimalne do 3 :-N no nevím nevim mozná tu horkem seschnu :-p
Odpovědět
Pasone: Musíš se hodně zalívat :-D Anička Ti půjčí kropáček, chceš?
Odpovědět
Profilova fotka
pasone, uklidním tě, já tu budu hnípat do pěti... ]-( ale zítra mám dovolenouuuuuuuuu :-D
Odpovědět
momou no horší je že mám pocit že mě začíná bolet v krku :-S a to tu mám jen větrák , žádnou klimu kat teda do peti :-p ale vy tam máte klimošku ne? a chodi ted vubec lidi, vzdyt uz neni co ukladat ani vybirat ne ?
Odpovědět
Profilova fotka
pasone, jelikož to je starý kamenný dům na náměstí, tak tu netřeba klimatizace ;-) Lidi teď v těch hicech nechodí,ale jinak teda chodí normálně. Minulý týden jsem se nestihla dva dny ani nasvačit a bylo mi pak blbě (potřebuju pravidelnej přísun jídla každý dvě hodiny), trapně mi kručelo v břiše, lidi na mě, ať se klidně najím, že počkaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katy: starý dům je v létě dobrý na chládek, ale mám pocit, že v zimě musíte zase naopak mrznout ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jija, v zimě tu topíme jak ďas :-D Jdu na zmrzlinu asi... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babuchy... tak já hned ráno otočila s kolegou jedno město, jeli jsme tam zavést auto a když jsem vylezla z toho klimatizovaného auta, tak mně lištilo... fuj, tam je hnusně. Dnes jsem ráda za tu klimu, co tu jede... katy-new foto, dobrý !!!! Teda, dobrý je za tři, výborný !!!! ;-) pasone-Ivi, já ti tam pošlu ledničku !!! Nesmíš ušchnouť... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
majky, zdarec, další new foto očekávaj zítra.. to budu sešmikaná a zmelírovaná :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?