Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Macetko ty vedra jsou v těhu fakt síla...obzvlášť ke konci...já ke konci myslela že umřu.....a to byl květen. S Fildou jsem rodila v lednu, tak to bylo lepší...ale i tak mi bylo pořád vedro Já se musím taky objednat na melírek. Naposledy jsem byla v dubnu, a to abych byla krásná v porodnici :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem právě prodala jedné slečně tady v diskuzi Dlouhý závoj svůj závoj...... :-) šaty nedam :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni jojo to tělo pracuje uplně na plný obrátky a já se zahřívam jako nikdy. I v noci když jsou ty chladnější teď jak byla buřina spím nahá a ještě na peřině a i tak mi je teplo :-N Jééé a budeš se s ním chtít rozloučit? Já vše ze svatby shovala do krabice a čekám až sestra do toho praští :-D Já si jdu na chvilku lehnout, jsem nějaká utahaná dneska. Ještě se za vámi zastavím tak zatím papa a všem hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Macetko já si necham jen šaty a boty a bižu...ale závoj střelim.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme vyrazily ven a samozřejmě vylezlo slunce, že jsem se opotila i na pr... tak se zase chladíme doma, máme tu teď celodenně 21,5 - 22,5 stupňů navečer 23, vzdávám hold starým kamenným zdím x-) já měla šaty a závoj půjčené, tak mi zbyla jen ta bižu a botky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já mám doma ještě všechno, ne že bych se toho nechtěla zbavit, ale nikdo to nechce :-D, takže šaty jsem narvala jedné vzdálené příbuzné do jejího svatebního salonu (bylo mi jich líto, že visí nevyužité ve skříni) a říkala, že se ozve, když si je někdo vybere a nic tak se asi nelíbí, ale to je jedno, nechtěla jsem na tom vydělat, akorát jsem říkala H. že jestli se jich nezbavím tak každé výročí budeme souložit na téma svatba ve svatebních šatech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jija :-D :-D :-D
Odpovědět
Len: Super nápad, si mi to nemohla napsat dřív? :-D Jsme byli na prohlídce v 8 měsících a máme 7,75 kg a 69 cm ;-) a slyšíme velmi dobře. Narozdíl od segry, ta se nemohla za zvukem otočit, páč ji zajímalo vždycky něco jiného :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky moni je mi byli na 8měsíční 16.7 a máme 7560g a 75cm jsme nějaký velcí :-) terka se tam pěkně prolezla ukázala jak hezky sama sedí a stojí dr.čučela :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a holky dkujeme za gratulace k bytu jste zlatíčka ted ještě aby se to netáho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni i blondýny mají občas dobré nápady... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já nevim, co mam zítra vařit.....už mě to pěkně .... 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
ahojky holky ;-) leni a co nevařit nic :-p :-D
Odpovědět
chjo me je teda pekny hic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Pasone, kdyby šlo o mě, tak mě by stačilo ovoce, zelenina a voda....ale chlapci jaksi furt musí žráti :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
asi tady pojdu... ne vedrem, ale dusnem a přežráním z oběda ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Barca, dík za přidání na fejsáči :-D
Odpovědět
jéé katy ty mas nové foto ja teda pojdu z vedra
Odpovědět
len tak jim to vysvetli ž se maji jit past :o) návrat k přírodě :-D
Odpovědět
Kat: Pěkný foto
Odpovědět
Profilova fotka
pasone, v pátek tam dám zase jinou fotku, jelikož budu po melírkách a o hoooodně kratší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou, díky, ale je dost rozmazaný, fotograf pořizující tento obrázek měl v sobě 6 slivovic :-D
Odpovědět
kat a jak se nechas ostrihat ?
Odpovědět
:-D :-D 6? A to ještě zvládnul stát?
Odpovědět
Profilova fotka
pasone,nechám si to šmiknout jako tenkrát hned po svatbě,na krátké mikádo, do podkovy,vyholit krk :-D potřebuju,aby mi krk luftoval,... teď už mi to narostlo zas až po krk :-D momou,stát mohl, ale zaostřovat už bylo moc :-D
Odpovědět
kat: Takhle to není poznat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tý brďo...co to tu máme v diskuzi za kočku? teda Katy to je ale paráda.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my se vrátili z vycházky, a začíná se dělat dusno a mraky, takže čekám, že přijde buřina.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy to je super hláška...aby mi luftoval krk..... :-D
Odpovědět
holky, jak začne buřina, tak mi přestane třeštit hlava. Jdu ven do lesa, je tam líp, jak doma
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?