Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec vsichni.Zase jsem v praci tak mam na vas cas.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Badik...... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zas to tu nejak blbne a ja se nemuzu dostat na predchozi stranky.Se ani nepodivam co je noveho. ]-(
Odpovědět
Ahoj Leni, Báro, Markétko. ;-) Majky - jak bylo? Teplo, sluníčko, opálení Řekové??? :-D Už se moc těším na fotečky, je to hezké, že ses za nás slunila, já si říkám, jak to, že jsem se dnes tak připálila, když jsem byla namazaná SF 40 a proč jsem komplet mokrá :-D A to bylo od tebe, když ses za nás opalovala a koupala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem se taky dnes spálila...ale od žehličky.... tak to bylo to opálení co mi poslala Markétka z Řecka... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Blani ;-)
Odpovědět
Leni - jasně, Markétka za to může :-D :-D Ještě, že to máme na koho svést :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já jdu do té vany.... dítko se začíná nějak vrtěti :-D
Odpovědět
Blani: Já chtěla na svatbu koně - dvojspřeží, ale nesehnali jsme .......... :-( Kubík je teď večer taky bez teplot a prý je spokojenej a vše v pořádku ......... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo super.... ;-) Já chtěla taky vždycky koně a nakonec jsem se musela spokojit s těmi pod kapotou auta..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mi podarilo dostat aspon na predchozi stranku vic ne. Blani tak ty uz se chystas tehotnet? Majky dik za opaleni ale priste sundej plavky mam vypaleny raminka :-D :-D Mou at je Kubik brzi fit.
Odpovědět
Moni - to je super, že ja malému zas líp ;-) Já bych brala limuzínu, dnes bych si ji určo objednala, ale nechtěla jsem provokovat, že zbytečně utrácíme....ale pomluvy stejně byly, tak co už :-D nakonec jsem měla taky nej...auto.... to nejmenší z celé kolony :-D Badik - my už se chystáme pěkných pár měsíců, ale zatím to nějak neprožívám, díky tomu , že přes týden mám práce nad hlavu a o víkendu se snažím jezdit po výletech, a ony ty "neúspěšné" měsíce nějak utíkají samy :-N Mohla bych konečně jíst vitamíny, co jsem si na podzim natěšeně koupila, než projde záruka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No to bys mohla ale tezko rict jestli to k necemu je.Ja predtim jedla Babyplan a pisou tam ze to snizuje pravdepodobnost ruzdnych rostepu atd...a taky mimodelozniho no a ejhle ze.Jenze je pravda ze si nevzpomenu kazdej den ze.Ted to teda zobam taky ale zas jen kdyz si vzpomenu.
Odpovědět
To možná bude ono, Calibrum cosi... prý i pro těhotné, já chtěla nějaké vitamíny na úpravu cyklu a lepší "otěhotnění", tak mi dali v lékárně Calibrum, ale jak píšeš, nevzpomenu si každý den, pak si říkám, že začnu hezky 1DC atd., a vitamíny mi tu vesele leží od podzimu. Každopádně hned jak toto dopíšu se zvednu, vyštrachám je, stejně jsem chtěla koupit nějaký vitamíny, protože mi začaly padat vlasy, hodně zeslábly a celkově se nějak kazí, o obličeji, ramenou, zádech, dekoltu ani nemluvím, furt su utahaná z práce, tak si myslím, že mi vitamíny neublíží a třeba pomůžou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A uz dlouho ti padaji vlasy?Ta unava a to vsechno muze byt to praci i tim pocasim.Ale kdyz jsem mela to mimodelozni tak mi silene padali vlasy.Ale at te nedesim.
Odpovědět
Mjaky - já si objednala 3 věci od toho polského prodejce fotogr.přílušenství, ještě jednou dííííky moc za tip. A po hodině jsem zjistila, že jsem našla ještě suprovější věc od jiného, tak jsem si ji objenala taky, i když to samé mám od toho poláka, ale uvidíme, co přijde a jak to bude fungovat, pak poreferuju. Ty ceny mě hodně dostaly, hned jsem to zaplatila, jeden měl Ebanku, druhý Mbank, mám obě banky, takže rachy jim došly okamžitě, tak doufám, že to v týdnu dojde :-D Už se těším. jo a dnes jsem poprvé fotila šneka. Chudáka, jsem "znásilnila", šoural si to do trávy a já ho vytáhla zpět na beton, aby se mi dobře fotil. Ráno se mi nechtělo spát, tak jsem vyrazila po 7 směr město (v 9 mi jel bus na zámek) a po cestě fotila :-D
Odpovědět
Asi 3 měsíce, asi mám zas nějaký rozhozený hormony, uvidím ještě tento cyklus a kdyžtak naklušu ke gyn. nebo endokrin. Zas mě začínají bolet hodně prsa (taky cca 3 měsíce), zasahuje to až do podpaží, mám z nich slabý výtok, teď jsem čekala na ms asi 9 týdnů...Ale teď je to 14 dní lepší, v práci mám teď pár dní menší stres a taky mám konečně po ms :-D A těhu nehrozí, dělám si každé 4 týdny test....no teda, měla bych, ale občas si vzpomenu třeba po 2 měsících :-D Je to tak,že i mimid.těhu se ukáže na testu, ne? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes se mi zdal silenej sen.Ze jsem mela dalsi mimodelozni a kdyz jsem se po operaci vzbudila tak mi doktorka rekla ze tam byli 3 plody a ze mi museli vzit i druhy vejcovod a ze uz nikdy nebudu mit deti.Coz je v realu blbost mam zdravi vajecniky takze je porad moznost umeliho.Tak jsem to v tom snu orvala ze si sice muzem adoptovat,ale pri adopci je mala pravdepodobnost ze by nam pak nekdo dal jeste druhy dite takze by jsme meli jen jedno.No hruza.Snad se ten sen nikdy ani castecne nevyplni.
Odpovědět
Fuj, tak pryč s takovýma snama. Já teda zatím sny o těhu nemám :-N Měla jsem akorát o svatbě, občas se mi zdály pěkný kraviny, a běžně mívám akorát tak sny o práci :-D Ale neávno se mi zdálo o dovči u moře, ,myslím, že ten den co Majky odjížděla :-p to bylo hnusné probuzení do reality :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Me se neukazal a MS jsem normalne dostala 2krat.ale kdyz to trva uz 3 mesice tak to uz by ti davno prasklo a to neprehlidnes.A myslim ze kdybych si ten test udelala pozdeji ze uz by se to ukazalo.Ale vzdycky jsem si myslela ze mimod.je jen ve vejcovodu.Mimule me doktor rekl ze to muze byt kdekoliv.Treba na vejcovodu z venku,na deloze z venku a tak ruzne.Uplne jsem cucela.Pry se jednou stalo ze mela zenska mimod.na deloze a donosila to.Doktori si az u porodu vsimli ze je vse jinak nez ma.Byl to prej zazrak ze to donosila.Jsem se ptala jestli by ten vejcovod sel zachranit kdyby se na to prislo v cas a prej ne.Pry se to tam chova jak rakovina a vyzere to a pak uz je to k nicemu.
Odpovědět
Neukázal? a pak se v tom vyznej :-D Mě břicho nebolí, ms jsem teď dostala asi 3x silnější než jindy, tak snad to je ok :-N A kam letos vyrážíte na dovču? Já teď zas stahuju nějaký fotky z cestování a chytla mě mánie, koukám po cestovkách. Ale to je tak maximum co můžu dělat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda se mi podarilo precist dalsi stranku.Sami hruzy tam pisete :-S .Ale snad uz bude u vas vsech vse o.k. Na dovcu jedem na palavu-cyklodovolena.A pak na prodlouzeny vikend na rafty (ani nevim kam),ale to uz asi Misa nepojede,nedaji mu dovcu.Dela v druzstve na sile,a budou zne.Letos to vypada ze zacnou driv tak se bojime ze ani na tu dovcu nepojede :-( .Kdyby aspon ty prachy staly za to tak si v tom najdu neco pozitivniho,ale takhle ]-(
Odpovědět
Pálava...tam je krásně ;-) A žně znám, táta dělal v JZD celý život dokud nešel do ID. ;-) O žních museli všichni za volant a na pole, si pamatuju, jak jsem jako malá běhala za barák silnici a mávala na projíždějící kombajny, teď mi to přijde jak strašně dávno, jak kdybych to malé mávající dítě ani nebyla já :-N
Odpovědět
jo holky, co ten "sraz"? Původně jsme si teda s Ivčou říkaly, že chceme vidět Terezku, ale pokud by nás bylo víc, tím líp. Majky už je zpět, Báro, ty bys nechtěla dojet? A kdo se ještě přidá?
Odpovědět
Profilova fotka
Zalezi kdy a kam,ale rada bych se s vama seznamila osobne.
Odpovědět
100% v Brně a možná už příští víkend.... :-.
Odpovědět
Profilova fotka
tak pristi vikend nemuzu :-( v sobotu jdu na zapijecku svatby a v nedelu do prace :-( ale ten dalsi nic nemam. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste se nějak rozepsaly :-D :-D :-D Já jdu do hajan...kluci se vrátili ze svatby,tak jdeme spát....papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo vetsinou kdyz tu jsem tak tu nikdo neni a dneska jsem si i mela s kym psat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?