Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
jé, já úplně zapomněla, proč jsem sem psala... :-N Mám na AUkru vybrané 4 věci, 4 aukce, chci je moc, je tam nějaká nabídka "Kup hned", chápu to dobře, že i když aukce jsou až třeba do středy, tak když na to kliknu teď , tak je hned koupím a nemusím čekat do konce aukce? A je to za tu cenu, co je uvedeno v aukci? Prosím pomoc, zítra jedu na celý den pryč a 1.aukce končí a já to chci naráz a platit jen jedno poštovné
Odpovědět
Profilova fotka
blani tak mi hoď odkaz a já se na to mrknu
Odpovědět
Beru- díky moc za ochotu, už mi poradil muž, prý Aukro nezná, ale že na Ebay je to stejné, tak už mám nakoupeno :-N Tak doufám, že mi to prodejce pošle v jedné zásilce, jinak platit 4x60,- poštovné se mi fakt nechce, tvářil se, že to půjde :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo taky si myslím, že by to tak mělo být, jen jednou se mi stalo, že po mě chtěli za každou další aukci k poštovnému plus 20Kč za pár mimi oblečků, to bylo hloupý, protože to bylo víc než cena jednotlivých věcí ]-( a copak sis to koupila, jestli to není tajné??? ;-)
Odpovědět
Difusor na blesk, pár filtrů na objektivy, čočku na objektiv,... prostě takové normální věci :-D A už sefuju po webu firmy, odkud mám foťák , asi si koupím i objektiv :-N A taky bych hrozně ráda na laser.operaci očí, šla bych hned, teď mají akci, na to samé co má Ivča, ale asi to nechám po 1.porodu. Doufám teda, že za rok , max.2 už budu bez brýlí :-D :-D :-D Tímto ještě jednou veřejné díííky Ivče za super tip na kliniku, kde to operují ;-) ;-) ;-) Tak si říkám, žena mateřské si člověk rozmyslí, jestli vyhodí tisíce za objektiv, takže ho honem koupiti teď, pak si dát ještě peníze bokem na operaci a hurá na mateřskou :-D :-D Jo a ještě nějaká ta dovča...a pak samá pozitiva a sociální jistoty :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak tak :-D :-D :-D já kdybych neměla nasysleno v prasátku, tak nemáme ani na plíny a pojdem hlady, aspoň že Andulka má svoje mlíčko jistý a zadarmo ;-) a víš jak si přivydělává matka na mateřský? pere špinavý prachy.........který našla v bahně na ulici 8-)
Odpovědět
Beru :-D :-D :-D :-D :-D No, uvidíme.... já peru prachy už teď... minule jsem prala ty mince babičce na dárek... http://galerie.albumfotek.cz/27119/?p... a žehlila ty bankovky. Martin ze mě nemohl. Došel do koupelny, já tam vyrovnané mince a lila jsem na ně savo, máčela v citronu a nic nepomohlo. Akortá 50,- začaly reznout :-N :-N Původně jsem si říkala, že bych šla na MD na 2 roky, ale te´d si říkám, že ani náhoou, chci být co nejdýl, takže si dám 3 roky, ale budu se snažit něco našetřit, prootže tady nikde 3 letý dítě do školky nevezmou, natž aby tu byly jesle pro menší :-N Mám v baráku 2 holky, co mají 3 letý děti, tak vím co a jak :-N Tkaže ideál 3 roky s prvním a pak další mimčo :-D ideáln by ještě bylo si přitom doma něco přivydělávat, ale projektuj něco, když kolem tebe lítají děti, asi budu ráda, když dítě usne a já taky vytuhnu :-D Si to tak idealizuju, co všechno zvládnu, ale jak to bude ve skutečnosti....kdo ví :-N Takže praní špinavých peněz a všem matkám zdar! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
s těma školkama je to neštěstí, fakt tenhle stát nechápu ]-( na západě sice nemají prachy od státu, když chtějí zůstat s děckem doma, ale není problém už malé dát do jeslí, protože ty státy chtějí, aby lidi byli co nejsamostatnější a vydělali si na sebe a na daně státu. já chci být doma taky 3 roky a pak se uvidí, jestli další mrně nebo hledání práce, protože už se nemám kam vrátit, ale teď bych si klidně nějakou tu kačku přivydělala, kdyby bylo jak, ale veškeré domácí práce jsou podvod a tak šikovná jako ty nejsem, takže projektovat nemůžu, a jako vystudovaná socka si doma fakt nevydělám :-N
Odpovědět
Beru - tak si ber nějaké sociální případy domů, ne? takové "přesčasy".... to by nešlo? Jsme si s kolegamam kolikrát dělali srandu, že si můžeme brát práci domů, že občas výhoda, ale co takový třeba gynekolog :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky.........krásný prodloužený víkend x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Holky, dobrou noc, jdu připravit dárek sestře k narozkám, které měla před 2 měsíci.... zítra v 9:00 nasedáme do busu a jzvu ji na výlet, tak snad nás neodnese voda. :-D Krásný prodloužený víííkend ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani tobě také krásný víkend!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky si krásně užijte víkend, my zítra pofrčíme na jih Čech a čeká nás návštěvnický maratón :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru:jéééééééééééééééé Jela bych hned.My jedeme zítra na chatu, v neděli do lázní Mšené a zase do práce....Ale v pátek jedeme na víkend za Písek do jižních čech postavit stan, potom na týden do práce a hurá opět do jižních čech na týden pod stan a 24.7 do Itálie.......
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi a kde budete stavit ten stan? to my teď jedem ke tchánovcům, bydlí mezi Strakonicemi a Pískem, pak se zas domů, doufám, že uděláme i nějakou návštěvu na táboře, kam jsem jezdila 22 let bez přestávky (teda bude se mi moc stejskat po miláčkách dětičkách mojich ;-( ) a 24.7. má Jirka sraz od střední na raftech na Vltavě a já se zas budu nudit doma ]-( ba ne, nuda nebude, budu mít spoustu činností: nakrmit, přebalit, vykoupat, vyprat, vyžehlit prostě leháro 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baru jezdíme pod Podolský most, je to serpentýnama z Písku asi 8 km a já tam jezdím od svých 4 měsíců :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to já neznám, ale miláček jo, on tam kolem jezdil často služebně
Odpovědět
Profilova fotka
Je to tam o ničem poslední dobou, jde o to, že se sejdeme všichni, celá naše banda a propijeme nějaké dny :-D :-D :-D :-D :-D Podolský most je směrem na Bernartice, Tábor atd....
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.pribramsko.eu/tur_orlik_cl...
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se dnes dozvěděla, kam že to koncem srpna jedeme na tu svatbu a prý kdo má mimi, tak nemusí spát ve stanu ;-) http://www.rancvletice.cz/svatba/SVAT...
Odpovědět
Tak Kubík prý dnes spinkal celou noc a je úplně bez teploty. Anička na dnešek už spinkala dobře a já už jsem taky trochu klidnější.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... krásnou sobotu.....kluci za chvíli odjíždí s našima na tu zlatou svatbu, tak tu zůstanem s malou samotinké..... :-) Mončo, to je dobře , že už je Kubíkovi lépe..... :-) Za chvíli bude doma...je to šikula ;-)
Odpovědět
Tak jsme právě dorazili od Kubíka. A koukal na mě, pak vyflusnul dudlík, pak se začal nějak mračit, jak kdyby natahoval, že bude brečet a najednou slyším prd prd prd a on se pokakal x-) A sestra říkala, že dneska už to bylo po třetí. Doktorka se zas ptala, co mu dávám pít a prý máme zítra donést. Já mám takovou radost :-N Jinak je prý moc hodný, ale taky trochu lumpík, pořád se chce otáčet a být na bříšku, což ještě nesmí, tak je ukurtovanej, ale ne moc silně. už aby bylo zítra .......
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo ahoj... to je super, že se Kubíkovi takhle daří...... :-)
Odpovědět
Aho holky, Moni, to je super, že se to takto lepší, jen tak dál ;-) ;-) ;-) Zuzi - na dovču po most? :-D Dolehla na vás krize? :-D Já před chvílí telefonovala z šaliny mamce, že zítra dojedeme, tak se ptala, jestli má nachystta oběd, a já "Ne, já se najím na nádraží" (na nádraží = u tchánůvců, kteří ydlí přímo v nádr.budově), a pak se ptala na přespání tak jsem zas řekla: "Ne, zítra jedeme hned večer domů, na nádraží spát nebudeme" :-D Půlka šaliny se otočila a koukala na mě, tak asi budu mít v okolíimage bezdomovce, co jí a spí na nádraží :-D Teď jsem se vrátila z výletu, chhtěly jsme se sestrou BUchlovice, Buchlov, ale autobus byl narvaný už z Prahy a bez místenek nebral, tak jsem šli na vlak a jeli do SLavkova a Bučovic. Holky, zlatý Bouzov, tak jsem se potkala před hradem s 1 nevěstou (takže cca 5sec. potkání) a byli jsme poslední svatba, pohoda, tady jsme viděla naráz 4-5 nevěst :-N A místo obřadu v parku taky nic moc, spousta čumilů... :-N Ale 3 nevěsty měli krásné šaty, akorát pak jsem měli asi 8 min. na cestu na vlak, která trvá min.2x déle, takže jsme běželi, ale to by bylo inspirace tady na BRM, spousta aut, kočár s koňma, venku rautík... :-D Až jsem slintala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky moje, moc se mně po vás stýskalo, doufám, že jste každá na sobě poznala opálení a vyčvachtání ve vodě, slunila a koupala jsem se za vás. Jakmile dám do kupy těch cca 1000 fotek, tak určitě se s vámi podělím o zážitky. Zatím se mějte krásně, nádherný víkend, až nebudu tak unavená, tak písnu víc. Vaše řekyně Makyna. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markééééttttkooooo :-D :-D :-D :-D :-D Mě se po tobě táááááák stýskalo.... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ahojky, děkuju za krásné přivítání, myslela jsem si, že jste na mně zapoměly :-( :-N Jak se daří, co dětičky, vše v pořádku? Moc děkuju za sms, už jsem nestihla odepsat.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás vše v pořádku..... Tomík s Fildou jsou na té zlaté svatbě a my s Natálkou máme dámskou jízdu...ona teď spí a já se chystam na údržbu do koupelny...... :-D :-D :-D Už se těším na fotečky..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-já myslela, že si s Naty dáte lahvinku portugálka...?! :-D Hned, jak budu mít čas, tak se pustím do stránek, abych vám mohla hodit odkaz a podívaly jste se na fotky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?