Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Mončo Tvůj tatík mi chodí "očumovatpult v podstatě denně x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, moni: věřím, že bude Kubík určitě v pořádku, hlavně že se to rychle řešilo a nic se zbytečně neprotahovalo, a na JIP za ním můžeš být snad skoro celý den ne? (brácha byl na dětské JIP a mamka tam byla od 8 ráno do 8 do večera a to už mu bylo 12), slyšela jsem, že pro děti je lepší když tam jsou s nimi maminky, tak jim v přístupu nebrání
Odpovědět
Holky díky. Já mám za sebou bezesnou noc, Anička se mě ráno polekala.Ještě počkám, aby se sestry v klidu na JIP vystřídaly a hned zavolám jak Kubíkovi je. Už aby bylo těch půl třetí a mohla jsem za ním jít. Zuzi: Můj tatí? Kde to děláš? Jija: Včera jsem se ptala, zda můžu dojít hned ráno a prý nee. Od půl třetí a to ještě nevím do kdy. Až pak bude Kubík na normálním pokoji, tak tam budu s ním. Ale možná, že mi sestry na JIP řeknou něco jiného, doufám.
Odpovědět
Profilova fotka
momou: tak možná je to v každé nemocnici jiné, je fakt, že brácha to měl takhle u nás na fakultce a když pak byl v městské tak nás tam taky moc nechtěli pouštět :-| ale třeba budou dneska sestřičky s pochopením a Aničku vemeš sebou nebo máš pro ni hlídání?
Odpovědět
Anička tam nesmí, ale to je normální. Oni nechtějí aby tak malý děti chodily do "infekčního" prostředí (podle mě tam mají víc uklizeno než kdokoli má doma). Ale pro ní by to bylo veliký trauma. No doktorka, co operovala, říkala, že to vypadalo hodně zle, ale nakonec se to střevo prokrvilo a začalo být růžové .......... tak asi to bude dobrý. Říkala to dost optimisticky, podle Járy. Mě se to nezdálo. A Jardovi pak řekla, aby uklidnil manželku, že tohle je normální stav po operaci. |-| Kdybyste mě viděli, tak se mě strašně leknete. Jarda na mě ráno koukal jak na zjevení. Oči podlitý, v obličeji bílá a tváře ještě víc propadlý .......................
Odpovědět
Profilova fotka
určitě to bylo optimistické a bude to dobré. ani se nedivím že vypadáš jak jsi popisovala, já bych tak asi vypadala taky, kdyby se něco takového stalo mému dítěti |-|, jak se bude Kubík zlepšovat, tak bude určitě líp i Tobě
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky........ Moni držím pěsti!!! S Tvým tátou jsem se před měsícem setkala ve Vršovicích na semaforu a teď tak 3x týdně na Palmovce....... Copak asi dělá majky?Kdy se vrací?Já letím do práce, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... Mončo neboj... určitě to dobře dopadne........Kubík je silák a bojovníček....a když dr. tvrdí, že je to u dětí běžné tak to bude v pohodě... :-)
Odpovědět
Tak jsem přišla od naší obvodní a ta říkala, že jsem tomu nemohla zabrátit. Že prý záleží na uložení střev a na tvaru ......... a dřív, než jsem viděla krev se to poznat nedalo. Tak aspoň mě trochu uklidnila. Už aby bylo po druhý hodině abych viděla Kubíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdar ženy ;-) Mončo, myslím na tebe a na Kubíka, aby byl brzy u vás zpátky doma... musí to být pro tebe hrozné... zcela tě chápu :-( Jinak mi dneska taky není zrovna dvakrát do zpěvu.. už tu nepřetržitě 3 hodiny leje a my začínáme mít vodu ve sklepě, pouštíme čerpadlo :-( hlavně, ať to nejde do baráku... kousek od nás hasiči vysávají vodu z mateřské školky, kde mají už taky vodu... a Emča mi odpoledne odjíždí sjíždět Vltavu, kde je situace vody taky děs,ale oni chlapi musí za každou cenu jet,... nedá si to rozmluvit :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kat: tak to já bych asi dělala doma docela scény, kdyby v tomhle počasí chtěl H. něco sjíždět (teda taky měl takové nějaké hlášky, ale vyhrála jsem), hlavně když se něco stane, tak pak vyjíždí hasiči, kteří by mohli dělat něco užitečnějšího jinak přeju ať brzo přestane pršet a vyčerpáte všechnu vodu (u nás už naštěstí celý včerejšek nepršelo)
Odpovědět
Profilova fotka
jija, Emča je hasič, tak že doufám, že má dostatek rozumu.. on sám mi říkal, že si bere pod svá křídla celou výpravu 14 mužů... on tu furt sjíždí rozbouřený Labe s hasičema v rámci tréninku, tak že jako zkušenosti mám,o to se nebojím, ale spíš se bojím o něho... ach jo... :-| U nás leje každý den.. každý den kroupy.. každý den čerpáme vodu ze sklepů.. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak my už tady máme vše tak brutálně podmáčené a namočené... ted tu byl Emča u mě v práci a prej nám spadnul strop v garáži :-( auto naštěstí stálo venku... na kroupách ]-( :-D Se zabiju :-D :-D :-D
Odpovědět
Kat: Snad už bude i počasí lepší ........... Tak jsme se byli na Kubíčka podívat a schodli jsme se, že i přes hadičky a přístroje a přes antibiotika a tlumící léky, vypadá Kubíček mnohem líp. Už neměl ani tak kalný očička jak včera večer. Jenže jsme ho návštěvou trochu rozhodili, vnímal, že tam jsme, tak trochu kňoural. Sestřička říkala, že jinak pořád spinká.
Odpovědět
Ahoj, tak mi psala Zuza, nedostane se sem, tak mám aspoň pozdravovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jdu vás jen pozdravit, popřát hezký víkend a jdu chnět. Moni, díky za sálodlouhý telefonát, držím pěsti a zítra mi prosím písni, papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kat: tak to je teda hrůza s tou garáží, snad už u vás přestane konečně pršet ať může všechno proschnout moni: dobře, že už Kubík vypadá líp, určitě se to teď bude pořád jenom lepšit a brzo bude na normálním pokoji
Odpovědět
Dobré ráno ženy Dnes už jsem volala jak je Kubíkovi po noci, tak prý noc byla dobrá. Sice měl trochu teplotu 37,2°C , ale už je to v pořádku (tohle není nijak vysoká teplota), spinkal celou noc (to je jako doma) a prý nezvracel. Mám si ještě zavolat po vizitě. Jen Anička mi dělá starosti. Včera měla 4 hysterický záchvaty, po tom, co šla spát. Vůbec nebyla k utišení, kopala a mlátila kolem sebe, řvala, jak když jí na nože bereš, no šílený. Pak se celou noc převalovala ........ kolem třetí jsem si k ní lehla a snažila se ji utišit povídáním a najednou řekla "Baku" - Kuba ................ Tak jsem u ní zůstala, ale opět jsem se nevyspala vůbec. Přemýšlím, že zavolám mudře, aby mi poradila, co jí můžu dát. Vím, že Aničce Kubík moc chybí, nemá koho zlobit a komu ukazovat hračky a podávat dudlík ......... ale spát se musí. Jsem si zas vylila srdíčko ...............
Odpovědět
Profilova fotka
momou: nemáš to lehké, Aničce se asi hrozně stýská, doktorka Ti určitě něco dobrého poradí a ona bude v noci hezky spinka a až bude Kubík doma tak se všechno srovná
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) momou četla jsem to až dneska a musím říct že jsem se normálně rozbrečela moc na ás myslím a jsem moc ráda že to dobře dopadlo moc držím pěstičky aby vše bylo ok.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky pomozte kamarádce za 10 min to končí,je až dole,Vojta Bůžek http://kladensky.denik.cz/miminka/mim...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky...... tak zítra mi kluci odjedou na svatbu, tak budeme mít s Natálkou dámskou jízdu až do večera.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.blesk.cz/zlaticka?action=p... http://www.blesk.cz/zlaticka?action=p... http://www.blesk.cz/zlaticka?action=p... http://www.blesk.cz/zlaticka?action=p...
Odpovědět
Tak podle dr., s kterým jsme mluvili před půl hodinou, by mohl být Kubíček už v úterý na normálním pokoji. x-) Tak jsem moc ráda. Jinak už má vyndanou první hadičku - cévku na čůrání. A vypadá zas líp, je jak broskvička.
Odpovědět
ahojky holky, chtěla jsem vám včera psát co a jak se dělo,ale nešel nám net a i dopoledne ne.Teď jsme přijeli z návštěvy a prý tady ve vsi na návsi blesk přerazil strom,naštěstí se nikomu nic nestalo,i když tam lidi byli. Je to hrozný to počasí. Jinak včera jsme chtěli jet za bývalým tchánem(tchýně se s ním v květnu rozešla po 11letech).No viděli jsme že se žene buřina,ale vždy zaprší,zablýská se a dost.Jenže tohle fakt byl mazec,my vyjeli od baráku a dojeli cca 100metrů k Míšovo babi pro mísu třešní,že jí po cestě odvezeme k našim,dám jim buchtu a pojedem za tím tchánem. No než Míša přinesl tu mísu,tak začlo šíleně lejt,ale i tak jsme jeli. Půl kiláku za obcí už to začlo být maso,ale dojeli jsme k našim na náves-asi 20km rychlostí,pže stěrače nestíhali a tam jsme čekali a čekali a čekali než to přejde. Voda se valila odevšad-náves je nejnižší místo v Kamenici a naši tam bydlí . Přehnalo se naráz několik buřin,vypršelo šíleně vody a spadalo miliony krup-prostě konec světa-tohle je tu vždy než začnou povodně Pak jakš takš přestalo,tak Míša vyběhl a začal zjišťovat,zda potok stopá a zda budou potřeba už u někoho hasiči a zda potok není přicpaný. Přicpaný byl,pže prostě připluly kopky sena a začli se tlačit pod mostem a tak mamči přítel šel prošťouchávat,aby voda nezačla vylézat ven. Když pořád pršelo jemně,ale nepřestávalo a Míša už byl dost mokrý tak jsme se vydali dom, k tchánovi mokrý jsme fakt nechtěli jet. Nojo jenže tou cestou,kterou jsme přijeli se nedalo projet nazpátek,z rybníka se valila proudem voda a louky pod ním i silnice byli totál zatopený.Takže opět Míša vystřelil jak raketa a šel zjišťovat,zda nerupla hráz,nebo nerupá a jak to tam vypadá. Ten můj záchranář,ale zaslechl nějaké volání a nevěděl od kud a kdo to je,zda člověk či nějaké zvíře. Nakonec,že ty zvuky jdou zpoza rybníka a nejspíš koloušci. Takže oběhl tou vodou rybník a hledal,měl sám strach,že se s ním utrhne nějaká část hráze a zůstane tam. Holky v tu chvíli mi to přišlo,že je pryč z auta snad hodinu.Já nevěděla co dělat,Johanka byla s náma v autě,takže jsem nechtěla jít z auta a hledat Míšu,pže zas prostě dítě tam nenechám.Zkoušela jsem volat,mamce,jejímu příteli i bráchovi a všichni nedostupní-prostě haprovali linky. Najednou se před autem vynořil ten můj "vodník" a v rukou držel dva malý koloušky,celý promáčený,vystreslý,no prostě pohled šílený. Míša mi je chtěl podat,ale já jsem říkala,že to radši odřídím,že by ze mě byli vystreslý ještě víc.No,takže jsem stáhla v lijáku okýnko(protože mezitím začlo znova šíleně lejt)a začla couvat-nešlo se tam otočit-okýnka totál zafuňěný. No vycouvala jsem to,hned jak jsem mohla tak jsem otočila auto a jelo se domu delší cestou,ale jistou,že se dom dostaneme. tam jsme vyndali koloušky,začli se sušit-ručníkama a Míša volal do Votic do záchranné stanice,že jsme zachránili dva koloušky a kdy si pro ně přijedou. Oni tam byli do 30minut. Takže aspoň mám radost z tohohle,že neumřeli a oni maj s tímhle zkušenosti. Omlouvám se,ale musela jsem se vykecat. Jestli nepřestane pršet,tak budou povodně za chvilku i tady(no Sedlčany teda prý už plavali včera,kanály nestíhali a obchoďáky to vypláchlo.
Odpovědět
Moni,je mi moc líto,co se Kubíkovi stalo,jsem z toho na nervy :-( Ale aspoň,že už to má za sebou a bude jen a jen dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Mony, to je fajn, že je Kubíčkovi líp x-) Markee, já se bouřek nebojím, ale tyhle jsou fakt šílený 8-( to jste měli teda zážitky :-. už se zas něco žene od Prahy, nebe černý, zvedl se vítr a jsou slyšet hromy, ale zatím neprší, doufám, že se nám to vyhne na prodloužený víkend chceme jet k Jirky rodičům a za kamarády na jih, ale ve vedru ani v buřině fakt jet nechci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... u nás už je zase bouřka..... ]-( Je mi vás moc líto, že máte záplavy...ještě že my bydlíme na sídlišti a na kopci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mončo to jsou dobré zprávy...hlavně, že je Kubíčkovi lépe.... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, teda Moni , držím palce, ať je malému líp. To nejhorší už máte za sebou, věřím, že to musí být hrůza, ale ber to tak, že je ještě malý a za pár měsíců si na to ani nevzpomene :-N Držte se ;-) Markee - ty povodně jsou hrozný, zlaté 4. patro a protipovodňový val před baríákem :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?