Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to povídej..... já taky žehlení nerada :-S :-S :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
já žehlení ráda :-) ale máme málo prádla a nikdo mi nechce do IP nějaký ten koš prádla poslat :-D jinak my zrovna smažíme řízečky na cestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Týjo.... řízečky.... ňamy ňamy :-D :-D :-D my máme od včera králíka na česneku a bramb. knedlíček ;-) Tak aspoň víme, komu máme příště poslat po IP ty koše s prádlem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já když vidím ty hory propocených triček z Lukových tréninků, tak mně to odradí už při skládání věcí do pračky... :-D řízci, mňam, to je bašta !!!! :-N :-p :-p Jity-tak já ti ten koš prádla zkusím do IP poslat... nasoukám to do něho, ale obávám se, že se nevleze... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
majky: nebo se to vrátí domů stejně skrčené co ]-( no mi vozí prádlo na žehlení alespoň bráchové, zrovna včera jsem tu měla od nich koš, ale měl jsem to ani ne za hodinku, jsem si říkala, že si na to snad zařídím firmu a budu se tím živit, když to nikoho nebaví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přišla jsem se rozloučit, za chvilku mizíme, tak přeju krásný týden
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo, tak šťastnou cestu, brzy se nám vrať a opatrujte se..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdárec manželky, mě je vám dneska tak šoufl.. vlastně nejen dneska.. už je mi takhle od soboty :-( sežrala jsem totiž asi kilo mušlí s krevetama jen tak na posezení :-| pak jsem to zalila Gambrinusem a v pět ráno se mi udělalo tak zle od žaludku... hrůůůza... zhubla jsem 4kg.... piju jen čaje, jídlo nemůžu ani vidět... ráno jsem snědla špičku rohlíku... to je mi ale povedená dietka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Katy to mi posr...... :-S když zkončí alergie, tak přijde něco dalšího ]-( Tak ať jsi brzy v richtiku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, jako katastrofa, jindy mi to nevadí, nevím proč si moje tělo usmyslelo, že tu mořskou havěť prostě zpracuje do takovýho formátu :-D Přišla jsem do lékárny a jak závislák jsem uplácela magistru, aby mi dala bez lékařského předpisu Ercefuryl :-D mrchla, nedala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Asi měla vztek, že si můžeš dovolit takový hogo fogo žrádýlko.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ona měla hlavně ze mě děsnou prdel. Vlítla jsem tam a říkám (nikdo tam nebyl).... "Podívejte se, sežrala jsem mořský hady a já nevím co ještě a potřebuju se vzdálit na delší dobu od WC, tak že potřebuju Ercefuryl :-D okamžitě, teď hned... :-D prodala mi Imodium,tsss 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je úroveň co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Osoba z hlavního města se hlásí :-D :-D :-D Krásné pondělní odpoledne, já před chvílí vstávala :-D Vašík jede už domu dneska, tak jdu nachystat papáníčko ať si můžu jít zase lehnout :-D Nene, bude se prát, vytírat a uklízet. Jija už na cestě Kat na wc majky zahýbá len v rozkladu, to je mi společnost
Odpovědět
Profilova fotka
Kde je ta nehmatatelná osoba ze zPlzně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jity-taky přeji opožděně šťastnou cestu, jsem tu musela pracovat... Užij si to !!!! kat-si tě živě dovedu představit jak to tam roztáčíš... Imodium je taky dobrý !!! ;-) zuzi-Ahojky !! x-) Když jsi tu ty, tak tu není Léňa a naopak... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky majky, ono je to dobře.Nerada bych ji vyprovokovala k porodu :-D :-D :-D :-D Co ty, jak je v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Ženy jsem zpět.....Byli jsme na vycházce a pak u tchánů...... ;-) Zuzi neboj, takovou radost ti neudělam, abych z těch tvých provokací porodila :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni a co mi uděláš???? Jelikož vím, co a kdy budete mít, tak je mi to celkem fuk kdy porodíš, jen nečekej do mýc narozenin prosím :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A zrovna budu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A co co že ne????????????,
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čemu se čemu??? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je narváno, nestíhám dočítat tak na to prdím a zkusím to zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, ony když holky viděli že jsme tu jen my dvě, tak radši prchly :-D :-D :-D :-D :-D :-D Dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc..........
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem doma!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky.... Tak jsem se hned po ránu vyděsila..... koukala jsem na přípravné album jedné slečny a zřejmě jsme při dělání výslužek do krabiček 18x15x10 udělali nějakou chybu..... mysleli jsme že je toho až dost, taky hosté říkali, že to nemohli sníst....ale tohle je fakt hoooooodně....co vy na to? http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak je u nás od rána mooooc hezky, tak půjdeme na malou procházku...... :-)
Odpovědět
Dobré ráno, Len.ta holka je blázen :-N takovýho cukrový a ještě každému dorty. Asi je to bavilo péct :-D Leni,tak kdy se nám rozsypeš,už jsi se s prckem domlouvala,kdy jako půjde na svět :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?