Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-jé, to já bych se s tím tetičkováním taky přidala.... Užijte si to !!!! :-) Blondska?? Já jsem tu !! Ale ty myslíš asi tu Plzeňskou...co? :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem taky zase blondska, ale myslela jsem plzeňskou... Dnes už tu nebudu do večera zase =-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-jé ty už jsi taky blonďatá ??? Jsem ani netušila, kdy že ses obarvila?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se neobarvila.Odrostlo mi to červené a nechala jsem se nakrátko ostříhat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-aha, takže taky zkracuješ, jsi jak já... se divím, že jsem to neměla na krátko už dávno?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Občas mi rupne v bedně a jde to dolu tak jednou za 1,5 roku.Mě vlasy rostou rychle, takže pohoda.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já běžím k babi.Mějte se krásně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Blondska je tuuu :-D :-D :-D :-D :-D U nás je dneska tak hnusně..... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Tak pracuji, žehlím, peru, vařím, smažím.... :-D :-D :-D :-D Majky, zítra mam zase poradnu a na ozvv jdu zase v pondělí.....teda doufam, že už do pondělka budu 1+1 :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já bych spala :-| :-| :-| :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
leni-tak to je bezva, že máš zítra poradnu... třeba se dozvíš něco novýho a snad mi o víkendu napíšeš radostnout zpárvu...?! x-) My ani nemluv, jak se mi chce spát. Jsem úplně hotová.... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak hlásím, že u nás počasí stále :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S A jelikož si tu se mnou skoro nikdo nepovídá, tak se asi přesunu do nějaké OVU diskuze a budu diskutovat s odborníky.... :-D :-D :-D :-D :-D Majky, já už bych taky ráda do víkendu.... ne že by mě to nějak vadilo, ale už se spíš nemůžu dočkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka, moc vás fšechny pozdravuju a omlouvám se, že jsem se tu dlouho neukázala, ale ošklivá bouřka nám vypálila modem a mě poškodila notebook :-( ale konečně mi noťas poslali na reklamaci (data se prý naštěstí zachránila) a ode dneška jde i internet, tak jsem popadla dítko a vegetím teď u brášky v pokoji ;-) Andulka ukázkově roste, na první máj měla už dva měsíce, měříla 57 cm a vážila 4,25 kg x-) stále je hodňoučká, spinká v noci min. 4 hodiny v kuse, někdy i 7 :-N, přes den krmíme tak po 3 hodinách, teda pokud si déle nezdřímne v kočárku na čerstvém vzduchu :-D už jsme absolvovali celorodinný výlet na jih Čech ke tchánovcům a zvládli jsme to v pohodě i s přenocováním :-) Jirka se úžasně stará, zvládá i sám přebalit :-D Od velikonoc Andulka začala více komunikovat, pořád se usmívá a žvatlá, takže máme o zábavu postaráno - povídáme si teď grrrr, errr a ejááá x-) snad vám sem brzy hodím i nějaké nové fotečky... Tak zatím pápá, já se prozatím loučím, doufám, že se máte fajnově, alespoň jako my tady :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni-na ovu diskusi bych se měla taky přesunout, abych věděla, jak si ty ovu testy mám sakryš udělat, abych tam měla stejné čárky... :-D :-D :-D :-D :-D chjo... :-N Chápu tvé nervíky... budu držet palečky, aby to vyšlo !!! ;-) Už bych taky mimíska chtěla vidět na fotečkách.. se těším... beru-ahojky, tak to je skvělá zprávička, že se má Andulka k světu... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Beruuuuu ahojky....to je super, že se máte takhle k světu....... :-) jen tak dál..... Holky... super model..... něco pro tu osobu, co bydlí ve stověžaté Praze.... :-D :-D :-D :-D ovšem ty co našla ona minule, ty byli nejvíc..... :-S :-S :-S http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Ahoj holky, Leni věřím, že už to hceš mít za sebou, asi se s "tím" tahat teď už není žádný med, co? :-N Zuzi - hoď foto, jak teď vyadáš. A užij si srazík ;-) Beru - no takové zprávy se krásně čtou. Jak se takové hodné miminko dělá a kde se s hání takový hodný manžel? :-D :-D :-D Ba ne, já mám doma taky zlatíčko. Zatím se stará akorát o mě. Přebalit by mě asi taky dokázal, kdyby bylo potřeba :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak hlásím příjezd ze srazíku. To byl sraz jako blázen, sešly seč všichni kromě jedné.Byly jsme dvě :-D :-D :-D :-D :-D :-D Myslím, že jsme dobře pokecaly a šly domu. Len:díky za návrh, ale mě ty šaty jsou bohužel malé a já už své vyvolené mám z minula.Ale díky, jsi hodná, že na mne myslíš :-D :-D :-D :-D Mimo jiné, ta slečna-paní na té fotce rozhodně přez prsa 98 mít nemůže, to je blbost!!!!!!!!!!!!!§ Beru:Ahojky Baru, ferinka to sem psala.Hlavně že jste nevyhořeli a jste v pořádku.Já jsem na tohle pojištěná naštěstí. Anička je krásná, hodná, veselá, upovídaná.......Po kom ta holka asi je??? x-) x-) x-) Blani:jak je? majky:písneš mi prosím, o jakou diskuzi se jedná?Já tomu nerozumím, díky moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pražando..... taky je u vás tááák pěkně? :-S No, ta paní rozhdoně 98 přes prsa nemá....... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj plzeňačko... Tady je od večera zatažíno, občas krápne, zafouká... Já před chvílí přišla, pověsila prádlo, vyprala druhé a ťeď ležím v pelechu a jdu si pustit film.Pak mám rande s kamarádem tak vyrazím. Jak ti je, jak se cítíš? \Já dnes hladila bříško 34týden a cítila, jak Anetka kope, to bylo super!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, je mi výborně.......zítra mam zase poradnu, tak pak se ozvu....... ;-) Kdyby běco tak mobiluju...... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda kdyby něco..... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo úplně jsem zapomněla... co babička? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, poštolka rozumí :-D :-D :-D Tak já jdu na ten filmek.Měj se a ozvi se, papa
Odpovědět
Ahoj Leni a Zuzi, Zuzi - nic moc, zase mám křeče, začínám podezřívat prášky od urologa, nasadila jsem je a měla jsem křeče, po 14 dnech ty šílený stavy, jak jsme běhaly obě, tak jsem je vysadila, včera jsem je začala jíst a je to tu zas :-D Další možnot je, že si to předáváme v práci furt dokola, u nás to nějak řádí a na mě se bacil podívá a už lítám :-D Každopádně je super, že zítra je polední den v práci, jen kdybych tam nemusela být už na 6:20 :-p Ale třeba zas půjdu dřív domů. teda chtěla jsem do města, sestřenka měla včera 27.nar. a miluje krtečka (jako já), tak jem viděla nádhernou valitní osušku s veeeelikým krtkem :-D ta musí být její :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:tak ot je na h..... Já doufala, že už se ti to lepší. No, uvidíme ty výsledky za 14dní :-|
Odpovědět
no, uvidíme. Trochu mě uklidňuje, že to teď řádí fakt všude, že to nemusí nic znamenat, že to možná chytám furt dokola :-D Včera jsem se koukala na objektivy k foťáku, tak když jsem viděla ty ceny, tak mě to přešlo. To radši půjdu na tu laserovou operaci očí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem usnula a tady nikdo :-(
Odpovědět
Ahoj Zuzi, já jsem tu, ještě dělám reorganizaci v albíčkách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak to já to jdu zkontrolovat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmmmmmmmmm, nová první fotečka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani ty jsi hračička. Libeňský zámek je dobrá volba :-D :-D :-D :-D Máš to prostě moc a moc krásnéééééééééééééé Škoda jen, že jste měli na svatbě lidi idioty, kteří si toho nevážili.Zasloužili jste si svatbu bez komplikací.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?