Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky... Hlásím se z chaloupky.byli jsme u sousedů, Vašík si opekl buřtíka, pokecali jsme a teď koukáme na tv. Ráno přijede dědeček na obchůzku, snad mu bude lépe, dnes mu dobře opravdu nebylo :-( Mě už je dobře, ale buřta jsem neměla, jen tmavý rohlík s moravským masem, mňam :-D Mějte krásné prvomájové večery, zítra papa vaše Zuzanka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky....... ;-) u nás je krásně.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko také..... Hlásím na Řitce krásných 17stupňů ranních ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeju krásné sobotní ráno, H. je zase v práci tak snad toho stihnu hodně udělat :-) včera večer jsme byli v kině na Líbáš jako Bůh už podruhé, ale bavili jsme se zase skvěle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Jitko, jak je?Už jsi nervézní z cesty?Já bych takén vyrazila. Holky Vašíkk včera nezapoměl na výročí, to jsem byla celá v šoku :-D :-D :-D Krásný sluníčkový den
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zuzi: vůbec nejsem nervozní, to budu až v pondělí, protože H. musí ještě ráno do práce tak budu trnout aby se včas vrátil a stihli jsme bus, když tak pojedem do Prahy a nastoupíme tam :-D bus tam má jet 7 hodin a pendolíno jede jenom 3 hodiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jitko to bude v pohodě, neboj.H to vzládne a pojedete v klidu a pohodě, papa a šťastnou cestu
Odpovědět
Profilova fotka
To je hokej panečku. No nic, hlavně to nezakřiknout x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
7:0 to je bomba
Odpovědět
Profilova fotka
:-D 8:0
Odpovědět
Profilova fotka
Tak konečných 8:0 Slušný výsledek x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi-jsme fandily dobře, proto to tak dopadlo, díky nám... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
A díky nám........... Jak je?Jak jste si užili čarodějnice a prvomájový den?Je nádherně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-čarodějnice nijak moc neslavíme, ale včera jsme byli pod bůdama, mamka s Jarkem tam pořádali s dalšíma asi 20 lidičkama opékačku prasete, tak jsme tam jeli, zároveň jsme upálili čarodějnici, já vypila jednu štamprlu slivovice a asi 5 skleniček červeného vína, ale nijak mi to nelezlo do hlavy...?! :-N Vy jste měli včera s Vašíkem výročí? A jste ještě na té chatě?
Odpovědět
Profilova fotka
Jsme ještě na chatě do zítřka.Po 16 hod pojedeme na fotbal a potom do hospůdky na hokej, snad to stihneme :-| My čarodky taky neslavíme i když máme výročí. Dali jsem si hudlánka pod jabloní(vše ostatní už je odkvetlé) :-D :-D :-D a šli do chaloupky na film, prostě normál. Jessinku něco kouslo a je přešlá, celé odpoledne "nemluví", nehraje si, jen spinká, bojím se o ní, ale teplotu nemá...
Odpovědět
Ahoj holky, tady je taky nááádherně. Včera jsme si rychle naplánovaly srazík s holkama z Brna, vrátila jseem se domů asi v 10 :-D Už mě to štve, teď volal M. svědek, že ať dojdeme na pivo a KOmbajnérku (taková ta točená žlutá komun.limonáda :-D ), jenže já zas ležím s křečema, tak nic. Tak jsem si aspoň zapnula PC :-N Zuzi - to je dobře, že už jsi ok. ;-) Užíbe si chatičku, já bych taky někam vyrazila....snad bude zítra taky ještě hezky Majky - ahoj, vidím, že další přeživší pálení :-D jija - a proč nejedete vlakem???? užij si to, hlavně hodně foť ať se máš čím chlubit. Akorát nevím, jak nám ukážeš ty foto z filmu, určo je pak vem na nějakýž sraz až bude, musí tam být nádherná příroda. Včera jsme byli s M. asi hodinu venku, a nenašli jedinou třešeň nebo jabloň, jediný co kvetlo byly kaštany :-N tak snad neuschnu, sice kaštany, ale zas byl strom květy úplně obalený, tak to snad platí :-D :-D :-D A hokej super, to tam padalo....já šla sundat prádlo bylo to 0:0 a vrátím se a dávali gól na 4:0 x-) x-) Jen tak dál hoši. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:já loni nedostala pusu ani pod stolem a taky jsem neuscgnula.Kaštany platí 100%, kvete to, to je podstatné.Kdyby byla odkvetlá i ta jabloň, jdu pod sedmikrásku :-D :-D :-D Jaký byl srazík?Ráda bych vás viděla zase =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky....... tak prcek je od včera na prázdninach u tchánů... zítra pojednou na výlet....takže u nás se konná velká romantika...většinou u hokeje :-D :-D :-D :-D :-D Teď si jdeme dát nějakou véču a pak je zase hokej od 8, tak budu asi koukat v ložnici na něco jiného..... =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Zuzi... jsem celá, neboj.....kdyby něco, tak hned dám vědět..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak jak jsem plela záhony tak mám opět spálený čumák a záda :-( :-D :-(
Odpovědět
Zuzi - super, jak to napřed vypadalo bledě, tak nakonec super. si jsem tam byly za exoty, byla to taková klas.hospoda, seděli tam akorát 2 štamgasti a my pak si povídaly os avtbě, obřadu atd. :-D :-D :-D Tak pokukovali a asi nechápali :-D :-D leni - to znám, M. taky furt kuká na hokej, nejradši to kombinuje se SVK programem, dnes jsme zápas zkoukli komplet ve slovenštině :-D Už mu asi z Bratislavy hrabe :-D jjá si v týnu koupila nádherný korzet, dnes ho vyprala, na sluníčku byl hned suchý, no holt má chlapec smůlu, šel do hospody :-D :-D :-D škoda, že neumím přetáhnout fotto do mobilu, že bych se v něm vyfotila a poslala mu foto na jeho mobil do hospody :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani a myslíš, že by přišel domů?Nechci mu křivdit, ale u nás by asi vyhrál ten hokej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lenko, co si myslíš ty jedna Plzeňačko... |Já ti píšu jestli z hokeje nerodíš a ty se na mne klíďo pí´do vyprdneš. No nic, jak chceš :-D :-D
Odpovědět
Tak Češi už nehrají, a on šel do hospody za kamarádem , ne na hokej. Takže by to asi zabralo. Ale jsem utahaná, na romantiku dnes kašlu :-D :-D Zuzi - a jaj, to se chce pořádně namazat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani:mažu pantenolen a červeným vínkem :-D :-D :-D Len|: 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
jasně - kompletní mazání, zevnitř i vně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, to musí být občas. Já mám druhou dvojku a tím končím.Chce se mi spinkat. Ráno jsem s Jess vstávala po 7 hod a to sluníčko mne naopak vyčerpává.Ale já dnes byla strašně pilná.Vyplela jsem záhonky, posekala sekačkou a strunovkou následně zbytek zahrady, zalila, zasela........spoustu aktivit, tak vytuhnu.
Odpovědět
Já tuhla odpoledne...vzbudil mě až hokej, já prala dopoledne naši peřinu 2x2,4m, kterou do pračky nenarvu, tak jsem ji prala v ruce ve vaně... 2 hodiny :-p :-p :-p Pak jsem chtěla pověsit obrazy a zrcadlo, ale na touž nebyly síly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, tak to se vůbec nedivím.Vždyť tu deku jsi nemohla ani otočit, natož zvednout.Kde to sušíš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?