Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak přesně před měsícem se nám narodila Andulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baruško, gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Ahoj holky, zuzanko, jak je dnes babičce? Beru: Tak to jste měli takové malé narozeniny :-D
Odpovědět
Včera večír se Kubík úplně sám přetočil ze zádíček na bříško a hned se odplazil z deky pryč :-D x-) Z bříška na záda mu to jde líp, páč je to lehčí, a plazit už mu taky nějak jde. Zvedne si zadeček, dá nožky pod sebe ....... a reje nosíkem do země :-D Jinak dnes byl první budíček v 5,30 hod, drobečci dostali mlíčko a spali do 7,30 hod. Oba na nočník - vyčůrat - což se povedlo až na malou nehodu :-D :-D :-D Kubíkovi se zvedl pindík, s tím jsem nepočítala, a čůrak z nočníku ven :-D :-D :-D
Odpovědět
Oprava: čůral! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky berušky. beru-páni, toto letí... za chvíli budete slavit 1 rok. :-) momou-Kubíček je šikovný a ta "nehoda" mně pobavila... jsem netušila, že se to zvedá už tak v mládí:-N ale asi je to důkaz, že je všechno v pořádku... ;-) holky, mně se dnes nechce, proč nemůže být už pátek a aspoň tak 17:00 ??? :-S ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Majky úplně tě chápu...hlavně když tammusíš být až do pěti, to se pak nedostaneš ani na sluníčko... :-( :-( :-( :-( Momou, nehoda je legrační....nám se to taky ještě občas stane.....my máme totiž zvláštní systém.....na čůrání už chodí sám na velký záchod.....má takové to dětské prkýnko a stupátko u záchodu, aby si moh sednout na mísu a být výš.....no ale na kakání prostě potřebuje nočník,(jak nám bylo vysvětleno, ono jak ty hovínka padají do toho záchodu, tak dělají děsný hluk, a to ho ruší!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D )Jsme čuměli s Tomem jak puci, když nám to takhle odborně vysvětlil...no a jak tak někdy trůní na tom nočníku, tak se mu taky stane, že pak příde, že měl nějakou nehodu, že mu asi přetekl nočník, protože je trochu načůráno vedle..... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
majky: A když je mu zima, tak se mu pindík smrskne :-D Já tu z toho mám srandu a Jára na mě jen kouká a kroutí hlavou. Tak mu vysvětluju, že my ženský nic takového nemáme :-D Beruško, pátek bude zítra, už se jen jednou vyspinkáš ;-)
Odpovědět
len: :-D Ruší? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děvčátka, to je sranda !!!! :-D :-D :-D Zřejmě, když bych měla do budoucna kluka, tak bych se měla připravit na "nehody"... Ale ono to všechno jde omluvit. Leničko, Filipek ti to "politicky" podal... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky krásný den......... Vašek doma na injekcích, teď jsme se vrátili od doktorky. Já pádím na pracák a hned do nemocnice, snad mi babičku alespoň ukážou, dám vědět, papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mončo jo..... ruší....a on pak nemůže kakat :-) :-) :-) :-) :-) Prostě chlapy...nedokážou dělat 2 věci najednou...teda kromě čtení novin a časáků na WC to zvládnou..... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, myslíme na Tebe..... pak dej vědět.....já se tu pak taky nějak poo zjevím :-D :-D :-D :-D :-D .
Odpovědět
len: Takže malej si tam na nočník bere knížky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo.....buď knížku, nebo časopisy o mašinkach, nebo lokomotiva Tomáš a podobné zajímavosti....při kterých může v klidu kakinkat :-D :-D :-D :-D :-D :-D No prostě je to s nima sranda.....s dětičkama :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, to je sranda s těma dětičkama, malá si dneska při přebalování počůrala "jen" nožičky, ani nechci vědět, kam až by to šlo, kdyby měla pindíka :-D Zuzi, myslím na tebe a všechny, o které se strachuješ a staráš, taky netrpělivě čekám na další zprávu :-) Já si dnes myslela, že ještě zalezu do postýlky a přispím si, jenže než jsem malou uspala, tak zvonila pošťačka, tak jsem se musela obléct a vyběhnout ven a pak už je člověk línej se zase svlíkat :-D No konečně mi po měsíci a půl dorazily objednané závěsy, ale byl to boj. Mají sice pěknou barvu a pevný materiál, takže hezky stíní proti sluníčku a dělají nám v pokoji skoro noc, ale jinak jsou děsný - delší než jsem čekala, ozdobné okraje a ty třásničky ]-( asi je brzo ostříhám. Ad naše včerejší měsíčniny, já si přesně ve 22,20 sedla manžílkovi na klín a zastínila mu výhled na televizi - zrovna končil fotbal se Slovenskem. No moc nadšenej ze mě nebyl, pořád mi koukal přes rameno a ptal se, co se děje. Tak mu povídám, miláčku, co myslíš a zapla jsem hodiny na TV. No došlo mu to! Ještě aby ne x-) No před měsícem by si na nějakej fotbal ani nevzpomněl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-držím palečky !!! leni- :-D :-D :-D :-D to jsi napsala hezky... přesně !!! Chlapy dokážou kakinkat a číst přitom noviny, to je jediná činnost při které zvládnou 2 věci najednou !!! Mně kolikrát přijde, že Luk si tam jde opravdu přečíst jen ty noviny, program nebo cokoliv jiného a potřebu už ani nevykonává :-D beru-kdyby měla malá pindíka, tak to budeš mít asi i na sobě... :-D Chichi.. takže u vás bylo tuleníčko !!! :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Beru kdyby měla malá pindíka, tak tě ohodí, ale zase bys měla krásnou a kvalitní pleť.... moč prý je desinfekční :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jdu trochu poklidit, ak se musím ospršit, aby dr. neomdlela, až zvednu v poradně nohy nahoru :-D :-D :-D :-D Tak se tu mějte zatím pěkně...... pracujícím, ať to rychle utíká......papa...pak se tu objevím.... :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, jo tuleníčko asi půl minuty (a to přeháním) :-D Ještě vám musím vyprávět, co mi včera ten můj provedl. On jezdí do práce buď svým autem nebo se šéfem - ale to přijedou domů vždycky pozdě. Takže když malou koupeme, tak musí jet svým, aby byl včas doma. No a samozřejmě jel včera se šéfem. Asi v půl šestý mi volá, že se zdrží, že musí honem dodělat nějakou zakázku a přijede až kolem osmé. Bylo mi to líto, že budu na koupání sama, že si to neumí zařídit a prostě jsem byla naštvaná. No a za chvíli klepání na dveře a milej zlatej byl doma a s úsměvem volá apríl :-D Jsem myslela, že ho utluču tou žehličkou, co jsem měla v ruce ]-( A já blbec se ještě starám, jestli se má pak jak dostat domů, jestli pro něj máme přijet atd. Lump je to. Já teda nevypekla nikoho, no mohla jsem leda tak Aničku, že bych jí třeba jako žert nedala papat :-D ale to by myslím neprošlo.
Odpovědět
Profilova fotka
leni-ať ti to dobře dopadne, pak písni... beru-no po tak dlouhé době, co bys chtěla?! :-D :-D Tak to si z tebe manžílek pěkně vystřelil !!!! :-DJá taky nenapálila nikoho... :-S
Odpovědět
Krásné slunečné dopoledne vám všem, je tam tak krásně a kde myslíte,že dnes celý den budu? No přece doma zalezlá s Johánětem.Tatínek totiž dnes jak na potvoru je v práci :-( Já mám absťák,já chci ven,hrabat zahradu,jezdit na kole nebo prostě něco. Nejdradši bych s ní šla ven,ale to nesmí s atb.,jinak když je dítko nemocné a nemá horečky tak se s ním ven může a i to doktoři doporučujou,ale s atb to fakt nejde. Chudák malá,chtěla by tak moc jít,každý ráno říká: "mamiko plosím oblíct ven." A já jí musím zklamat,že půjdeme až jí nebude bolet v krčku a až jí bude dobře. Tak sklesle řekne ano a jde si hrát nebo koukat na pohádky :-(
Odpovědět
Beru: :-D :-D :-D Já taky nikoho nenapálila, nic mě letos nenapadlo. Ale od včerejška máme schválenou hypo na 2kk/L pro dědu. markee: A jak je Joháněti? Už líp?
Odpovědět
Profilova fotka
Beru chceš vyprávě kde všude by jsi to měla kdyby měla pindíka????M 8-( :-D :-D
Odpovědět
Momou,no je jí líp.Atb zabrala rychle,kašel má ještě pořádnej a i rýmu,ale horečky už ne,jen občas zvýšenou teplotu.Protivná je taky občas,ale to jsme všichni když jsme marod. Ale mě to prostě doma nebaví,když je hezky. Se picnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee-to je smutné ... :-( je to jak vězení že? :-S Ale brzy se uzdraví a budete moct jít na procházky
Odpovědět
Majky,jo je to smutné.Ale tak to je úděl maminek s dětma. Zatím Johanka marodila tak týden maximum a jak jí bylo líp,tak se chodilo ven,třeba po 4 až 5ti dnech.A taky byla většinou zima,kdežto dnes je venku sluníčko a člověk by se mu nejradši pořád ukazoval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markee-mně to povídej, já jsem zavřená v práci až do 17:00 takže si toho sluníčka taky moc neužiju :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Krásně to tu praží,od rána sedíme s Matějem na lavičce a já už mám i trochu barvu 8-) Teploměr na baráku ukazuje rozkošných 24 stupňů :-D Jak jsem tu malou ukřičenou věc v noci nenáviděla,tak teď ho i s mateřskou miluju 8-) :-D 8-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?