Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkné ráááááno,Kačenka se jde zase slunit na zahradu,normálně mám ze včerejška na sobě opálené tričko :-N dneska si musím vzít s jiným vzorkem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky............. Ve 13hod vyrážím za babičkou, tak se potom ozvu. Markétko-macet:díky........ Leničko dávej na sebe pozor, ať se prcek "nevysype" :-D :-D :-D i když ten 35 týden už je v pohodě.To šel ven Lukášek a Natálka ve 33tt. jijo:to jste měli také veselo, chudák brácha malý, je v pořádku?A s tím psíkem- koukejte pro něho jet.Stane se, ale........zatím ti utíká jen pes, to je dobrý :-D :-D :-D :-D Přeji vám všem krásný víkend, má být nádherně.My jdeme zítra do ZOO, tak si spálíme drštičky :-N Všechny vás pozdravuje Blanička, nestíhá v práci, tak mi psala, ať vás pozdravuji. Mějte se papa
Odpovědět
Dobré skoro poledne, venku je nádherně a já zas nejsem venku. Míša přišel z práce,padnul a usnul. A mě se nechce tu nechat Johanku samotnou,ale mě prostě hrábne,když vim,že zítra a pozítra budu zas doma,ale fakt sama s ní a venku se na mě bude smát sluníčko. Já musim někoho ukecat,aby sem přijel a pohlídal na chvilku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky to je krásně já měla celý týden angínu no des ale už je to lepší :-( posílám odkaz na fotečky jsou tam s vítání občánků :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky....tak právě smažím řízečky a vařím bramb.kašičku.....to my rádi a hlavně je to rychlé a nemusím u toho dlouho stát... ;-) Dnes jsem nastoupila na mateřskou DOVOLENOU :-N :-N :-N :-N tak si jí budu náležitě užívat.....zítra mi přijde tchýně vyžehlit :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady je ten odkaz-http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=201674&vReferer=%2Fphotos%2Fbarca1
Odpovědět
Profilova fotka
len tak si to pořádně užij a hlavně odpočívej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kočky, tak dítě mi právě odešlo s babčou a dědou na zahradu..... tak se jdu zase válet na balkónek...... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky mám pár nových foteček v albíčku http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčátka, dnes jsem na vás neměla čas, tak vám při odchodu z práce chci aspoň popřát krásný sluníčkový víkend. Užijte si ho já se na něj už moc těším.... !!!!! :-) Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Šárko Kačko Ty vaše miminka krásně rostou, je to radost sledovat........ markee:nebuď smutná, já také nepřijdu na sluníčko.Jsem zalezlá doma nebo v nemocnici, už aby byla babi dobrá a my mohli být s nima na chatě, samotnou mě to tam neba....... Jinak babička už dnes byla lepší, trošku jsme se procházeli, vrátili jí zuby, sestřička ji chválila, že je šikulka.Když bude vše v pořádku, ve čtvrtek by ji mohli pustit domu. Holky má naprosto celý hrudník a ruce podlitý těma hnusnýma fialovýma modřinama chudinka, jizva celkem pěkná.........Jo a taky jsem se až dnes dozvěděla, že jí nedělali 2.násobný, ale rovnou 4.násobný by-pass, tak tam musela mít hodně veliký bordel když jí otevřeli............utekla hrobníkovi z lopaty mi dnes říkal primář.HURÁ!!! Všem krásný víkend Zuzka
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zuzi: to je dobře že je babička na tom líp, a pojede pak i do lázní? děda pak dostal láně brácha už je teď velký a se vším co má umí žít - cukrovka a migrény, nějak všechno vychytal za nás ostatní pejsek je doma, tatík pro něho zajel, ale je teď na řetězu aby si uvědomil, že to že je v zahradě na volno je výsada a nemá utíkat jak vysvitlo krásně sluníčko tak jsme byli dneska poprvé na in-linech, chci naučit psa aby mě táhl a nebo s námi běhal, ale H. se toho bojí a nechce ho brát, budu ho muset přesvědčit Feri, Šárko: krásně děti :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jitko, díky moc, jak se vede tobě?
Odpovědět
Ahoj, tak my byli celý den u kolegyně na baráčku, taky má mimčo jen o 14 dní starší jak Kubík ;-) bylo to fajn, mají to tam moc hezké x-) Feri, Baru: no máte to moc krásné dětičky x-) x-) Zuzanko. Tak mo mám velikou radost i za Tebe z babičky. Ať je na sebe opatrná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moni to ona bude, neboj...........
Odpovědět
Profilova fotka
tady nikdo není???????????, :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád tu nikdo není?????????? :-D :-D :-D :-D za 4 hoďky vyrážíme do ZOO :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A my za chvilinku do lesa na vysekávku na dříví :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ahoj holky mám novinku terezka se včera večer a dneska ráno poprvé přtočila sama na břicho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, šarka: šikovná holčička :-) my máme dneska velký jarní úklid a peru a poprvé to letos pověsím ven, už se na to těším :-)
Odpovědět
Dobré ráno My jdeme do ZOO až zítra Zuzi ;-) Barco tak to Terezce gratuluji x-) A kterou stranu preferuje, nebo je jí to jedno? Kubík jde spíš do prava a kamarádčin Adámej zas jen do leva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou taky do prava ;-)
Odpovědět
Ahojky, Šárko,tak to je Terezka moc velká šikulka,gratulujeme. Do ZOO bych šla hned taky. Uvidíme zda to vyjde v květnu či červnu. Jinak jsem doma s Johankou sama. Míša s mým strejdou a ostatními mužskými příbuznými loví rybníky Rodenovi. A tchýně jela do Prahy se svou matkou a otcem,aby popřála Janičce(Johanky sestřenice)ke druhým narozeninám. Až je škoda,že takový krásný den stráví v tak maličkém bytě-se tam uvaří,pere jim tam hodně slunce. Vařim se dnes já ve vlastná šťávě. Sousedi jsou vyvalený na terase a chytaj bronz,já chytám lelky či co :-D :-D :-D Tak si všichni ten nádherný den hezky užívejte.
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím z pelechu. jsem KO :-p . jednak je to pořád tou nemocí, že jsem utahaná a tak, pak jsme v týdnu dodělávali projekt, takže třeba ve středu jsem v práci byla 17 hodin a měla jsem ještě dělat doma, ale jelikož jsem proseděla noc na WC, tak prd :-N No a dneska mě M. pozval do ZOO, pak já ho ještě přemluvila na výstavu fotek sportovních fotografů, takže teď jen ležíme a funíme :-D Chtěli jsem si sednout na terasu, ale norlmálně nám tam svině vosy udělaly hnízdo. M. prý, to je v pohodě, dej mi klacík, já ho shodím, je prázdné... nebylo :-N :-D takže byl úprk domů a akorát máme otevřená okna, protože v nich máme sítě. Naštěstí je takvé malinké cca 10cm, ale i tak na ně musíme něco vymyslet. :-N Zuzi - super, že je babičce líp Jija - s házením pejska přes plot jsem si tady málem ucvrkla do textilu :-D Šári, Kačko - krásný fotečky Baru - to už je měsíc? Mě to přijde jak max.14 dní :-. Leni - držím palce, ať ti malej ještě zůstane v bříšku. nebo malá?
Odpovědět
Jo a tady trocha provokace :-D Takhle jsem si žrali před týdnem na té oslavě narozek prarodičů (5 fotek je z toho z naší svatby, ale ono je to hodně podobné) ;-) http://galerie.albumfotek.cz/25515/
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, blani: to je ale jídla a hlavně vypadá hodně dobře já jsem dneska vyprala a uklidila (velký jarní úklid :-D) a H. udělal cestičku kolem jedné strany baráku a prostříhal keře a teď jsme si ugrilovali kuřecí a už budem jenom relaxovat
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeju krásnou neděli. já už mám dneska umytou půlku oken, teď už jenom vyžehlit a vytřít a velikonoce můžou příjít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou neděli........ Jitko:ty jsi šikulka veliká tedy... Blani:musela to být dobrota jako blázen ;-) My byly s kamarádkou v ZOO, dostala jsem dáreček knihu a medaili.Krásná. Měly jsme sebou 9.týdenní jorkšířici :-D :-D :-D byla poprvé venku na kšírách, občas jsme měly pocit, že všichni koukají na ní a ne na zvířátka :-D Dnes jedu za babičkou, včera tam byl děda a poté na Matějskou, už se těším!!!!!!!!!!!! Užívejte krásnou neděli Zuzka
Odpovědět
Profilova fotka
Jinka Vašík pořád leží a skuhrá.Zítra nejde do práce, v úterý už ano a myslím, že to nevzládne pokud bude pracovat na 100%.Pokud by jen řídil tak ano.......No uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Tady pořád nikdo.................
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?