Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
jo jo, venku je krásně, jsem na balkoně sázím si kytičky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Je to žůžo,viď,ne že bych chtěla zbytek kolektivu nasírnout,že zachvíli budu jak od moře,ale letos se dostaneme tak na "maltu" k nám na stavbu,tak si to musím nějak vynahradit :-D Holky musím si koupit nové plavky,ty moje mlíkarny se do ničeho nevejdou :-S :-D :-D
Odpovědět
Feri: No my letos nikam nejedem :-( ale na sluníčku by se vyhřívala, jenže se neopaluji, mám alergii :-N
Odpovědět
Profilova fotka
feri-ti závidím !!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já tyky budu flekatá :-D ,ale co,už mám kruhy pod očima,strhanej ksicht a sotva držím oči,tak tohle se už ztratí :-D :-D :-D
Odpovědět
Feri,jak já ti závidím,já čumim na sluníčku za oknem :-( byla jsem teda vynést koš a venku to sice fouká,ale je tam fakt příjemně,šla jsem v kraťasích pod kolena a v tričku s krátkým-je tam krááásně. Já se zblázním. Už aby byl zítře a bylo krásně a Míša doma a já zdrhnu ven i kdybych tam měla jen sedět a pít kafeééééé :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... jsem zpět..... dnes to zrovna nedopadlo tak jak jsem chtěla..... už jsem otevřená na špičku prstu...takže klidový režim...nikde moc neběhat, nic nedělat..prostě odpočívat. Tak mi držte palečky, ať to co nejdléle vydží :-| :-| :-|
Odpovědět
Profilova fotka
čááááu ženy x-) taky jsem se slunila o pauze a nemohla jsem se odlepit od lavičky... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Len......myslím na tebe, co poradna? Dnes je tam tak krásně..........
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem doma z nemocnice. Cítím se strašně.Babička je přestěhovaná na pooperační, mluvila jsem s doktorem, že prý vše v normálu. Pustili mne za ní na chvíli prý, tak jsem byla moc ráda, že se přesvědčím, že"je v pořádku". Holky ten pohled byl strašný.Babička sama na 3.lůžkovém pokoji na první posteli, kdyby byl plný ten pokoj tak jí nepoznám..........bez zubů, ovázaná a zalepená po celém těle, na 12.hadičkách připojená a s náhubkem na puse na dýchání....... Mluvila potichu, pomalinku, nerozuměla jsem jí moc bez těch zubů, ale to se dalo zkousnout. Rána byla, když se mě ptala kde je, proč tam je, co je za den a že vůbec nebyla noc-PROČ.........Tak jsem jí vysvětlovala, že je již 23hodin po operaci a spinkala celou dobu, tak chudák nechápala. Je to po té narkoze-šla jsem za sestrou........ Dala jsem jí napít brčkem, poblinkala se chuděrka moje. Ať to shrnu.Vypadala příšerně a já odešla vydeptaná jako blázen po 15min, protože jsem celou dobu plakala a ona mne stejně moc nevnímala. Uklidňuji se tím, že jsem mluvila s doktorem a ten byl s jejím zdravotním stavem "spokojen" na to, jak je stará a má určité problémy zdravotní............A kdyby to nebylo v pohodě, tak jí nesundavají z jipky. Jsem vyplakaná a strašně nervově nevyrovnaná, ale to se spraví, zítra už jí zase bude lépe na 100%. Zítra se zase ozvu až odpo dorazím z nemocnice...... Jinak Vašík ráno dostal injekci, tak se mu udělalo lépe, ale pořád se hýbe jako lenochod, nenarovná se pořádně.Teď vaří knedlíky a já si půjdu lehnout, ať se trošku vzpamatuji až se najíme. Mám vás ráda, díky že jste, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak to mne mrzí, ale podstatné je, že jste 2 v 1 a v pořádku.Myslela jsem na tebe od rána.
Odpovědět
Len: To bude dobrý ;-) v kolikátým že už jsi? Zuzi: bude líp, já taky tu narkozu snášela blbě a babička je starší jak já ;-) Uvidíš, že jí bude každý den líp a líp.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
leni-tak klid, jasný, Bude to dobrý, jen musíš přibrzdit, takže dělej jen nejnutnější věci, zbytek nech až budeš 1v1 bude to dobrý !!! zuzi-živě si dovedu představit, co jsi musela vidět. My tak s dědou přišli za babičkou do nemocnice (mysleli jsme, že ještě operovaná nabude) a ona bya zrovna po operaci. Tehdy mne byla asi 17 let, byl to příšerný pohled !!! Vydržela jsem v pokoji asi 1 minutu a šla ven, kde jsem bulela a celou cestu jak jsme jeli domů. Je to hrozné, když tak vidíš blízkého člověka a nemůžeš mu pomoct. Ty to máš o něco horší, bo je babička starší, tak si zřejmě neuvědomuje, co se s ní stalo, ale určitě se to zpraví. Hlavně se doktorů pořád ptej, když ti něco nebude jasné nebo se ti nebude zdát. Hodně síli Zuzanko, jsme s tebou !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zítra začínam 35tt.....tak snad to ještě nějaký týden vydrží....... :-) Ale to byste koukali , jaká je o mě doma péče...... manžel pere, prý i vyžehlí a dokonce večer udělá oběd, pro mě a malého na zítra :-) :-) :-) :-) Prostě, všechno špatné, pro něco dobré......... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A všechno mimi prádlo mam připravené v komodach a nejhorším.....od čeho máme babičky, že? :-D :-D :-D :-D :-D Tak zatím papa :-) Zítra se přihlásím... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Len 35tt je ok,mě taky od 35 hrozili že to přijde a nakonec jsem se skoro trefila do termínu
Odpovědět
len: Určitě vydrží, Ty totiž budeš hodná holka, narozdíl ode mě, a budeš pěkně poslouchat dr ;-) já to mám asi stejně v genech, páč máma se narodila o chlup dřív, táta taky, já se narodila taky dřív ................. :-D no a děti to holt zdědily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmmm já jí taky poslouchala :-N Na to že jsem byla od 6 na nemocenské,tak jsem do 8 měsíce a kousek ještě vesele dělala a stěhovali jsme bydlení :-D :-D :-D
Odpovědět
feri: já taky hrála squash a tenis a jezdila na kole :-D Teda s Kubíkem jen ten squash, páč byla na kolo zima ;-) A okna jsem si taky umyla.
Odpovědět
Profilova fotka
No, Fildu jsem přenášela 11 dní, tak snad to druhé taky vydrží........ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, normálně mám dítě v útulku, potvora pejsek utekl a protože se rád promenáduje po cestě tak asi někdo zavolal na odchyt a máme ho v Třebovicích, máme si pro něho přijet zítra do 5, což nestíhám, tak jsem zaúkolovala taťku, paní říkala, že je pejsek zlatíčko, já mu to zlatíčko asi doma vytmavím x-) ale alespoň dostane čip, tak nám ho pak budou házet rovnou za plot :-D Len: neboj určitě to do termínu vydrží, budem držet palce Zuzi: neboj babička bude určitě v pořádku, on je docela šok někoho blízkého takhle vidět, musím přiznat že jsem docela otupěla, od té doby co jsem viděla svého tehdy asi 12-ti letého bráchu na jipce, kde z něho trčely hadičky a on měl akorát něco jako plínu a přikrytý prostěradlem a moc nekomunikoval, nebo když měl šílenou migrénu (jmenuje se to cluster headach) a šel až do bezvědomí a kdykoliv se ho někdo dotknul tak nelidsky křičel na celou nemocnici a do toho klidnit mamku na pokraji nervového zhroucení ;-(
Odpovědět
jija: No hlavně že se našel a nic mu není ;-) nepřišla jsi o nervy?
Odpovědět
Profilova fotka
momou: ani ne, já jsem totiž věděla že je pryč asi jenom 5 minut, protože jsem hned volala do útulku, paní se moc líbí, říkala že je to pěkný a roztomilý pejsek a šikovný, akorát H. byl trochu rozhozený takže byl moc rád, že se našel, už se jednou zaběhl a to jsem byla na nervy takže teď uteče a drží se doma, tzn. před plotem na cestě :-|
Odpovědět
Přeji krásné dobré ráno, Kubík včera večer dostal na noc plínku, co jsme měli odpoledne, protože na procházce spinkal a nepočůral se. Tak šel na nočník. Pak dostal večeři a šup do postýlky, usnul hned. Dnes ráno jsem ho rozbalila a šup na nočník, takže plínku už jsme zachránili po po druhé. x-) Anička byla včera dopoledne bez plínky a počůrala se jen jednou x-) ale pořádně :-D Zatím ještě spinká, tak jdu nakrmit Kubu a ještě budem odpočívat.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, konečně pátek, ale už by mohlo být aspoň 17:00 ! :-S jijia-Jity, no páni.... chudák havoš, teda nezbeda to je !!! My teď pořídili naší prďošce známku s telefonníma číslama, kdyby náhodou se zaběhla.. momou-Moni, máš to moc šikovné děti !!! Gratuluju !!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) Tak jsem tu zase jen vás pozdravit a musím, zmizet :-( Zatím tu sice šéf není, ale mam toho tolik, že bych nejraději zůstala už doma na nemocenské :-N Včera jsem tu skejsla do 18:30 a tak dneska to musím, nějak dohonit a zdrhnout brzo. Nějak už v pátek nemám síly :-( Ještě že je venku takové krásné počasí to se hend člověk cítí lépe. Zuzi: Zuzi poslala jsem ti IP. Všem přeji krásný pátek a pracujícím, ať to hlavně rychle uteče papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
len: Leni dávej na sebe pozor. Fakt odpočívej jak jen to jde. Já vím,že se to hezky říká, blbě dělá ale..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Áááááách to máme dneska krásně x-) pááátek - slunííííčko - ..... juchůůůů :-D Brý ráno všem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem..... :-) Poctivě odpočívám......už nám na balkónek krásně svítí sluníčko, tak jsem si tam nechala včera večer odvalit křesílko a budu se tam celé dopoledne slunit a prcek se bude rochnit v hlíně co mam připravenou v truhlících a jezdit s autama... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já se strašně těším na víkend, ... V poledne si jdu koupit barvu, abych mohla natírat palubky a Emča je bude bouchat na střechu našeho nového altánu.. budeme mít dělnickou brigádu, u toho budeme rožnit nějaký pipinky a popíjet sudové víno či pívo :-D Pak budu plantážničit... zahrádka... kytičky.. stromečky.. jsem nadrženáááááá na tu záležitost :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?