Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
macet
Registrovala se 9. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 740 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 27. června 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
Registrovala se 9. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 740 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
    Region Praha
 majky: Markétko, no jo jsem tu po dlouhé době ale nestihnu vás dočíst. IP počká až bude čas emoticon Já musela napsat teď, protože víš jak jsem na tom s časem a pak zase nevím kdy se sem dostanu. Dneska mam dovolenou tak jsem toho využila a jsem tu s vámi emoticon
Jdu připravovat manžílkovi jídlo než přijde z práce emoticon
30. bře 2009 v 16:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 macet-Markétko, vím, jaké máš v práci podmínky, že se na net nedostaneš a jsi hlídaná. Tady se řeší starosti a radosti všedního dne. Krom Ferinky nikdo další neporodil, teď jste na řadě vy a lenča (doufám, že jsem na nikoho nezapoměla) ?! Tomíka pozdravuj a co dělá Jessinka? My jsme Shaw objednali k narozeninám, které měla 19.3. obojek a vodítko a taky takovou známečku s telefonním číslem, kdyby se nedej bože ztratila. Ale obojek byl malý tak jsme ho museli vměnit, ale až přijde, tak bude mít stejný obojek a vodítko (s kostičkama) a bude úplná parádnice.... emoticon emoticon
30. bře 2009 v 16:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
 majky: Markétko krásně jsi mi to v kostce vypsala emoticon No na řadě je leni a já doufám, že ještě nějaký čas vydržím emoticon Jess se ted tady válí po koberci a spinká. To víš, ona tolik pracovala emoticon My jsme jí také koupili obojek,ale protiklíšťák. Už si přinesla domů 3 klíšťata, tećh jsme si všimli tak chytli ještě než se přisáli. Ale jedno jsem jí už operovala. Fuj já je tak nesnášim. Tak jsme hned jeli pro obojek tak snad začne fungovat. Jíé Schawnee je také březňátko? Jess je 10.3. emoticon Tak to bude mít bobiška radost. obojek s kostičkama máme taky, asi je oblíbený emoticon
30. bře 2009 v 16:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 macet-Markétko, o klíšťátkách mi ani nemluv. Vždy když se Shaw zeptáme "podíváme se ti na klíšťátko", tak zdrahne a nebaví se s nama. Ví, co bude následovat. Myslím, že jsem ti to už psala, ale Shaw jednou měla klíště na jazyku. S tím jsme museli na veterinu a veterinářka nechápala... emoticon Jinak jí je najdu vždycky já, i když ji tchánovci prohlížejí, asi mám na ně víc štěstí. Ale vždycky byli nasátí a velcí, tak taky s Lukem pak operujem. Od nás si ještě tak barsco nechá, pak se s nama ale nebaví a utíká před nama... emoticon
Jé jsem netušila, že je Jess taky březňátko?! A kolik teď bylo Jessince? Shaw měla 3 roky. A kostičky jsou opravdu oblíbené, to mi psala i ta paní, od které jsme věcičky objednávali. emoticon
30. bře 2009 v 16:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
 majky: Markétko klíště na jazyku tak to jsi nepsala. To bych tedy nečekala a hlavně bych ho tam nehledala. emoticon Chudinka to se jí nedivím, že pak zdrhá. Jess je na štěstí taková hodná, že vždy drží ikdyž se jí to nelíbí. Ale pak musí být odměna - piškutek. pro ten si hned po jakémkoliv malém zákroku běží. Máme je v plechovce u dveří a tak už rovnou běží a sedne si k ní a čeká dokud nedostane emoticon To já taky Jess oblízam, jsou místa kde víš že se hodně chytají,a le také je najdeš občas někde kde tě to ani nenapadne. Jess byli také 3 roky emoticon To jsou od sebe o 9 dní emoticon
30. bře 2009 v 16:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 macet-jé, dovedu si ji představit, jak utíká k té plechovce. emoticon Já to říkám furt, že pejsci jsou chytrá vzířátka !!! Bobišky jedny. V tom jazyku, na to jsem došla tak, že mně olizovala ruku a něco mně drhlo. Tak jsem jí otevřela čumáček a začala histerčit a volat Luka že tam má klíště... hnde jsme jeli. Dr. se taky podivila a řekla, že se za celou karieru s klíštětem na jazyku nesetkala. Tak hlavně, že to dobře dopadlo. Shawnee taky drží, když ho má na břišku, tak Luk si ji dá na sebe a já operuju, ale je to pocit, kňučí a nejradši by utekla, ale nechá se. Nic jiného jí taky nezbyde. Pak taky dostane kostičku nebo piškotek, ale teď musí schudnout, je tlustá, tchýně ji vykrmila... jsou jak prdlí emoticon emoticon emoticon
30. bře 2009 v 16:43  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Ahoj holky, tak jsme zpět z vycházky......jdeme si dát véču..prckovi vyhládlo...vlastně oběma emoticon
30. bře 2009 v 17:49  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
Registrovala se 8. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 2400 příspěvků a 2 alba. Má 41 přátel. Region Beroun.
    Hrad Červený Újezd 10,00 hod, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
Registrovala se 8. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 2400 příspěvků a 2 alba. Má 41 přátel. Region Beroun.
 Taky jsme se právě vrátili z procházky emoticon
30. bře 2009 v 17:54  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Tak se vám vrah vrátil z procházky............ emoticon emoticon emoticon
30. bře 2009 v 17:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
    V kapli Božího těla v Olomouci, Region Olomouc
fotoportrét
fotoportrét
marketas1
1
Registrovala se 12. října 2007 na beremese.cz. Přidala 2427 příspěvků a 3 alba. Má 25 přátel. Region Olomouc.
    V kapli Božího těla v Olomouci, Region Olomouc
 Ahojky holky, všechny moc moc zdravím a na všechny myslím, mějte se, papa
30. bře 2009 v 18:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Markétko stačila jsem ti odepsat, mějte se krásně a dávejte na sebe pozor, papa
30. bře 2009 v 18:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky,
Zuzi - dík za fotečky. chudáček myšáček emoticon
A teď návod na ty odkazy. Jelikož kdybych to sem napsala tak jak se to má psát, tak se to nezobrazí správně, tak to budu psát klávesu o klávese emoticon Chcete třeba dát slovo Svatba a když se na to ťukne, tak aby to otevřelo nějakou stránku. takže před to slovo dáte do hranatých závorek písmeno A + mezera + href + rovná se+ uvozovky nahoře + adresa alba + uvozovky nahoře + ukončit hranatou závorkou..... teď dte slovo Svatba a teď zas do hranatých závorek dát výraz /a
Kdyžtak vám to hodím do mailu, kdo bude chtít, ani přes IP to poslat nejde, tak jak to má být napsaný, nějak to tu nefunguje emoticon
30. bře 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 anebo je to tady: http://www.jakpsatweb.cz/html/odkazy.html ... asi 3. řádek zvrchu, šedivě, jako příklad. Akorát místo toho index.html dáte celou adresu té stránky, takže nějaké http://www.blblalaalalala emoticon
30. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
    V Kladenské zámecké zahradě, Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
Registrovala se 12. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 16917 příspěvků a 3 alba. Má 173 přátel. Region Kladno.
 to je řádkování emoticon
a za to napíšete jak se to bude jmenovat emoticon
30. bře 2009 v 18:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ty jo tady se to neukáže jo emoticon emoticon už mě to sere emoticon emoticon
30. bře 2009 v 18:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 ostrá závorka a=href odkaz zkopírovaný na to co chcete a zase ukončit ostrou závorkou....a za to napsat jak se to album jmenuje emoticon

řádkování je:ostrá závorka BR ostrá zívorka text....enter
a zase ostrá BR ostá .....text enter atd
30. bře 2009 v 18:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Mury - proč myslíš, že to tady taky píšu jak debil. emoticon Už jsem to párkrát někomu do diskuzí vysvětlovala, ale ono se to nezobrazuje emoticon Ani přes IP to nejde poslat, tam se to také celé nějak dokazí emoticon
Koukám, že máš novou ikonku emoticon Jak se máš, jak ti je? Už chřipajzna polevila?
30. bře 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
 ahoj holky,
vy jste úplní IŤáci když se umíte v takových věcech orientovat, já se radši ohledně počítačů snažím všemu složitejšímu vyhýbat emoticon nějak na to nemám buňky (nebo se mi spíš nechce se něco učit)
já jsem dneska brzo doma, protože si mě manžílek vyzvednul z němčiny a k večeři byly hranolky a řízek, mňam
30. bře 2009 v 18:51  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 blani to vím že to nejde ale já to zkoušela ještě jinak a to také nejde emoticon emoticon emoticon
snad to holky pochpoí je to hračka potom emoticon emoticon

jukni na koníka do alba mám tam bříško emoticon emoticon pidi bříško emoticon emoticon
je mi fajn těhu si ted užívám úplně jinak,hodně jím žeru emoticon emoticon pořád jsme unavená ale strašně..rýme už polevila úplně v pátek jdu na první kontrolu snad se piškot ukáže emoticon emoticon a doufám že mě dr.nechá dál doma

a co ty?už je ti dobře?PN už nemáš vid?a co ovu testy obejdnala jsis?
já ted otěhu 25DC emoticon emoticon
30. bře 2009 v 18:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Jija . ale tak zas se orientuješ v jiných věcech/oborech. Ale kybys věděla, jak si taky občas připadám jak debil, když volám M. do práce a slyším, jak se mu tam smějou, když mi polopatě vysvětluje, jak něco na PC udělat. A to jsme spolu chodili na gympl se zaměřením na MA a počítače emoticon A ještě jsem klukům vypracovávala matur.otázky z počítačů emoticon Ale 10 let v IT, to je jak jak kdybych studovala v pravěku, to jde tak hrozně dopředu emoticon emoticon emoticon A jedna z mála věcí, které si z počítačového pravěku pamatuju, je pár HTML kódu podle kterých dělám webovky, ale když to viděla sestra která už to dělá takovou novější technologií, tak to nazvala prasokódem emoticon Ale hlavně že to funguje, ne? emoticon
30. bře 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Holky to já jsem žabař oproti vám všem.................co se týče pc, jsem hodně špatná, ale lepší než Vašík, umím psát a zapnout si ho emoticon emoticon emoticon

Blani pošli mi ten ůpopis" prosím.........díky

mury:hlavně aby jste byli v pořádku
30. bře 2009 v 19:02  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 jija:ahojky Jituš, jak je?jakpak to jde???

Jinak jsem začala stahovat fotečky všechny, co jsem měla různě na sd kartách atd, tak kdo se chcete kouknout, hesla avše je stejné jako bylo emoticon

teď jdu dělat knížku z Itálie, moc se těším, až dorazí......
30. bře 2009 v 19:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Jo, testy mám doma už asi 7 týdnů, ale mě se nechce testovat. emoticon testy jsou ještě skoro 2 roky trvanlivý, tak třeba když se do vánoc nezadaří, tak začnu testovat. Původně jsem je chtěla jen abych zjistila, že mi tělo funguje, protže muže stejně nemám často doma, ale já jsem lenoch největší emoticon emoticon emoticon
A to je dobře, že už ti je líp, na bříško hned kouknu. Já si dnes donesla z pošty balíček s tou bublinkovou masáží a před chvílí mi volala sestra, že nemá kde bydlet, takže budeme mít doma kdo ví jak dlouho kazišuka emoticon A to jsem M. řekla, že dárek k výročí dostane předčasně o víkendu a dostane akorát prd emoticon Asi sestře přispěju na kino emoticon Na nějaký hodně dlouhý film emoticon emoticon emoticon
30. bře 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Blani to budete bydlet se sestrou? emoticon

Jsem zvědavá, až to vyzkoušíte.vašík byl včera na fotbale, je celý rozlámaný, tak si odpo dal perličku a vytuhnul........vstávat bude si až ráno, takže zase nic dneska.A já se tak těšila bez Stuartana sexík emoticon emoticon emoticon
30. bře 2009 v 19:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 blani tedy emoticon jaktože nemá kde bydlet?? emoticon emoticon
no mě ovu test kecal emoticon emoticon ten den kdy se povedlo mi sice ukázal //ale slabou takže negativní no ale já se řídila podle mého těla bolesti a hlen mi říkali že je ovu emoticon emoticon a ona byla emoticon emoticon
po revizi jsme to vnímala úplně jinak emoticon

dlouhej fil třeba podivný příběh Benjamina něbo tak nějak se to jemnuje trvá 3 hod. emoticon emoticon emoticon
30. bře 2009 v 19:11  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
 ahoj Zuzi: u mě všechno v pohodě, zvířátka a manžel nakrmeni tak koukáme na film, v telce pořád nic, tak máme rozsáhlou filmotéku na dvd emoticon
blani: to chce dlouhý film nebo poslat na dlouho procházku emoticon
murynka: to je fajn, že už rýma polevuje a najíst se je taky fajn, určitě Tě dr. nechá doma aby sis pořádně odpočinula emoticon
30. bře 2009 v 19:12  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
fotoportrét
fotoportrét
murynka (31 r.)
4
 jija jde o to že doma chci být celé těhu emoticon a ne na odpočinutí ale abych o to zase nepřišla emoticon
30. bře 2009 v 19:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Ahoj Jíjo, Zuzi a Blani emoticon emoticon emoticon emoticon

Jsem právě dožehlila prádlo, ale musela jsem si to rozdělit ještě na zítřek... už u toho nevydržim stát...bolí mě zádíčka emoticon
30. bře 2009 v 19:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
 Jeeee já jsem tak šikovná,na koníkovi už to mám,teď jdu vkládat tady do albíčka emoticon emoticon
30. bře 2009 v 19:23  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Feri Matěj je v medvídkovské kombinézce úžasnej emoticon emoticon emoticon
30. bře 2009 v 19:24  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš