Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 Ahoj holčinky emoticon

Mony, téda, ty jsi ale pracant emoticon já letos velikonoční úklid neřeším, kompletně jsme gruntovali kvůli mimi, tak teď jen vyluxovat, uklidit kuchyň, vyprat a žehlit emoticon a jestli se umoudří počasí, tak vyrazíme s taťkou a kočárkem někam na špacír emoticon

Jija, teda takové ranní probuzení, to bych mu nedarovala emoticon a v nestřežené chvíli bych to oplatila emoticon vidíš, taky musím nakoupit nějaké mlsky pro koledníky emoticon

Len, no jo, bylo to včera napínavé, jsme po očku sledovali, páč jsme tu měli návštěvu a tak trochu jsme oslalovali všechna ta nová miminka v rodině emoticon manželovi přeju fšechno nej nej nej a pěkně to oslavte emoticon
28. bře 2009 v 10:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
Registrovala se 8. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 2400 příspěvků a 2 alba. Má 41 přátel. Region Beroun.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Hrad Červený Újezd 10,00 hod, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
Registrovala se 8. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 2400 příspěvků a 2 alba. Má 41 přátel. Region Beroun.
 Tak já se chystám dělat zítra velikonoční výzdobu do oken a tak,taťka bude hlídat a mamka řádit emoticon ,já to tak miluju,stejně jako o Vánocích,pohledy jsem si napsala už v porodnici emoticon emoticon
28. bře 2009 v 11:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Krásné sobotní odpoledne......

Kačko, Matěj prostě do novin patří emoticon

Ivi, jak je, dlouho jsi se neukázala, co nového v práci?Daří se ti a jsou na tebe hodní?

Vašík vrtá díry na "rakev" emoticon emoticon emoticon , já mám uklizíno, navaříno, jen budu muset udělat během víkendu 4knihy Cewe emoticon
28. bře 2009 ve 13:00  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Leničko, byl to boj a zasloužili jste si vyhrát, ale mladýmu Růžovi jsem to přála.Starej Růža myslím vsadil celou svou kariéru na mladého a vyšlo mu to...........
28. bře 2009 ve 13:01  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 http://www.super.cz/vtipky/14695-opily-ridic-pomocil-policistu.html
28. bře 2009 ve 13:27  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
 emoticon tady by se člověk i bál emoticon
28. bře 2009 v 19:14  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 feri:tak to je opravda, dusí si ty svoje manžílky doma emoticon emoticon emoticon
28. bře 2009 ve 20:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Blani, jak bylo v práci vůbec?
28. bře 2009 ve 20:07  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Holky vy se po.....e smíchy, ale já ještě nespala.Od půlnoci lovím myš, která nám sem vlezla otevřeným oknem, to se prostě může stát jen nám...............
29. bře 2009 v 07:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 Ahojky !!!

Zuzi-ty jsi blázínek... emoticon
29. bře 2009 v 08:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 31. května 2008
    Kostel sv. Kateřiny v Ostravě-Hrabové, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
Registrovala se 23. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 1786 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Ostrava.
 ahoj holky,
tak včera jsem si přivezla domů H. ve veselé stavu tak dneska odpočíváme, já jsem akorát vyprala a objednali jsme si dovoz pizzy emoticon
zuzi: my máme myši na půdě přelezly nám z půdy od tatíka, kde má zrní, jedna nám vběhla dokonce na záchod, naštěstí jsem ji neviděla a to máme prosím 2 kocoury, kteří se nechávají krmit konzervami a nejlíp nějakými dražšími emoticon
29. bře 2009 ve 12:11  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Ahojky, já se zblázním........Šla jsem si lehnout před 9hod , ale zase jsemm udělala 5 fotoknih emoticon

Pořád jí nemáme, v noci z jedné pastičky sežrala špek a odešla emoticon emoticon emoticon
29. bře 2009 ve 14:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michamicha
Registrovala se 27. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 425 příspěvků a 1 album. Má 65 přátel. Plzeň, Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
michamicha
Registrovala se 27. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 425 příspěvků a 1 album. Má 65 přátel. Plzeň, Region Plzeň.
 ahojky, tak myška jo? já takhle honila myš u tchýně v ložnici, když jsem u nich byli posledně...tchán tam v létě sušil kukuřici nebo co a napadalo mu tam něco za skříňku a zabydlela se tam taková mrňavá myška, jsem si na ní v noci posvítila mobilem a ona zdrhla emoticon

holky, kdo všechno tu je těhule? nějak v tom ztrácím přehled emoticon
29. bře 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
Registrovala se 15. července 2007 na beremese.cz. Přidala 5541 příspěvků. Má 19 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne emoticon

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila emoticon ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar emoticon potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. emoticon Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena emoticon no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super emoticon som z toho bola uplne sfetovana emoticon no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu emoticon ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo emoticon (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal emoticon . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo emoticon bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete emoticon . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja emoticon . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor emoticon
29. bře 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
 micha: já taky těhu nejsem emoticon
blani: to je ale vyčerpávající shrnutí emoticon a kam M. přeložil někam do jiné země nebo jenom někam dál, ale jsi šikovná, když jsi po tak dlouhé době zvládla práci bez problémů a oslava babičky a dědy musela být super, moje babička s dědou budou mít na podzim diamantovou svatbu tak Ti pak asi pošlu nějaké podklady a kdybys byla tak hodná a taky mi něco takového vyrobila emoticon (ale zatím je to předčasné, s ohledem na jejich věk tak daleko neplánujem)
29. bře 2009 v 17:56  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Ahoj fšichni emoticon

Micha, já nejsem těhule, teda už ne, trochu jsem se rozmnožila a teď jsem 1+1 emoticon

Zuzi, s myškou se musíš kamarádit emoticon, my měli na táboře takovou drzou myš, že si v klidu žrala čokoládu na poličce a vůbec jí nevadilo, že do ní člověk šťouchá klacíkem nebo nůžkama emoticon a tak si na ochranu věšíme dobroty v igelitce na šňůru ve špičce stanu, ale ty myši jsou čím dál tím horší, takže normálně dělaj provazochodce a akrobaty a dostanou se všude svině jedny chlupatý emoticon

Blani, to mě mrzí, jestli budeš přes týden slaměnná vdova, ale pořád lepší nějaká práce než žádná, že?
Jsem ráda, že se oslava vydařila a dárečky měly úspěch emoticon
29. bře 2009 v 18:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Jiji - klidně, mě to hrozně baví emoticon Jsem tady i pár holkám z BRM dělala oznámko, atd. emoticon Akorát cizím už svatební noviny neposílám, jsem t tu už psala, ale jsou lidi, co to komplet obšihli, celý stránky a ještě si k tomu napíšou, ať si lidi "jejich" svatební noviny kopírujou dle libosti. Takže třeba min.týden mi spala holčina, jeslti bych jí je nemohla poslat, že by jen dala jiný font, tak už jsem hnusná,a le píšu, bohužel nemohla. Ale tobě klidně ty pro důchodce pošlu, tak se pak připomň až tu bude aktuální, stačí změnit ty 3 prní strany hned máš překvápko jak vyšitý emoticon
a s M. Ano, pokud to vyjde, tak bude pracovat opravdu hodně daleko, a nebude to cizina jako teď Bratislava, ale zatím je to v jednání. emoticon
29. bře 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2582608&vReferer=%2Fphotos%2Fblanka.k
kytka pro babičku. Máma ji objednávala tam, co mi dělali svatební, nechala jsem to na té květinářce, jen jsem chtěla, aby byla modernější, tak jsem moc sppokojená. Prý mamce říkala, když si pro ni přišla, že to udělala z kal, že když je mám tak ráda, že jsem je měla na svatbě emoticon
29. bře 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
 Zuzi já je měla v pokoji taky a pořád se nechtěly nechat chytit,tak jsem si na ně nějak zvykla a několik dní s holkyma šedivýma v pokojíku spala než se chytily emoticon emoticon emoticon
Mě tak bolí celý den hlava emoticon
29. bře 2009 v 19:40  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
 blani, tak to by bylo fajn, ukazovala jsem Tvoje výtvory H. a hrozně se mu to líbilo, akorát budu muset sehnat nějaké ty rodiné fotky a nějak nenápadně, uvidíme, teď bude mít děda 85 tak budem muset taky něco vymyslet co by se mu hodilo, v nejhorším dostane prostenal emoticon stejně ho po mě pořád chce emoticon
29. bře 2009 ve 20:01  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
blanka.k
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Jija emoticon emoticon emoticon emoticon Tak aspoň víš, co si dědeček přeje emoticon Hlavně u fotek fakt zjistit, kdo na nich je. Já nechtěla moc vyzvídat u starších příbuzných, aby nikdo nic netušil...a samozřejmě jsem fotky jedné sestřenky zaměnila za jinou emoticon teda jako fotky když byly kojenci emoticon
Feri - A nemrzelo tě to pak, když se chytly? emoticon Když už ses s nima tak kráně sžila emoticon
29. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
fotoportrét
fotoportrét
jija
1
 blani, zeptám se když tak jedné tety, ta to bude vědět určitě a mohla by mít i ty fotky emoticon
29. bře 2009 ve 20:11  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
 Popravdě mě to mrzelo,musel je odnést táta... emoticon emoticon emoticon emoticon Nevadit mi všude ty jejich bobky,tak ať si u mě bydlí emoticon
29. bře 2009 ve 21:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pasone
Registrovala se 28. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 759 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pasone
Registrovala se 28. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 759 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky sluníčka emoticon
zuzi teda ty jsi nezmar emoticon no snad myšku ulovíte a budete v klidu spát emoticon v práci je to ok mam svoji kancelář a práce mě baví

blani to je super, že jste si oslavu užili a že si zvládla prní den v práci, snad se to u M. v práci zlepší

jija teda ty žehlíš bráchům ti se mají emoticon

beru jak zvládáš už jste sehraná dvojka ? a co ty feri ta hlava je asi z toho dnešního uplakaného počasí emoticon

takže všem přeji krásný týden už to vypadá že bude konečně jaro emoticon
29. bře 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michamicha
fotoportrét
fotoportrét
michamicha
 blani, u mě nic moc nového, v práci hodně práce a doma taky emoticon za 14 dní jedem na prodloužený víkend na Šumavu, tak se těším emoticon původně s námi měl jet i Martínek, ale jeho matinka si spočítala, že to bude "velikonoční" víkend, tak máme opět smůlu...vloni nám ho taky nechtěla dát, že prý u nás nedodržujeme tradice emoticon no nic, tak pojedem sami a užijem si to emoticon
29. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
fotoportrét
fotoportrét
ferinka (33 r.)
2
 Jo jo dovařila jsem si ptáčky na zítra na oběd a na hodinku se natáhla s ledovým obkladem na hlavu a je to o hodně lepší emoticon ,sice jsem si odpoledne vzala prášek co ke kojení můžu,ale nezabral,mám to i od páteře,jak jsem pořád převalená na jednu stranu ať vidím na Matěje a to úpočasí to dodělalo emoticon
29. bře 2009 ve 22:09  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
Registrovala se 6. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 2117 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ráno,
snad jste měli lepší víkend než jí. Strejda svůj boj o život prohrál večer v pátek, takže sobotní ples byl pro mě spíš hrůza.
Blani: Oslava se povedla, to je moc dobře. A jak je Tobě?
30. bře 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
 Dobré ráno holky....... emoticon

Tak sobotní oslava se velice vydařila...... seděli jsme až do 23, což normálně tak do 20...A včera večer jsme si to oslavili ještě ve dvou....a to bylo ještě lepší....... emoticon emoticon emoticon emoticon

Dnes u nás svítí sluníčko, tak snad bude hezky....... emoticon

My máme taky dnes ptáčky...... emoticon
30. bře 2009 v 08:32  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Dobré ránko !!!

momou-je mi to moc líto... emoticon

leni-u nás je hnusně, od rána prší, kdy to skončí?! emoticon
30. bře 2009 v 08:51  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
momou
  • Neví, kdy bude svatba
 majky: Díky, snad už je to vybráno všechno a na hodně dlouho.
30. bře 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš