Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, no jen to řekni naplno a neboj se toho :-D :-D :-D nejsem choulostivá, ale jsem jelito nešikovný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No teď nám to tam hezky naskákalo,jen uvidíme přes noc,to to vždycky záhadně naskáče tomu druhému ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuizi-poslušně hlásím, že jsem zmáčkla Matýska, ale tomu Vláďovi to tam snad mačkáme taky... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katarinka-normálně jsem teď klikla na toto albíčko a ta holka je ti podobná :-D http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
kat:to zase ne......... Hele, ty sádro jedna, v květnu jedeme do Strážného, tak jsem zvědavá, na co se vymluvíš tentokrát :-D :-D :-D feri:včera jsem to pozorovala do 2hod do rána a skákalo mu to tam pěkně 8-( 8-( 8-( majky:já také, ale na jednom pc mi to šlo a na druhém ne, tak to zkusím za chvíli
Odpovědět
Profilova fotka
majky:tak to tedy není!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak hlásím, že naušničky nosím již 3.tí den x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-no mně to jde vždy jen 1x za hodinu... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
majky, no jooooo :-D :-D :-D určitě není takový vejce jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky, mě také, snad jednou se mi to podařilo dát 2x za sebou Matějovi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat-jako samo ty jsi hezčí to bez debat, ale když jsem se dívala na celé ablum a nepřiblížila si tu fotku, tak na první pohled to tak vypadalo.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem to cvakla i z druhého PC a Alenka má každou hodinu budíka :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
zuzi, v květnu si snad nic nechci ani udělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi, to bych mohla dojet do Strážnýho na kole za tebou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kat:hurááááááááááááá Loučím se tak na hoďku, jdu hají, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
holky taky valím na MHD a na solárko !!
Odpovědět
Profilova fotka
Matěj vede o 100 hlasuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu x-)
Odpovědět
zuzi, mám tu od Járy udělané hlasovátko, a to hlasovátko hlasuje samo a ............................ prostě aby měl Matýsek hodně hlasů ;-) ale pššššššššt
Odpovědět
Důležitý je, že to funguje. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, hlasuju poctivě, chtěla jsem v práci hlasovat z obou PC co mám, ale máme jenom jednu IP adresu pro firmu tak to nejde, ale snažím se co to jde, :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, u nás na MK se rodí o 106, teď mi přišla smska, že jedna holčina porodila, další je prý na sále a rodí a čerstvě nám jedna psala, že jí prdla voda, asi nějaké erupce na slunci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee bych taky chtěla takové hlasovátko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky hlasovátko, než přesvědčím ten svůj krám (noťas), aby poslal hlas, tak musím desetkrát obnovit stránku a nebo restartovat ]-( Feri a víš ty vůbec, že se nám to rozrodilo ;-) když jsi tady a ne na MK
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo teď jsem koukala,zrovna jsem koupala Matěje a on takovy boom :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Matěj má náskok dost velký, snad to udrží do zítřka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Snad jo.holky díky moc,je to otázka cti to vyhrát:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj Feri, budem hlasovat jak draci teda dračice ;-)
Odpovědět
Ahojky,holky já pořád hlasuju,za den jsem tam nasolila dost hlasů. Z mobilu vám to bere víckrát. Myslím,že jsem 3x za sebou mohla poslat hlas a pak se to jako bloklo. Tak jsem to zkusila za chvilku a šlo to znova. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://berounsky.denik.cz/miminka/be_... jedeme holky jedeme :-D
Odpovědět
brý večír tak hlásím že jsem hlasovala z mobilu a fakt to jde hnedka takže takovych 30 hlasů sem odklikala :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?