Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
beru:už vám těch miminek moc nezbylo v bříškách, co? majky:a co mimi?Hlavně odpočívej!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, už chybí jenom 3 :-) a od jedné nemáme zprávy, ale termín měla 8.3., tak tak už určitě nepřenáší :-D Mony, jasně, určitě mu moc poděkuj a příště, ať ho nainstaluje nám všem 8-)
Odpovědět
Majky a nejsi těhu,že ti bylo tak zle?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-mimi nic... včera jsem vypila na noc 2 hrnky mlíka a pak si na to dala colu, se nedivím, že je mi špatně.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky přeju hezký den,tak to vypadá,že Matěje snad už nic nepřeběhne :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
markee-to nejsem, to vím na 100% žádné příznaky k tomu nenasvědčují. "amíci" mi mají přijet příští pátek, ale nejradši bych je neviděla... ]-( 8-) :-N feri-snad ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
feri:Matěje už nikdo nedohoní, ještě 95min :-D :-D :-D majky:tak to se nedivím, ale já na tohle naštěstí netrpím............
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-no to buď ráda, mně to tlačilo celou noc v žaludku, navíc jsem chodila co 2 hodiny čurat takže jsem nevyspaná a ráno jsem myslela, že se z toho po*eru... :-N v práci jsem si dala activiu a magnesku na vybrkání... no už je to lepší. Jsem zvědavá, jak do sebe natlačím smažák, který mám na oběd?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majky:ty se po....š :-D :-D :-D Do zoo nejdeme, máme všechny děti nemocné, tak půjdeme až za měsíc, neboť kamarádku nemá dříve volnou sobotu :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi-fuj, to se i po*leju... Jé to je škoda, že nejdete do zoo... já bych šla hned.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky taky se těším až vyrazíme s kočárem do zoo,chtěli by jsme si při tom udělat projížďku parníkem,tak nám to snad vyjde v létě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky.... tak jsme zpět...tady je tak hnusně.... :-S :-S :-S Malý chce dnes k obědu sladké nudle, tak alespoň mi odpadne velké vaření :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Majky, to je fakt smrtelná kombinace...mléko a kola, ale já bych ti moooooooooooooc přála, aby tvé nevolnosti byli jiného původu ;-) Do ZOO bych šla taky hned....hlavně do té pražské...byli jsme tam loni s malým a s tou u nás se to nedá srovnat...byla jsem tam nadšená....jako malé dítě.......vyšlo nám počasí, nebylo moc horko..prostě tip top... 8-) Zuzi, to je nemilé, že jsou prckové nemocní, ale stejně je šklivo, tak za měsíc bude určitě lépe ;-)
Odpovědět
Zuzi: už jsou zase nemocní, Mě přijde, že je to každou chvilku, nebožátka. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ja se do zoo těším taky terezka už snad pujde v kvetnu do sportaku a pak se chystame taky na prochajdu do zoo strašně se těším jak bude reagovat už je pěkný číslo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Baruš..... no malá si to určitě užije... Filda když byl malý, tak ho taky zajímala zvířata.... teď ho nejvíc zajímalo, kde prodávají jakou zmrzku, coca-colu, kde letí jaké letadlo a kdy už bude svačina :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hoj ženy.. Tak jsem to Matějovi zarovnala na 1330 :-D Hurááá pátek, dneska máme dámskou jízdu, juchůůů x-)
Odpovědět
len. No jo, ty děti se měni, co? :-D Tak hlasovátka ještě pořád hlasují: 10:43:33 10:43:39 10:44:04 10:46:19 10:46:20 10:46:24 11:00:21 11:02:10 11:02:37 11:03:27 ................................... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni-ty jsi hodná holka, kuju, ale toto je opravdu od žaludku a střev... bleee fuj... už ať je mi líp. My byli s Lukem v ZOO v Lešné ve Zlíně a to bylo něco... poprvní jsem viděla, že tam ty zvířátka netrpěla v klecích, ale volně se pohybovala po louce... bylo to boží.Už jsme tam byli 2x a teď tam chci zajet znovu, až se oteplí a nafotit nějaké fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
len- :-D tak to sedí majky-davej na sebe pozor a brzy se uzdrav :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já už bych chtěla ten srázek v Brně :-p x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky Matesa už nikdo nepřeběhne,děkuju všeeeeeeeeeem za hlásky ;-) Tady zase tak strašně fučí :-(
Odpovědět
Feri: i Járovi za hlasovátko? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
NO TO JE JASNÝYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
barca-děkuju, ono to bude dobrý. Potřebuju si lehnout a vyspat se z toho, ale to bude až večer. Jo a holky, my budem mít doma myčku, v té našé pidi kuchyni... normálně, kolega z práce prodává 45 cm 5 let starou (jsou už početnější rodina, tak je jim malá) za 1 500 Kč.. no nekupte ji za tu cenu. Dnes si pro ni jedem, ale bude chvíli trvat než ji zapojíme, bo jedna skříňka v kuchyni bude muset ven a na místo ní půjde právě ta myčka. JSem zvědavá, kam dám všechen ten bordel?! :-D feri-tak už je konec? Matýsek vyhrál?! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
feri dostaneš něco za to první místo???? ;-)
Odpovědět
Tak vypínám hlasovátka, aby to nebylo podezřelé, že to hlasuje.konečný výsledek 1348 ku 937 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
momou-já to tu asi nepostřehla, ale co ti Jára vytvořil za hlasovátka?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo Matýsek vyhráááááááááááááál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Majky, tak ať je ti brzy líp :-) Šáry, za první místo bude Matěj ještě jednou v novinách, ale jinak nedostane vůbec nic :-N ale vzhledem k tomu, že měl ták moc hlasů, tak možná vyhraje i miminko měsíce (a bude pro změnu zase v novinách a jinak nic) a pokud vyhraje na konci roku miminko roku, tak bude zase v novinách a možná i něco dostane :-D Mony, no jo to vypni, aby Matěje pak třeba nediskvalifikovali =-) ale třeba bys hlasovala pro jinýho Matěje, jestli se teda tenhle týden nějaký narodil ;-) Já chci taky do ZOO nebo někam na výlet :-( ale je zas hnusno ]-( Kat, hm, dámskou jízdu bych taky brala, tak na sebe dej hlavně pozor :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?