Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo,ty jsi zlatíčko,to je divné,že to tam tak je :-D
Odpovědět
feri difný to je ale myslím že to vůbec neva :-D tak já jdu na ordinaci ;-) snad ráno bude Matěj pořád první x-)
Odpovědět
tak vidíte,jsem to říkala. Z mobilu všechny hlasovat a teď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jak se hlasuje z mobilu? já to neumím =-)
Odpovědět
V kolik to zítra končí, abych věděla, kdy mám hlasovátko vypnout. Jsem ráda, že hlasovátko funguje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pasone-Ivi, kde máš fotku a albíčko????
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nevím jak to funguje,ale asi na něm musíš mít připojení na net :-N Já nevím kdy to končí,ve 12,00??? Beru nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
jj ve 12 hodin je šlus a konec a doufám, že to Matěj tomu Vláďovi natře ]-(
Odpovědět
Co Jára ještě ráno upravil hlasovátko, tak se to začalo zvedat. myslím, že už to Vláďa nedožene ;-) No snad to aspoň udělalo radost. V mobilu musíte mít připojení na net, jinak to nepůjde.
Odpovědět
Profilova fotka
http://berounsky.denik.cz/miminka/be_... kukínky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
x-) x-) hezký pohled x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, myslím, že to máme v hrsti a tobě pošlu fakturu za elektriku, protože mám celé dny puštěné obě PC :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak poslední hlasy teď a hurá do pelíšku........ 282 hlasů je rozdíl!!!!!!!!!!! Krásný pátek a příjemný víkend všem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě hlasuju jááá :-D my máme přebalíno a navíc ještě převlečíno, nakrmíno, odeprané počůrané bodýčko a pos...ou maminky noční košili ]-( tak dobrou noc
Odpovědět
Dobré ráno, Matěj je první ;-)
Odpovědět
Jinak u nás u všichni vzhůru. ;-) A Kubík si něco moc důležitýho povídá.
Odpovědět
Dobré ráno, já večer taky ještě hlasovala,přes mobil,lehla jsem si do postele četla a při tom pořád klikala na Matýska.Tak si myslím,že do 12hodin už ho Vládík nepředežene :-D
Odpovědět
No on Matyjášek dostal během noci dost hlasů a za poslední hodinu mu jich přibylo přes 30
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky..... ;-) Tak včera to bylo v cirkusu super..... hned bych šla znova...představení trvalo 2,5 hoďky s 15 minutovou přestávkou....nebyl to takový ten klasický cirkus, ale taková show....třeba motorkáři, růzmí akrobati, žongléři, spíš více lidí než zvířat, ale Fildovi se to děsně líbilo.....nejvíce asi klaun a artisti na koních...prostě super...... Jinak dnes máme uklíízecí a nákupní den.... Tom má zítra narozeniny, tak bude malá oslava. Ale jelikož se dnes vrátí až pozdě večer(jede na Slavii na hokej, hned po práci), tak to musíme s prckem zvládnout sami.... =-) Tak zatím..... :-)
Odpovědět
len: Taky budu muset někdy do cirkusu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No to určitě Mončo...bylo to fakt super.... tady jsou jejich stránky...www.busch-roland.de V kolonce Program jsou fotečky......ze včerejší šou.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, huráááááááá pátek... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://berounsky.denik.cz/miminka/be_... Vládík nemá šanci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tady je od rána už 2.há svatba, to se nestává............
Odpovědět
Profilova fotka
a nám se v noci narodilo další klokaní miminko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaké miminko Beru? :-N Holky, já musim na nákup a tady prší ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Len, na MK, no vlastně dvě mimi, před půlnocí Šimon a po půlnoci Amelie Emma x-) to je hned den krásnější
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já jsem dnes úplně K.O. v noci jsem nespala, furt jsem chodila čurat, bylo mi špatně od žaludku, ještě ted mi je... ach jo... V 16:00 jdu na masáž lávovýma kamenama, tak snad mně to povzbudí?! :-)
Odpovědět
Baru: Tak to gratuluju.
Odpovědět
Tak myslíte, že můžu Járovi za všechny poděkovat za to hlasovátko? |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?