Červen 2008 IV.část.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, vítám vás ve staronové diskuzi, po našem dnešním srazíku začneme "na novo"............. :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak a už mě nese**e a řekněte mi, jak je to s tím zítřejším srazem. To co jsem tu četla, mě dost vytočilo ]-( Jednou jo, pak zas ne ..................
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky......... ;-) U nás je opět aprílové, takže chvíli zatahuju žaluzie, protože nám svítí do oken, za chvíli je zase vytahuju, protože se zatáhne a je tma jak večer...a sem tam mrholí.... prostě hnus..... :-p Tak musim se pochválit, co se roládky týče....... hned večer jsme ji ochutnali, je opravdu výborná a tak dlouho jsme ochutnávali, až jsme jí skoro půlku zbušili.... :-D :-D :-D :-D takže dnes budu dělat další....... :-D :-D :-D
Odpovědět
len: tak to já tu roládu taky vyzkouším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nám teda pátek 13. nevadí, spíš naopak, vlastně jsme se chtěli v pátek 13. i brát :-) , ale nakonec jsme to nechali na sobotu, aby si všichni nemuseli brát dovolenou. Anička už je napapaná, tak teď do sebe honem nasoukám snídani já a půjdu zkusit ještě na chvíli usnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Moni, určitě ji vyzkoušej...... je to fakt mňamka a myslím, že se po ní zapráší......a hlavně...neni s tim moc velké patlání........ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Supermaminko......jen si běž odpočnout...to je moc důležité......při prvním se odpočívat dá, když usne, ale při druhém to asi už nepůjde co?To abych si naspala něco do zásoby... :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovědět
Len: Ale jo, já odpočívám i u Kubíka ;-) Holky vitě ví vůbec, že letos je pátek 13 po druhé 8-) ?
Odpovědět
A už mi někdo řekne, jak je to s tím zítřkem?
Odpovědět
Profilova fotka
Další supermatka :-D :-D :-D Já myslím, že zítřek se asi nekoná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Moniko myslím, že Tebe se to netýká, nebo zase ano? Loučím se s vámi a uvidíme se až v neděli možná, pa
Odpovědět
Len: A to jen z toho důvodu, že by nás tam bylo míň? Tak je jasný, že když má Kat nohu těsně po sundání sádry, že nedorazí. Bylo by to pro ni moc náročné. A vy máte tatínkovi narozeniny, to je důležitější. Ale nevím, proč by ostatní nemohli, když už to vlastně slíbili. Je to vůči Zuze blbý.
Odpovědět
Zuzi: No nevím zda budu nejlepší společník, ale tak sjem myslela, že bych se na chvíli stavila ............ Ale to co jsem tu četla mi přišlo dost líto.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky berušky, strašně dlouho jsme tu nebyla, co je nového? U mě to, že mám práci x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét, gratuluju k nové práci, to jsi teda rychlík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Markét... gratuluji... jsi šikulka... v dnešní době najít práci je nadlidský výkon......... =-)
Odpovědět
marketas: Tak gratuluji k nové práci. Vidíš, já Ti říkala, že to zvlásneš rychle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky co dnes vaříte k obídku? my máme ještě od včera směs na těstovinky....boloňskou, tak přivařím jen čerstvé těstovinky a máme vařeno :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky moc moc moc, spadl mi kámen ze srdce, už je mi líp:-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/domaci/163781-v...
Odpovědět
Profilova fotka
holky sory klepla jsem na jinou diskuzi :-x :-N
Odpovědět
Ahoj holky, moc mě to mrzí se srázkem, ale zas mám prodlouženou neschopenku. Už se pomalu loučím i s párty prarodičů - 70. a 80. narozeniny :( Včera mi bylo tak zle, že jsem sotva dolezla na WC, padla na mě depka, mám 8 krabiček různých léků, mastiček, čípků a už mi fakt dochází trpělivost. Macet - to už si tolik tt? To to utíká. A LEn jakbysmet :) Marketas - gratuluji k práci, hlavně ať se ti tam líbí ;-) Zuzi - jakpak ti je? Už je ti líp?
Odpovědět
Ahojky, Marketas,moc gratuluji k nové práci :-D Holky,kdo by teda na srazík přijít mohl?
Odpovědět
Tak a ještě jednou: KDO ZÍTRA RŘIJDE NA SRAZ DO PRAHY?
Odpovědět
Blani: Brzy se uzdrav a na oslavu prarodičů se dohodni s mudrou, určitě Ti to na chvíli povolí ;-)
Odpovědět
Já přijedu,když nebudu ale na srazíku sama.
Odpovědět
Dobrá, já tam budu taky, abys nebyla sama Markee. TAK KDO DALŠÍ?!?!?!?!?!?!
Odpovědět
Momo - děkuji, ale Mudr. to nepovolí, protože by to muselo být na 2 dny, ono je to kousek od Bouzova :-N a hlavně, ty plicní svině co mám jsou infekční (hlavně teď na začátku) a mě utahá i to, že jdu 2km k doktorce :-( Takže uvidím, co bude v krvi za týden... Ale štve mě ten sraz, štve mě , že nemůžu do práce (takže s mi vesele krátí našetřené peníze kvůli nemocenské), druhý děda má zítra oslavu narozenin,....grrrrr....no nic
Odpovědět
blani: Aha, tak to je mi líto. No mě to mudra povolila i na jeden den, ale holt to bylo něco jinýho. Blani, hlavně se kurýruj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani co máš za plicní mrchy? moje tchýně měla plicní chlamýdie a léčila se s tim 4 měsíce.....Stále byla pozitivní a až 5 druh antibiotik zabral...... :-S :-S :-S :-S :-S Tak doufám, že od tebe brzo utečou........ ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Blani, teda, si to užíváš, co? :-( :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?