Menu Forum

Červen 2008 IV.část.

1. čer 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
 Ahojky berušky, tak už se nám to víc sobotí... to je dobře. Jen víkend bude záhul... ale těším se na vás holky moje.

markee-copak se stalo, povídej.

momou-ahoj Moni.
12. bře 2009 v 08:13  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
  • Svatba byla 7. června 2008
    Na zámku Manětín, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
Registrovala se 27. září 2007 na beremese.cz. Přidala 3442 příspěvků a 1 album. Má 4 přátele.
 Dobré ráno holky...... kdybyste věděli jak jsem smutná, že vás neuvidím ....ale nedá se nic dělat...Tatínek má 60tiny jen jednou za život, tak rodinná oslava taky nebude špatná.... emoticon

Když už nemůžu pít, tak se aspoň pořádně přejim emoticon

U nás dnes svítí sluníčko, ale venku je asi pěkná zima.....na střeše aut které jsou ve stínu je ještě nějaká jako námraza.....ale tak snad se během dopo oteplý.... Já musim totiž do papírnictví...zapomněli jsme koupit balící papír.... máme tu jen samé vánoční a s dětskými motivy........ emoticon
12. bře 2009 v 08:20  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Copak asi naše Zuzanka emoticon Doufám, že už je jí lépe emoticon
12. bře 2009 v 08:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 6. června 2008
    Na Libeňském zámečku v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
Registrovala se 5. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4061 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 Krásné ránko.............

Moni:opravdu to nevím, ale bylo to z psíka, protože jsem včera myslela že zemřu, večer si vzala prášky co mi přinesl Vašík a dnes jsem za poslední hodinu zakašlala jen jednou a ještě nesmrkala emoticon emoticon emoticon emoticon

Tím odpovídám i Leničce............je mi mnohokrát lépe, jen mám jako že vypálený krk od toho dušení se ve vlastní šťávě, toho se potřebuji zbavit, ale je mi krásně.....

Zajdu k doktorce, do Tesca nakoupit něco na oslavu a snad to vzůládnu.

Majky:už se nám to sobotí a ty budeš u nás v Praze.Wau!!!

Lenísku, a mě jak je líto, že nedorazíš.Teď už jen až s prckem, to bude!!!A slíbila jsi mi fotečky!!!!!!!
12. bře 2009 v 09:47  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Tak ferinka pořád nic.........(sleduji jí) emoticon emoticon emoticon emoticon
12. bře 2009 v 09:53  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
fotoportrét
fotoportrét
zuzanek
 Tak já jdu plavat a vyrážím........papa zatím
12. bře 2009 v 10:05  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
  • Svatba byla 14. června 2008
    Na Červeném Hrádku u Sedlčan, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
Registrovala se 17. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 571 příspěvků a 3 alba. Má 6 přátel. Region Příbram.
 Ahojky holky,já tu měla návštěvu,takže psát můžu až teď.
Tak co se včera dělo. Jeli jsme do Příbrami,malou jsme po cestě dali k mojí babi a řekli,že nevíme kdy se vrátíme(vyráželi jsme kolem 11 hodiny). Dojeli jsem do Příbrami,Míša šel na vyšetření-na ergometrii(kvůli práci) a já jsem jela k očaři. Jelikož bylo poledne,tak tam nikdo nebyl.Jela jsem teda za Míšou.Míša vyšel z vyšetření a vše v pohodě a pak jsme jeli na nákupy a teda Míša odnést papíry z vyšetření svému doktoru z práce. Já si mezitím koupila nové sportovní botky.Chtěla jsem Nike,ale neměli mé číslo,takže mám Adidas a já tu značku opravdu nemusím.Ale tak jsou podobné mým starým nike,takže to tak trošku omlouvám. Pak jsme šli na další nákupy a Johance v Pompu koupili gumového skákacího oslíka-místo těch skákacích míčů,pže je na to ještě malá by z toh míče spadla.Pak jsme šli do Obi a do Tesca a pořád ten den byl v pohodě. No už bylo po čtvrté hodině a my ještě potřebovali na českou spořku do Sedlčan(30km od Příbrami)a tak jsme vyrazili. No a co čert nechtěl,na konci Příbrami byla kolona,pže bagřík čistil silnice od bahna,takže se musel objíždět a to ty lidi asi tak zdrželo,že se dělala kolona,no a v té koloně za náma paní to nedobrzdila a řach do naší Thalie. emoticon No a to jsme chtěli dojet předtím do Renaulta,kvůli jedné věci ohledně pojištění a říkali jsme si,že už se nám tam nechce.Díky té nehodě jsme tam stejně jeli. Na místě nehody jsme sepsali s paní co se stalo,dostali osobní údaje a my vyrazili směr do města do Renaulta.Tam nám technik odhadl cenu opravy na 50 až 60tisíc emoticon a oprava možná až ten další týden(ne od 16.3.,ale od 23.3.)a auto tam bude určo týden. Máme zadní nárazník hnutej a pár úchytů ulámaných,ale co je blbé,že dveře do kufru jsou zkřížený a prostě se do kufru nedostaneme.No nějaké škrábance na laku,ale prostě takových peněz. Se mnou to v tom autě cuklo,i když jsem měla pásy a hnulo mi to trošku s krkem,ale dnes už to nebolí. Pro Johanku jsme si přijeli až kolem půl sedmý. Utahaný a promrzlý z toho státní venku,než sepíšete ty nesmysli ohledně nehody.
Po cestě dom jsem ještě volala na pojišťovnu té paní co nehodu zavinila,takže to tam je nahlášeno,ale telefonát cca na půl hodiny než to s váma vše projdou. Snad už pojišťovna bude komunikovat s Renaultem,co se týká placení. Snad nebude chtít Renault zaplatit od nás s tím,že nám to pojišťovna proplatí. I když chápu,že to tak může fungovat,ale já opravdu nevím jak to chodí.
No den blbec holky.
Jo a Johanka měla a má z oslíka hroznou radost emoticon
12. bře 2009 v 10:44  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
    Na hradě Karlštejně, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
Registrovala se 14. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 1007 příspěvků a 3 alba. Region Beroun.
 Markee, to je pech, takovýhle starosti, je mi to líto, ale krásně jsi to zakončila optimistickou větou: Johanka má radost z oslíka emoticon
12. bře 2009 v 11:21  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Ahoj Markee.... ano, sice den blbec, ale hlavně že jste v pořádku.... tomu se nic nevyrovná......vím, je to mrzuté, bez auta a ještě takové výdaje......ale jsou to jenom věci emoticon

Já myslela že mi hrábne včera u Globusu. když jsem přišla k autu, tak jsem zjistila, že mi někdo krásně sedřel lak ze zadních dveří, zřejmě jak otevřel dveře, tak nečuměl nebo co, protože je tam několik škrábanců pod sebou a taky trochu promáčknutý plech, takže musel někdo hodně šikovný na plný pecky s těma dveřma fláknout.......nejhorší na tom je, že slušný člověk by tam nechal aspoň te. číslo a že se mu stalo to a to.....stejně bych po něm nic nechtěla, ale prostě slušnost by to byla......takže jsem chvíli běsnila, šla mi pára od uší, ale pak mě to přešlo.... okolo mě projela maminka s tak 10 letou holčičkou na vozíčku......a v tu ránu mi došlo, že je to úplná blbost..nějaký odřený auto..... emoticon
12. bře 2009 v 11:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 A jak píše Beru, důležité je, že má Johanka radost z oslíka emoticon
12. bře 2009 v 11:29  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 markee-no to jsi mi připoměla naši havárku s Thalii, jak do nás nacouval ten opilec s kterým se teď taháme po soudech. Příšít týden jdeme zase... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Věřím, jak ti je, já to taky nahlašovala s klukama tady v práci, ještě, že u té naší byli policajti, bo se z blbečkem nedomluvíš... A vy můžete být rádi, že do vás nenaboural takový kretén jako do nás, že se s tou paní dalo aspoň domluvit. Půjde to z její pojistky, jen ona tu nehodu taky musí nahlásit.
12. bře 2009 v 11:38  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Holky vím,že je to maličkost oproti zdraví všech,ale tak zamrzí no. Leni,taky nezávidím to odřené auto,lidi jsou fakt blbci.
Majky,no to mi ta paní na pojišťovně říkala,že teď napíšou výzvu jí,aby to nahlásila.Tak doufejme,že se tak stane. Paní co nás nabourala byla fakt milá,sama říkala,zda si vyměníme čísla telefonů,pak občanek,pak pojistek.Jména jsme si napsali,SPZ a tak.Snad bude rychlá a nehodu nahlásí.
12. bře 2009 v 11:57  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 Holky, tak mně napadá, jestli má ten sraz vůbec cenu s tak malou účastí??? Na záčátku nás bylo asi 15 a teď se na sraz dostaví jen zuzu, macet, já a markee... emoticon
12. bře 2009 ve 13:16  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
fotoportrét
fotoportrét
beruberuu
1
 Tak to nás bylo na únorovém srazu o jednu víc (poku teda nepočítám ještě sebe 2v1) emoticon
A nechcete si udělat v létě výlet k nám do Srbska a na Karlštejn, na lomy Amerika, Koněpruské jeskyně, do Berouna na medvědy z večerníčku? emoticon to jde realizovat i s dětma nebo s drahýma polovičkama emoticon
12. bře 2009 ve 13:31  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Majky,to nás bude opravdu tak málo emoticon Já vás chci vidět,ale opravdu je nás málo.Tak já nevim. Já to klidně odložím emoticon
12. bře 2009 ve 13:34  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macet
Registrovala se 9. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 740 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 27. června 2008
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
Registrovala se 9. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 740 příspěvků. Má 1 přítele. Region Praha.
    Region Praha
 Ahojky všem emoticon

Tak já tedy samam musím říci, že mě moc zklamalo jak to s naším srázkem dopadlo. Nejdříve to bylo že všichni byli pro že sraz v Praze, pak začali různé komplikace a odpadat lidi, že teď nás nakonec bude 4 emoticon Sama tedy přemýšlím zda to má vůbec cenu a zda se tedy nedomluvit na jindy. Záleží jestli vůbec jsme schopní se na jindy domluvit? emoticon
12. bře 2009 ve 13:55  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 já už k tomu fakt nemám co říct.... emoticon Chtěla bych vás moc vidět, ale jet 300 km tam a 300 km zpátky taky není pro mně ideální, ale i přesto, jsem si to uměla zařídit. Vím, že se vždycky může něco přihodit... viz. např. nemoc, kterou neovlivníš, rodinné oslavy, to chápu... Ale dělat "sraz" s počtem 3-4 lidech to fakt nemá cenu.
12. bře 2009 ve 14:26  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Holky, co to tu slyším!!!!! Rušit srázek..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
Ale úplně chápu, že jet tolik km kvůli takové malé účasti..... emoticon

Já bych fakt udělala vše proto, abych taky mohla jet....do Phy to mam ani ne hoďku cesty, ale to nemůžu taťkovi udělat emoticon
12. bře 2009 ve 14:30  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 leni-nemá to cenu, když vidím tu malou účast. emoticon Já tě úplně chápu, nemůžeš jít na sraz, tatínkovi narozeniny jsou důležitější, já mít oslavu, tak taky nejdu... Chápu taky holky, co jsou nemocné, to si nevybereš... Prostě je to všechno na prd, že přišly důležitější věci... Jen jsem si myslela, že když to bude takto s předstihem, tak se dohodnem a ono nic... emoticon
12. bře 2009 ve 14:46  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Markétko mě to taky moc mrzí emoticon
12. bře 2009 ve 14:58  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Holky, dneska večer budu dělat na zítřejší oslvau tuto roládu.... podle popisu jednoduché, tak snad to nezmrvim.....nejvíc se děsim toho rolování...... emoticon emoticon emoticon

http://www.mimibazar.cz/recepty.php?user=
12. bře 2009 v 15:03  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
 Holky to i já, která nemusí tentokrát nikam jezdit tak musím říct, že to fakt nemá cenu. Moc mě to mrzí a taky tedy štve. Ale nic s tím nenaděláme emoticon
12. bře 2009 v 15:04  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
 Leni já nevím co z toho jdeš péct? emoticon
12. bře 2009 v 15:06  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Taky jsem si všimla....... jsem to nějak špatně zpracovala..... už to tam ženu.....

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=14010
12. bře 2009 v 15:08  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
 Leni to vypadá ale dobře emoticon To se povede neboj emoticon
12. bře 2009 v 15:15  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Macetko já to nějak uplácam.... budu na to mít jako vždycky malého pomocníčka, tak to půjde úplně samo..... emoticon

Hlavně abych pak nezapomněla sundat ten pečící papír a nepodávala to takhle hostům emoticon emoticon emoticon emoticon
Ale zase by jim to déle vydrželo v puse a nesnědli toho tolik emoticon

A jak se máš maminko? Kolikátý si tt? já se v tom nějak přestávam orientiovat emoticon
12. bře 2009 v 15:19  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
 jé leni, to bude dobrůtka.. receptík taky vyzkouším... emoticon Až budu mít narozeniny, tak vemu klukům do práce a oni by se utlkoukli i s tím pečícím papírem... emoticon
12. bře 2009 v 15:22  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
macet
    Region Praha
 Leni ty vlastně máš jednoho pomocníka už na světě a druhý ti bude pomáhat ze vnitř že? emoticon Tak to by bylo aby jste to nezvládli emoticon
Leni děkuji za optání. Mam se dobře. nevolnosti mě opustili a dneska ráno jsem měla konečně na váze váhu jako před těhu. emoticon Tak teď začnu přibírat. Stačilo by mi tak 8kg a nechat je v porodnici emoticon Takovou radost že přibíram asi jiná ženská nepochopí emoticon začala jsem chodit na plavání. A to je strašně fajn. Takže jsem plná elánu ikdyž večer už padam na h... emoticon Teď budu začínat 20 tt.
A jakpak se daří tobě? Vše ok? Ty už jsi v jakém tt? Už hodně já vím emoticon

majky: Markétko ty si takhle ty chlapy v práci opečováváš jo? emoticon
12. bře 2009 v 15:28  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
fotoportrét
fotoportrét
len.z
1
 Macetko, tak to je dobře, že nevolnosti ustoupili....já je měla s Filipem až do 4 měsíce, ale teď jsem zvracela jen jednou, a to ještě odpoledne, když si muj milovaný dělal játra emoticon emoticon emoticon

No já při prvním přibrala za celé těhu 20 kg.....byla jsem jak slon, ale 10 jsem nechala v porodce a pak těch dalších 10 šlo hodně rychle dolů.....
No a teď jsem podle UTZ 30tt a podle MS 32tt a přibrala jsem zatím 7 kg, a v té době s malým už asi 13......tak si řikam do těch 10 kg by mi to stačilo emoticon emoticon emoticon

Na kila se vyprdni.... to se pak shodí.....a i když nějaká zůstanou, tak to neni důležité....hlavní je, aby mimi i ty jste byli v pohodě a dobře se vám dařilo.....na ničem jiném nezáleží emoticon emoticon emoticon
12. bře 2009 v 15:35  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
markee (37 r.)
 Ahojky Macet-Markét,moc ráda tě vidím. Všechny jsem vás chtěla poznat i v malém počtu,ale 3-4 lidičky je asi opravdu málo.
Příště se sraz může udělat opravdu na půli cesty všech.Prostě někde,aby jsme to tak nějak měli všechny přibližně na stejno. Já to mám daleko do Brna,ale třeba by se vymyslelo jiné město.
12. bře 2009 v 15:37  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš